Inhoud blog
  • Wedstrijden van het weekend 26 en 27 september
  • Wedstrijden van het weekend 19 en 20 september
  • Wedstrijden van het weekend 12 en 13 september
  • Uitslagen van het weekend 29/30 augustus
  • Trainingen voor volgende week.
    links
  • Site FC Gullegem
  • Afgelastingen
  • Facebook groep
  • Soccer online kalender voor de trainingen en wedstrijden van de Provinciale miniemen
  • Soccer online kalender voor de trainingen en wedstrijden van de Gewestelijke miniemen
  • Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    FC Gullegem Provinciale en Gewestelijke Knapen

    29-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag wedstrijd 29/08/09: FC Gullegem - SV Moorslede
    De ploeg: Robbe (doel), Milan W., Jaro, Victor en Maxime

    Onze duiveltjes probeerden al van bij de start veldoverwicht te krijgen. In de 2de minuut was het al raak: Maxime ging door 3 spelers naar binnen en gaf een mooie assist aan Victor die zonder aarzelen afwerkte: 1-0. In dezelfde minuut zorgde Maxime voor de 2-0 voorsprong. Moorslede probeerde wel en bij één van de tegenacties konden ze uiteindelijk dan ook scoren, 2-1 na 6 minuten wedstrijd. De wedstrijd bleef wat gelijk oplopen, maar FCG2002 bleef rustig opbouwen van achteren uit. Zo kregen we in de 9de minuut een mooie actie te zien: Robbe rolde de bal naar Victor, die onder druk werd gezet en een moeilijke terugspeelbal deed op Robbe. Maar Robbe kon er weg mee en legde mooi terug op de doorgelopen Victor die op zijn beurt een diepe pas gaf aan Maxime. Die kan de bal dan mooi plaatsen in het doel: 3-1. In dezelfde minuut loopt FCG verder uit als Maxime de bal met links in doel plaatst. Maar Moorslede geeft zich niet gewonnen en kan opnieuw terugkeren tot 4-3. Onze duiveltjes duwen nu opnieuw wat meer het gaspedaal in en lopen opnieuw verder uit, eerst via Victor en daarna is het Maxime die met een mooie kapbeweging zijn tegenstrever in de wind zet en dan de bal mooi aflegt voor Jaro die in één tijd afwerkt: 7-3. Onze duiveltjes blijven nu komen, en als Victor op de paal trapt staat Jaro op de juiste plaats om de bal binnen te leggen: 8-3. Moorslede kan bij een tegenaanval scoren, maar de reactie van onze jongens blijft niet uit: in dezelfde minuut zorgt Maxime voor een 'veilige' 9-4 voorsprong. Maar dan wordt het toch aftellen naar de rust, want de laatste 5 minuten voor het rustsignaal heeft Moorslede de bovenhand. Ze komen opzetten langs alle kanten en kunnen nog 3 keer scoren voor rust. Ruststand dus 9-7 en wedstrijd nog niet gespeeld.
    Al in de eerste minuut van de tweede helft gaat Moorslede door op hun elan: ze komen terug tot 9-8. Maar dan achtten onze duiveltjes het genoeg geweest. De vlotte combinatie volgen elkaar op en Moorslede weet er geen raad mee. Eerst zorgt Victor voor de 10-8, en wat later kunnen diezelfde Victor en Maxime  de score verder uitdiepen tot 12-8. Maxime treft vlak erna nog de deklat, en het is dan opnieuw Victor die de bal tegen de netten prikt. Na 10 minuten mag ook Jaro nog eens feesten, hij zorgt voor de 14-8. En Maxime kan de bal met links door de benen van de keeper trappen: 15-8. Ook de 16-8 komt van de voeten van Maxime, en de 17-8 begint met een uitworp van Robbe naar Maxime die de bal opnieuw vlot naast de keeper plaatst in doel. Moorslede probeert, maar Robbe staat 3 keer juist geplaatst om meer tegendoelpunten te vermijden. Opnieuw Maxime zorgt voor de 18-8 en 19-8, en diezelfde Maxime geeft voor de 20-8 de assist aan Victor die koelbloedig afwerkt. Moorslede kan op het einde nog wat milderen door Robbe kansloos te laten met een schot kort voor doel, maar topschutter Maxime zorgt voor de uiteindelijke eindstand: 21-9

    Eindstand: 21-9 (rust: 9-7)
    Doelpunten: Maxime (12), Victor (6), Jaro (3)


    Foto's op: http://picasaweb.google.be/kurttant/0829FCGSVMoorslede?feat=directlink.

    29-08-2009 om 00:00 geschreven door Bart  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag wedstrijd 29/08/09: FC Gullegem - SV Moorslede
    De ploeg: : Sander, Rens, Jona, Kobe en Mathis

    Eindstand: 17-7 (rust 4-4)
    Doelpunten: Jona (12), Rens (2), Sander (1), Mathis (1), Kobe (1)

    Verslagje gestuurd door Bart
    In een gelijkoplopende eerste helft kon Jona na enkele minuten de score openen, maar niet veel later stond het al 1 tegen 1.  Rens in doel en Kobe in de verdediging stonden hun mannetje en na een mooie actie van Sander kon Jona nogmaals scoren.  Sander zag zijn inzet beloond met een goal. Toch kon Moorslede nog 2 keer scoren.  Jona kwam nog voor doel na een voorzet van Mathies en kon zo de nummer 4 scoren.
    Toch kwam Moorslede nog terug en zo was de ruststand 4 tegen 4.  Omdat FCG geen wisselspelers had, kon de 2e helft nog lastig worden.  Onze duiveltjes kwamen echter gemotiveerd van achter de zijlijn en overklasten de tegenstander.  Kobe zorgde met een prachtige beweging en aansluitende voorzet voor een assist, die Jona knap afmaakte. Mathies schoot er ook eentje binnen en Jona opnieuw.
    Na dit offensief kwam Moorslede weer aansluiten, ondanks knap keeperwerk van Sander, die een aantal gemaakte doelpunten uit doel wist te houden.  Maar FCG had blijkbaar de smaak te pakken en Jona shotte er nog een paar binnen.  Nu was de tegenstander wat ontmoedigd, vooral omdat iedereen in de ploeg begon te scoren.  Rens 2 keer, Kobe ook en Jona nog een paar keer.  Nadien wist niemand eigenlijk nog hoeveel de FCG duiveltjes nu gescoord hadden, maar het waren er genoeg.  We hebben goede passen gezien en goed samenspel.  Goed gedaan van iedereen!

    29-08-2009 om 00:00 geschreven door Bart  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    26-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tornooi Boezinge 26/08

    De ploeg: Robbe (doel), Milan W., Sander, Jaro, Jona, Victor en Maxime

    Wedstrijd 1: FC Gullegem - Langemark

    Dit Langemark was geen partij voor onze duiveltjes. Al in de eerste minuut gaf Sander een mooie assist aan Maxime die al onmiddellijk naast de keeper in doel besloot. Ook de volgende aanval was bijna raak: Maxime trapt met links maar de keeper pakt. Het schot van Sander gaat net naast. In de derde minuut slaagt Maxime er in om de bal af te pakken van een verdediger, hij aarzelt niet en trapt meteen in doel. Ook Jona mag al snel feesten, hij zorgt voor de 3-0. De Gullegemse druk blijft duren en Maxime zorgt voor de 4-0 ruststand.
    In de tweede helft zorgt de pas ingekomen Jaro al onmiddellijk voor gevaar, hij gaat door de verdediging en scoort. Wat later slaagt hij erin om de bal af te pakken na een slechte pas van de keeper en scoort hij opnieuw: 6-0. Jona zorgt nog voor de 7-0 en Sander mag de eindstand vastleggen met een gekruist schot in doel: 8-0.

    Eindstand: 8-0 (rust: 4-0)
    Doelpunten: Maxime (3), Jona (2), Jaro (2), Sander (1)


    Wedstrijd 2: FC Gullegem - Kortemark

    Doordat de tegenstander niet onmiddellijk opdaagt, beginnen we de wedstrijd met zo'n 5 minuten vertraging en duurt de eerste helft dan ook maar 5 minuten. Maar die zijn voldoende om al afstand van Kortemark te nemen. Al in de eerste minuut staat Victor op de juiste plaats om mooi af te werken in doel: 1-0. Een minuutje later kan Maxime de 2-0 op het scorebord zetten na een mooie assist van Jona. Kortemark kan wel wat meer gewicht in de weegschaal leggen dan Langemark, en zo kunnen ze bij een tegenaanval de eerste keer Robbe's netten laten trillen om zo de rust in te gaan met een 2-1 voorsprong voor FCG.
    Ook in de tweede helft probeert Kortemark, in de 2de minuut kan Robbe met een mooie redding een gelijke stand vermijden. Daaropvolgend doet hij een mooie uitworp naar Maxime waar onze spits in vorm wel weg mee kan. Hij plaatst de bal mooi naast de paal binnen: 3-1. Maxime geeft in de 4de minuut ook nog een mooie assist aan Sander, die afwerkt, 4-1. Nog eens Sander zorgt voor de 5-1. Een minuut voor affluiten kan Kortemark nog eens tegenscoren, maar dat kan de pret niet meer drukken. Onze duiveltjes winnen ook hun tweede wedstrijd.

    Eindstand: 5-2 (rust: 2-1)
    Doelpunten: Maxime (2), Sander (2), Victor (1)



    Wedstrijd 3: FC Gullegem - Zonnebeke

    Sander zorgt al snel voor de 1-0, maar bij de eerste tegenprik ziet Robbe de bal door zijn benen in doel verdwijnen. Zo staat het na 2 minuten 1-1. In de 3de minuut kan Robbe met een verre uitworp Maxime bedienen, die de bal mooi aanneemt en in doel besluit: 2-1. FCG blijft nu doordrukken en kan zo een vrije trap afdwingen, niet zo ver van het doel. Sander legt mooi af naar Maxime die opnieuw scoort, 3-1. In de 5de minuut gaat Maxime solo door de verdediging en zorgt zo voor de 4-1. Ook Jona pikt zijn goaltje mee en Sander staat op de juiste plaats als de keeper slecht uittrapt. Hij aarzelt niet en trapt binnen: 6-1. Als wat later Maxime hetzelfde overkomt, opnieuw een slechte uittrap van de keeper, trapt ook hij van dicht binnen: 7-1. In de laatste minuut van de eerste helft kan Zonnebeke toch nog eens tegenscoren zodat we met 7-2 de rust in gaan.
    Zonnebeke gaat in de tweede helft op zijn elan verder zodat onze duiveltjes het even wat moeilijker hebben. Robbe heeft met momenten zijn werk maar houdt toch zijn netten schoon. Ook Milan staat weer als een rots in de branding te verdedigen, hij onderschept al vele ballen op het middenveld en zorgt met zijn verzorgde passen naar links en rechts voor de openingen in de verdediging van de tegenstander. Het duurt tot de 6de minuut eer FCG opnieuw kan scoren: Maxime kan Victor bedienen zodat hij kan afwerken in doel, 8-2. 2 minuten later kan Maxime zelf nog scoren, maar het is uiteindelijk opnieuw Sander die zorgt voor de eindstand: 10-2.

    Eindstand:  10-2 (rust: 7-2)
    Doelpunten: Maxime (4), Sander (4), Jona (1), Victor (1)


    Foto's via: http://picasaweb.google.be/kurttant/0826TornooiBoezingeDeel2?feat=directlink

    26-08-2009 om 00:00 geschreven door Bart  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)



    Archief per week
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 27/12-02/01 2011
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 28/12-03/01 2010
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 29/11-05/12 -0001

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs