Het laatste trimester in de tweede kleuterklas. Vanaf nu mogen we ook op het grote klimrek in de tuin spelen (eindelijk....!!!) en we tellen af om naar de derde kleuterklas te gaan. Maar eerst nog fijn plezier maken in ons eigen klasje. Met juf Laura, want juf Kris moet nog wat langer rusten en komt pas volgend schooljaar weer terug. Maar geen nood, we amuseren ons best. Met juf Laura gaan we zaaien en de lente volop inzetten nu.
de tweede kleuterklas
samen een jaar op weg...
21-12-2009
Imrane, zijn puzzels en concurrentie voor de winkel
Een trotse Imrane die een hele doos puzzels maakte (proficiat man!) en ondertussen kreeg ons winkeltje concurrentie: aan de overkant van 'de straat' werd een boekenwinkel gemaakt. Juf werd voortdurend opgebeld vanuit de winkels, met opdrachten om te komen kopen (ja, de sint had ook wat gsm's meegebracht en beklaagt het zich nu al...). Maar een beetje concurrentie is goed voor de economie, dus uiteindelijk werden we er allemaal beter van.
Koekjes maken
Onze laatste grote activiteit van dit trimester: samen met juf kris en juf laura koekjes maken. In de klas maakten we deeg en nadien sneed iedereen zijn eigen vormpje om alles te bakken in de oven. De koekjes zouden gebruikt worden voor het oudercontact, samen met warme chocolademelk, zodat de koude mama's en papa's binnen toch lekker warm kregen. Met juf laura werd chocolade gesmolten en gemengd met cornflakes, in kleine hoopjes op papier gelegd zodat ze konden opstijven. Alle borden kwamen in het winkeltje, de mama's en papa's die donderdagavond nog langs kwamen hebben ons mooie winkeltje gezien en bewonderd. De kleuters hielpen keihard om alles goed op een plekje te krijgen en om alles netjes te maken. Veel bleef er niet meer over vrijdagochtend, maar we hebben alles verdeeld en lekker opgesnoept. Met een buikje vol chocolade kon het begin van de vakantie niet meer stuk! Aan al mijn kindjes: een fijne vakantie!