Verslag wedstrijd 12/11/2011: FC Gullegem - Deerlijk Sp.
De ploeg: Robbe (doel), Matthias, Remko, Emilie, Nathan, Wout, Jona, Victor, Noa en Maxime
Vandaag namen onze preminiemen het thuis op tegen Deerlijk, een ploeg die de laatste weken toch sterker op dreef was. Maar van in het begin had FC Gullegem het overwicht, en in de 3de minuut werd dit al beloond. Een corner van Nathan, en in de kluts kon Matthias afwerken: 1-0. In de 6de minuut was er een schot op doel van Wout, maar de keeper stond goed geplaatst. Een minuutje later opnieuw gevaar voor het doel van Deerlijk: een heerlijke combinatie tussen Nathan en Maxime, maar Nathan's schot kon de keeper makkelijk pakken. In de 9de minuut opnieuw een FCG2002 doelpunt: de assist van Wout op Noa die mooi rond zijn verdediger draait en in doel besluit: 2-0. FC Gullegem laat de druk dan wat afnemen zodat het wachten is tot de 17de minuut op nog een doelpunt: Victor die de bal afneemt van de verdediger, de pas naar Maxime die alleen voor doel staat en scoort: 3-0. In de voorlaatste minuut voor de rust ziet Remko zijn schot hoog over gaan en dan is het tijd om te rusten met een 3-0 voorsprong. De 2de helft beginnen we opnieuw sterk: Robbe met een uittrap naar Victor die onmiddellijk verlengt naar Maxime en die scoort, 4-0. Maar al lijkt het nu zo, de wedstrijd is nog niet gespeeld! Deerlijk slaagt er met een schot vanuit de 2de rij in om terug te komen tot 4-1 in de 6de minuut zodat blijvende concentratie wel nog vereist blijft. Maxime ziet in de 10de minuut zijn schot vanuit de 2de lijn naast gaan, maar in de 17de minuut dan toch nog een doelpunt: Maxime met de assist naar Victor, die de bal mooi met links aanneemt en met rechts binnen trapt, 5-1. En 2 minuten erna nog een grote kans van Nathan die met links trapt maar de keeper ziet pakken. In de daaropvolgende tegenactie slaagt Deerlijk er wel in om nog eens te scoren, 5-2. Maar in de 20ste minuut opnieuw een grote kans voor Maxime na de pas van Nathan, maar ook die bal gaat er niet in. En opnieuw de snelle tegenactie van Deerlijk die leidt tot de 5-3. Eventjes toch nog wat bibberen, maar in de 22ste minuut zorgt Maxime met zijn derde doelpunt van de dag voor rust, 6-3. Remko schiet in de laatste minuut nog tegen de paal, maar de uitslag blijft dus 6-3. Een goeie wedstrijd van onze preminiemen, proficiat aan allen!
Eindstand: 6-3 (rust: 3-0) Doelpunten: Maxime (17', 27' en 47'), Matthias (3'), Noa (9')
Verslag wedstrijd 05/11/2011: FC Gullegem - WS Lauwe
De ploeg: Robbe (doel), Matthias, Wout, Emilie, Remko, Nathan, Noa, Jona, Victor en Maxime
FC Gullegem begon meteen met veldoverwicht, en na 5 minuten speeltijd kregen we de eerste kans: de pas van Jona op Victor die zijn schot zag uiteenspatten op de deklat van de tegenstander. In de 8ste minuut probeerde Remko met een schot vanuit de 2de lijn, maar voor de keeper geen probleem om die bal te pakken. In de 10de minuut kregen we dan toch het eerste verdiende doelpunt, Maxime die de bal onderschepte na een uittrap van de keeper om onmiddellijk met links binnen te trappen: 1-0. Er volgden in de eerste helft nog heel wat mooie combinaties met veel overwicht, maar echt gevaarlijk konden we niet meer zijn voor het doel van de tegenstander. Enkel in de 20ste minuut was er nog een grote kans: mooi samenspel tussen Maxime, Nathan en uiteindelijk Noa die zijn kopbal op de paal zag gaan. De rust in dus met een ietwat magere 1-0 voorsprong. De tweede helft was pas bezig of FCG2002 opnieuw in de aanval. De actie vertrok vanop rechts met Noa naar Jona en via Remko viel die bal goed voor de voeten van Wout. Zijn harde knal ging onhoudbaar binnen, 2-0. Enkele minuten later opnieuw gevaar: Victor die mooi Jona vrij speelde maar zijn schot ging naast. In de 10de minuut werd het 3-0, Nathan als afwerker na assist van Jona. En een minuut later stond het 4-0 na een doelpunt van Remko, een hard schot vanop afstand. Eens de 4-0 op het bord werd er rustig uitgespeeld, met uitzondering van enkele kleine kansjes werd er dus niet meer gescoord en konden onze preminiemen verdiend nog eens de overwinning vieren. Proficiat aan allen!
Verslag wedstrijd 29/10/2011: FC Luigne - FC Gullegem
De ploeg: Robbe (doel), Emilie, Remko, Matthias, Jona, Victor, Nathan, Noa en Maxime
Amper 20 minuutjes rijden, net over de taalgrens, maar toch meteen geconfronteerd met een andere voetbalstijl. Na de overdreven - overwinning in de heenwedstrijd, werd FCG weerwraak beloofd. En die is er gekomen. Onze roodhemden werden opgewacht door een Luingne dat, de hele wedstrijd met het mes tussen de tanden, finaal het laken naar zich toehaalde. Een zege die niet gestolen werd, maar meer dan de uitslag doet vermoeden, tekende FCG bijwijlen mooie combinaties op de kunstgrasmat. Te vaak haperde echter de laatste pas en mits wat meer koelbloedigheid en een greintje geluk werd dit een ander verhaal.
Gezien Wout verkoos hogere oorden op te zoeken, posteerde trainer Daniël bij aanvang Noa op de, voor hem eerder ongewone, verdedigende linkerflank. De eerste Gullegemse dreiging kwam dan ook van die kant. Een enthousiast gestarte Jona tekende voor een dubbele dribbel maar kon een goed afgehaakte Maxime net niet bereiken. Rond de vijfde minuut consternatie alom : een doelpunt van Matthias werd, al dan niet terecht, afgekeurd wegens handspel. De TV-beelden zullen definitief uitsluitsel moeten brengen. FCG, wat ontredderd, liet de redelijk voetballende start voor wat hij was en bezondigde zich aan holderdebolder-voetbal. Nu ging het ongeordend over en weer en bij één van de eerste keren dat Luingne de neus aan het venster stak, werden we koud gepakt. Een goed getrapte, uitdraaiende, hoekschop bereikte een volledig ongedekte tegenstander die koudweg Robbe fusilleerde. Een duidelijk ingestudeerde stilstaande fase die Luingne in het verdere verloop van de wedstrijd regelmatig hanteerde. 1-0, wat tegen de gang van het spel in. Het gaf de thuisploeg moed en met een goede veldbezetting kon een onverzettelijk Luingne, zonder potig te worden, ons spel ontregelen. Wie niet sterk is, moet slim en snel zijn, dacht Noa. Hij draaide 2 man dol, bediende Maxime die gepast inspeelde op Matthias die de paal op zijn weg vond. Nathan kwam net te kort om de kaats in doel te verlengen. Het was duidelijk dat we enkel onze wil zouden kunnen opdringen door combinatievoetbal. En dat was niet gemakkelijk. Terwijl Luingne zich beperkte tot schoten uit de tweede lijn, kon Maxime, na een pasje van Victor, zijn vluchtschot onvoldoende vaart meegeven. Kracht, daar hebben ze bij Luingne geen tekort aan. Bij een zoveelste poging bracht de deklat redding. Dan opnieuw Jona-time. Hij dweilt mooi zijn linkerflank af, krijgt met wat moeite de bal bij Maxime, die wat te lang talmt en te flauw afwerkt. Het is een van die kansen die meer verdienden. Onder impuls van een ijzersterke Victor vraag was hoe lang die dit ging volhouden controleerden de gastheren de rest van de eerste helft. Voor halfweg waren nog 2 wapenfeiten het vermelden waard. Robbe kon een harde knal van alweer de turbo van Luingne klemmen en een mooi vierkantje Victor-Nathan-Victor-Maxime verdiende meer.
De tweede helft was van een ietwat andere makelij. Trainer Daniël droeg zijn discipelen op wat hoger te spelen, op de gepaste momenten druk te zetten en de oplossing voetballend te vinden. In de aanvangsfase lukte dit vrij aardig. Een gepaste interceptie van Victor werd gevolgd door een slap schotje en de ruimte werd steeds beter benut. Die keuze betekende wel dat Luingne ging speculeren op de tegenaanval en daar vaak gretig gebruik van maakte. Zowel Remko , als Emily en Matthias stonden echter pal. Toen ook Victor zijn verdedigende duit in het zakje wou doen, werd hij onterecht teruggefloten voor een vermeende haakfout. De keiharde vrije trap werd door Robbe knap uit de rechterbenedenhoek geranseld. De daaropvolgende hoekschop waaide over alles en iedereen en werd andermaal, nu aan de tweede paal, droogweg binnengeknald. 2-0. Onterecht, zowel de totstandkoming als qua weergave van het spel. De verdienste van FCG was dat ze niet bij de pakken bleven zitten. Steeds op zoek naar dat ene gaatje. Misschien te krampachtig en met te weinig overzicht. Noa kon zich nog tweemaal doorheen het bos van benen wurmen, maar de doelman ging evenveel keer gepast plat. Voor de rest werd het spel van FCG eerder gekenmerkt door steriele druk. En even tekenend voor dergelijke partijen was de 3-0. Dat fameuze deksel. Na geharrewar op het middenveld viel de pal gepast voor de voeten van de rechterflank van Luingne die met een knappe streep de eindstand op de bordjes vastlegde.
Opnieuw kunnen we met opgeheven hoofd het veld verlaten, maar opnieuw met de gedachte : er zat meer in.
Misschien 1 troost/opsteker : de, overigens sportieve, trainer van Luingne stond erop te vermelden dat onze FCG de best voetballende ploeg van de reeks is.
Verslag wedstrijd 22/10/2011: VK Avelgem - FC Gullegem
De ploeg: Robbe (doel), Remko, Emilie, Wout, Matthias, Jona, Victor, Nathan, Noa en Maxime
Vandaag de vroege en verre verplaatsing naar Avelgem waar ons geen gemakkelijke wedstrijd te wachten stond. Maar onze preminiemen begonnen toch goed aan de wedstrijd. In de 3de minuut kregen we een eerste kans via Victor met een schot op doel. Maar Avelgem deed ook heel goed mee en had enkele sterke spelers lopen die heel snel voor het doel van Robbe opdoken en voor gevaar zorgden. In de 6de minuut kregen we dan een eerste tegendoelpunt: een hard schot laag in de benedenhoek en 1-0. FCG2002 probeerde die achterstand goed te maken maar kwam telkens wat te kort om voor gevaar te zorgen voor het doel van de tegenstander. Avelgem zorgde voor iets meer gevaar voor het doel van Robbe, maar de verdediging met Remko, Matthias en Emilie hield stand, en ook Robbe deed attent mee. In de laatste minuut van de eerste helft kregen we het tweede schot tussen de palen van FC Gullegem: een schot van Maxime maar de doelman kon de bal nog pareren in corner. Met een 1-0 achterstand gingen we zo de rust in. De tweede helft kwam FC Gullegem er beter uit. Er waren enkele mooie combintaties en die zorgden ook voor enkele spannende momenten voor het doel van Avelgem. In de 6de minuut een mooie combinatie van Jona naar Noa, maar de keeper stond goed geplaatst om redding te brengen. In de daaropvolgende minuut de grootste kans in de wedstrijd tot nu toe voor FCG: een corner, Noa die de bal mooi op doel kopt en de keeper geklopt, maar een verdediger van Avelgem kan de bal nog van de lijn keren. Maar de Gullegemse druk blijft en een doelpunt van onze preminiemen kan niet uitblijven. Het is Remko die met een mooi schot vanuit de 2de lijn, net onder de deklat, FC Gullegem terug in de wedstrijd brengt: 1-1. 2 minuten later is het opnieuw doelpunt: een prachtige korte combinatie voor het doel van de tegenstander tussen Maxime en Victor die met een assist een vrije Noa aanspeelt en die twijfelt niet om te scoren: 1-2 voorsprong! Maar Avelgem lijkt wat meer op de counter te spelen en slaagt er steeds in om snel de omschakeling van verdediging naar aanval te maken. Zo creëren ze telkens kansen en zijn ze telkens gevaarlijk voor het doel van Robbe. In de 15de minuut komen ze op één van zo'n counters gelijk, 2-2. In de 23ste minuut is er nog een schot van Maxime, maar net niet krachtig genoeg om de keeper te verontrusten. En in de laatste minuut krijgen we dan toch nog het deksel op onze neus: opnieuw zo'n snelle tegenaanval van Avelgem waar Remko eerst nog redding kan brengen op de lijn, maar het daaropvolgde schot van Avelgem gaat tegen de netten en zo staat het 3-2. Niets aan te doen, een sterke tegenstander met vooral een goeie tweede helft van FC Gullegem. Proficiat aan allen.
Verslag wedstrijd 15/10/2011: FC Gullegem - SC Menen
De ploeg: Robbe (doel), Remko, Emilie, Wout, Matthias, Victor, Nathan, Jona, Noa en Maxime
FC Gullegem schoot meteen fel uit de startblokken. Al van in de 2de minuut doken ze gevaarlijk voor het doel van Menen op, en het was Maxime die in de rebound de 1-0 op het bord zette. Een minuut later opnieuw een mooie één-twee tussen Maxime en Nathan en Nathan die zorgt voor de 2-0. Amper 3 minuten bezig en Menen dus onmiddellijk van slag! In de 5de minuut ziet Matthias de kans schoon om te schieten, maar zijn schot gaat over. Menen begint zich nu beter te organiseren en te voetballen en in de 8ste minuut kunnen ze terugkomen tot 2-1. In de 10de minuut doet Maxime vanuit de midden een lange ren richting doel waardoor zijn schot net de kracht ontbreekt om de keeper te verontrusten. In de 15de minuut opnieuw een mooie actie van onze preminiemen: een mooie doorsteekbal van Victor op Noa maar zijn schot gaat naast. In de 21ste minuut een snelle actie die begint bij Robbe naar Nathan die doorsteekt naar Noa, maar zijn schot gaat naast. In de voorlaatste minuut van de eerste helft kan Menen de gelijkmaker scoren zodat we de eerste helft gelijk afsluiten. In de tweede helft is het overwicht al onmiddellijk voor Menen. Maar verdediging, middenveld en 1 keer de deklat plooien niet onder de druk. In de 7de minuut geraken we er een eerste keer uit met een halve kans voor Maxime, maar zijn schot vanuit de 2de lijn gaat naast. Maar ondanks het overwicht kan Menen niet scoren en krijgen we opeens opnieuw 3 dolle minuten voor FCG2002. Eerst is er de 14de minuut waar Noa scoort na een assist van Nathan. Een minuut later wordt er goed gestoord voor het doel van Menen en kan Nathan de assist van Maxime afwerken en in de 16de minuut het omgekeerde: Nathan met de assist voor Maxime die helemaal vrijstaat voor het doel en niet aarzelt om te scoren: 5-2. Maar Menen verdient wel iets beter zodat doelpunten niet kunnen uitblijven. In de 18de minuut komen ze op een 5-3 en dan wordt het toch nog spannend op het einde als ze 2 minuten voor tijd de 5-4 op het scorebord zetten. Maar de allerlaatste kans van de wedstrijd is toch nog voor FC Gullegem, Jona door langs de flank en Victor die zijn bal nog in corner getikt ziet van de keeper. Tijd voor de scheidsrechter om af te fluiten. Een nieuwe zege voor een efficiënt FC Gullegem. Proficiat aan allen!
Eindstand: 5-4 (rust: 2-2) Doelpunten: Maxime (2' en 41'), Nathan (3' en 40') en Noa (39')
Verslag wedstrijd 08/10/2011: Sp. Zwevegem - FC Gullegem
Op algemene aanvraag zeker...
De ploeg: Robbe (doel), Emilie, Remko, Nathan, Matthias, Maxime, Noa, Victor en Jona
Zwevegem begon onmiddellijk sterk aan de wedstrijd, en al na 2 minuten werd FCG volledig uit verband gespeeld en was Robbe kansloos, 1-0. De eerste kans voor FC Gullegem kwam er in de 5de minuut, maar Nathan zag zijn bal over doel verdwijnen. Maar Zwevegem bleef de betere ploeg en onze preminiemen raakten moeilijk aan het doel van de tegenstander. In de 12de minuut kon Zwevegem dan een tweede keer scoren, 2-0. Direct daarna kregen we onze beste kans tot nu toe: Maxime met een mooie actie, de bal afgeven aan Victor die zijn bal tegen de paal zag belanden. In de daaropvolgende 10 minuten bleef de druk uitkomen van Zwevegem, maar Robbe verhinderde met een paar goeie tussenkomsten een grotere achterstand. Het was wat tegen het spelbeeld in, maar Noa stoorde in de 23ste minuut goed in de verdediging van Zwevegem, kon de bal afpakken en aarzelde niet om te scoren, 2-1. In de laatste minuut van de eerste helft kregen we dan toch nog een doelpunt tegen zodat we met een 3-1 achterstand gingen rusten. De tweede helft begon meteen goed voor FC Gullegem, Nathan zorgde met een schot voor de aansluitingstreffer, 3-2. Maar het bleef moeilijk om vlotte combinaties op te zetten en kansen te creëren. Zo was er in de 7de minuut Maxime, maar zijn schot ging net naast. En dan was het nog wachten tot de 21ste minuut vooraleer we nogmaals gevaarlijk waren: Victor die een moeilijke bal nog probeerde in doel te doen belanden, maar zijn schot met links ging over het doel. In de allerlaatste minuut kon Zwevegem nog een doelpuntje meepikken in een rommelige fase voor het doel van Robbe, eindstand 4-2. Een verdiende overwinning van een sterk Zwevegem en een minder goeie wedstrijd van FCG2002. Maar geen probleem, volgende week opnieuw een nieuwe kans tegen opnieuw een sterke tegenstander. Proficiat aan alle spelers.
Rens is voor de rest van de maand oktober out. Hij moet niet in het gips, maar hij is wel goed ingetaped. Goed laten rusten is nu de boodschap zodat hij na er in november opnieuw voluit tegenaan kan gaan. Spoedig herstel Rens!
Op 31 oktober is er het tweede mosselfestijn van de jeugd. Iedereen die wil aanwezig zijn besteld best zijn kaarten zo snel mogelijk in de kantine van FC Gullegem. We spreken dan de avond zelf iets voor 7 uur af met FCG2002 zodat we samen aan tafel kunnen zitten. Een aanrader voor een gezellige avond!
Verslag wedstrijd 01/10/2011: FC Gullegem - E. Wervik
De ploeg: Robbe (doel), Remko, Matthias, Emilie, Wout, Nathan, Jona, Maxime en Noa
FCG2002 zat meteen goed in de wedstrijd en zette meteen veel druk op het doel van Wervik. Het eerste Gullegems doelgevaar kwam van Remko, maar zijn schot was geen probleem voor de keeper. In de 3de minuut een doorbraak van Jona en de pas op Nathan, maar zijn schot ging net over. In de 4de minuut was het dan toch raak. Opnieuw Jona die op de flank doorbrak, de pas op Nathan die niet twijfelde en in doel besloot: 1-0. Een minuut later hetzelfde scenario, een bedrijvige Jona opnieuw door op de flank en de assist op Maxime die de 2-0 tegen de netten prikte. En Jona was deze keer wel erg goed wakker, want ook in de 7de minuut een lange ren langs zijn flank en de assist op Matthias die de 3-0 op het scorebord plaatste. In de 8ste minuut was er een goeie uitworp van Matthias naar Nathan die zorgde voor een geruststellende voorsprong van 4-0. Het gaspedaal werd nu wat minder ingedrukt maar de mooie combinaties werden er wel niet minder op! In de 13de minuut opnieuw Nathan die 3 verdedigers in de wind zette om mooi te scoren: 5-0. En een minuut later Noa die sneller dan de keeper de bal kan veroveren langs de lijn en vanuit een scherpe hoek nog probeert te scoren, maar zijn schot wordt van de lijn gered. Ook het schot van Wout in de daaropvolgende minuut gaat niet binnen door een redding van de keeper. Maar Wervik kan niet anders dan bezwijken onder de Gullegemse druk zodat meer doelpunten niet kunnen uitblijven: eerst een ren van Remko langs de lijn, de pas naar Nathan die doorsteekt naar Noa, 6-0. Wat later Noa die zorgt voor de assist naar Matthias, 7-0 en in de 21ste minuut nog een doelpunt van Noa zelf: 8-0, tevens de ruststand. De tweede helft verliep zoals de eerste: met veel overwicht en een stuk sterker dan de tegenstander. In de derde minuut maakte Noa er 9-0 van na een assist van Maxime. En in de 9de minuut Emilie met de assist, Noa die mooi over de keeper afwerkt, hoog in het doel. In de 14de minuut pikt Remko met een afstandsschot ook zijn doelpuntje mee, en in de 17de minuut opnieuw Noa met een solo en mooi afgewerkt, 12-0. Ook Maxime scoort nog een doelpuntje, 13-0 door de benen van de keeper. En de kansen blijven elkaar opvolgen: in de 19de minuut gaat het schot op doel van Remko maar net naast, en een minuut later probeert Emilie mooi met links, maar op de keeper. In de laatste 5 minuten wordt er nog 2 keer gescoord: eerst Nathan hoog in doel na een assist van Noa, en in de laatste minuut Noa met zijn zesde van de dag en tevens de eindstand: 15-0. Voor Robbe was het zowat de rustigste wedstrijd uit zijn keeperscarrière. Maar voor hem was er nog het toetje waar hij zich ook mocht bewijzen: de penalty's. En ook daarin slaagde Wervik er dus niet in om de netten te doen trillen... Een uitstekende wedstrijd van onze preminiemen en een goeie voorbereiding op de moeilijker wedstrijden die er de komende weken zitten aan te komen. Proficiat aan allen!
Verslag wedstrijd 01/10/11: FC Gullegem - E. Wervik
De ploeg : Mauro (doel) , Mathis , Rens ,Kobe , Sander , Xander , Victor , Milan D. en Laendon
Opnieuw 3 afwezigen op deze zonnige zaterdag en Victor kwam ons team versterken. Het werd een rommelige match waarbij geen van de 2 teams erbovenuit stak. In de 8ste minuut lanceerde Kobe Victor met een geslepen pass en die slalomde zich door de bezoekende verdediging om beheerst af te werken.(1-0) Amper twee minuten later konden de wervikenaars gelijkmaken toen een afgeweken schot doelman Mauro verraste.(1-1). Het antwoord van FCG liet niet lang op zich wachten en Victor stuurde 180 sec later een knappe doorsteekpass naar Sander die met een laag strak schot de doelman kansloos liet.(2-1). Het spel ging verder op en af en in de 21ste min. stelde Wervik gelijk na een schot uit de 2e lijn.(2-2)
De tweede helft was voor FCG heel wat minder. Wervik was harder in de duels en we kwamen er enkel nog uit via de lange bal. In de 8ste min hadden we dan nog de tegenslag dat Victor een hoekschop in eigen doel devieerde(2-3). FCG kon niet meer gelijkmaken alhoewel Sander 4 min. voor tijd daar de uitgelezen kans voor had maar zijn schot passeerde de verkeerde kant van het doelhout.
Verslag wedstrijd 24/09/11: Deerlijk Sport - FC Gullegem
De ploeg: Kobe (doel), Rens , Mauro , Milan D. , Milan W. , Xander , Mathis , Laendon en Jona.
Ondanks de afwezigheid van Jarne (gekwetst), Sander (op weekend) en Charles (polsbreuk) speelde FCG zijn beste eerste helft van het nog prille seizoen. Dit kwam ook mede door de versterking van Jona op het middenveld. Waar we vorige week nog een zwak FCG zagen klopte het plaatje perfect. Kobe stond secuur in doel en de verdediging met Mathis, Rens en Milan W. bouwde rustig op en kwam gevat tussen waar nodig. Op het middenveld dirigeerde Jona gesteund door Xander en Mauro en vooraan hield Milan D. de verdediging aan de praat.
Dit alles bezorgde ons mooi combinatievoetbal en Mauro sloop op links keer op keer als een venijnige sidderaal door de plaatselijke achterlinies. Drie doelpunten scoorde hij en mits wat meer kalmte en overzicht konden dit er enkele meer zijn. Deerlijk stond erbij en keer ernaar en kon op de weinige doorbraken 1 maal Kobe verschalken (rust 1-3)
Centraal verloren we na de rust de strijd en de thuisploeg kwam meer en meer oprukken. Na 2 min lukten ze al de aansluitingstreffer(2-3) .Milan D. kon wel nog eens mooi uithalen maar de thuisgoallie redde met de voet en op het kwartier kwam Deerlijk op gelijke hoogte na corner(3-3). Amper 120 sec scoorden ze weer maar de scheidsrechter keurde het doelpunt onterecht af. Het was slechts uitstel van executie want nadat Mauro na een listig pasje van Nathan nipt naast besloot counterde Deerlijk vlijmscherp om de 4-3 eindstand boven Kobe te plaatsen.
Langs deze weg wensen we Jarne en Charles een spoedig herstel toe en we hopen ze vlug terug op het veld te zien. Tijdens de match werden door persfotografe Trui foto's getrokken maar die verschijnen later nog op deze blog.
Verslag wedstrijd 24/09/2011: Deerlijk Sport - FC Gullegem
De ploeg: Robbe (doel), Wout, Remko, Emilie, Victor, Nathan (2de helft Jona), Maxime en Noa
Vandaag de verplaatsing naar Deerlijk waar onder een heerlijke septemberzon de aftrap gegeven werd. FCG dook voor een eerste keer gevaarlijk voor het doel van Deerlijk op na 4 minuten: Robbe die met een verre uittrap Maxime diep stuurde, maar zijn schot ging naast. Een minuut later viel het eerste doelpunt: Victor die goed stoorde en de bal kon afnemen van een verdediger van Deerlijk, de assist gaf op Maxime die niet twijfelde en scoorde: 0-1 na 5 minuten. In de 8ste minuut werd het opnieuw warm voor het doel van Deerlijk: een schot van Maxime op doel die de keeper kon afweren, en Noa die in de rebound zijn schot opnieuw tegen de keeper ziet stranden. Dat waren dus de eerste tien minuten, de rest van de eerste helft konden we niet meer gevaarlijk zijn. Onze preminiemen vergaten waar ze de voorbije weken zo goed in waren: te voetballen. Maar ook Deerlijk kon geen kansen creëren zodat we met een 0-1 voorsprong de rust ingingen. De trainer probeerde tijdens de rust het één en ander recht te zetten, en onze jongens en meisje gingen er toch een betere tweede helft van proberen te maken. In de 4de minuut een eerste keer gevaar voor het doel van Deerlijk: Remko met een doorbraak langs de flank, maar Maxime kan zijn voorzet net niet genoeg controleren om af te werken. In de 9de minuut probeert Noa vanuit de 2de rij, maar zijn schot spat uiteen op de vuisten van de keeper. In de daaropvolgende minuten komen we 2 keer goed weg: eerst duiken opeens twee spelers van Deerlijk vrij voor Robbe op, maar die verzuimen af te werken en trappen de bal gewoon in zijn armen. Even later is Robbe geklopt maar brengt Emilie redding op de lijn. Het blijft zo 0-1, en in de 13de minuut wordt het dan 0-2: Jona die doorgaat en zijn schot afgeweerd ziet van de keeper, maar Victor staat goed geplaatst om in de rebound de 0-2 tegen de netten te prikken. In de 18de minuut hebben we het geluk wat aan onze zijde als het schot van Victor afwijkt tegen de hiel van een Deerlijkse verdediger en zo in doel belandt: 0-3. En in de 21ste minuut Maxime met zijn tweede van de dag op assist van Jona: 0-4 en tevens de eindstand. Proficiat aan allen!
Eindstand: 0-4 (rust: 0-1) Doelpunten: Maxime (5'), Victor (38'), Victor (43'), Maxime (46')
Komend weekend nemen onze preminiemen het op tegen VC Deerlijk. Vertrek stipt om 8u vanop de Poezelhoek! Vergeet ook uw kidsID niet mee te brengen. Adres waar we moeten zijn: Guido Gezellelaan, 8540 Deerlijk
Gelieve ook dit weekend de trainer te verwittigen indien uw zoon/dochter niet aanwezig kan zijn voor één van de wedstrijden in de herfstvakantie (geplande vakantie, KSA weekend...). Zo kan tijdig een regeling getroffen worden om eventueel wedstrijden te verplaatsen of te vervroegen. Binnenkort worden ook de indoortornooien gepland. De meest voorkomende data zijn 26,27,28,29 en 30/12/11, 7/01/12 en 8/01/12. Indien je één van deze data afwezig zult zijn, gelieve ook dit zo snel mogelijk laten weten aan de trainer.
Uitslagen VC Deerlijk: VC Deerlijk A - WS Lauwe A: 0-15 SC Menen A - VC Deerlijk A: 8-1
VC Deerlijk B - WS Lauwe B: 8-0 SC Menen B - VC Deerlijk B: 10-3
Charles brak deze namiddag zijn pols op school en zal dus een tijdje out zijn. We wensen Charles een spoedig herstel toe zodat hij snel weer met zijn vrienden op het voetbalveld kan staan.
Verslag wedstrijd 17/09/2011: WS Lauwe - FC Gullegem
De ploeg : Mauro(doel), Mathis, Xander, Jarne, Kobe, Milan D., Charles, Rens, Milan W. en Sander.
Deze morgen waren we op bezoek bij WS Lauwe waartegen we vorig seizoen 2 keer zwaar verloren. En Lauwe drukte ons direct met onze rug tegen het eigen doel maar na 3 min. kon FCG snel counteren en Sander plaatste zijn schot gemeten in het hoekje (0-1).En amper 3 min. later stuurde diezelfde Sander een loepzuivere dieptepass naar Jarne die beheerst afwerkte(0-2). In de achtste min. mocht een spits van Lauwe ongestoord door onze verdediging slalommen en afwerken (1-2). Dient wel gezegd dat de thuisploeg voetballend de meerdere was van Gullegem en dat wij het moesten hebben van de counter. Ik denk dat ons middenveld een snipperdagje genomen had. Verdedigend beperkten we ons tot de bal afstoppen maar uitvoetballen zat er niet in. Matthis en na diens kwetsuur Rens kwamen wel vaak gevat tussen maar de bal wild vooruittrappen is niet altijd de beste optie. In de 22 min kwam Lauwe langszij na een knappe aanval(2-2) maar eerlijkheidshalve moest FC Gullegem voorstaan aan de rust nadat Jarne een slecht intrappen van de homegoallie onderschepte en kalm afwerkte maar de scheids keurde het doelpunt af om ons nog steeds onbekende redenen.
Vlak na de pauze kreeg FCG de bal weer eens niet uit de eigen verdediging en Lauwe strafte af (3-2). Daarna bleef Lauwe drukken maar Rens en Charles keerden veel en wanneer die overspeelt waren konden we nog altijd rekenen op Mauro die een zeer degelijke match keepte. Met de hand en de voeten pareerde hij veel en zijn eerste match in de goal was zeker een succes. Na 8 min. werd Kobe knap het straatje ingestuurd door Sander en hij aarzelde niet om met een geplaatst schot de doelman te vloeren (3-3).Vanaf toen kon Lauwe verder uitlopen mede doordat FCG tot driemaal toe alleen voor de keeper vergat te scoren. 7-3, al bij al een verdiende nederlaag voor onze boys die voetballend te kort kwamen. Na de hoopgevende wedstrijden tegen Roeselare en Luigne staan we weer met beide voetjes op de grond.
We hebben zeker geen slechte ploeg maar we moeten wel beseffen dat we ervoor moeten vechten en vandaag waren er enkele die daar geen zin in hadden. Voor trainer Bjorn de uitdaging om die winnaarsmentaliteit wat aan te wakkeren.
Verslag wedstrijd 17/09/2011: WS Lauwe - FC Gullegem
De ploeg: Robbe (doel), Remko, Wout, Jona, Matthias, Emilie, Maxime, Victor, Nathan en Noa
Vandaag de verplaatsing naar Lauwe op het programma, wat toch nooit makkelijk mag genoemd worden ondanks het bijna volledige vertrek van de A-ploeg van vorig jaar. Al van bij de aftrap werd de bal mooi rondgetikt door FCG2002, en zo kregen we in de eerste minuut al Maxime met een pas op Victor, maar zijn schot strandde op de keeper. Het ging wat over en weer zonder echt grote kansen, maar het was Lauwe die in de 5de minuut zorgde voor het eerste echte gevaar en meteen ook scoorde: 1-0. Onze preminiemen waren daardoor niet van slag en toverden mooie combinaties op de grasmat. Maar de verdediging van Lauwe begaf niet onder de Gullegemse druk, dit tot de 11de minuut: een mooie opbouw tot bij Maxime die mooi doorstak naar Noa en Noa die met een mooie krul de bal hoog in doel plaatst: 1-1. FCG blijft nu lichtjes domineren en de bal wordt mooi rond getikt. In de 18de minuut krijgen we een schot van Matthias, maar diens schot gaat naast. Een minuut later zijn we opnieuw gevaarlijk en deze keer is het Noa die zorgt voor de assist en Maxime die afwerkt, de verdiende 1-2 staat op het scorebord! En net voor rust een nieuwe actie: Noa naar Maxime die zorgt voor de assist op Jona die laag in doel afwerkt: 1-3 de ruststand.
De tweede helft begint FC Gullegem opnieuw sterk: in de 2de minuut is Emilie gevaarlijk met een afstandschot op de keeper. En in de 4de minuut ziet Wout de bal in zijn voeten komen na een uittrap van de keeper. Hij aarzelt niet en met een pegel staat het 1-4. Onze preminiemen blijven het gaspedaal indrukken: in de 6de minuut stormt Remko op het doel af, de keeper weert af en duwt de bal in de voeten van Victor die niet aarzelt en op doel trapt. Jammer genoeg staat daar nog net een speler van Lauwe die de bal van de lijn redt. Lauwe komt nu opnieuw wat beter in de wedstrijd en na enkele keren gevaarlijk te zijn geweest waar de Gullegemse verdediging pal stond kunnen ze dan toch de 2-4 scoren in de 11de minuut. Gullegem blijft nu zoeken achter een meer geruststellende voorsprong, in de 14de minuut een tegenaanval van Remko naar Jona die naast besluit, en in de 16de minuut gaat Victor op doel af maar zijn schot wordt gestopt door de keeper. Lauwe blijft nu toch ook gevaarlijk uitbreken en zo zijn in de 17de minuut de vingertoppen van Robbe nodig om de bal over de lat te duwen en te vermijden dat Lauwe opnieuw in de match komt. De kansen volgen elkaar snel op, in de 18de minuut Victor op doel af maar de keeper is goed uitgekomen, en in de 22ste minuut opnieuw Victor met rechts op een verdediger en in de rebound met links net naast. Ook Matthias ziet iets later zijn schot net naast gaan. In de voorlaatste minuut kan Victor dan toch zijn doelpuntje meepikken als Remko met een mooie actie de zijlijn af spurt en aflegt naar Victor die met links de 2-5 eindstand vastlegt. Mooie wedstrijd tegen een niet onaardige tegenstander. FCG2002 tikte met momenten de bal heel mooi rond en lijkt elkaar week na week beter te vinden. Proficiat aan allen en doe zo verder!
Eindstand: 2-5 (rust: 1-3) Doelpunten: Noa (1), Maxime (1), Jona (1), Wout (1), Victor (1)
Verslag wedstrijd 10/09/11: FC Gullegem - FC Luigne
de ploeg : Kobe (doel), Mattis, Rens, Charles, Mauro, Sander, Milan W., Jarne, Xander en Milan D.
Onze tegenstander voor deze eerste wedstrijd kwam maar met zeven spelertjes opdagen en had dus moeite met het overwicht van onze spelertjes. Al in de 2e minuut kon Jarne een voorzet van Charles voorbij de keeper plaatsen. Fcg bleef rondtikken en de tegenstander opjagen en in de 11e min verdubbelde Jarne de voorsprong na slecht intrappen van de bezoekende doelman(2-0). Juist op het kwartier kon opnieuw Jarne met een mooi lobshot zijn zuivere hattrick volmaken(3-0). Na al dat eenrichtingsvoetbal kwam Luigne dan toch eens aan de overkant maar de harde en goedgeplaatste vrije trap werd in twee tijden prachtig gesaved door Kobe. amper 2 min. later werkte de verdediging van de bezoekers een voorzet van Jarne in eigen doel.(4-0). Vlak voor het rustsignaal bouwde Fcg een knappe aanval op via rechts met Rens en Mauro in de hoofdrol en na een scrimage voor doel kon Mauro staalhard binnentrappen.(5-0)vlak na de koffie(of water) brak Sander door via het centrum maar na een slim dubbelpasje met Milan D. plaatste hij de bal nipt naast de verkeerde kant van de paal.Aan de overzijde werd te lang getalmd en Luigne kon buiten bereik van Kobe milderen.(5-1).Dat was precies wat Fcg nodig had want resoluut werd de tegenstrever weer op de eigen helft gedrukt.In de 11e min. kon een stevig opzittende Milan D. de bal voor de neus van de keeper binnentikken(6-1) en Charles legde in de 17e min. de eindstand vast.
Een knappe overwinning van onze boys met toch een vermelding voor Mattis die autoritair zijn verdediging leid.Met deze ingesteldheid van onze jongens en de sterke hand van trainer bjorn staan ons ongetwijfeld nog mooie wedstrijden te wachten.
Eindstand 7-1 (rust 5-0)
Doelpunten : Jarne (3) , Mauro , Milan D., Charles en een own-goal