PALACIO DA BREJOEIRA , Esta Alvarinho e um blanc de blancs, de cor palha aberto, com nuances esverdeadas, aroma frutado a castre e muito fresco, delicado, encorpado, macio, persistente e com uma complexidade propria do ALVARINHO, o seu equilibro da-ihe um elegancia e frescor incomparaveis.
Deze VINHO VERDE (groene wijn) is het uithangbord van de "MINHO" wijnstreek in het Noord-Westen van Portugal, waar de bekende "Vinhos Verdes " geproduceerd worden, afkomstig van lichte koolzuur tinteling en aangenaam zuurgehalte, zeer fris en met een laag alcohol gehalte, zij dienen zeer jong en goed gekoeld gedronken te worden.
Het " HOTEL BAIA *** in de baai van CASCAIS, doet momenteel een speciale offerte : EEN KRAB (800 gr.) + een FLES ( 75 cl.) PALACIO DA BREJOEIRA aan slechts 34,00 euro, voor twee personen. BOM APETITE !!
Groetjes van LucieBondt, vanuit een bewolkt , zonnig met sterke noord-oosten wind , CASCAIS 23º max.
De 46º editie , F I A R T I L is jaarlijks een van de affiches in de toeristische regio CASCAIS / ESTORIL. Het internationaal artisanaal feest van de Costa do Estoril, heeft nu reeds de deuren geopend tot eind van de maand Augustus. Menpresenteert er een programma, vol animatie met tientallen spektakels gericht aan een uitgebreid klienteel. Er is mogelijkheid kontakt op te nemen met het levendig ten uitvoer brengen van de ambachten. In een afgesloten ruimte hebben 280 ambachtsbewerkers in 104 paviljoenen een plaats, waarvan sommige zeer speciaal met hun resultaat mogen pronken. FIARTIL, dat vorig jaar 130.000 bezoekers mocht verwelkomen, is open voor het publiek van maandag tot vrijdag van 18.00 tot 24.00 uur., en de week-ends van 17.00 tot 24.00 - Kinderen tot 12 jaar gratis. Volwassenen betalen slechts 1,00 euro in de weeek en 2,50 euro op vrij-zat. & zondag. De moeite om te bezoeken !!
Groetjes van LucieBondt, vanuit een bewolkt maar zonnig Cascais, met max 23º !