blog van De Tervaete Stappers Keiem
Foto

Inhoud blog
  • Foto's medewerkersfeest
  • foto's busreis Antwerpen
  • overlijden
  • Foto's Elverdinge
  • Foto's Bovekerke

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     


    Categorieën

    29-04-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.foto's busreis Antwerpen
    Hierbij de foto's van onze busreis naar Antwerpen op zondag 237 maart 2022

    Bijlagen:
    https://photos.app.goo.gl/EdGiCvUhmrwzT8SVA   

    29-04-2022, 07:23 geschreven door tervaetestappers  

    Reageer (0)

    16-04-2021
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.overlijden
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Hierbij melden wij De Tervaete Stappers Keiem het overlijden van ons trouw lid 

                 Raphaël ( Raf ) Vandeghinste  ( 03-04-1939  - 15-04-2021 ) . Hij was de levensgezel van Julienne Caen                                                   

    Heel veel sterkte in deze moeilijke tijd 

    16-04-2021, 07:29 geschreven door tervaetestappers  

    Reageer (0)

    19-10-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Elverdinge
    Hierbij de link naar de foto's van onze wandeltocht in Elverdinge 

    Bijlagen:
    https://photos.app.goo.gl/ieW66usV5U1RCGoT9   

    19-10-2020, 09:43 geschreven door tervaetestappers  

    Reageer (0)

    13-10-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Bovekerke
    Hierbij de link naar de foto's van onze clubwandeltocht te Bovekerke 

    Bijlagen:
    https://photos.app.goo.gl/sQWSsAyn9W73fAGcA   

    13-10-2020, 09:43 geschreven door tervaetestappers  

    Reageer (0)

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Schellebelle
    Enkele leden hebben zaterdag op uitstap geweest naar Schellebelle

    Hier de link naar de foto's 

    Bijlagen:
    https://photos.app.goo.gl/FDKGkQwUTATNQzoU7   

    13-10-2020, 09:26 geschreven door tervaetestappers  

    Reageer (0)

    05-10-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's wandeltocht Beerst
    Hierbij de link naar de foto's van onze wandeltocht in Beerst

    Bijlagen:
    https://photos.app.goo.gl/nCRPnjNswh8Yt9mj6   

    05-10-2020, 09:11 geschreven door tervaetestappers  

    Reageer (0)

    21-09-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Diksmuide
    Hierbij de link om de foto's van onze wandeltocht in Diksmuide te bekijken 

    Bijlagen:
    https://photos.app.goo.gl/EvUCzE5wgvYgtUQh7   

    21-09-2020, 10:20 geschreven door tervaetestappers  

    Reageer (0)

    14-09-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zevekote
    Hierbij de link voor de foto's van onze wandeltocht te Zevekote 

    Bijlagen:
    https://photos.app.goo.gl/tNPWVhoJJAyBRbFb9   

    14-09-2020, 09:08 geschreven door tervaetestappers  

    Reageer (0)

    10-09-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Keiem + info volgende tocht

    Be

    Beste wandelaars nu zondag 13 september gaan we wandelen in Zevekote – Gistel. Het vertrek is in de Schoolstraat, start om 8 u30 en 8 u 45. De Schoolstraat is gelegen een 100 m rechts voor de kerk als je van Sint Pieters Kapelle komt. Als je de straat in rijdt nog enkele m rechtdoor juist voor de school is er parking.

    Tot zondag en een gezellige wandeling toegewenst. De voorzitter Eric en bestuur.

    Bijlagen:
    https://photos.app.goo.gl/PM9AK8r7AA6XuFrs7   

    10-09-2020, 09:13 geschreven door tervaetestappers  

    Reageer (0)

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.foto's Westouter
    Hierbij de link voor de foto's van Westouter 

    Bijlagen:
    https://photos.app.goo.gl/VgdN6tSpQ3dLJQD27   

    10-09-2020, 09:01 geschreven door tervaetestappers  

    Reageer (0)

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Ichtegem
    Hierbij de link voor de foto's van Ichtegem 

    Bijlagen:
    https://photos.app.goo.gl/K2Fo37ni9vpPB5Ly6   

    10-09-2020, 08:58 geschreven door tervaetestappers  

    Reageer (0)

    24-08-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag 4- daagse

    Vladslo zondag 31 mei; Een gesprek tussen Eric en mij. Eric, “Jan er gaat geen enkele wandeling door dit jaar, ook niet de 4-daagse van den IJzer”. Even stilte! En ik reageer “Waarom zelf geen 4-daagse voor onze club inrichten” Eric kijkt eens naar mij, krijg als antwoord? “In orde, zoek 4 locaties waar we gaan wandelen”. Zogezegd zo geschiedt, een week later geef ik de 4 start locaties door. Nu was de bal aan het rollen. De leden werden op de hoogte gebracht van onze plannen. Als voorbereiding wandelde ik de 4 tochten, maar kon niet weten dat de corona weer harder toesloeg. De laatste weken moest er nog veel veranderingen worden aangebracht.  Met 4: Maria, Eric, Wendy en ik de laatste weken op stap, zo dat wij voor geen verrassingen zouden staan de dag zelf.

    Dinsdag 18 augustus op de parking van de sporthal in de Panne, konden wij vele clubleden begroeten voor dag 1. De kleine afstand onder leiding van Wendy trokken naar het Calmeynbos. Dit bos is een heerlijk bos van 66 hectare om te wandelen. Dit bos is gelegen op een boogscheut van de kust. De grote afstanden wandelde langs, duin, zeedijk en de pittoreske straatjes van de Panne. En keerde weer langs de vliegbasis van Koksijde. Bij einde van de tocht werd er nog gezellig na gekeuveld, bij een koele verfrissing.

    Woensdag 19 augustus Afspraak aan de kerk van Stuivekenskerke. Door de corona konden wij geen rustposten voor zien, een unieke kans om de prachtige natuur rond Stuivekens te bewandelen. Terug was er een grote belangstelling van de clubleden. De kleine afstand wandelde in Stuivekens langs de vele wegentjes en natuur. De grote afstanden trokken naar de IJzer om die 3 km te volgen richting Diksmuide. Via het Oud-Stuivekenspad naar het Onze Lieve Vrouwen hoekje te wandelen. Daar werden de stutten aangesproken. Er werd verder gewandeld langs natuurpaadjes en rond de kleiputten. Dag 2 zat erop en was zo voorbijgevlogen.

    Donderdag 20 augustus. Samenkomst in West Vleteren, op de parking van De Vrede. Het aantal deelnemers groeide nog met de dag. Maar! De coronaregels worden gerespecteerd. De kleine afstand volgde nu de Sint -Sixtus wandelroute. Deze wandeling loopt door landbouwgebied dat van oudsher deel uitmaakt van de hoppestreek rond Poperinge. Het landschap is lichtglooiend en de wandelroute maakt gebruik van kerkwegels, graspaden en landelijke wegen. Het parcours zorgt voor een leuke variëteit in het landschap en gaat door diverse bossen (Sint-Sixtusbos, Dozinghembos en nabij het Canadabos), hoppevelden, akkers en weiden. Een Britse militaire begraafplaats herinnert aan de Eerste Wereldoorlog. De grotere afstand trok wat verder. Om vandaar te wandelen over de vele bospaatjes, om zo ook op de Sint-sixtus wandelroute te belanden. Na de tocht even de dorst lessen. “Een traktatie van de club”. Maar dan! De Tervaetestapper zijn echte Bourgondiërs. “Een goeie pater en een goede maaltijd in de Vrede mocht niet ontbreken” Ieder in zijn eigen bubbel, dit volgens de corona regels.

    Vrijdag 21 augustus laatste tocht van de 4-daagse. Ditmaal in het Provinciaal Domein Palingbeek. Voor de start, een groot applaus voor de bestuursleden voor deze mooie 4-daagse. Wendy en haar bende deden de verkorte tocht van de palingbeek, De grote afstand de volledige afstand. De Palingbeekwandelroute doorkruist dit unieke tafereel van poelen en moerassen, oud en jong bos, boomgaarden en bloemrijke graslanden. Dit was wel de mooiste tocht van de 4.

    Na de tocht werd er bij een drankje, vrolijk nagepraat over deze 4-daagse. Iedereen was vol lof over de wandelingen, het waren 4 mooie en gezellige dagen. Ook het bestuur was tevreden, na het vele voorbereidende werk, zo vele leden te mogen begroeten.  Dat geeft motivatie om verder te doen.

    Globetrotter

    Bijlagen:
    https://photos.app.goo.gl/kz67FyLR1Gq1C6E9A   

    24-08-2020, 09:28 geschreven door tervaetestappers  

    Reageer (0)

    17-08-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's wandeltocht Klerken
    Hierbij de link van de foto's van de wandeltocht in Klerken 


    Bijlagen:
    https://photos.app.goo.gl/4o2NSktBGw8Q2XBZ7   

    17-08-2020, 14:20 geschreven door tervaetestappers  

    Reageer (0)

    10-08-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's wandeltocht Koekelare
    Hierbij de link naar de foto's van onze wandeltocht te Koekelare 

    Bijlagen:
    https://photos.app.goo.gl/iuj7WffoBS6Vwe4L6   

    10-08-2020, 09:30 geschreven door tervaetestappers  

    Reageer (0)

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Info Vierdaagse Van De Tervaetestappers

    Beste wandelvrienden! Op dinsdag 18 augustus is het zover. Dan is het de eerste dag van onze 4 daagse wandelingen, ter compensatie van de 4 daagse van den IJzer die niet doorgaat ingevolge corona. Voor alles zeer vlot te laten verlopen word er ingeschreven. Dit is gratis en enkel voor de leden van de Tervaetestappers. Inschrijven kan bij Maria op telefoon nummer 051/502980 of 0468/353332 of wel via mail wendy.pynebrouck@telenet.be . Inschrijven ten laatste op zondag 16 Augustus.

    Er wordt in groepen gestart zo als wij nu al elke zondag doen. De start is steeds om 9 u en de kleine afstand 9 u 15

     

    Waar wordt er gewandeld?

     

    Dinsdag dag 1 Samenkomst op de parking van de sportvelden in de Panne. Adres Sportlaan De Panne

    Woensdag dag 2 samenkomst aan de kerk van Stuivekenskerke. Adres Stuivekenskerkstraat Stuivekenskerke-Diksmuide

    Donderdag dag 3 samenkomst op de parking van De vrede aan de Sint Sixtus abdij. Adres Donkerstraat West Vleteren

    Vrijdag dag 4 samenkomst op de parking van het bezoekerscentrum De Palingbeek. Adres Vaartstraat 7 Ieper Zillebeke

     

    De afstanden voor de grote is +/- 12 km de kleine +/- 6 km. 

     

    Veel wandelplezier op deze 4-daagse. De voorzitter Eric en bestuur.

     


    10-08-2020, 09:20 geschreven door tervaetestappers  

    Reageer (0)

    03-08-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's wandeltocht Beerst + info volgende tocht

    Goedendag; Afgelopen zondag, werd er gewandeld in de IJzervlakte. Beter gezegd “Beerst Blote”. Na de polders, gaan we in de bossen en omstreken wandelen van Koekelare. We starten op de parking aan het bos. Deze parking is gelegen langs de Litterveldestraat in Koekelare. Als je van Beerst richting Torhout rijdt, passeert u een benzinestation, nu een 100 tal m verder kunt u rechts naar Bovekerke. Maar! U draait linksaf en rijd voor bij de honden club nu nog 100 m dan rechtsaf en u bent op de parking.

     

    AANDACHT ER WORD VROEGER GESTART, DOOR DE WARMTE. De grootte afstanden om 8 u 15 de kleine 8 u30

     

    Tot zondag de voorzitter Eric en bestuur.



    Hierbij de link naar de foto's van onze wandeltocht te Beerst 

    Bijlagen:
    https://photos.app.goo.gl/rnp73h1VL8LCbv5w6   

    03-08-2020, 00:00 geschreven door tervaetestappers  

    Reageer (0)

    01-08-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wandeling zondag Beerst

    Beste wandelvrienden! Het bestuur heeft enkele dagen afgewacht, dat de wandeling zondag in Beerst kan doorgaan. Aangaande wij nog niets gehoord hebben gaat deze wandeling door.  

    Wij gaan zorgen dat dit zo veilig mogelijk kan verlopen. Daarom deze extra veiligheid voorzorgen. 

    Voor de start plaatst iedereen zich bij zijn groep waar hij mee gaat wandelen. Ook de nodige afstand in acht nemen, indien het niet mogelijk is mondmasker op. 

    Dus voor de start zijn er dan 3 aparte groepen die op respectabele afstand houden van de andere wandelgroepen.   

    Bij aankomst weer dezelfde procedure, geen groepen mengen en afstand houden. Als het niet kan mondmasker op. 

    Bij afstempeling mondmasker op alsook je een drankje gaat halen. 

    Wandelen bent u vrij met of zonder masker te wandelen, maar meer afstand houden in de groep. 

    Als wij deze richtlijnen goed naleven kunnen wij blijven wandelen. 

    Er wordt gestart op de koer van de school in Beerst. Dus groep van Eric plaatst zich links als je op de speelplaats komt. Die van Jan en Maria helemaal rechts als je op de speelplaats komt. De groep van Wendy neemt plaats tegen de zaal. Zo weet nu iedereen waar hij plaats moet nemen. Na de wandeling zal de drank en stempel achter de zaal plaats hebben. 

    De start uren zijn zoals altijd 8 u 30 en 8 u 45 

    Groetjes De voorzitter Eric en bestuur.  Tot zondag

    01-08-2020, 08:51 geschreven door tervaetestappers  

    Reageer (0)

    28-07-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Merkem
    Hierbij de foto's van onze tocht in Merkem 


    Bijlagen:
    https://photos.app.goo.gl/cnd1NUhq3KSYCSpQ8   

    28-07-2020, 00:00 geschreven door tervaetestappers  

    Reageer (0)

    23-07-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Volgende tochten

    Dag clubleden! Het bestuur heeft nog eens de koppen bij een gestoken en heeft een lijst samengesteld voor de locaties in augustus waar we gaan wandelen. Moest het corona virus weer toe slaan en de tochten niet kunnen doorgaan worden jullie op tijd verwittigd. Hier de datums en plaats waar we gaan wandelen. Zoals altijd 3 groepen, 2 van +/-12km en een van +/- 6 km. De procedure voor inschrijven is nog steeds hetzelfde.

    Lange afstanden starten om 8.30 u en de korte om 8.45 u

    2 augustus Beerst start aan o.c Terzaele

    9 augustus Koekelare start aan het staatsbos

    16 augustus Stuivekenskerke start aan de kerk

    Daarna volgt van dinsdag 18 augustus tot en met vrijdag 21 augustus De Vierdaagse van de Tervaetestappers

     23 augustus wordt er niet gewandeld. “Een rustdag”.

    Veel wandelplezier, en wij gaan als steeds, zorgen voor prachtige wandelingen.

    De voorzitter Eric en bestuur

    23-07-2020, 08:24 geschreven door tervaetestappers  

    Reageer (0)

    22-07-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Info volgende tocht + foto's Westouter

    Goedendag! Dinsdag 21 juli was de extra tocht in Westouter. Deze streek is zeer mooi om te bewandelen, en de 16 km is voor niemand een probleem geweest. Voor de kleine afstand waren er ook geen problemen. Dit gaan we mee nemen naar de toekomst, als er nog eens een gelegenheid is om een extra wandeling te organiseren. De leden die geen stempel gekregen hebben, kunnen zondag of later hun blad laten afstempelen.

     

    Zondag trekken wij naar Merkem. Afspraak aan de parking van het kasteel. Merkem Kouterstraat. De parking is als je van de Kippe komt baan ten einde rechts volg de pijlen De boot en de Beukelaremolen .  Na ongeveer 400 m gaat u op je linkerkant een parking zien juist voor een café. Er ligt weer een mooie tocht, met veel natuur op u te wachten.

     

    De voorzitter Eric en bestuursleden


    Link foto's Westouter 

    Bijlagen:
    https://photos.app.goo.gl/7DoPAnHEMjniYhdv6   

    22-07-2020, 10:10 geschreven door tervaetestappers  

    Reageer (0)

    Zoeken in blog



    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    agenda

    Belangrijke data in mijn agenda


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Archief per week
  • 25/04-01/05 2022
  • 12/04-18/04 2021
  • 19/10-25/10 2020
  • 12/10-18/10 2020
  • 05/10-11/10 2020
  • 21/09-27/09 2020
  • 14/09-20/09 2020
  • 07/09-13/09 2020
  • 24/08-30/08 2020
  • 17/08-23/08 2020
  • 10/08-16/08 2020
  • 03/08-09/08 2020
  • 27/07-02/08 2020
  • 20/07-26/07 2020
  • 13/07-19/07 2020
  • 06/07-12/07 2020
  • 29/06-05/07 2020
  • 22/06-28/06 2020
  • 15/06-21/06 2020
  • 08/06-14/06 2020
  • 01/06-07/06 2020
  • 25/05-31/05 2020
  • 03/02-09/02 2020
  • 27/01-02/02 2020
  • 14/10-20/10 2019
  • 16/09-22/09 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 27/11-03/12 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 28/12-03/01 2016
  • 14/12-20/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 31/12-06/01 2013
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/02-03/03 2013


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs