E-mail ons

Druk oponderstaande knop om ons te e-mailen. U kunt zo ook anoniem reageren op artikels en eigen meningen door ons laten publiceren.

Gastenboek
  • leuke site
  • Doorgaan met bloggen!
  • geluk gewenst
  • Wat geluk brengen
  • Interessante site - Veel succes gewenst!

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Archief per week
  • 31/10-06/11 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 17/05-23/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
    Foto
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    aantwaarrepe
    www.bloggen.be/aantwaa
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    wordrijk
    www.bloggen.be/wordrij
    Wij doen het !!
    samen staan we sterk
    Een REALISTISCHE kijk op onze hedendaagse maatschappij.
    18-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Je moet maar durven en wij maar buigen
    Advocaat Belliraj eist schadeloosstelling van Belgische staat

    De Belgische advocaat van Abdelkader Belliraj, de Belgisch-Marokkaanse spilfiguur van een vermoedelijk terroristisch netwerk, zegt dat hij een schadeloosstelling zal eisen van de Belgische staat.


    Schuldig verzuim
    "De Belgische staat is nalatig om garanties te eisen op mensenrechten", zei de advocaat, Abderrahim Lahlali.
    De advocaat spreekt in dat licht van "schuldig verzuim". Lahlali zal de bewuste procedure pas inleiden na 1 april, de dag dat de kortgedingprocedure die hij eerder had aangespannen, wordt behandeld. Hij hoopt intussentijd nog een aantal documenten in handen te kunnen krijgen. Zowel voor Belliraj, als voor zijn echtgenote en drie kinderen, zal Lahlali een schadevergoeding vragen.
     
    In het Marokkaanse Salé loopt momenteel het proces in beroep tegen 29 beklaagden die in eerste aanleg werden veroordeeld in de zaak-Belliraj. Mensenrechtenorganisatie Human Rights Watch liet zich in het verleden in een rapport al kritisch uit over de zaak-Belliraj

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Minder dan 1 op 5 Belgen heeft goed oog in zijn politici

    Het vertrouwen van de Belg in zijn politici is naar ongekende diepten gezakt. In Vlaanderen heeft nog minder dan één op vijf kiezers vertrouwen in de politiek, in Wallonië is dat zelfs nog amper één op tien.

    Sinds 2004 peilt onderzoeksbureau GfK naar het vertrouwen van de Belgen in hun volksvertegenwoordiging. Voor het eerst zakt dat onder de drempel van 20 procent. Voor België komt de enquête uit op 17,2 procent van de ondervraagden die nog vertrouwen behouden in de politiek. In Vlaanderen is dat nog 19,5 procent, maar in de Waalse cijfers gelooft amper 9,9 procent in de politiek.

    Het politieke vertrouwen blijft in Vlaanderen het grootst bij kiezers van vooral Groen! en ook sp.a, het minst bij kiezers van N-VA en Vlaams Belang.

    Afschaffing stemplicht
    Met een politiek vertrouwen van minder dan twintig procent zakt België stilaan naar de kelder van Europa. Directeur Mark Hofmans van GfK, die het onderzoek leidde, legt een verband met de gespannen politieke context van dit moment.

    Nog uit de GfK-peiling, telefonisch afgenomen bij een representatief staal van 1000 Belgen, blijkt dat een derde van onze landgenoten zou thuisblijven, mocht de stemplicht afgeschaft worden. Vooral vrouwen zouden sneller afhaken. Bij vervanging van stemplicht door stemrecht zou in Vlaanderen het Vlaams Belang bijna de helft (42 procent) van zijn electoraat verliezen, in Wallonië zou de PS de grootste klap krijgen en 36 procent van zijn kiezers zien wegvloeien. Daarentegen zou slechts 10 procent van van de Vlaamse groene kiezers afhaken. (Bart Eeckhout)


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Als marktkramer werd ik geboren
    Gezien de huidige toestand op de arbeidsmarkt waar dagelijks banen verloren gaan en bedrijven sluiten of verhuizen naar beterkope landen, dacht ik bij mezelf : je bent nu 50, je kunt achter naar je pensioen fluiten en dus moet je maar een inkomen zien te versieren tegen die tijd.
    Een eigen zaak kon ik mij niet permiteren omdat de lasten zo hoog oplopen. Een lokaal huren, inrichten en dan nog volstoppen met handelswaar.
    Geen bank die eraan denkt u een krediet te verlenen op deze leeftijd en met de zogenaamde crisis.
    Ik dacht bij  mezelf : waarom niet op de markt gaan staan.
    Het eerste wat ik te horen kreeg was dat je bedrijfsbeheer moet hebben om een leurkaart te bekomen.
    Dus terug naar school.
    Afgestudeerd na een jaar kon ik mij inschrijven bij een sociaal bureau en kreeg ik een BTW-nr. Daarna materiaal kopen en een stand.
    Gelukkig hadden we een beetje spaarcentjes en moest ik geen lening aangaan maar ik zat toch al snel aan de 5000€.
    Toen kwam nog het plezantste. Men schrijft de gemeenten aan om een plaats en men krijgt te horen dat men met dat of dat artikel niet mag komen omdat dit al bestaat. Wat moeten we nu nog doen? Banken overvallen, ilegaal worden of wat?
    Men ontlast de staat door zelf iets te doen en nog gaat men al het mogelijke doen om u tegen te werken zelfs de gemeenten wringen u tegen.
    De donkere mannen hebben wel allemaal een plaatsje. En meestal ook nog het beste.
    Ik heb meer als 10 jaar in Spanje geleefd en heb nooit zoiets meegemaakt. Men stalde de goederen uit en betaalde de meters die men bezette.
    Iedereen kreeg de kans om zijn boterham te verdienen.
    Hoe beter uw handelswaar hoe meer men verdiende maar de kleintjes konden ook iets verdienen want mensen onderschat de stiel van marktkramer niet. Het is hard en zij moeten geweldig veel betalen aan de staat.
    Het is heerlijk om Belg te zijn.

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tot de dood ons scheidt
    CD&V wil dat pensioenleeftijd verdwijnt

    Dat hebben voorzitster Marianne Thyssen en Sonja Beck woensdag gezegd. De christendemocraten willen het principe van de pensioenloopbaan introduceren, waarbij alle personen die in totaal 45 jaar gewerkt hebben, recht hebben op een volledig pensioen.

    Volgens Thyssen heeft het geen zin om nog langer te debatteren over het verlagen van de pensioenen en het verhogen van de lasten. De vrouw meent, net als partijgenoot Sonja Beck, dat de oplossing zit in het opkrikken van de werkzaamheidsgraad. Daar is wel een mentaliteitswijziging voor nodig, geven ze toe.

    Probeer maar eens werk te vinden vanaf uw 50ste.


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hirsi Ali, Wilders en de islam
     Ayaan Hirsi Ali is terug van weggeweest. De bekende Nederlands-Somalische politica en islamcritica heeft een nieuw boek geschreven. In ‘Nomade’ beschrijft ze hoe de islam in Amerika en Europa steeds meer voet aan de grond krijgt en hoe die ideologie botst met westerse waarden en vrijheden.

    Hirsi Ali, die vandaag werkt voor een Amerikaanse denktank en in de VS volle zalen trekt met lezingen, roept christenen, humanisten en feministen op om het lot van moslimvrouwen te verbeteren en de radicalisering onder moslimjongeren een halt toe te roepen. Volgens Hirsi Ali hebben tribale moslimgebruiken zoals uithuwelijking, vrouwenbesnijdenis en eerwraak intussen ook hun intrede gedaan in Amerika. In de VS wonen inmiddels twee tot acht miljoen moslims. De helft van hen voelt zich, zo blijkt uit peilingen, in de eerste plaats moslim en dan pas Amerikaan. Zelfmoordaanslagen om de islam te verdedigen worden door een kwart van de jonge moslims gerechtvaardigd en goedgekeurd. Intussen duiken ook de eerste Amerikaanse moslims op in trainingskampen voor jihadstrijders.

    Over naar Europa. Hirsi Ali schrijft dat “Europa slaapwandelt, de ondergang tegemoet”, cultureel, ideologisch en politiek. Ze roept de – verlichte - katholieke kerk, die zich uit het publieke leven heeft teruggetrokken en een vacuüm achterliet dat door de islam dankbaar werd opgevuld, op om de strijd met de islam aan te gaan. “Saoedi-Arabië investeert miljoenen in koranscholen en religieuze propaganda. Waarom zou de katholieke kerk met al haar financiële mogelijkheden en miljoenen trouwe volgelingen niet hetzelfde doen? Westerlingen hebben te lang achterovergeleund en toegekeken terwijl moslimgeestelijken zieltjes wonnen.” Het is een uitdagende stelling, maar volgens Hirsi Ali kan en moét de kerk helpen om moslims te assimileren.

    Hirsi Ali wijst het politieke establishment ook aan als de grote schuldige voor het electorale succes van Geert Wilders. “De gevestigde orde wil maar niet inzien dat de islam als waardestelsel haaks staat op de Nederlandse waarden”, aldus Hirsi Ali. “Alle kwade Nederlanders, die vinden dat de islam en de migratieproblemen verkeerd aangepakt worden, kunnen hun woede straks kanaliseren bij de leider van de Partij Voor de Vrijheid (PVV).” Geert Wilders kan de traditionele partijen, die na de moord op Pim Fortuyn en Theo van Gogh weer in slaap zijn gedommeld, wakker schudden. En dat is een goede zaak.

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Marokkaanse criminaliteit blijft probleem
    Terwijl politiek Nederland nog moet bekomen van de schok van de gemeenteraadsverkiezingen, raken nu schokkende cijfers bekend over de criminaliteit van Marokkaanse onderdanen. De cijfers komen van het ministerie van Binnenlandse Zaken en zijn gebaseerd op een telling van het Korps Landelijke Politiediensten. In Nederland bestaat er wat dat betreft dus geen politiekcorrect registratieverbod of zwijgplicht meer. Zet u schrap voor wat onthutsende cijfers…

    Het zwaarst geteisterd door Marokkaanse straatcriminelen is het Zuid-Hollandse Gouda. Marokkanen maken er ‘slechts’ 9 procent uit van de bevolking, maar één op drie criminelen is van Marokkaanse afkomst. In de regio Utrecht schommelt dat van 20 tot 25 procent.

    In absolute cijfers wordt Amsterdam – jaja, het Amsterdam waar Cohen ‘de boel samenhoudt’ – het meest onveilig gemaakt door Marokkaanse gangsters en boefjes. In Amsterdam lopen er maar liefst 2.500 rond. Rotterdam telt 1.800 hardnekkige Marokkaanse relschoppers, gevolgd door Den Haag (1.271) en Utrecht (1.165). Als Job Cohen straks premier zou worden, kan hij zijn allochtone thee-dieet best stopzetten en overschakelen op spek, heel veel spek…

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gaat er een belletje rinkelen?
     Bij de eerste ronde van de regionale verkiezingen die het voorbije weekend in Frankrijk plaatsvonden, kwam de regerende UMP van president Nicolas Sarkozy als verliezer uit de bus. De onbetwiste winnaar was zonder twijfel het Front National (FN). Met een score van bijna 12 procent meldt de partij zich opnieuw op de politieke scène, nadat ze bij de verkiezingen van 2007 en 2009 bijna werd weggevaagd.

    Sarkozy is er afgelopen zondag duidelijk niet in geslaagd om de stemmen die hij eerder met een rechts en nationaal discours bij het FN had weggekaapt, te behouden. Echt verbazend is dat niet. Eens aan de macht, bleek immers al snel dat de stoere taal die Sarkozy eerder had uitgekraamd, te herleiden was tot holle verkiezingsretoriek en dat heel wat verkiezingsbeloftes sneller waren vergeten dan ze werden uitgesproken. Denken we bijvoorbeeld maar aan zijn verzet tegen de toetreding van Turkije tot de EU, dat hij reeds enkele maanden na zijn aantreden als president de facto opgaf.

    Door kort voor de regionale verkiezingen een ‘groot debat’ op te starten over de plaats van de islam in Frankrijk en de Franse identiteit, deed Sarkozy nog een ultieme poging om andermaal de rechtse kiezer achter zich te scharen. Deze poging om voor een tweede keer met eenzelfde discours de kiezer te verleiden, miste echter geloofwaardigheid. Dat ook de Franse kiezer er zo over dacht, is zondag gebleken.

    Dit is hetzelfde scenario als hier met de NVA.

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Leve ons land
    Zoals u wellicht al gelezen heeft, is een van de twee allochtone criminelen die vorige week een moeder van drie kinderen in Ukkel doodschoten, veiligheidsagent bij de Brusselse vervoersmaatschappij MIVB.

    In de krant La Capitale (08.03.10) verklaart een vakbondsman van de MIVB dat het er “ooit eens van moest komen”. Het aanwervingsbeleid van de MIVB zou de jongste jaren namelijk bewust gericht zijn op criminele jongeren “in het kader van sociale integratie”, aldus vakbondsman Marc Vrebos. Zoals het drama in Ukkel heeft aangetoond, onderhouden veel van deze nieuwbakken veiligheidsagenten nog goede contacten met hun criminele vrienden.

    11-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Prijs levensmiddelen stijgt dubbel zo snel als in buurlanden
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Bewerkte levensmiddelen zijn in ons land het voorbije jaar dubbel zo snel duurder geworden als in de buurlanden. Dat berekende het Prijsobservatorium. De instantie heeft het over een zorgwekkende evolutie, want de concurrentiekracht zou hierdoor aangetast worden.

    In Duitsland, Frankrijk en Nederland werden de producten in kwestie zo'n 0,6 procent duurder. In ons land stegen de prijzen met gemiddeld 1,4 procent.

    Het Prijsobservatorium bekeek onder meer de prijsbewegingen van melk, boter, spaghetti en brood en stelde vast dat vooral bewerkte voeding duurder is geworden. Zo betaalde de Belg in 2009 3 procent meer voor alcohol, chocolade en suiker. Een brood werd 1,5 procent duurder.

    Producenten zouden eens de prijzen van de grondstoffen stegen hun prijzen hebben aangepast. Toen de basisproducten weer wat goedkoper werden, werden de prijzen minder snel of helemaal niet bijgewerkt.

    Bezorgdheid

    Naast de levensmiddelen zouden in België ook de diensten en industriële goederen sneller in prijs zijn toegenomen dan in de omliggende landen. Zo kostten vliegtickets in 2009 gemiddeld 9 procent meer dan het jaar voordien. Voor een zorgverzekering moest ook meer dan 6 procent extra betaald worden ten opzichte van 2008. De kosten voor het waterverbruik namen toe met 5 procent.

    Het Prijsobservatorium is bezorgd over de hogere prijzen. Het is immers al voor het vijfde jaar op rij dat de prijzen in België sneller stijgen dan die in onze buurlanden. Minister van Economie Vincent Van Quickenborne dringt erop aan dat de sociale partners rekening moeten houden met de prijsstijgingen wanneer ze over een nieuw interprofessioneel akkoord gaan onderhandelen.

    Dalingen

    Toch is er ook goed nieuws. Zo zijn de energieprijzen gemiddeld met 14 procent gedaald. Met een prijsdaling van 35 procent was vooral huisbrandolie in 2009 fors goedkoper dan het jaar voordien. Maar ook voor pc's (een daling van 17 procent) en audio en video (een daling van 11,5 procent) moest minder betaald worden dan in 2008.


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Steeds meer gezinnen betalen energiefactuur niet
    Het aantal klanten dat hun energiefactuur niet kan betalen stijgt. Dat stelt de Vereniging van Steden en Gemeenten (VVSG) vast. Netbeheerders hebben in 2009 bijna 79.500 dossiers van wanbetalers naar de OCMW's gestuurd. Dat is 11 procent meer dan in 2008.

    Als klanten door een commerciële energieleverancier geweigerd worden, dan neemt een netbeheerder het over. Die moet ervoor zorgen dat hun achterstallige factuur wordt opgevolgd en trekt met de klant naar een OCMW om tot een oplossing te komen.

    De OCMW's vragen de Vlaamse overheid om meer ondersteuning. Meestal hebben mensen die hun energiefactuur niet kunnen betalen immers ook andere schulden. Dat vergt extra inspanningen van hun personeel.


    09-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.500 Euro dwangsom gaat cash naar asielzoeker
    De afgelopen vier maanden heeft de overheid in totaal al 205.250 euro aan dwangsommen moeten uitbetalen aan asielzoekers voor wie ze geen slaapplek vond. Voor meer dan tweeduizend asielzoekers, onder wie 760 kinderen, was er vanaf oktober geen plaats op hotel of in een regulier centrum. Dat bericht De Morgen.
    Quote
    Sinds november stapten 55 asielzoekers naar de rechtbank omdat de overheid hen geen dak boven het hoofd kon bieden. Die gaf hen gelijk en legde de overheid dwangsommen op van 500 euro per dag per persoon. De afgelopen vier maanden moest de federale regering voor deze 'dakloze' asielzoekers al 205.250 euro ophoesten. Drieënveertig van deze asielzoekers zijn nieuwkomers die voor het eerst een asielaanvraag deden in ons land, vier personen dienden al eerder een aanvraag in, twee gezinnen verbleven hier illegaal.

    De betaling van de dwangsommen gebeurt via hun advocaten, het geld komt uit een spaarpot die Fedasil, bevoegd voor de opvang van asielzoekers, opzij heeft gezet voor juridische geschillen. Als de asielzoekers na de veroordeling een plaats aangeboden krijgen en ze niet ingaan op dat aanbod, worden de dwangsommen niet langer uitbetaald. (NAJ)

    Iedereen wist wel dat dit er stond aan te komen, maar als je dit artikel nu zo leest laat dat in het licht van de dagelijkse ontslagen en masse toch wel een zéér wrange nasmaak.

    België, het landje van belofte, waar je als asielzoeker met een goede advokaat het geld maar op te rapen hebt...

    Waarom plakken ze die klootzakken die dit goedgekeurd hebben niet een postzegel op hun kont en sturen ze hen naar 
    de rimboe
    Om zoiets toe te kennen moet je toch bezopen of knettergek zijn of aan de drugs zitten.
    Ik ga volgend jaar mijn belasting niet betalen. Eens kijken wat ze daarop te zeggen hebben?
    Mogen we dat dan niet op onze belastingbrief invullen bij "personen ten laste": 55 asielzoekers
    Die asielzoekers spreken geen woord nederlands en zijn toch bekwaam om naar de rechtbank te stappen?

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Serviërs en Macedoniërs weten weg naar België
    Het federaal agentschap voor de opvang van asielzoekers Fedasil heeft deze week zo'n 200 mensen moeten weigeren omdat er niet genoeg plaats was. Volgens het commissariaat-generaal voor de Vluchtelingen is er een grote toestroom uit Servië en Macedonië.

    Sinds begin deze week kon Fedasil aan tweehonderd asielzoekers geen opvangplaats bieden. Het is geleden van de kerstvakantie dat er zoveel mensen op straat werden gezet. In januari waren er 1.184 enkelvoudige asielaanvragen, zo'n tweehonderd meer dan in dezelfde maand vorig jaar. Veel van hen worden nog altijd opgevangen in hotels, een noodoplossing. Week na week komen er weliswaar opvangplaatsen bij.

    Een van de oorzaken voor de nieuwe piek is de grote toestroom uit Servië en Macedonië. Sinds december kunnen mensen uit die landen gemakkelijker reizen naar lidstaten van de Europese Unie. Toen werd een vrij ingewikkelde visumplicht opgeheven. "Dat betekent dat die personen meer en gemakkelijker mogelijkheden hebben om vanuit hun eigen land naar landen in de Europese Unie te reizen", zegt Dirk Van Den Bulck van het commissariaat-generaal voor de Vluchtelingen.

    Deze maand kwamen er al 360 asielaanvragen uit Servië en Macedonië. Vorige maand waren dat er 110.







    Over ons


    Hallo

    wij zijn geen rascisten, communisten of fascisten.

    Wij zijn gewone werkende burgers die mee moeten helpen de staatsschuld af te lossen door te gaan werken. Wij geven zoals velen bijna de helft van ons loon af zodat anderen van de dop kunnen leven en zich verschuilen achter het woord racisme.

    We willen hier iets aan doen want we zijn realisten.

    wijdoenhet.org


    Over dit blog

    Dit blog wordt hopelijk een uitlaatklep voor al degene die iets op zijn maag heeft liggen en dit al lang denkt maar zoals de meeste Belgen niet durft zeggen.

    We worden overrompeld door alle mogelijke nationaliteiten. Wij Belgen worden in ons eigen landje behandeld zoals een buitenlander terwijl de buitenlanders behandelt worden zoals koningen. Hier willen wij iets aan doen en wij doen het mits uw hulp.


    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    tlissewegenartje
    www.bloggen.be/tlissew
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    nieuwsmedia
    www.bloggen.be/nieuwsm
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    winelabeltheekserge3
    www.bloggen.be/winelab

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs