Ik ben Decottignies Patrick
Ik ben een man en woon in Wervik (Belgie) en mijn beroep is Informaticus.
Ik ben geboren op 17/12/1962 en ben nu dus 62 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Voetbal / Wielrennen / Film .
Gisteren dan toch gaan sporten in de winkels van Roubaix. Vandaag is alle pijn verdwenen. Zou DIT de therapie zijn ? We sluiten deze week af met een uiterst positieve noot : geen pijn, de moraal zit goed, en 'k voel mij fit als nooit te voren... Nu nog het bevrijdende nieuws vanuit Brugge en we kunnen de flessen ontkurken. Een opperbeste zondag toegewenst aan alle bezoekers.
26/05/2007
Deze morgen opgestaan met lichte pijn aan de linkerknie. Ik vermoed dat dit een reactie is op de vele trappen die ik gisteren heb genomen. Vandaag zal ik het "sporten" maar achterwege laten. Voor de rest loopt alles prima. Geen last van de behandeling. Ik voel mij fit en hoop binnenkort te kunnen beginnen werken aan de heropbouw van mijn lamentabele conditie.
25/05/2007
De drukke werkweek zit er weeral op. Alles ok. En nu maar genieten van het verlengde weekend.
24/05/2007
Drukke - warme- dag achter de rug (en morgen zal het niet veel beter zijn). Gelukkig niet te veel last van de kuur. De (werk)stress helpt precies om de rest te onderdrukken.
23/05/2007
Zo ! Net terug van mijn wekelijks ziekenhuisbezoek. Vandaag is bloed afgenomen - wat medicatie toegediend, vervolgens de rituximab behandeling, en om af te sluiten een onderonsje met Dr Van Hoof: na overleg met Leuven is beslist om de behandeling met kogenate verder te zetten en te volharden in alle boosheid. Het eventuele resultaat van de rituximab toedieningen zal normaliter bekend zijn vanaf 2 tot 4 weken na het beeindigen van de behandeling. En zoals Dr Van Hoof daar straks zei ... "laat ons duimen". Zelf voel ik mij wat loom (zelfde gevoel als verleden week) maar voor de rest is alles ok.
22/05/2007
Geen nieuws vandaag. Morgen - om 11 u naar Brugge.
21/05/2007
Een drukke werkweek in petto ... Behalve vandaag - dagelijkse verplaatsing + woensdag naar Brugge. Ik zal mij deze week niet vervelen. Over de middag bel ik met Dr Van Hoof. Later meer. Zie hier het niet al te beste nieuws van de dag ... 2 weken terug zijn er een aantal bloedstalen afgenomen en toegestuurd naar Leuven ten einde de titer waarde opnieuw te bepalen. De titer waarde is gestegen tot boven de 50 bethesda eenheden ! Dit betekent bijna een verdubbeling ten opzichte van januari. We zijn dus ver van thuis. Zo'n telefoontjes zijn niet echt bemoedigend en 'k zal geleidelijk aan terug uit de put moeten kruipen ... Hopelijk lukt de rituximab behandeling en krijgen we binnen een aantal weken beter nieuws te horen. Duimen maar.
Heb mij gisteren de ganse dag opnieuw wat loom gevoeld. 't wordt tijd dat er kan worden gestopt met die medicatie... Gelukkig kunnen we genieten van een deugdoende vierdaagse met daar bovenop een stralend zonnetje. Vandaag nog wat verder de batterijen opladen. We houden het rustig. Morgen middag bel ik Dr Van Hoof. Van zodra nieuws wordt het op de blog gepost. Nog een leuke zondag aan iedereen.
19/05/2007
Vandaag geen nieuws. Tot morgen.
18/05/2007
Heb mij gisteren de ganse dag wat loom gevoeld. Vandaag is dit veel beter. De "bijwerkingen?" van de behandeling zijn verdwenen + het voornaamste, geen nieuwe bloedingen.
17/05/2007
Deze morgen voelde ik wat "warm" aan maar geen koorts. Gezicht slaat wat rood uit en is wat opgezwollen. Ook wat uitslag. Voel mij wat loom maar voor de rest is alles dik in orde.
16/05/2007
Zo ! Net terug van Brugge. Alles is prima verlopen. Een wat kortere sessie als verleden week (snelheid van toedienen is opgevoerd). Ben eventjes langs geweest bij Dr Van Hoof voor een nieuwe voorraad voorschriften. Volgende week maandag mag ik hem bellen voor de eerste resultaten van de immuno behandeling. We zijn benieuwd. Ondertussen ondervind ik nergens last van.
15/05/2007
Geen nieuws vandaag. Op naar morgen - 2de sessie van de immuno behandeling.
14/05/2007
Rustgevend weekeinde achter de rug. Vandaag met een herladen batterij terug aan de slag. Net een draadloos netwerkje gaan installeren bij de broer. Hij kan nu eindelijk ook aan een normale snelheid mijn blog komen bezoeken (lol). Met mij gaat alles verder goed. Nergens last noch pijn van. Hopelijk blijft het zo.