Inhoud blog
  • Kerst & Nieuwjaarswensen
  • F A D O
  • CRISIS MENU
  • TERMAS DO ESTORIL
  • CASCAIS, VILA DA PASCOA
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • www.bloggen.be/Vlaanderen
  • lafadista
  • Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Lisboa
  • Willekeurig Bloggen.be Blogs
    babydroom
    www.bloggen.be/babydro
    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • blog.seniorennet.be/Lisboa
  • Een interessant adres?
    WEGWIJS IN CASCAIS ONMISBAAR VOOR ELKE TOERIST !WELKOM
    Foto
    Blog als favoriet !
    Blog als favoriet !
    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Koivis
  • Yarnotte
  • Blog als favoriet !
    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Culturaonline.pt
  • C A S C A I S
    COSTA DO ESTORIL PORTUGAL
    24-06-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Expo 98 Lisboa

    Onder de titel " Mijn Bootje op WATER " ontving ik van een bezoeker in mijn gastenboek een " Klare Kijk Reactie " . Ik vond het fijn en kon niet nalaten, het aan U integraal te laten lezen. " Enige jaren geleden verbleef ik een 10-tal dagen in Cascais (jaar tentoonstelling).Vandaag ontdekte ik bij toeval Uw blog, en droomde weer weg naar de tijd van toen. Met fantastische wandelingen langsheen de kustlijn van CASCAIS, en de overheerlijke sardientjes op de terrasjes. Wat mij het meest opviel in Cascais, was de ontdekking van schitterende portugese wijnen, maar jammer genoeg ook het schooien met kindjes op de arm en tussen terrsajes door kruipende mensen met een of ander handicap, schooiend en ongelooflijk vuil. Ook dat was voor mij Cascais. Al bij al was het en bleef het een heerlijk verlof."  Bedankt Mijnheer ANDRE VAN HECKE .
    Vandaag 1o jaar later, verbleef ik in het Expo jaar 98, acht maanden in Cascais, moet ik eraan toevoegen dat de wandeling langs de "beach" tot ver voorbij Estoril , nog fantastischer is, omdat er een prachtige nieuwe " PROMENADE " is aangelegd, met nog meer terrasjes met verse sardientjes. De schitterende portugese wijnen zijn nog heerlijker geworden, door technische verbeteringen in de produktie. Helaas !, het schooien is verdubbeld, alleen het straatbeeld is veranderd. Het zijn nu meestal Oost-Europeanen die op alle straathoeken liggen, en de gehandicapte kruipende mensen tussen de terrasjes hebben vervangen. Het zal wel aan de toenemende armoede liggen zeker ??.
    Groetjes van LucieBondt, vanuit een zonnig en warm Cascais, met teveel Noord-wind !! Min 16º en Max 26º

    24-06-2008 om 15:22 geschreven door luciebondt  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    19-06-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuwe "Parking " in Cascais

    NIEUW  24 - UUR " C A R  P A R K " voor  CASCAIS.
    Sinds vorige dinsdag beschikken  chauffeurs in Cascais over een nieuw 570 - plaatsen ondergrondse parking. Vlak naast de MARINA (Yachthaven) gelegen en 24 uren non-stop open. De hoofd-toegang tot het nieuw " Carpark " is gelegen aan het JOAO PAULO II  RONDPUNT , naast het Cultureel Centrum van Cascais. Ook het verkeer komende uit de richting van Estrada Do Guincho rijd recht de parking op aan de hoofdingang van de Marina. Een persmededeling van de Gemeente Raad maakte bekend dat de parking plaatsen zijn ontworpen met staanplaats afmetingen boven gemiddelde, om krassen en bekraste deuren te vermijden.Parking-kosten : 1,10 eur. eerste uur, 1,00 eur. voor tweede uur en 0,80 eur. voor elk volgend uur. Gebruikers kunnen eventueel opteren om in te schrijven aan voordelige tarieven voor 12 of 24 uren, wekelijks, maandelijks of zelfs jaarlijks.
    Groetjes van LucieBondt, vanuit een warm Cascais, met min 15º en max 27º !

    19-06-2008 om 15:13 geschreven door luciebondt  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (2 Stemmen)
    11-06-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cascais Hot Summer

    SNIKHETE  ZOMER  WEERSVOORSPELLING.
    Volgens de weermodellen, gebruikt door de Portugese Meteorologische Dienst, geven de voorspellingen aan dat de maanden Juni, Juli en Augustus, onder de heetste en droogste zullen vallen van de laatste vijf en twintig jaar. Met een staalblauwe lucht, nu reeds overheersend de laatste dagen, heeft het Met.Inst. vorig week-end een waarschijnlijke weersvoorspelling gegeven voor de  volgende drie maanden. Evenwel echter zijn de weerdeskundigen snel om te beweren dat hun methodes niet 100% zeker zijn, noch dat zij kunnen voorspellen tot in welke mate extreem weermodellen zich kunnen voordoen deze zomer. De temperaturen zullen boven het gemiddelde uitkomen. Centraal (Costa do estoril-Lisboa) en Zuid Portugal (Alentejo-Algarve) zullen het hardst getroffen worden. Momenteel zijn de vooruitzichten dat er geen enkel probleem zal zijn met de water tekorten.
    Groetjes van LucieBondt, vanuit een warm Cascais, met min. 18º en max 30º !

    11-06-2008 om 15:19 geschreven door luciebondt  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    03-06-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Portugal in Shock

    PORTUGAL  IN  SHOCK .  Vorige vrijdagmiddag, hhorde ik op het TV middagnieuws, een toespraak tot alle landgenoten, door de Presidente da Republica , CAVACO SILVA : Hij begon met de woorden : PORTUGAL  IS IN SHOCK. Door de aanhoudende stijging, reeds 20 maal dit jaar, van de energieprijzen, is het voor de vissers in Portugal, niet meer mogelijk nog uit te varen. Het is een EU fenomeen, maar hier komt de staking voor onbepaalde tijd, zeer hard aan. 7000 visservaartuigen zijn vanochtend, nu reeds vijf dagen geleden, in de haven gebleven. PORTUGAL ZONDER VERSE VIS , is iets ondenkbaars. Nooit eerder heeft dit zich voorgedaan. Tien duizenden gezinnen, zitten zonder inkomen. De brandstofprijzen zijn opgelopen tot 58 euro per uur, per boot. Niemand kan dit nog betalen.De ontelbare visrestuarants hier in CASCAIS zien de onmiddellijke toekomst somber in, daar het nieuwe sardienen seizoen pas gestart is. Op 13 Juni is het " SAN ANTONIO " traditioneel het hoogtepunt van het seizoen, ondenkbaar zonder SARDINHAS op tafel. Laat ons hopen dat er snel een oplossing komt op Europees vlak, maar iedereen is pessimistisch !!
    Groetjes van LucieBondt, vanuit een zonnig en zacht Cascais, min 15º en max 23º !



    03-06-2008 om 15:57 geschreven door luciebondt  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)


    Archief per maand
  • 12-2011
  • 06-2011
  • 06-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 10-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 07-2007
  • 06-2007
  • 05-2007
  • 04-2007
  • 03-2007
  • 02-2007
  • 01-2007
  • 12-2006
  • 11-2006
  • 10-2006
  • 09-2006
  • 09-2005

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek
  • Beste Wensen
  • Goedemorgen Portugal!
  • Fijne Paasdagen
  • Eef op blogronde
  • Groetjes uit Langdorp

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    bestblogs cascais
    bestblogs



    {TITEL_VRIJE_ZONE}

    Blog als favoriet !


    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Eef

  • Blog als favoriet !

    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Eef


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs