Trippen
Wijze raad: Wat er ook gebeurt, doe alsof het de bedoeling was.
FoTo
(klik op foto)
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Leuke links
  • Awardt
  • Soundchick
  • Blog als favoriet !
    Deze webspace heeft in de eerste plaats de bedoeling een prettige plaats te zijn waar het tof is om terug te komen. Men vindt er humor, foto's, films, verhalen en prettig gestoorde kroniekjes. Het is de bedoeling hier regelmatig nieuwe dingen te ontdekken waaronder stukjes over interessante mensen (of niet) irritante of sympathieke mensen die in mijn carrière mijn pad hebben gekruist.
    31-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Klik op posters...
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    31-07-2008, 12:12 Geschreven door Marc H  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gezondheid in de 21ste eeuw (Deel 3 : Geef ons onze dagelijkse pint)
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Als uitgestresste, slapeloze, verslaafde pillenslikker grijpt men dus al eens naar de fles. Ook niet altijd gezond maar onze consumptie maatschappij spoort steeds aan tot meer en meer consumptie met reclame zoals: Maes het bier waarom mannen het weten. En weten mannen waarom? Trekken ze het zich sowieso aan? Alcol is alcol! Punt!

    Maar de reclame voegt er dan wel in klein lettertjes hypocriet aan toe : Drink verstandig, drink met mate(n). Waarom denk je dat die hypocrieten miljoenen spenderen aan die reklame? Omdat ze verwachten dat je na 1 pintje zegt: Sorry maar ik drink verstandig? Natuurlijk niet! De reclame is er natuurlijk op gericht dat je nog èèn besteld en nog èèn. En voor je het weet zijn de pillen vervangen door een bak Maes of trappist per dag.

    31-07-2008, 11:58 Geschreven door Marc H  


    04-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gezondheid in de 21ste eeuw (Deel 2 : De Pil)
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Mensen zijn snel vermoeid, zijn uitgeblust, ...burned ut gelik ze zehhe in de Westfluten en dus neemt het medicijngebruik volgens statistieken dan ook zienderogen toe. Wie houdt er zich trouwens mee bezig om hierover sowieso statistieken bij te houden.

    Mensen nemen in grote mate Temesta, Valium, Prozac en Xanax. Ze betalen zich blauw aan pillen, lessen yoga, meditatie, taichi en Zen boeken. Als je niet gelukkig bent met je leven, moet je er ook niet alles aan doen om langer proberen te leven vind ik. Let it go with the flow en probeer eerst eens afstand te nemen van waar je mee bezig bent. Pillen zijn trouwens nergens goed voor: Wat baten condoom en pil als de vrouw niet neuken wil…

    Vergeet dus die pillen en in de plaats drink iets want iedereen weet dat pillen en alcohol niet samen gaan. Een goed glas wijn is dan ook veel lekkerder dan een bittere pil waarvan je ook van s’morgens tot s'avonds verdwaasd rondloopt en waarvan de neveneffecten zijn dat je niet met de wagen mag rijden. Dus geen verschil met de alcohol!

    04-07-2008, 00:00 Geschreven door Marc H  


    Inhoud blog
  • Amerikanen (Deel5)
  • Amerikanen (Deel4)
  • Amerikanen (Deel3
  • Amerikanen (Deel2)
  • Exit Jacko
  • De job van mijn leven
  • Amerikanen (Deel 1)
  • Onze politiek
  • Doordenkertjes
  • Terroristen (deel 2)
  • Terroristen
  • KWISVANDEVEST
  • De frustraties van een levensloop
  • Verschil man en vrouw
  • Linke Fortis
  • Vliegen
  • Locatie
  • De Kwisvandevest
  • Engelse les in Antwerpen
  • Marathon Berlijn

    E-mail mij


    Archief per maand
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 06-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs