Vandaag doen een aantal kinderen hun eerste communie: Jana, Jarne (broer van Jana), Yana, Lientje, Timothy, Senna, Yentl, Milan, Darnell, Lakysha, Robbe, Elisa, Rani, Ryan en Yaro. Proficiat, kinderen! Geniet van deze mooie dag!
Vandaag zetten we al die lieve mama's eens in de bloemetjes. Gelukkige moederdag! Laat jullie maar eens lekker verwennen. Jullie verdienen het! Geniet van het kaartje en het geschenkje van jullie kapoen.
Vandaag gingen we naar het plattelandscentrum 'Paddenbroek' te Gooik. Deze activiteit kaderde in ons jaarthema 'Puur natuur'. We moesten op zoek gaan naar Pimpampoentje. 'Wie hij was' en 'waar hij was', dat wisten we niet. Om dat te weten te komen, moesten we eerst allerlei opdrachten uitvoeren. Elke keer dat we een opdracht goed uitvoerden, kregen we een tip en een puzzelstuk. Alle puzzelstukken samen vormden een plannetje. Op dat plannetje stond aangeduid waar Pimpampoentje was. Wie was Pimpampoentje? Nieuwsgierig? Kijk dan naar de laatste foto.
We deden vandaag een activiteit die past bij ons jaarthema 'Puur natuur', onderdeel 'Water'. We maakten een gezond waterdrankje. We persten appelsienen en citroenen uit. Het sap mengden we met water. Mmmm, dat smaakte. Lekker!
Vandaag bekeken we eerst kunstwerken en huizen die ontworpen zijn door de kunstenaar Hundertwasser. Hij werkt met rare vormen en veel kleuren. Nadien gingen we aan de slag: we rolden een klompje klei plat, daarin tekenden we met een stokje een gek huis en dan vulden we het huis op met eierschalen. Tot slot verfden we ons huisje in vele kleuren.