Inhoud blog
  • week 23-2023
  • Einde seizoen en EK u17 + WK u20
  • Heropstart
  • week 24-2019
  • week 52-2018
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Alles over voetbal
    mijn ervaringen als voetbalscout
    05-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hier een lijst van spelers die me opgevallen zijn op match of tornooi.

    Zoals gezegd ging ik enkele namen geven van spelers die ik de voorbije 5 jaar bezig gezien heb en die me minstens in 2 matchen zijn opgevallen. Sommigen hebben reeds enige naambekendheid ,anderen zullen pas binnen 1 a 2 seizoenen doorbreken. Ook zullen er jongens zijn die de top niet halen maar mogelijk zien we die dan terug in een andere nationale reeks.
     De meeste spelers zijn Belgen. Ook zijn er in lagere reeksen veel spelers die ik al heb bezig gezien en die me opvielen maar waarvan de meesten net de top niet zullen halen.
    Toch ben ik er bijna zeker van dat ook hier mogelijk enkele spelers zijn die het mogelijk in de hoogste afdeling kunnen maken met het nodige geluk. Onder andere van 1 doelman die nu bij de beloften van een 3e klasser speelt,ben ik overtuigd dat hij het in 1e klasse kan maken. Maar zijn doorzetting en de nodige dosis geluk zullen bepalen of hij het effectief haalt.
    De spelers uit deze lagere reeksen ga ik bewust niet met namen noemen, aan de 1e klasse clubs om via scouting uit te maken of deze spelers in aanmerking komen voor hun elftal.

    Hier komen in willekeurige volgorde een 80 tal namen van spelers. Ik ga het jullie niet te makkelijk maken door hun huidige club er niet bij te zetten.Bekijk zelf hoeveel jullie er van kennen en bij eventuele vragen over een speler,kan je steeds mailen.

    Smet Mike - Van Tricht Wannes - De Jonghe Jimmy - Kaminski Thomas - Binst Nico - Kouyate Cheikhou - De Greef Arnaud - Pietermaat Tom
    Geurden Maxim - Luckermans Andreas - De Rechter Sven - Phiri Sebastien - Vanaken Sam - Vandewalle Marijn - Baras Bruno - Hazard Eden
    Djedovic Armin - Buyse Jonas - Funso Ojo - Maes Alexander - Durwael Timothy - Vermijl Marnick - Nilis Arne - Casteels Koen - Wosky Nils
    Laureys Jonas - Packet Kevin - Gyselinck Sander - De Raes Aron - Appeltans Jeroen - Van Eeno Lukas - Benajiba Yassine - Lievens Thomas
    Bourdouxhe Jason - Ospitaleiri Marco - Staelens Alessio - Schouterden Nils - Tarfi Karim - Praet Dennis - Rymenants Yannick - Stubbe Ward
    Goddeeris Thomas - De Bruyne Kevin - Wantiez Simon - Lukaku Romelu - Roef Stefan- Marzo Stefano - De Pauw Nill - LoGiudice Fabio
    Raman Benito - Ameye Jasper - Butsraen Kyliaan - Serruys Joeri - Naudts Arne - Lestienne Maxime - Ryckx Jelle - Van Der Bruggen Hannes
    Angeli Arnor - Coppens Jo - Vetokele Igor - Daeseleire Dimitri - Gianni Bruno - Fillecia Andrea - Longueville Birger - De Bock Laurens
    De Schilder Fries - Hazard Thorgan - Trompet Jore - Van De Winckel Dean - Diouck Oumar - Dhaene Kristof - Badibanga Ziguy - Rits Mats
    Put Yannick -Carvalho Dos Santos - Van Landschoot Gianni -Lallemand Michael 
     van spelers onder 16 jaar zou ik 1 naam willen noemen Charly Musonda jr


    Nog enkele buitenlandse namen
    uit Nederland 
    Baks Jim (Nac)- Janssens Roy(Nac) - Blind Daley(Ajax) -Castaignos Luc(Feyenoord) - Eeckman Tim(Excelsior) - Zoet Jeroen( PSV)

    uit Kroatie
    Pamic Zvonko(HNK Rijeka)

    uit Spanje
    Calvente Criado Ezequiel(Real Betis)

    uit Engeland
    Pritchard Alex(Tottenham) - Kane Harry(Tottenham)

    dit is een overzicht van een deel van spelers die me zijn opgevallen en waarvan ik van de meeste verwacht dat jullie er binnenkort ook zullen van horen. jullie kunnen me gerust contacteren als jullie vragen hebben. 

    05-01-2011 om 20:59 geschreven door erwin  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    04-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Scouten van jeugdspelers

    Nu jullie al wat meer algemene info hebben gekregen ,zal ik jullie wat meer laten weten over mezelf. Naast het scouten voor de club ga ik ook regelmatig naar grote tornooien voor jeugd ,zoals onder andere de bekende jeugdtornooien van  u13 in Bassevelde en het u19 tornooi in Oostduinkerke, verder nog verschillende binnen- en buitenlandse tornooien zoals het tornooi van Eendracht Aalst en enkele tornooien in Nederland ,waar ik dan de spelers die me het meest zijn opgevallen noteer en er meer info over opzoek.
    Indien mogelijk probeer ik deze spelers dan zoveel mogelijk op te volgen om te zien hoe hun carriere evolueert.
     Zo zal je op mijn facebook bij mijn vrienden heel veel van deze spelers terugvinden aan wie ik dan ook af en toe eens vraag hoe het gaat.
     Als het mogelijk is ga ik ze dan nog een of meerdere keren bekijken bij hun club.
    Daarnaast volg ik ook zoveel mogelijk de wedstrijden van onze nationale jeugdploegen. Verschillende spelers van de 1e lichting(geboortejaar1990) die ik intensief volgde staan nu op de rand van de doorbraak of zijn reeds doorgebroken. Sindsdien volg ik elke lichting op. Zo zag ik op het EK u17 in Belgie in 2007 onder meer Eden Hazard bezig die nu door iedereen wel gekend is. Wie me daar ook opgevallen was,is onder andere Daley Blind, nu genoemd als mogelijke versterking voor Anderlecht en Bojan,bij iedereen wel bekend.

    Verder zag ik in 2005 in Nederland onder meer Biglia en Messi bezig op het WK u21.
    Ook onze nationale ploeg die nadien naar Peking ging zag ik in 2007 bezig in Nederland.

    De voorbije zomer was ik ook op het EK u19 in Frankrijk waar ons land niet voor geplaatst was omdat Kroatie hen nipt had uitgeschakeld.
    Daar zag ik  de wedstrijden Kroatie -Engeland en Nederland - Oostenrijk .
    Zo probeer ik dus steeds op de hoogte te blijven van toekomstige topspelers.
    Tot slot wil ik zeggen dat ik hoop dat de Belgische clubs eerst kijken binnen hun jeugd vooraleer ze buitenlanders gaan kopen. Want er lopen in Belgie veel talenten rond die een echte kans verdienen!

    In het volgende artikel zal ik misschien wat namen geven van spelers die me tijdens die tornooien in Belgie en Nederland waren opgevallen. Spelers die nu nog niet zijn doorgebroken maar waarvan ik verwacht dat ze het zullen maken in Belgie of buitenland.
    Nadien zal ik wekelijks laten weten waar ik ben gaan kijken en eventueel vermelden wie me is opgevallen of hoe een van mijn reeds gevolgde spelers het heeft gedaan.

    04-01-2011 om 20:27 geschreven door erwin  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wat is spelersscouting?
    Een gans andere soort van scouting is het individueel scouten van een speler. Dit houd in dat men meer gericht gaat scouten met het oog op versterking voor de eigen ploeg.Dit kan zowel op jeugdvlak als voor de eerste ploeg. Men kan hier doen aan interne en externe scouting.
    Interne scouting.
    Dit betekent dat men in de eigen club op zoek gaat naar de speler die geschikt is om een bepaalde positie in te vullen. bvb we zoeken een diepe spits omdat degene die we nu hebben niet voldoet.
    Externe scouting.
    dit betekent dat we in onze eigen rangen geen valabele speler voor die bepaalde positie hebben gevonden en we dus in een andere club moeten gaan zoeken of we het type speler dat we zoeken daar vinden.

    We gaan hier vooral uitgaan van externe scouting. Hier kunnen we dan ook nog onderscheid maken tussen jeugdscouting en 1e ploeg.

    JEUGDSCOUTING

    . Vanaf welke leeftijd moeten jeugdspelers worden gescout en weggehaald bij hun club?Hoe sporen we jong talent op?

    A. LEEFTIJD
    --------------
    hierover zal steeds veel discussie bestaan. sommigen vinden dat spelers zo snel mogelijk naar een grote club moeten. Anderen vinden dat spelers eerst een tijdje in hun vertrouwde omgeving moeten spelen. Daar kan men uren over discussieren en iedereen zal zijn gelijk wel willen halen door bepaalde bewijzen voor te leggen. Ik ga hier mijn eigen mening geven. Mijn mening is dat een speler gerust bij zijn eigen club mag blijven zoalng hij vooruitgang maakt. Maar om echt tot de top door te dringen denk ik dat een speler rond 10 a 11 jaar best naar een nationaal spelende club trekt. ik heb hierover reeds met vele andere scouts en clubleiders gepraat en duidelijk is dat heel veel mensen een verschillende mening hierover hebben. Dus kunnen we zeggen dat elk individu anders moet beoordeeld worden.

    B. HOE GAAN WE TE WERK OM SPELERS TE SCOUTEN?
    -------------------------------------------------------------------
    1. we sturen scouts WILLEKEURIG naar wedstrijden om op zoek te gaan naar spelers die volgens hen passen in onze voetbalstructuur.
    Hier bekijken de scouts een jeugdwedstrijd en kijken of er iemand bij zit die ons zou kunnen interesseren.
    voordeel : je bent als eerste aanwezig om een jong talent te ontdekken.
    nadeel : je zal heel vaak matchen bekijken waar niemand in aanmerking komt.
    2. we sturen pas vanaf november scouts GERICHT UIT nadat ze eerst onze eigen spelers grondig hebben bekeken en selecteren op basis van klassementen de te volgen matchen.
    voordeel: de scout kan direct zien of de speler een meerwaarde zou kunnen zijn voor onze ploeg. een ploeg die vooraan staat heeft meestal wel een of meerdere goede spelers in de ploeg.
    nadeel: ook onderin de rangschikking kan in een zwakke ploeg een goede speler zitten die dan niet wordt opgemerkt.
    3. we sturen scouts uit naar SELECTIEWEDSTRIJDEN van de provincie.
    voordeel: Er is al een scout van de provincie deze spelers gaan volgen.Hier heb je al veel maar kans om iemand te ontdekken die valabel is.
    nadeel : hier zijn ook scouts van andere clubs aanwezig die mogelijk door hun naam of hun reputatie een speler makkelijker kunnen overtuigen om bij hen te komen.
    4.een andere niet onbelangrijke scoutingsfactor zijn onze eigen TRAINERS en AFGEVAARDIGDEN. die kunnen tijdens de wedstrijden noteren welke speler(s) van de tegenstander hen opvalt. dit maakt ook dat een van de scouts die speler nadien eens kan gaan bekijken in een andere wedstrijd.
    5. tot slot is er nog het ORGANISEREN VAN TALENTENDAGEN. hier kan je door een oproep te doen in de regionale pers niet ontdekte spelers de kans geven zich te bewijzen op een van je talentendagen. Ook kan je de reeds gescoute spelers hierop uitnodigen. Zo kunnen deze spelers kennis maken met de club en met de manier waarop er gewerkt wordt. Op deze dagen moeten alle trainers en scouts aanwezig zijn en worden de spelers getest op hun vaardigheden door middel van bepaalde trainingsoefeningen. Na de training komen de scouts en trainers samen en bekijken wie hen is opgevallen. Dan wordt er contact gelegd met de speler die is opgevallen en zijn ouders . eventueel wordt dan gevraagd om eens een training mee te doen met de groep of om een oefenwedstrijd mee te spelen.

    Belangrijk is nog het gegeven dat vanaf u12 bij de meeste ploegen die nationaal spelen er een test moet wordt afgelegd om te zien of een speler voldoet.dit kan bvb zoals in nr5 aangegeven. Ook zal er vanaf een bepaalde leeftijd meer gericht worden gescout volgens de positie waarvoor versterking nodig is.

    C.SCOUTING 1e ELFTAL
    --------------------------
    Hier wordt vooral gericht gescout met het oog op versterking voor de ploeg. Dit kan voor directe versterking zijn of voor verbreding van de kern.
    Hier moet de scout vooral letten op het type speler dat nodig is. Ook de typische eigenschappen die een speler nodig heeft om op een bepaalde positie te voldoen worden hier bekeken.
    Waar gaan we naar op zoek en wat zijn de eigenschappen die we van hem verwachten?

    1. We zoeken een speler die zeker voldoet aan het niveau. Dit kan bvb door een jong talent uit de lagere reeksen te volgen en deze de kans te geven door middel van testwedstrijden of trainingen te laten meevolgen.  hierbij dient wel rekening gehouden te worden dat de speler mogelijk niet direct inzetbaar is en hij een periode zal nodig hebben om zich aan het niveau aan te passen.
    2. We gaan zoeken naar een beloftevolle speler uit de hogere reeksen die aan ons profiel voldoet door bvb een tip die we gekregen hebben. Dan gaan we deze speler bekijken en praten we met de speler en zijn ouders om te zien of hij geinteresseerd is om bij ons te komen. Indien deze speler een contract heeft ,nemen we contact op met de club om te zien of we met deze speler mogen praten over een transfer.Ook kan er natuurlijk zelf willekeurig naar een match gegaan worden in de hogere beloftenreeksen om spelers te bekijken.
    3.We gaan een voor ons bekende speler (tegenstander van dit seizoen bvb)nogmaals bekijken. Of een speler die we reeds van naam kennen en die aangeeft zijn club te willen verlaten.

    Tot slot een voorbeeld van wat een club aan zijn scout zou kunnen vragen.
    We zoeken een rechtsachter voor een 4-3-3 systeem.
    Waaraan moet deze speler zeker voldoen om in aanmerking te komen volgens deze club?
    de club wil dat deze speler verdedigend sterk is,
    dat hij mee opbouwt bij balbezit en degelijke voorzet kan trappen,
    dat hij snelheid heeft.
    Dus moet de scout op zoek naar iemand die aan deze kwaliteiten voldoet. maar vaak zal de scout ook merken dat bvb een speler 2 van die capaciteiten heeft maar de 3e niet voldoende beheerst. Ook kan hij bvb meerdere spelers hebben gezien die 2 van die 3 capaciteiten heeft.
    En ook 1 die ze alle 3 heeft maar financieel niet haalbaar is.
    Dan moet de club samen met de scout en de trainersstaf overleggen wie van de spelers met 2 van de 3 capaciteiten het meest overeenkomt met het beoogde profiel. of dat er verder moet gezocht worden naar iemand die aan alle voorwaarden voldoet.
    Zoals je ziet is dit ook afhankelijk van club tot club. De ene zal een bepaalde speler niet goed genoeg vinden en een andere club vind diezelfde speler geschikt voor hen. Daardoor dat alle type spelers wel een ploeg vinden.
























    04-01-2011 om 12:43 geschreven door erwin  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    Archief per week
  • 05/06-11/06 2023
  • 22/05-28/05 2023
  • 24/04-30/04 2023
  • 10/06-16/06 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs