zondag 10 augustus: 1u gelopen aan iets hoger tempo, enorm gezweet vandaag, hoge vochtigheidsgraad in de lucht.Wat deze week nog volgt is alleen een korte loop op woensdag want vrijdag staat Dwars door Zaventem op het programma, een halve marathon.
Dodentocht: Editie 2014 is letterlijk en figuurlijk in het water gevallen (de nacht althans), de 3 dames die ik per fiets volgde gaven er na 31km de brui aan, fysiek leken ze me nog in orde, Kim had geen last van de voeten en leek me zeker nog fris maar ik begrijp, en zeker voor een eerste deelname aan die loodzware tocht dat dit snertweer zo danig op je gemoed werkt dat je op een gegeven moment FOERT zegt. Zelfs met de fiets en mijn beste regenkledij moest ik na 25km alle natte kledij uit, mezelf afdrogen en de reserve droge kledij aan. Wat ze zeker niet mogen doen is denken van "dit lukt mij nooit", want mijn dochter haar karakter kennende, en zeker de slechtere kant ervan, die ik zeker ook heb, maar alleen op de gepaste moment naar boven mag komen, lukt dit volgend jaar, onder MIJN voorwaarden wel ! Dat heb ik er voor over om nog eens meer dan 20u af te zien, Kim haar de euforie helpen bezorgen van die eerste Dodentochtmedaille.
vrijdag 8 augustus: Straks per fiets dochter Kim bijstaan en volgen op Dodentocht, kan ik ze onderweg wat "peptalk" inpraten. Dit jaar stap ik zelf niet mee om geen risico op blessures te lopen en alzo mijn deelname aan de marathon in het gedrang te laten komen. Hopelijk zijn straks de weergoden ons wat gunstig gezind want momenteel ziet het er niet te best uit.
woensdag 6 augustus: dikke 2 uur gelopen, via Leuvense vaart naar Zennegat, langs Zenne terug naar huis, tevreden na vandaag, alles verliep terug vlot.
Wedstrijd te Kortenberg aan mij laten voorbijgaan, voelde mij niet echt goed, ter vervanging uurtje gelopen aan Leuvense vaart. Zit momenteel in een loopdip, het gaat niet echt lekker, heb al véééél beter gelopen, verkeerd of te veel getraind, toekomst zal het uitwijzen maar 1 ding is zeker voor mezelf, het moet terug beter. Maandag en dinsdag niets doen buiten wat fietsen, woensdagochtend terug training gepland, daggevoel zal zeggen hoe lang.