Inhoud blog
  • Maldegem was meer dan veertien dagen een oase van geschiedenis en kunst!
  • MARC MARTENS stelde tijdens de WAK 2018 tentoon in gemeentehuis
  • Bekend houtdraaier OMER VAN CAESEELE neemt actief deel @ WAK-expo in gemeentehuis
  • CATHÉRINE MARTENS @ GEMEENTEHUIS
  • MARC MARTENS stelt tentoon @ GEMEENTEHUIS
  • CAMOB.BE VAN NOËL RYHEUL HAALT 500 000 KIJKERS!
  • VIDEOCLUB MALDEGEM BRENGT COMPILATIE VAN FILMPJES TIJDENS DE WAK
  • Tijdens de WAK is ANITA VERBIEST altijd van de partij!
  • VERA DEDEURWAERDERE stelt tentoon @ GEMEENTEHUIS
  • DORINE TAS stelt tentoon @ GEMEENTEHUIS
  • RITA LONGUEVILLE stelt tentoon @ GEMEENTEHUIS!
  • ONWAARSCHIJNLIJKE FLESSEN MARC VERSTUYF @ EDEZAAL GEMEENTEHUIS
  • KUNST IN DE ETALAGE van DOMINIK HASENKAMP EN JOS PARIDAEN
  • KUNST IN DE ETALAGE van CLAIRE-AN BOULEZ
  • KUNST IN DE ETALAGE van INGRID FEVERY
  • KUNST IN DE ETALAGE van ROOS NUYTENS
  • KUNST IN DE ETALAGE van CATHERINE DE WAELE
  • KUNST IN DE ETALAGE van ALBERT EN LUC DE CONINCK
  • KUNST IN DE ETALAGE doet vele kunstliefhebbers versteld staan!
  • WAK 2018 BRENGT AMATEURKUNSTENAARS IN BEELD
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    WAK-blog MALDEGEM
    Alles over de Week van de AmateurKunsten (WAK) in Maldegem
    05-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CATHÉRINE MARTENS @ huis Wallyn

    Cathérine MARTENS heeft heel haar leven heel graag en vlot getekend en zij volgde jarenlang tekenles aan de academie van Brugge. 

    Later volgde zij les aan de academie van Hove en aan de academie van Bornem.

    Drie jaar geleden begon zij te schilderen, hoewel penseel en verf niet echt haar ding waren.  Het was vooral haar omgeving die haar aanmoedigde om te schilderen. En wat een resultaat!

    Voorlopig is zij nog met acryl bezig maar binnenkort waagt zij zich aan de olieverf.

    Een ontdekkingsreis ...




     

    05-05-2017 om 11:02 geschreven door uw WAK-blogger van dienst  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MARIJKE POELMAN legt zich volledig toe op KUNST


    Tijdens de WAK 2017 exposeert Marijke Poelman werken in het gemeentehuis te Maldegem, lingerie Elsenti, reisbureau Tui, bakkerij De Sutter Adegem dorp, bakkerij Sofie en Tom Veldekens Adegem.

    Marijke had zeer jong al het schilderen in haar vingers. Meer dan vijftien jaar geleden startte zij aan de kunstacademie. Intussen heeft zij van schilderen gedeeltelijk haar werk gemaakt terwijl zij ook nog schildert met hart en ziel als hobby. Ze komt vrijblijvend een schilderij presenteren in uw interieur en schildert ook op maat van de klant wat kleur en grootte betreft. Waar ze jarenlang ervaring in heeft wil ze nu doorgeven aan iedereen (ook al ben je geen kunstenaar maar gewoon voor het plezier, als hobby)  via workshops schilderen, keramiek draaien, beelden in klei, patineren, massages en gelnagels… In een aangename en gezellige sfeer wil ze dingen creëren zodat iedereen ontspannen naar huis kan gaan met een prachtig eindresultaat.

     

    Inschrijven of verdere informatie kan via mail. pinella@telenet.be of 0486354477.

    Bezoek haar website pinella-art.be

     

    Zoals elk jaar geeft Marijke Poelman een tentoonstelling van haar schilderkunsten. Dit jaar is dit in het Stadhuis Damme van 25/5/2017 tot met 5/6/2017, elke dag van 11 tot 18 u, iedereen welkom.

     

    Tekst verwoord aan de hand van de notities van Marijke Poelman.


    05-05-2017 om 10:58 geschreven door uw WAK-blogger van dienst  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    03-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.JOS PARIDAEN viert in 2018 zijn 10de WAK-deelname


    In april en de eerste week van mei doet de Cultuurdienst van de Gemeente Maldegem er alles aan om de amateurkunstenaars te belichten. Expo en receptie in het gemeentehuis, kunstwerken in de etalages van de handelszaken in ’t centrum, muziek optredens, tentoonstellingen en workshops in de gemeente zetten alle amateur kunstenaars, hun werken en hun ideeën uitgebreid in de kijker.

     

    Ook veel Nederlandse Vlamingen nemen deel aan de WAK 2017 in Maldegem. Onder hen, Jos Paridaen, die reeds negen keren deelnam aan de WAK in Maldegem. Hij hoopt uiteraard volgend jaar zijn 10de  jubileum te kunnen vieren.

     

    Jos Paridaen is geboren op 19 december 1948 in St. Kruis, Aardenburg en hij is lang werkzaam geweest in het basisonderwijs. Hij heeft daarnaast talloze functies bekleed, politiek, maatschappelijk en sociaal-cultureel als ambtenaar van de burgerlijke stand, gemeente Aardenburg, later gemeente Sluis.   

    Hij zet zich in voor talrijke projecten, op scholen, bij herdenkingen, in ziekenhuizen en rust- en verzorgingstehuizen. In zijn lezingen kan hij zich aanpassen en onderwerpen aansnijden die elke generatie boeien. Hij is zeer welbespraakt en zeer positief ingesteld. Hij straalt dankbaarheid en vriendschap uit.

    Naast enkele kunstwerken in de groepstentoonstelling in het gemeentehuis van Maldegem en bij Jan Willems Design in de Nieuwstraat, samen met Donminik Hasenkamp,  heeft hij dit jaar het dier centraal gesteld waarbij mogelijk de emotie herkenbaar is. Vooral dieren van de boerderij staan hierbij centraal. Hij heeft trouwens toch iets met dieren. Hij had altijd al een hond gehad en de laatste jaren geniet hij van de geiten in zijn prachtige tuin met uitzicht op een open veld. Die liefde voor dieren heeft hij overgebracht op de kinderen en kleinkinderen, die heel vaak op bezoek komen en zijn passies delen. Zijn schilderwerkjes spreken dan ook voor zich.

     

    Maar naast schilderwerkjes heeft hij inmiddels een andere activiteit opgepakt nl.de bijzonderheid om kunst over te brengen aan leerlingen van de basisschool. Zo heeft hij gastlessen gegeven aan de middenbouw basisschool in IJzendijke (Picasso en gezicht), de onderbouw in IJzendijke (Dikkertje Dap en zijn giraf + tekenen giraf), in Hoek (basisschool) over Vincent Van Gogh en perspectief aan de hand van het schilderij van de slaapkamer van Vincent Van Gogh. Binnenkort mag hij aan de bovenbouw aan zijn  “oude” school in Eede een middag lesgeven over tekenen/schilderen met diepte. Later zal hij de bloemenpracht aan bod laten komen bij  de jongste kinderen. Kunstenaars Dominik Hasenkamp en Jos Paridaen zullen zeer waarschijnlijk op de jaarlijkse vlasdag in Eede op zondag 25 juni de kinderen laten tekenen met krijt.

     

    Foto schilderij varkentjes met een ziel: Els Stevens.


    03-05-2017 om 08:14 geschreven door uw WAK-blogger van dienst  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.M’AQUARELLEN in huis Wallyn


    In HUIS WALLYN  was er op 1 mei een interessante demo van de ‘aquarellisten’ van Oud Sint-Jozef onder leiding van LUDWINE PAUWELS en zij oogstten veel bewondering.

    Deze groep aquarellisten komt samen om te aquarelleren in Oud-Sint-Jozef op de atelierzolder, elke derde dinsdag van de maand. Tijdens deze bijeenkomst wordt er steeds een demonstratie gegeven door Ludwine Pauwels. Telkens komt een ander onderwerp aan bod. Ludwine laat in haar demonstratie zien hoe een aquarel tot stand komt. Na de demonstratie gaan de cursisten aan de slag. De groep bestaat gevorderden en beginners. Zij werken allen heel nauw samen en gaven reeds eerder interessante exposities. Warm aanbevolen.

     

    Foto: Els Stevens.


    03-05-2017 om 08:12 geschreven door uw WAK-blogger van dienst  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMS VAN EIGEN BODEM te zien in het GEMEENTEHUIS


    NOËL RYHEUL en Camera Obscura presenteren in het gemeentehuis de “Making of 2016”,  een jaaroverzicht Maldegem in een film van 3600 seconden. Van ‘Tarantara zingt de Drie Koningen, naar carnaval, naar Pasen en de kermis tot aan het optreden van Isolde Lasoen.

    De volledige film of in perioden is naar keuze te bekijken in zaal Middelburg op bovenste verdieping van  het gemeentehuis, tijdens de openingsuren van de groepstentoonstelling.

    Op dezelfde verdieping, maar in zaal Adegem presenteert VIDEOCLUB MALDEGEM een mix van heerlijkheden in ons eigen dorp en omgeving…. De H. Godelieve, het smokkelparadijs Middelburg, alles komt aan bod. Tevens de bezoeken tijdens de openingsuren van de groepstentoonstelling, zie https://www.maldegem.be/week-van-de-amateurkunsten.


    03-05-2017 om 08:10 geschreven door uw WAK-blogger van dienst  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (8 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WAK-kunstwerken brengen leven in WINKELETALAGES!

    Talrijke amateurkunstenaars hebben creaties gerealiseerd rond het thema van de WAK 2017 ‘The making of’’.  Langs een parcours in het centrum van Maldegem krijgt elke voetganger een beeld van de verschillende manieren waarop getalenteerde kunstenaars rond het thema van de WAK 2017 hebben gewerkt. Alle geëtaleerde werken vormen één verhaal. Kunst wordt toegankelijk in de vitrines van handelszaken, in het gemeentehuis van Maldegem en in Huis Wallyn, op talrijke privéadressen vanaf 29/04/17 tot 08/05/17.

     

    ROOS NUYTENS en INGRID FEVERY sieren de etalage van Loodgieterij en sanitair Piet Bollé.

     

    JOS PARIDAEN en DOMINIK HASENKAMP stellen diverse werken tentoon in de etalage van Jan Willems Design, Nieuwstraat nr. 9 en in het gemeentehuis.

     

    INA FLIKWEERT exposeert haar werken in Regionaal Landschap Meetjesland.

     

    ALBERT DE CONINCK stelt werken ten oon in de etalage van Reisbureau Maldo Reizen. Sprekende schilderijen die wijzen op een onverbreekbaar en bijzonder talent.

     

    CLAIRE-AN BOULEZ toont haar schilderijen in de vitrine van Bakkerij Chris, Argenta en de kaashandel ‘t HOEVEKE.

     

    JOHAN SESSELLE exposeert houtdraaiwerk in de tearoom Dolce Vita. Hij demonstreert zijn werk in Huis Wallyn.

    DORINE TAS stelt tentoon in de vitrine van bakkerij Vanhamel.

    ANNE-MIE VAN COILLIE exposeert in de Dolce Vita, Markt Maldegem en in Huis Wallyn.

    ANITA VERBIEST  stelt haar werk tentoon in Bakkerij D’Haese.

    TRUI HOSTE neemt deel aan de Wak 2017 in Huis Wallyn en in een project ‘den Boomgaard’ Eede.

     

    ‘Kunst in de etalage’ is een heel toegankelijke galerij en expositieruimte van ontelbare kunstenaars in het centrum van Maldegem. (zie WAK folder).

     

    Foto’s: ELS STEVENS



    03-05-2017 om 08:09 geschreven door uw WAK-blogger van dienst  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ALARM! FOTOBOEK VERDWENEN VAN KUNSTENARES RITA CLAEYS

    Op zondag 30 april heeft iemand per ongeluk een fotoboek van kunstenares Rita Claeys meegenomen tijdens de groepstentoonstelling in het gemeentehuis van Maldegem. Rita Claeys neemt deel aan deze tentoonstelling met haar prachtige werken op de tweede verdieping van het gemeentehuis, die voor de gelegenheid omgetoverd werd in een kunsttempel. Het fotoboek illustreerde de “making of” van één van de geëxposeerde werken. U kan het boek altijd terugleggen op een discrete manier tijdens de openingsuren van het gemeentehuis. RITA CLAEYS EN HET WAK-TEAM 2017 ZULLEN U DAAR ZEER DANKBAAR VOOR ZIJN.


     

    03-05-2017 om 07:59 geschreven door uw WAK-blogger van dienst  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (9 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HUIS WALLYN HEEFT GRANDIOZE BESTEMMING GEVONDEN?

    Een prachtige woning pal in ’t centrum, goed onderhouden, achteraan een groene long, vooraan  zicht op de mooie markt en het oude klooster van Maldegem, is momenteel een oord van kunst. Talrijke kunstenaars exposeren er hun kunstwerken, Johan Sesselle, Hendrik Van der Jeught, Omer Van Caeseele, Annemie Van den Abeele Lucie De Flou, Caroline Gyselinck en Lia Spaansen demonsteren hoe hun kunstvoorwerpen tot stand komen.

     

    Bezoek tentoonstelling:

    wo 03 mei:        14.00 – 18.00 uur

    vr 05 mei:          14.00 – 18.00 uur

    za 06 mei:        10.00 – 12.00 uur / 14.00 – 18.00 uur

    zo 07 mei:        10.00 – 12.00 uur / 14.00 – 18.00 uur


    Demonstraties:

    Wie: Omer Van Caeseele

    Wat: houtdraaien

    Wanneer:

    vr 05 mei:         15.00 – 18.00 uur

    za 06 mei:        14.00 – 18.00 uur

    zo 07 mei:        10.00 – 12.00 uur / 14.00 – 18.00 uur

     

    Wie: Johan Sesselle

    Wat: houtdraaien en natuurlijke houtvormen

    Wanneer:

    wo 03 mei:       15.00 – 17.00 uur

    vr 05 mei:         15.00 – 17.00 uur

    za 06 mei:        14.00 – 17.00 uur

    zo 07 mei:        10.00 – 12.00 uur / 15.00 – 17.00 uur

     

    Wie: Hendrik Van der Jeught

    Wat: letters kappen in steen

    Wanneer:

    za 06 mei:        10.00 – 12.00 uur / 14.00 – 18.00 uur

    zo 07 mei:        10.00 – 12.00 uur / 14.00 – 18.00 uur

     

    Wie: Annemie Van den Abeele

    Wat: sculpturen met textielverharder

    Wanneer:

    ma 01 mei:       10.00 – 11.00 uur

    za 06 mei:        15.00 – 18.00 uur

     

    Wie: Lucie De Flou

    Wat: wenskaarten maken

    Wanneer:

    vr 05 mei:          15.00 – 18.00 uur

    za 06 mei:        14.00 – 18.00 uur

    zo 07 mei:        14.00 – 18.00 uur

     

    Wie: Caroline Gyselinck en Lia Spaansen

    Wat: schilderen met was

    Wanneer: vr 05 mei van 14.00 tot 18.00 uur

     








    03-05-2017 om 07:54 geschreven door uw WAK-blogger van dienst  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (8 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DIEGO VAN DE KEERE EN DE NATUUR … Emergentie @ SINT-ANNAPARK

    Het stukje groen wordt levensnoodzakelijk in dorpen en steden, waar alles volgegoten wordt met gewapend beton en waar sommige kinderen denken dat de sla in Colruyt groeit en de melk uit melkkranen vloeit.

    De enthousiasmering van de kinderen en de jongeren om gelijk waar, in een hoekje van de tuin, op een plekje bij de buren of op de gemeentelijke omliggende gronden, te spitten, zaaien, te planten en te oogsten is van levensbelang in het kader van een realistische toekomst.

     

    Diego Van de Keere is een enthousiaste man die er werkelijk alles aan doet om de mensen diets te maken dat we noodzaak hebben aan groen, moestuinen en dergelijke om de stijgende betonisering tegen te gaan … Terug naar de natuur, werken in de grond, op een eigen plekje of op openbare terreinen … Zijn publieke moestuin en zijn beplantingen van fruitbomen en bessenstruiken in het Sint-Annapark hebben al krantenkoppen gehaald. Zijn deelname aan de WAK is altijd nauw verbonden met de natuur en dit jaar trekt hij op 1 mei met zijn volgelingen in het park  . Alles wat spontaan naar boven komt, maken van mandala’s  met op de achtergrond het thema van de WAK 2017 ‘The Making of'.

     

    Foto: Els Stevens




    03-05-2017 om 07:46 geschreven door uw WAK-blogger van dienst  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MARICHOIR – het schoolkoor van het Instituut Zusters Maricolen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Het schoolkoor MARICHOIR van het Instituut Zusters Maricolen trad op tijdens het STARTSCHOT van de WAK 2017 OP 28 APRIL in het GEMEENTEHUIS, Maldegem. Het Schoolkoor Marichoir trad buiten de schoolmuren  en werd enthousiast onthaald! Het was een grandioos idee om de jeugd te betrekken bij de WAK 2017.

    Het doedelzakensemble Silver Thistle Pipes & drums, MariChoir - het schoolkoor van het Instituut Zusters Maricolen - en de dansafdeling van de Academie muziek, woord en dans Aalter-Maldegem brachten muziek en beweging tijdens het startschot. De groepstentoonstelling in het gemeentehuis en huis Wallyn gingen van start, gevolgd door een receptie op het gemeentehuis met een demonstratie stijldansen van Dansclub Evergem.

     

    MariChoir …. het koor van de leerlingen en de leerkrachten van het INSTITUUT ZUSTERS MARICOLEN op de markt in Maldegem bracht een eersterangs concert tijdens de opening van DE WAK 2017. Het vast team leerkrachten met een wisselend groepje muzikale leerlingen brachten adembenemende en ontroerende muziek, met thema’s die alle grenzen overschrijden.

    Onweapo,  is een lied uit Namibië en betekent zoveel als 'we komen samen’. Mensen komen samen om de kunst te vieren. 

     

    Don't worry about me van Frances is een lied over afscheid; If I needed you - The Broken Circle Breakdown, is een track uit de gelijknamige film; Wake me up – Avicii, Een houseclassic in een koorjasje, Cheerleader – Omi,  is een zomerhit uit 2015; White winter hymnal is wereldberoemd gemaakt door de koorversie van Pentatonix en verder nog  Down to the river, Traditional enz. Een prachtige reeks liederen gebracht door een groepje jonge mensen begeleid en ondersteund door hun opvoeders.

    Een 25-tal leerlingen en leerkrachten repeteren elke week. Samen zingen zorgt voor een ideale groepssfeer en vriendschappen die de verschillende klassen en leerjaren overschrijden en de kloof tussen leerkrachten en leerlingen vernauwen.

    Je leven kunnen zalven met muziek, notenleer, klanken, liederen, instrumenten is helend, wonderbaar … Wie zijn brood verdient of zijn vrije tijd kan invullen met muziek is gezegend. Mooie klanken naar voor brengen geeft een goed en positief gevoel en maakt meestal gelukkig. Het is heel belangrijk dat jongeren muziek leren en samenkomen om begeleid te worden om samen te werken aan een groot of klein concert of een optreden.


    03-05-2017 om 07:43 geschreven door uw WAK-blogger van dienst  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Startschot WAK 2017 lanceert alle kunstvormen


    Muziek, beeldhouw- en schilderkunst, poëzie en dans waren de spetterende inluidende klokken van het startschot op vrijdag 28 april 2017 in het gemeentehuis. Het artistiek evenement lanceerde meteen de volgende editie van de WAK Maldegem op een originele en bruisende manier. Het centrum werd bezet door kunstenaars, kunstliefhebbers, familieleden en sympathisanten die er een onvergetelijk evenement van maakten. De komende tien dagen staan in teken van de amateurkunsten en Maldegem heeft die gebeurtenis met de nodige luister ingezet. Muzikanten, dansers, dichters en kunstschilders zorgden voor een onvergetelijk evenement om ‘The making of” te introduceren op het marktplein van Maldegem.

    Het doedelzakensemble Silver Thistle Pipes & drums bracht doedelzakmuziek op Schotse stijl op de markt. De nostalgische deunen gaven toch een bijzonder introductie. Daarna trokken alle ingeschreven genodigden naar boven en werden welkom geheten door de Heer Schepen Sierens, die een speciaal herdenkingsmoment inlaste voor mevrouw Erika Verbeke, die zoveel jaren deelnam aan de WAK met haar kunstwerkjes en die na een lange strijd enkele weken geleden is heengegaan. Alle aanwezigen werden uitgenodigd om een afscheidswoordje te plaatsen in een speciaal herdenkingshoekje. De heer Schepen Frank Sierens wenste verder alle kunstzinnig talent veel succes toe.

    Na het hartverwarmend optreden van het schoolkoor van het Instituut Zusters Maricolen, MariChoir was het de beurt aan de dansafdeling van de Academie muziek, woord en dans Aalter-Maldegem die ontroerende muziek en beweging brachten.

    De groepstentoonstellingen in het gemeentehuis en in Huis Wallyn, gingen van start gevolgd door een receptie op het gemeentehuis met een demonstratie stijldansen van Dansclub Evergem. De belangstellenden genoten van een drankje en konden napraten over het startschot van de WAK 2017 op het sfeervolle gemeentehuis, het middelpunt van talrijke tentoonstellingen en voorstellingen: kunst in de vitrines van de omliggende straten, exposities in het gemeentehuis, bij kunstenaars thuis, toneel in Oud Sint-Jozef en de muzikale optredens op een boogscheut van het centrum verwijderd. De talrijke aanwezigen konden de WAKkers in levenden lijve ontmoeten. Kortom het was een verrijkend en origineel startschot, die dit keer toekomstgericht was en focuste op jong talent om de traditie verder te zetten.

    03-05-2017 om 07:41 geschreven door uw WAK-blogger van dienst  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (8 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.JANNEKE KRAMER

    Janneke Kramer is geboren in het  Zeeuws-Vlaamse Sluis en woont sinds 2011 in Oostburg. Zij is afgestudeerd aan de Kunstacademie Knokke en aan de KA te Eeklo.

     

    De laatste jaren werkt ze vooral met acryl: abstract (geometrie) op grote panelen. Ze schildert ook veel (klein) abstract werk, dat samen weer een geheel kan zijn qua verschuivende vormen, lijnen, vlakken en kleuren.  De gekozen kleurenmix is dan ook weer medebepalend voor de compositie.

     

    Na eerst een aantal jaren realistisch (olieverf) geschilderd te hebben met als thema mens en natuur is ze later geometrische abstracties gaan schilderen (acryl), waarin het landschap ook een inspiratiebron kan zijn. Onderliggende structuren worden zichtbaar gemaakt door vormen, kleuren, vlakken, contrasten en ritmes, waardoor een eigen beeldtaal is ontstaan. Vooral de laatste jaren werkt ze abstract (geometrie) in acryl op panelen en doek, waardoor een ruimtelijk effect ontstaat.


      

     

    03-05-2017 om 07:37 geschreven door uw WAK-blogger van dienst  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    Archief per week
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 29/05-04/06 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 18/05-24/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Mijn favorieten
  • WAK in Maldegem
  • www.wak.be
  • www.maldegem.be
  • UiT in Maldegem op Fb


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs