Diepe avondzon betekend diepe schaduwen...diepe schaduwen betekenen... In wondelgem maakte ik dit beeld van een slot op een kist van de dienst infra! Zalig hoe je kan spelen met zo een dingen!
...als ik met men fiets er voorbij reed... "Society gets the kinds off vadalism it deserves" Waarheid of niet...is voor iedereen persoonlijk uit te maken! Ik maak geen statement!
We wouden nog eens de ondergaande zon fotograferen met de bol van de zon erbij...gemakkelijk is het allersinds niet! Je moet geluk hebben met...het fotopunt...een trein...en geen of weinig wolken! Een trein was er en het fotopunt ook maar de bol van de zon zagen we niet maar toch maakte ik dit beeld, de wolkenslierten zijn belicht en met de tele komt het effect nog heel mooi tot zijn recht! Moest het een ochtendopname zijn zou ik deze titelen als " Tequila Sunrise " " Cypress Hill "'
Toen we de zaterdag naar Frans Vlaanderen gereden waren nam ik dit beeld van de groep tijdens het vallen van de avond, niemand merkte het op! Met een lichte roze lucht en een lekker tegenlicht! lang leve tegenlicht!