Franky Frans speelt zijn 500° competitiewedstrijd
Zondag werd doelman, sportief jeugdcoördinator en keeperstrainer van VCNE Franky Frans gehuldigd. Franky speelde zijn 500° competitiematch en werd voor de wedstrijd in de bloemetjes gezet.
Franky is oud speler van o.a. KAA Gent en een rots in de branding voor de ploeg. Zijn visie, karakter en doorgedrevenheid maken hem tot een onmisbare schakel in de jeugdwerking en de eerste ploeg van VCNE. Verschillende delegaties toonden hem (en de club) hun respect: KBVB, clubbestuur, supporters... Het gemeentebestuur schitterde helaas door zijn afwezigheid, iets wat toch wel een blaam verdient.
Na de hulde bewees hij nog maar eens zijn waarde. De wedstrijd VCNE - Everbeek eindigde op een verdiende 4-0. Hoewel de bezoekers niet echt scherp voor doel kwamen, moest Franky toch enkele staaltjes van zijn kunnen tonen om de nul op het bord te houden.