Belisol trappers
  • Sporza wielernieuws
    bloglinks
  • bloggen.be
    Het weer
  • Weer online
    Fiets huren in Antwerpen
  • velo antwerpen
    Gastenboek
  • toffe side!
  • Linkerwoofer
  • Daan
  • Ben is op bezoek geweest. (I like it)
  • Proficiat

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Surf eens naar ...
  • HET IS KOERS
  • DE VELOTARIER
  • FIETSTIPS
  • ANTWERPENIZE
  • CYCLE FOR HOPE
  • TOUR DE JOSE
    Plan je route
  • Fietsnet
  • Routeyou
    Dopinglijn
  • Vlaamse overheid - lijst geneesmiddelen
    Toer tochten
  • Cycling tour
  • VWB - Vlaamse Wielrijders Bond
  • Cycling.be
    Cabaret
  • Karel Declercq
    Blogs over wielrennen
  • VEERTIG JAAR TERUG
  • MOOISTE WIELERWEDSTRIJDEN
  • KOERS IN ZICHT
    Reizen met de fiets
  • Maurice Snelders
    Mijn favorieten
  • MARCO POLO
    Blogs wielertoeristen
  • RANST
  • FIETSMAKKERS
  • EPO's WESTMALLE
    Een renner zoeken ?
  • Dijlespurters ; Archief
  • De Wielersite
  • Sportuitslagen.org
    Wielrijdersbond
  • KBWB
  • WBV
    Blog als favoriet !
    Inhoud blog
  • Zaterdag 24 mei : Horendonk, Ronde rond Essen
  • zondag 11 mei : wielerrit in Wuustwezel, Berkenbeek
  • Regelmatigheidscriterium 2025
  • 15 juni : Horendonk, Guy van den Broek memorial
  • Kalender : Wieler ritten Belisol Trappers
    Zoeken in blog

    Fietsersbond
  • Fietsersbond
    Vrienden van de fiets
    BORNEM 2012

    07-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Museum Ronde van Vlaanderen

    Zaterdag 2/11 bracht Ludo Kuppens een bezoek aan het Museum van de Ronde Van Vlaanderen.  Hierbij enkele foto's :

     photo museumWP_20131102_001-1.jpg



     photo museumWP_20131102_002-1.jpg

    07-11-2013, 00:00 Geschreven door Daan  
    Reageren (0)


    Categorie:Informatie
    01-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sappentrapper
    Fietstocht van 30 km rond Hoboken.
    En dan een heerlijke fruitsap (maar eerst zelf trappen) : mango, banaan, kiwi, appelsien !

     photo 0a5223fd-7219-40d4-9463-43850d69b612.jpg

    01-11-2013, 00:00 Geschreven door Daan  
    Reageren (0)


    Categorie:Informatie
    26-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hoe sterk is de eenzame fietser ?
    VAN       

    NAAR   


    De sluitings- en verbroederingsrit hadden we welhaast uit ons geheugen verdrongen.    Berustend in het feit dat het niet altijd geschikt weer is om te fietsen op smalle tubes.  

    Maar gisteren , zaterdag 26/10, was het wel goed weer.  Iemand reed  de rit vanaf Heuvelplein Essen naar het nederlandse Willemstad.  105 km tegen 28 km/ uur.

    Onderweg zag hij dat de sommige fans klaarblijkelijk iemand in hun straat anders hadden verwacht :


                                                                                 



    Wie was nu eigenlijk de flandrien die in zijn eentje de rit Essen - Willemstad - Essen reed ter ere van zijn sponsor Lotto - Belisol ?
    Hieronder een tip.




    26-10-2013, 00:00 Geschreven door Daan  
    Reageren (0)


    Categorie:Informatie
    25-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gezien op de fietsbeurs Utrecht ?
    Juist wat ik nodig heb ...


    Fiets voor gepensioneerden?

    25-10-2013, 21:34 Geschreven door Daan  
    Reageren (0)


    Categorie:Informatie
    20-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sluitingsrit viel in het water ....
    Er was geen twijfel zondagmorgen 13/10/13 : de regen viel met bakken uit de hemel (35 liter per vierkante meter in 24 uur). Kwam daarbij dat het koud was en veel wind.  Geen weer om een hond door te jagen, laat staan een wielertoerist.  En dus veranderde er niets meer aan het eindklassement.  Twee winnaars, Daan en Stan, in een ex-aequo : 

     photo 4319e934-12bc-48c8-9b53-3ee8a41e1ac6.jpg

    Hierbij de top tien

      Niel  Bazel AvdP Roes Essen BORNEM Gordel 13/10/13 Totaal

    Daan Beyers

    65

    83

     

    75

    110

    100

    115

     

    548

    Stan De Backer

    65

    83

     

    75

    110

    100

    115

     

    548

    René Van Loon

    65

    83

     

     

    110

    100

    115

     

    473

    Edwin Spoelders

    65

    83

     

    75

     

    100

    115

     

    438

    Theo De Backer

    65

    83

     

    75

    90

    100

     

     

    413

    Lars Beyers

     

    83

     

     

    110

    100

     

     

    293

    Ludo Kuppens

     

     

    94

     

    70

    100

     

     

    264

    Jos Van Aert

     

     

     

     

     

    100

    115

     

    215

    Rico Cloots

     

     

     

     

    110

    100

     

     

    210

    Francis Segers

     

    83

     

    25

     

    100

     

     

    208

    .
    Volledige uitslag vindt U in bijlage.

    Bijlagen:
    Klassement exc97.xls (43 KB)   

    20-10-2013, 00:00 Geschreven door Daan  
    Reageren (0)


    Categorie:Informatie
    13-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zondag 13 oktober : verbroederingsrit in Essen

    13/10/13


    Mooie symmetrische datum, uitgekozen door René van Loon, voor een verbroederingsrit van de Belisol Trappers met het VDB Cycling team uit Essen. 

    Die mannen van VDB cycling:  Wie zijn ze eigenlijk, wat doen ze, wat drijft hen ? We zochten het op ....

    >Gazet van Antwerpen, 16 maart:
    Een mooier en origineler verjaardagsgeschenk had Guy Van den Broek zich niet kunnen wensen. Na tweeëntwintig jaar werd zijn fietsclub officieel ingehuldigd tot het VDB Cycling Team. Compleet met wielertenue én taart.

    Guy Van den Broeck uit wijk Horendonk startte destijds een eigen fietsclubje. Samen met zijn fietsmaat Jef Peeters trokken ze er iedere zondag met de fiets op. “Elke zondagvoormiddag spraken we bij mij thuis af”, vertelt Guy. “Een echte koersfiets had ik niet eens. Dat was ook niet nodig. Het was de bedoeling om ons te ontspannen en samen korte fietstochtjes te maken. In het begin reden we rond de kerktoren of naar de kerktoren van enkele dorpen verder.” Al gauw reden er nog enkele vrienden mee en die brachten op hun beurt ook weer vrienden mee. “Iedereen die wilde mocht meerijden”, zegt Guy. “Een uniform hadden we niet maar dat deerde ons niet. Omdat we niet aan competitie deden was het aangenaam fietsen. Op den duur maakte we fietstochtjes van een veertigtal kilometer. Ik kende de weg ook niet altijd en moest regelmatig stoppen om te zien waar we waren. Erg was dat niet want we kwamen altijd wel terug thuis,” lacht Guy.

    De beste coureurs

    De meeste leden van het fietsclubje zijn van Essen zelf maar ook enkele Kapellenaars hebben hun weg naar het clubje gevonden. “De gewone fietsen hebben ondertussen plaats gemaakt voor echte koersfietsen”, zegt Guy. “En ondertussen rijden we met de beste coureurs van Essen. Ieder jaar is er immers een amateurkampioenschap voor de inwoners van Essen. Iemand van onze club heeft die wedstrijd gewonnen.” Op zijn 63ste verjaardag gaan de fietsers voor de eerste keer officieel in hun nieuwe outfit rijden. De fietsclub is ook naar Guy vernoemd: het VDB Cycling Team. “Onze eerste officiële tocht gaat naar Willemstad in Nederland. Dat is om en bij de 80 kilometer”, vertelt Tim Van Meel van fietsen Schenk in Essen. “Als veertienjarige reed ik vroeger ook mee met het fietsclubje. Nu ik een eigen fietsenwinkel heb, kan ik natuurlijk niet achterblijven en zit ik ook weer regelmatig op de fiets.” De leden van de fietsclub hebben de koppen bij elkaar gestoken en samen met enkele sponsors (fietsen Schenk, Lambrecht, Walter Nelen, Avim) een fietskleding laten maken. “Ik sta erop om nog steeds bij mij thuis te blijven samenkomen”, lacht Guy nog, “deze traditie laat ik me niet afpakken.”



    VDB Cycling










    13-10-2013, 00:00 Geschreven door Daan  
    Reageren (0)


    Categorie:Informatie
    30-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verbroederingsrit 13/10/13 : VDB Cycling - Belisol Trappers
    Traditiegetrouw (toch al het tweede jaar op rij ) houden wij ook dit jaar onze BELISOL - VDB - VERBROEDERINGSTOCHT met het VDB Cycling Team uit Essen. Wederom fietsen we vanuit Essen naar Willemstad en terug over een afstand van 80 à 85 km en deze keer op 13 oktober 2013 !!!!
    Hiervoor weer nen dikke merci aan Guy en René voor de organisatie ervan !!!

    We zouden graag om 8.30 uur de voeten vastklikken en koers zetten naar Willemstad. Plaats van afspraak is het Heuvelplein (is ook de straatnaam die bekend is in GPS-systemen) aan café Heuvelzicht in Essen. Dat is vlak bij het gemeentehuis. Op het heuvelplein en achter het gemeentehuis is ruimte om te parkeren. Terug in Essen rond 11.30 uur om daar nog een pintje te drinken in datzelfde café van aan de start.
    Graag een seintje aan Jo De Smet,  of jullie wel of niet meerijden !! Thx !!
    (reeds bevestigd: Edwin Spoelders, René Van Loon, Ludo Kuppens)

    We hopen op schitterend weer en op een grote opkomst.

    Groetjes

    René en Jo

    30-09-2013, 00:00 Geschreven door Daan  
    Reageren (0)


    Categorie:Informatie
    18-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zal den Theo er bij zijn in Essen?
    Een verrekking van een van de stalen spierkabels in de kuit hield ons aller Theo even van de fiets.
    Hij herstelde vlug, en deed zijn wederoptreden in de ING-pijl (Voerstreek).

    Maar nu moest hij deze week "onder het mes", voor een lekkend bloedvat in die super-kuit.

    Zal hij ditmaal weer zo snel herstellen, en er bij zijn in de verbroederingsrit ?
    Hopelijk wel, bovendien is Theo er van overtuigd dat hij hier sterker gaat uitkomen.
    Hij verwittigt ons : "Smeer de beentjes maar al in" ! !


    Theo De Backer

    18-09-2013, 00:00 Geschreven door Daan  
    Reageren (0)


    Categorie:Informatie
    09-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.10 rondes later ...

    Zaterdagavond 7/9 in het sportcomplex Extra Time in Hoboken heb ik een heuse ouderwetse “sportavond” bijgewoond. Thema was: “Rik Van Steenbergen, tien rondes later”. 

                                                                                                 
                                                                                                 Rik Van Steenbergen (Rik 1)


    De presentatie was in handen van VRT sportjournalisten Ruben van Gucht (van de Zevende Dag) en André Meganck. De praatgasten waren vooral oude wieler coryfeeën: 

    Rik Van Linden, ook genoemd “Rik 3”. Want zijn eigenlijke voornaam voor de vrienden is Kamiel.   

    Jean Baptist Claes. Profwielrenner van 1961 tot 1968. Nadien in het zakenleven, stichter van het  kledingconcern JBC. 

    Ward Sels, reed zowel voor Rik 1 als Rik 2. Na zijn carrière werd hij “biersteker”, een brouwerszaak die nu door zijn kinderen wordt geleid.

    Nico Mattan.  Was in het programma “De Bedenkers”, met de uitvinding Close2 (snel sluiting voor wielen- uitvinding is niet gecommercialiseerd).  

    De vlotste spreker van de avond was Ludo Delcroix, die enthousiasmerend sprak over het project van de waterpompen in Afrika. En daarbij natuurlijk Herman Beysens vernoemde, die trouwens nu in Burkina Faso is voor het project .


    Ludo Delcroix, André Meganck, Ruben Van Gucht, René Dillen



    Ex-Gouverneur Paulus was altijd vriend aan huis bij de van Steenbergens. Hij betreurt het dat de profkoers in Aartselaar, de memorial Rik Van Steenbergen, niet doorging in 2013.


    Verder kwamen in de praatstoel Hugo De Meyer en  René Vermeiren, schrijvers van een boek over Rik 1.  Aimé Antheunis, grote fan van Rik. Paul De Paepe en Jos Meesters, gangmakers derny en zware motorenin de zesdaagsen. Jo De Roo, uit Zeeland, en René Dillen.


    En de avond werd muzikaal opgeluisterd dor Garry Hagger en Lia Linda.


    Alle aanwezigen kregen bovendien een drinkbus, uiteraard van het merk SOLO.

     

     Pronkstuk in de tentoonstelling :


    Peugeot 404 - Solo - Van Steenbergen

    09-09-2013, 00:00 Geschreven door Daan  
    Reageren (0)


    Categorie:Informatie
    07-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Statistieken gordelfestival- rit
    Een bijdrage van René Van Loon.
    Ongelooflijk hoeveel informatie je via deze app kan krijgen:

    Onderwerp: Cyclemeter Cycle (Road) 1-sep.-2013 08:24:49

    Finished Cycle: 1-sep.-2013 13:35:16
    Route: New Route
    Ride Link: http://cyclemeter.com/8fd1f1464f680f41/Cycle-20130901-0824?r=e
    Import Link: http://share.abvio.com/8fd1f1464f680f41/Cyclemeter-Cycle-20130901-0824.kml
    Ride Time: 4:27:12
    Stopped Time: 43:16
    Distance: 116,02 km
    Average: 26,05 km/h
    Fastest Speed: 55,75 km/h
    Ascent: 724 metres
    Descent: 724 metres
    Calories: 3977

    http://www.cyclemeter.com


    07-09-2013, 00:06 Geschreven door Daan  
    Reageren (0)


    Categorie:Informatie
    03-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gordelfestival : Nog een paar kiekens… eeuh kiekjes… van onderweg…

    Nog een paar kiekens… eeuh kiekjes… van onderweg…   

    Met  de GSM van Edwin Spoelders.


    Daan, Philip Ide, René van Loon, Stan de Backer



    In de tent, op het Bloso domein in Hofstade


    Rustpauze, in Huizingen


    Peter Van Aert, Rudi Van de Velde

    03-09-2013, 00:00 Geschreven door Daan  
    Reageren (0)


    Categorie:Informatie
    01-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gordelfestival
    Mooi ploegje Lotto-Belisollers aan de start:
    vlnr.
    Peter Van Aert, Daan Beyers, Jo De Smet, Edwin Spoelders, Stan De Backer, Rudi Van de Velde, René van Loon, Jos Van Aert, Steven Van Aert.  (niet op de foto : Philip Ide)





    Op de brug: Jos Van Aert, Jo De Smet, Rudi Van de Velde





    Het zit er op .... 115 km ... Vader Jos met zijn zonen Peter en Steven (alias de Planckaerts) hebben prachtig gereden.

    01-09-2013, 00:00 Geschreven door Daan  
    Reageren (0)


    Categorie:Verslag
    28-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Afslanken met Belisol
    Pronokal, Weight Watchers, Sonja Bakker, Voedsel Zandloper .... al die dieten, vergeet het !

    Gewoon fietsen met Belisol, dan  vliegen de kilo's eraf.  Succes verzekerd.  Op 2 jaar tijd 20 kilo minder, welk dieet kan dat ?
    Hieronder de foto's als bewijs.

    VOOR               (2011)


    NA                    (2013)

    Edwin Spoelders

    Een paar leefregels van Edwin:
    - na de training of toerrit : geen alcohol, wel koffie.
    - ook dat advocaatje dat je bij de koffie krijgt, laat je staan
    - peperkoek is goed (veel suikers), rijstvlaai niet goed (te veel vetten)
    - typische training in augustus : op de heuvels van Vlaams Brabant, 170 km en gemiddeld 29.5 km/h




    28-08-2013, 21:42 Geschreven door Daan  
    Reageren (0)


    Categorie:Informatie
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.In de brousse ??
    Ludo Kuppens kan er zondag in Hofstade niet bij zijn.
    Maar hij wenst de ploegmakkers veel succes voor zondag,  en spoedig herstel voor den Theo !

    En hij voegde een foto toe, welk fietsknooppunt hij hier volgde is niet duidelijk.

    Ludo Kuppens in de brousse

    28-08-2013, 21:16 Geschreven door Daan  
    Reageren (0)


    Categorie:Informatie
    24-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Op de wielerbaan
    Ik begaf me deze week een paar keer naar het Wilrijkse wielercentrum, in de schaduw van skipiste Aspen. Om de conditie aan te scherpen voor de herfstklassiekers.  Tenslotte zijn Wiggins en Cavendish ook begonnen op de piste.

    Voor 2 euro kun je een hele namiddag toertjes maken op het asfalt van de openluchtwielerbaan.  In de vakantie open vanaf 14h00, buiten de schoolvakanties open vanaf 16h00.

    Zie ook wielercentrum website

    Enkele foto's : 

            
        photo 63a3355a-355d-4d80-ad8e-516361a52c97.jpg                                                                                          


           
    Achter derny tegen 63 km/h



    24-08-2013, 00:00 Geschreven door Daan  
    Reageren (0)


    Categorie:Informatie
    15-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Volgende rit : Hofstade - de nieuwe gordel 1/9/2013
    De Belisol Trappers nemen deel  op 1 september aan de nieuwe gordel. Dit is een fietstocht rond Brussel van 115 km met vertrek uit Hofstade.

    We gaan dit doen zoals in Bornem : samen vertrekken, mogelijk samen aankomen, mekaar treffen aan de stopplaatsen en ieder rijdt aan eigen tempo. Succes verzekerd.

    Naar verwachting wordt het hier nog drukker dan in Bornem. Daarom is voorinschrijven aangewezen.

    Status 22 augustus:
    Ons dream team voor de gordel bestaat uiteindelijk uit 13. Een ideale mix van ( lichtjes belegen ) jeugd en bergen ervaring ! 3 65-plussers, waarvan 1 70-plusser !

    Zoals Tom Boonen heeft 1 van onze beloftevolste elementen sinds gisteren een probleem en is zijn deelname licht twijfelachtig. Een verrekking van een van de stalen spierkabels in de kuit van ons aller Theo. Gedenk hem even in uw gebeden, zodat een mirakel mogelijk wordt.

    Uit erkentelijkheid voor de topelementen, die wij aan de start brengen, heeft de organisatie ons startgeld verlaagd van 5 naar 4 euro ( zoals voor alle groepen van minstens 10 ).

    Zijn ingeschreven : Jos, Peter en Steven Van Aert ( ook wel de Planckaerts van Essen Wildert genoemd ), Theo De Backer, Daan Beyers, Edwin en Mieke  Spoelders- Van Broeckhoven, Jo De Smet, Tom Vijdt, Philip Ide, Rico Cloots, Rene Van Loon en Stan De Backer.


    WE STARTEN DUS OM 8U30 IN HET BLOSO CENTRUM IN HOFSTADE voor 115 km. We gaan daar mekaar wel vinden dichtbij de start.


    Duimen voor goe weer !
    Stan.=



    Meer info is te vinden op het gordelfestival 2013
     

    15-08-2013, 00:00 Geschreven door Daan  
    Reageren (0)


    Categorie:Kalender
    08-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's op website fietsdodentocht

    De gratis foto genomen in Eizeringen, aan de controlepost, kan je downloaden via de link op de site van SUBARU garage Vitesse

    Het is zoeken.  Enkele Belisollers kwamen voorbij in blok 09u44 – 10u21 (foto 973-975), anderen in blok 10u21 – 11u03 (foto 5,6,79,80, 81, 82, 83).  




     

    Jos, Theo, Stan


    Rita & Armand
     photo 5dd59f0b-999c-4122-aeba-1baf7eeb6dbd.jpg

    Op de

    website van de fietsdodentocht staan talrijke foto’s. Tussen de 116 foto’s van de 27ste fietsdodentocht ook eentje van de Lotto-Belisollers.  Genomen voor de start.

     

    En op “bekijkjouwfoto” staan ook foto’s van verschillende belisollers onderweg.  Zoeken maar. De meesten tussen 11u00 en 11u30.


    eentje:

    Voor de start

    08-08-2013, 00:00 Geschreven door Daan  
    Reageren (0)


    Categorie:Informatie
    07-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bornem 2013

    .







    07-08-2013, 00:29 Geschreven door Daan  
    Reageren (0)


    Categorie:Informatie
    06-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De schatbewaarder : René van Loon
    René Van Loon.  Vurige gebruiker van de i-Phone.  Zelfs bestellingen worden opgeslagen in het mobieltje.  Ook de stand van de "pot" wordt na elke rit minitieus bijgehouden.  Geen vergissingen mogelijk.  De ideale schatbewaarder.







    Image Hosted by ImageShack.us
    Hij zegt ook altijd dat de pot leeg is en moet bijgevuld.    Ook al zie je duidelijk dat het geldzakje nog uitpuilt.  Maar dat is nu eenmaal de goede tactiek van een schatbewaarder : op tijd aanvullen.  Wel verontrustend : het bewuste geldzakje is van ... Dexia.   Als dat maar goed komt !


    06-08-2013, 00:00 Geschreven door Daan  
    Reageren (0)


    Categorie:Informatie
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bornem 2013 : Ludo Kuppens
    Zeer sterk renner van Belisol "noord" : Ludo Kuppens.
    Weetje : Ludo werkt bij Belgacom.  En doet daarom bewust het oude Lotto-Belisol shirt  aan : want het nieuwe heeft die gele schouder met Telenet op.  Geen reclame bij hem voor de concurrentie.


    Ludo Kuppens




    06-08-2013, 00:00 Geschreven door Daan  
    Reageren (0)


    Categorie:Informatie
    Foto

    Kalender
  • Belisol kalender 2025
  • Belisol kalender 2024
  • Belisol kalender 2023
  • Belisol kalender 2022
  • Belisol kalender 2020
  • Belisol kalender 2019
  • Belisol kalender 2018
  • Belisol kalender 2017
  • Belisol kalender 2016
  • Belisol kalender 2015

    Statistieken
  • Klassement 2025
  • Klassement 2024
  • Klassement 2023

    Statistieken
  • Klassement 2022
  • Klassement 2020
  • Klassement 2019
  • Klassement 2018
  • Klassement 2017
  • Klassement 2016
  • Klassement 2015
  • Klassement 2014
  • Klassement 2013
  • Klassement 2012




    Belisol Outfit 2011
    Foto

    Outfit vanaf 2015
    Foto

    Categorieën
  • Informatie (112)
  • Kalender (65)
  • Klassement (7)
  • Oefenrit (6)
  • Verslag (91)

  • Archief per maand
  • 05-2025
  • 04-2025
  • 03-2025
  • 01-2025
  • 09-2024
  • 08-2024
  • 07-2024
  • 06-2024
  • 05-2024
  • 04-2024
  • 02-2024
  • 01-2024
  • 09-2023
  • 08-2023
  • 06-2023
  • 05-2023
  • 04-2023
  • 03-2023
  • 02-2023
  • 10-2022
  • 09-2022
  • 08-2022
  • 07-2022
  • 06-2022
  • 05-2022
  • 04-2022
  • 03-2022
  • 02-2022
  • 01-2022
  • 10-2021
  • 06-2020
  • 05-2020
  • 04-2020
  • 03-2020
  • 02-2020
  • 01-2020
  • 09-2019
  • 08-2019
  • 07-2019
  • 06-2019
  • 05-2019
  • 04-2019
  • 03-2019
  • 02-2019
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 12-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 08-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 03-2011


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs