Tof initiatief van de club om op deze griezelige dag een Halloweenevent te organizeren. Er was dan ook super veel volk op de Poezelhoek. Kuurne kenden we nog van de wedstrijd in de competitie van de Beker van België die we toen klopten met 5 - 1. FCG begon onmiddellijk goed aan de wedstrijd met al in de eerste minuut een kans van Nathan op de paal na voorzet van Remko, voor de gelegenheid op een aanvallende plaats. In de 3e minuut alweer een kans voor Remko, maar de keeper stond goed geplaatst. Gullegem bleef druk zetten en na een corner was er een knikkerspel voor de goal van Kuurne, maar de bal wilde er niet in. Zo veel druk kon alleen maar resulteren in een goal en die kwam er ook in de 10e minuut met een mooie bal van Jona in één tijd naar Nathan die Remko diep steekt en die werkt beheerst af. FCG verdiend op voorsprong. Kuurne kwam niet echt veel opzetten, dus Kobe had een rustige avond, ook al omdat Wout en Sander de verdediging goed gesloten hielden. Het was wachten op minuut 22 om een goal te zien, na een mooie actie van Nathan die voorzet naar Noa die hard in het dak van het doel besluit. Een 2 - 0 voorsprong net voor de rust. De wedstrijd was een beetje bizar ingedeeld met een eerste helft van 25 minuten en daarna 2 keer 15 minuten, maar het was dan ook een bizarre avond vol spoken en heksen die langs het veld zweefden. De 2e helft begon met een voorzet van Jona naar Nathan, die net naast besloot, mooie aanval. Noa had ook een mooi afleggertje in petto voor Matthias, maar die miste ook net. We zagen nog een bal van Noa in het zijnet en vele aanvallen van FCG, maar geen goal. In het laatste kwartier scoorde Wout bijna op corner. Ondertussen waren Maxime en Emilie komen invallen, nadat ze de ploeg van trainer Bjorn gedepanneerd hadden. In de voorlaatste minuut kwam dan de grappigste actie van de wedstrijd met een schitterende aanval over vele spelers en Noa die niet zelfzuchtig aflegt naar Remko, die maar binnen te tikken heeft, maar .... tegen de deklat schiet, waarop de bal in de voeten komt van een Kuurne speler, die alleen op doel kan afgaan en scoort! De wedstrijd werd afgefloten en Remko moest van zijn ploegmaten 10 keer pompen! Na de wedstrijd werd er duchtig nagepraat in de versierde kantine, en laat op de avond (of was het al midden in de nacht, het uur van de spoken) zaten er nog supporters op de Poezelhoek...
verslag van de match KFC Izegem - FC Gullegem door de ogen van de Izegemverslaggever
verslag van de match KFC Izegem - FC Gullegem door de ogen van de Izegemverslaggever
U11 KFCI 2 Gullegem 4 Na een donderpreek van de trainer waren onze jongens meteen wakker. Ze zaten onmiddellijk goed in de wedstrijd. De eerste helft was gelijkopgaand met kansen voor beide ploegen. Het enige verschil was dat Izegem de kansen vergat af te maken terwijl Gullegem vlot de weg naar doel wist te vinden. Dit resulteerde in een overdreven 0 - 3 bij de rust. Na de rust nam Izegem de wedstrijd resoluut in handen. Gauthier speelde de bal op links naar Ruben die centraal Anton aanspeelde. Hij zette op rechts Viktor alleen voor doel die de bezoekende doelman toch kon verslaan (1 - 3). Een schot van Thor belandde dan nog op de paal en bij een counter van Gullegem kon een verdediger oprukken en de 1 - 4 op het bord zetten. Izegem bleef verder voetballen. Ruben stuurde Mathew op links in de diepte, die kon voorzetten en opnieuw Viktor was aan de tweede paal gevolgd om de 2 - 4 binnen te tikken. speelden voor K.F.C.I.: Gauthier, Maurits, Viktor (2), Mathieu, Mathew, Anton, Jordy, Ruben, Thor, Mathies, Jean-Louis
Het was voor de eerste keer zeer koud, en onze FCG spelers begonnen daarom met een paar hete standjes voor het doel van KFCI. Matthias mocht alleen op doel afgaan, maar de keeper kwam goed uit. Het eerste kwartier was helemaal voor FCG. KFCI had geluk om een supergoeie keeper in doel te hebben, want anders stonden we al ruim voor. Het was Maxime, terug uit blessure, die de ban brak en de eerste goal potte en niet veel later, na een snelle counter de bal in 2 keer in doel trapte. Maxime is back! Onze vrije trap specialist kreeg dan een kans, maar Wout trapte net naast. Onze nummer 10, Sander probeerde van ver, en waarom niet, want de keeper moest lossen en Remko was goed gevolgd, waardoor het 3 - 0 stond. Ook Noa probeerde met een mooie actie over rechts naar Maxime, maar de keeper had opnieuw een goede reflex in huis. De 2e helft begon wat minder, met een snel tegendoelpunt, maar de trainer had dan ook alle posities anders ingevuld. Achterspelers werden op de flank ingezet, voorspelers op de 10. Interessant studiemateriaal, maar dit zorgde ook voor wat aanpassing waarvan de tegenstander profiteerde om wat meer druk te zetten. Kobe kwam een paar keer gepast tussen en speelde een hele goede wedstrijd. Remko liet even zien wat hij kon, door langs de volledige Izegemse verdediging te dribbelen en koel af te werken (1 - 4). De trainer van Izegem liet blijken dat hij onder de indruk was. Niet veel later kon Izegem nog eens tegenprikken met een 2e verdiende goal. Gullegem bleef echter de betere ploeg en Nathan shotte nog eens op de deklat en kon bijna met het hoofd scoren na een goede corner door Wout. De trainer en délégués, samen met de supporters zagen dat het goed was en de eindstand was logisch en verdiend. Proficiat aan de spelers!
verslag van de wedstrijd KSC Menen - FC Gullegem 20/10/2012 09h00
selectie: Jona (kap.) Mauro (K) Emilie, Wout, Sander, Mathis, Maxime, Noa, Nathan, Lucas en Matthias
Ondanks de vele regen van de laatste dagen lag het veld van Menen er goed bespeelbaar bij. De match begon met een eerste kans van FCG door een steel van Noa en Nathan met een goede kans, maar de prima keeper van Menen devieerde de bal in corner. Uit die corner kon Maxime koppen, maar helaas over. FCG bleef goed hoog spelen en storen en Noa had in de 5e minuut een goeie kans, maar de bal werd net voor de lijn weggehaald. In de tegenaanval was Menen zeer snel voor onze goal, maar Mauro kwam goed uit en corner voor Menen. Een warme fase voor onze goal leidde uiteindelijk tot het eerste doelpunt van Menen. Maar onze jongens en meisje waren niet onder de indruk en onmiddellijk na de aftrap werd een mooie aanval met uiteindelijke voorzet van Nathan mooi in doel geschoten door Matthias. De bordjes gelijk dus. Het moet gezegd, Menen speelde sneller en snediger en was heel gevaarlijker voor doel, maar gelukkig hield Mauro zijn netten schoon. In de 25e minuut kon de snelle spits van Menen echter de bal net naast Mauro in doel steken. Ruststand 2 - 1, een correcte stand. De overigens goed leidende scheidsrechter legde de bal op de stip voor de 2e helft en Menen kwam direct gevaarlijk voor de dag met al in de 1e minuut een grote kans en in de 2e minuut een doelpunt. Onze verdediging was helemaal uitgespeeld. In de 4e minuut een natte bal die uit de handen van Mauro slipt en 4 - 1. Ondanks deze duidelijke achterstand blijft onze ploeg toch proberen te voetballen en met resultaat, want Wout kan zijn doelpunt maken. Menen is echter beter en met een paar prima aanvallen over onze rechterflank rollen ze onze verdediging helemaal op, met 3 doelpunten op rij van de zelfde makelij. FCG probeerde het nog met pogingen van Maxime en Nathan, maar we kwamen er eigenlijk niet meer uit. Uiteindelijk scoren ze nog op een lage bal in het centrum en moesten we onze meerdere erkennen. Als ik het goed heb zijn dat dus 8 doelpunten en was de eindstand 8 - 2.
Er was voorzien dat de ploeg van trainer Wim nu woensdag 17/10 een match zou spelen tegen St. Eloois Winkel, maar aangezien deze ploeg in de beker 'Het Nieuwsblad' moet uitkomen, werd deze wedstrijd afgelast en vervangen door de normale training.
Derde wedstrijd op rij in de gietende regen, we zouden het ondertussen gewoon moeten worden... De ex ploeg van Emilie op bezoek, maar ook van trainer Wim, maar de ploeg kwam maar met 14 spelers opdagen voor 2 ploegen, dus werd sportief beslist om de match in 7 tegen 7 formatie te spelen. Hierdoor waren de automatismes tijdens de eerste 15 minuten niet te zien bij onze jongens en ondanks wat dreiging over en weer waren we niet echt gevaarlijk (en WS Lauwe ook niet) We moesten dan ook tot de 23e minuut wachten voor een doelpunt van kapitein Nathan die met een knap wreefschot de score opende. 1 - 0 bij de rust, een correcte weergave van de verhoudingen. Tijdens de rust werd door de trainer gehamerd op de dieptepassen, die er in de eerste helft niet waren en ook op het helemaal tot tegen de achterlijn lopen met de bal. En zie, al in de eerste minuut (toen enkelen zelfs nog in de kantine zaten!) stuurde een dieptepas Wout over links, die mooi kon voorzetten en Emilie die de aanval mooi afronde. 2 - 0 in de 1e minuut van de 2e helft. Gullegem was nu veel gevaarlijker en Jona zette een mooie aanval op maar Emilie kon net niet bij de bal om af te werken. Ondanks dat onze verdediging goed werk deed kon WS Lauwe in de 8e minuut toch scoren. Nu was het tijd om af te werken. Remko zette zich door het centrum en bediende Lucas die mooi binnentrapte en nog wat later prachtige voorzet van Noa, die tijdens de wedstrijd wat pech had met de afwerking, en Lucas die zijn 2e van de dag scoorde. Mooie overwinning en zeer leerrijk voor de trainer, aangezien bijna iedereen wel op een andere positie gespeeld heeft dan hij/zij gewoon is.
Alweer in druilige omstandigheden werd partij gegeven aan de witte sterren van Bellegem. Een zeer vrouwelijke ploeg, met maar liefst 3 meisjes aan de aftrap bij onze tegenstander. Maar het moet gezegd, alle meisjes op het veld konden voetballen! De match begon wat aarzelend, misschien waren onze jongens afgeleid door al die meisjes? Toch viel er snel een doelpunt na een schot van Matthias dat door de keeper werd geweerd, maar door een goed gevolgde Noa kon binnengetikt worden. Na 4 minuten kregen we een vrije trap maar het schot van Wout ging net over. Nog 2 minuten later kon Wout toch scoren uit een scherpe hoek. Ook Remko probeerde nog eens, maar de goed geplaatste keeper van WSB kon pakken. Een voorsprong van 2 tegen 0 aan de rust dus. Tijdens de 2e helft begon het nog meer te regenen waardoor uw dienende verslaggever minder en minder kon schrijven in zijn beruchte zwarte boekje. Na 5 minuten noteerden we een kans van Wout na voorzet van Noa, 2 minuten later een harde bal van Remko op de keeper, maar mooi gepakt. Nog wat later een bal van Remko tegen de paal. Het lijkt precies of WSB niet voor kwam in het stuk, maar niets was minder waar. de ploeg speelde ook mee en kwam een paar keer vooraan, maar al bij al had Kobe niet veel werk, danzij het zeer goede verdedigende werk van Emilie en Mathis. Ook Sander stond op het middenveld zijn mannetje. Na een foutje kreeg onze opponent een vrije trap, binnengetrap net naast Kobe en 2 minuten later stonden de bordjes gelijk na een deviatie in doel na een corner. 2 - 2 en we konden opnieuw beginnen.... De trainers hadden tijdens de rust gevraagd om meer te werken aan de dieptepassen en dat idee kwam er in de 2e helft van de 2e helft volledig uit. We voetbalden eindelijk in driehoekjes en al snel stuurde Noa een mooie dieptepas naar Nathan na een mooie steel van Jona op het middenveld en Nathan scoorde beheerst. Nathan scoorde nog een tweede na een dieptepas van Remko. Daarna zagen we nog een mooie actie van Noa, maar Nathan besloot op de de keeper. In de laatste minuut opnieuw een steel van Jona met de dieptepas naar Nathan die mooi aflegt voor Noa en goal. Een aanval uit het boekske, en de winst nu helemaal verzekerd!
Exact 1.283.465 regendruppels vielen er op het speelveld tijdens deze belangrijke wedstrijd tegen Kuurne. Een kletsnat veld, met een snelle bal dus en dat zorgde bij een aantal van onze spelers voor aanpassingsproblemen. Het eerste kwartier was Kuurne dan ook onze evenknie en zij hadden meer kansen en corners dan FCG. Na 7 minuten scoorde de Blauwhemden op corner na een ongelukkige tussenkomst van de kin van 1 van onze spelers. De ploeg bleef echter kalm en begon de bal beter onder controle te krijgen waardoor we nu eindelijk konden beginnen voetballen. Remko en Jona verstuurden een paar slimme balletjes en we kregen vat op de wedstrijd. De eerste echte kans voor FCG kwam er op vrije trap, prachtig binnengeschoten door Wout. 1 - 1. Gullegem bleef nu combineren en eenmaal door het sterke middenveld van Kuurne waren er mogelijkheden. Een mooie aanval opgezet door Jona, met de pas naar Noa die Matthias bedient, maar net naast en kort daarna een actie van Mathis die Noa bedient, die beheerst afwerkt. 2 - 1. FCG blijft nu drukken en hoog spelen. Remko schiet nog hard richting doel en in de laatste minuut zien we nog een mooie aanval opgezet door kapitein Wout die de bal mooi voorbrengt maar niemand kan de bal raken. De rust werd gebruikt om even op te drogen en te luisteren naar de tips en tricks van onze trainers. Met zoveel body in de ploeg moesten we meer kunnen doen... Het bleef echter lang duren in de 2e helft en ook Kuurne sprokkelde wat kansen bij elkaar, waaronder een doorgebroken speler die onbegrijpelijk naast besloot, en soms is zo'n tegenprik een goede alarmbel want in diezelfde minuut kregen we een corner na een goede actie van Mathis en Wout. Noa kon de bal, die de keeper van Eendracht niet klemvast had, eenvoudig binnentikken, en de geruststellende voorsprong van 3 - 1 stond op het bord. De ploeg wilde echter nog meer gerust zijn en na een snelle intrap van Mauro, doorgekopt door Noa, kwam Wout helemaal vrij voor de goal en werkte hij trefzeker af. Een mooi doelpunt met ook een pluim voor Mauro. Ondertussen verdedigden we hoog en zowel Emilie, Lucas als Sander konden heel wat ballen onderscheppen, zodat FCG heel gevaarlijk was en Mauro amper nog werk had. Onze jongens en meisje hielden de mooiste aanval voor het laatst, met een mooie actie langs de lijn door Noa die de achterlijn haalde en mooi teruglegde naar onze inlopende aanvallers en Matthias die hard binnentrapte. 5 - 1 en wedstrijd nu helemaal gespeeld. Een mooi resultaat in natte omstandigheden en plaatsing voor de 1/16 finales van de Beker van België Proficiat aan de hele ploeg!