Hallo iedereen!
Vanaf twee januari tot 29 maart zal ik drie maanden vertoeven in het verre Antigua, een stad in Guatemala. Ik ga daar als onderwijzeres helpen bij het project Los Niños. Op deze blog kan je mij een beetje volgen, foto's bekijken,... Veel plezier!
01-01-2010
Spannend!
Gisteren en vandaag nog goed Nieuwjaar gevierd en morgen is het dan eindelijk zo ver! Om 7.55u stijgt de vlieger op naar Madrid en van daaruit vliegen we rechtstreeks naar Guatemala city. Daar komen we na ongeveer 14 lange uren vliegen aan om 16.35u (In Guatemala is het 8 uur vroeger). Mijn valiezen zijn zo goed als helemaal ingepakt, straks nog even op de weegschaal om te checken en dubbelchecken;-) Het komt nu allemaal wel héél erg dichtbij als je dat hier allemaal ziet klaarstaan en de zenuwen zijn dus ook volop aanwezig hier! Ik kijk er erg naar uit, maar ik kan nu al zeggen dat ik het hier wel erg ga missen! Ik hou jullie op de hoogte via deze blog, foto's, mail, facebook, skype,... Tot de volgende en je mag altijd iets terugposten, vragen,...! Elien
Aangezien de vertrekdatum steeds dichter en dichter bijkomt, heb ik eens werk gemaakt van een blog, zodat jullie op de hoogte kunnen blijven van mijn verblijf in Guatemala! Even ter informatie: Op twee januari vertrek ik samen met nog twee meisjes van de lerarenopleiding aan de KDG naar Antigua in Guatemala. Het is de bedoeling dat we daar eerst ons Spaans zo goed en zo snel mogelijk onder de knie hebben, zodat we mee kunnen werken in het project van Los Niños. Wat houdt dat project nu in? Wel, de eerste weken gaan we andere leerkrachten begeleiden in hun klas; waar we vooral gaan meehelpen aan een ICT-programma en nieuwe werkvormen voor wiskunde gaan aanbrengen. Nadien krijgen we hopelijk een eigen klas toegewezen om les aan te geven. Als jullie meer willen weten over het verblijf, de omgeving, de gastfamilie, de school, mijn Spaans, de mensen,... of me een berichtje willen achterlaten, omdat drie maanden te lang voor je is, dan kunnen jullie dus steeds terecht op dit adres! Foto's zou ik er ook graag opzetten, maar hoe dat juist moet, dat moet ik nog eens uitpluizen;-)