inderdaad geen yoehwee deze keer maar wel zoals de homosapiens het zeggen goedendag. School is nog maar net begonnen en ik heb al heimwee naar de krokusvakantie, die de homosapiens om de een of andere reden naar een bloem hebben vernoemd. Gedurende deze vakantie heb ik niet echt gewerkt voor school. Ik heb niet eens 1 second een boek open gehad, zelfs niet die van wiskunde. Die homosapiens studeren gewoon veel te hard! Het lijkt alsof de leerkrachten hen geen leven na school gunnen.
Anyway, laten we over andere dingen praten. In de vakantie ben ik voor de eerste keer naar een concert geweest. De homosapiens vinden het blijkbaar geweldig om met een gigantische, schreeuwende en drukke menigte live naar muziek te luisteren. En daar betalen ze dan ook nog eens voor! Waar dient youtube dan nog voor?? Ik ging samen met mijn klasgenote Era en haar oudere nicht. We hadden zitplaatsen in blok 124. Gedurende dit verschikkelijk gezang van The Weeknd, of was het Abel, ik weet het niet goed want de homosapiens noemen hem telkens weer anders, zag ik met mijn alien ogen in de verte Broos op het middenplein staan, die bijna flauw viel omdat ze zo dicht bij de zanger stond. Na die avond had ik besloten om nooit meer naar een concert te gaan. Maandag, wanneer we aankwamen in onze klas, werden we onmiddelijk weggejaagd door meneer De Koning. Weg met die boeken, zei hij, alles uit die kast!! We waren allemaal in de war. Uiteindelijk werd ons verteld dat we van klas moesten wisselen wegens Bednet voor Anneke. (ah ja, Anneke bestaat ook nog trouwens). Omdat Anneke ernstige rugproblemen heeft mag ze lekker thuis in bed liggen en met een cameratje zo mee de les volgen. Als ik eerder had geweten dat dit bestond, was ik nooit naar school gekomen.
Tijdens LO hadden we weer dansles. Omdat ik in de vakantie zo goed met Era overeen kwam wou ik haar als danspartner, maar ze liep direct naar Joppe. Heel even dacht ik dat zij mijn aanbidster was, maar toen ik zag hoe flawless ze danste met Joppe, kon ik haar ook al van mijn lijstje schrappen. Momenteel heb ik geen hoofdverdachte, maar mijn lijstje begint stilletjes aan kleiner te worden. Verder zijn er deze week niet echt interessante dingen gebeurd, buiten dat meneer yobe ons weer in de steek had gelaten en ons een rare film liet zien over die rare dude uit dat boek die aan knappe vrouwen ruikt, hen vermoordt om hun geur te kunnen bewaren en daar dan een parfum mee maakt. Wat die homosapiens toch allemaal verzinnen is ongelofelijk. Achja bon, ik heb nog wat chemie te studeren omdat de mevrouw ineens besloot om elke les een test te doen en ik moet Temptation Island nog inhalen. Het is een programma waar 4 koppels hun relatie gaan testen door 12 dagen met verleiders en verleidsters in een gigantisch huis te zitten. De meisjes van de klas vinden het blijkbaar geweldig, maar ik vind het maar niets.