Zaterdag 6 augustus 2016
Tijdens Wijk up gooit dOude Stoasie op zaterdag 8 augustus tussen 14 en 17 uur de deuren open. Je kon er kennis
met de verschillende diensten en activiteiten. Ook kon men informatie inwinnen over 'burenhulp' met vraag en aanbod om eens 5 minuten de tijd te nemen voor uw buren.
Er waren tevens demos van het boetseeratelier, de nieuwe ateliers naaldkant en de teken- en schildersclub. Het Oude Stoasie koor zorgde voor stemmige intermezzos. Ook de dansgroepen line dance en Sans Soucis hadden hun beste beentje voor gezet. De vervoersdiensten en de klussers van ZOC@home waren er ook aan het werk.
Het orgelpunt van de namiddag tijdens de WijkUp was het optreden van Il Sogno, een groep gegroeid in schoot van 'De Lovie' uit Poperingen. 'De Lovie ijvert voor gelijke kansen voor personen met een verstandelijke handicap.
Omstreeks 18u ging de traditionele barbeque door gevolgd door een optreden van 'Conny Brooks'. Deze charmante zangeres bracht zeer herkenbare, leuke en licht verteerbare vlaamse meezingliederen. Een combinatie van eigen nummers met gekende klassiekers!
Daarna was het de beurt aan 'Orry', een jong talent met Zeebrugse roots, bracht het volledig Stationsplein in rep en roer. Polonaises volgenden elkaar in sneltempo op tot groot jolijt van de talrijke aanwezigen.
Enkele sfeerbeelden van deze geslaagde WijkUp-zaterdag.................... KLIK HIER!
Zondag 7 augustus 2016
Het Oude Stoasieteam bracht de Roaries twenties op zondag 7 augustus naar Zeebrugge en gaf een nostalgische, glamour en glitter toets aan het ontbijt The Great Glamour Old Station. Enkele sfeerbeelden.............. KLIK HIER!
07-08-2016, 23:40 geschreven door tlissewegenartje 
|