Een kijk op het wel en wee van een hobbyvogelkweker
30-09-2011
Oef
Het is gisteren nog vrij laat geworden ;-)
We hebben de zaal reeds in orde gezet voor vanavond , projectie , geluid , in totaal meer dan 200 kg aan sponsorpaketten klaargestoomd , stoelen en tafels , drankkaarten , toog , frigo's aanvullen. Er komt zoveel bij kijken , maar het resultaat mag er zijn (al zeg ik hetzelf).
Ik kijk alvast uit naar de kennismaking met alweer heel wat nieuwe vogelliefhebbers en hopelijk leren zij ook vanavond wat nieuws bij.
Alvast nogmaals een woordje van dank aan de talrijke sponsors , aan Jan voor de eerdere hulp deze week bij het samenstellen van de sponsorzak , aan Michael voor het opzetten en aankleden van de zaal gisteren en aan Franka , Celien , Jeroen en Werner die er vanavond zullen voor zorgen dat de deelnemers géén dorst of honger zullen lijden.
Foto's plaats ik wel dit weekend , dus kom zeker terug!!
P.S. : Gezien het grote succes zijn er reeds plannen om iets totaal anders te doen volgend jaar. De eerste gesprekken zijn volop gestart , details bespaar ik je nog (voorlopig) . Maar de blogbezoekers zullen het als eerste weten dat is beloofd.
Aan de ingeschrevenen die er vanavond bij zijn , wees op tijd en rij voorzichtig. Tot straks !!
Reacties op bericht (4)
04-10-2011
Dank
Dank aan iedereen voor uw aanwezigheid en de berichtjes !!
Tot één van
Frank
04-10-2011 om 12:49
geschreven door Frank
03-10-2011
voordracht
hallo Frank de voordracht die je verleden vrijdag gegeven hebt was voor allen denk ik zeer boeiend op men blog( patrickverhecken.skyrock.com) heb ik enkele foto's gezet van leerrijke avond. de info over comed was ook ok heb daarna nog met Vera gesproken omdat ik ook wil proberen met comed (kuurolie en winmix) om dat je wel weet nordse goudvinken zijn heel gevoelige vogels en ik nu aan minimun esb 3 gebruik het is wel van in juni geleden dat ik een kuur gedaan heb en nu is het juist de moment om met comed te beginnen alvast bedankt voor de fijne uitleg over de sijzen grt patsgoudvinken
03-10-2011 om 12:28
geschreven door verhecken patrick
01-10-2011
voordracht
hi frank bedankt voor gisteren het was tof voor herhaling vatbaar emmanuel
01-10-2011 om 14:00
geschreven door emmanuel mertens
voordracht
bedankt frank voor de voordracht het was tof
01-10-2011 om 13:59
geschreven door emmanuel mertens