Een kijk op het wel en wee van een hobbyvogelkweker
25-05-2011
Wekelijks verslagje
Eindelijk hebben de "pastels" dan ook de eileg aangevangen. Ik schrijf eindelijk omdat ik van deze vogels toch wel graag enige nakomelingen zou hebben en dan is dat natuurlijk lang wachten. Nog niet alle barmsijsjes zijn met nestbouw begonnen , maar niet getreuzeld dat komt wel goed. Geduld is een mooi iets ! De Phaeo's lopen tot hiertoe goed , we zien wel wat de toekomst brengt.
Verder grote problemen met de paardebloem , op de plaatsen waar ik zeker ben dat er niet gesproeid is zijn ze uitgeput en komt er slechts sporadisch eens een nieuw bloempje kijken. Zou dit aan het te droge weer liggen ? Afwachten zal ook hier de boodschap zijn.
Bij de dochter lukt het ook aardig , alweer glosterjongen geboren de voorbije dagen. De eerste jongen gaan we dit weekend afzonderen evenals de eerste barmsijsjongeren krijgen een afgezonderd vlieg en speelplaatsje dit weekend. (PS : Vanaf 28 dagen/ of wanneer hun staart volgroeid is zonder ik de barmsijzen af van hun ouders)
Reacties op bericht (1)
29-05-2011
pastel
ook hier zijn de pastel barmsijzen nu pas begonnen terwijl de wildkleuren al met de 2e ronde bezig zijn.