Vandaag is het precies één maand dat ik overgeschakeld ben naar natuurlijke schildklierhormonen. De waarden van de vrije Thyroxine bij de bloedcontrole na drie weken stonden net iets te laag. Dus dosis nog iets opgehoogd. Een tijdje opnieuw last gehad van mijn schouder, en last van een pijnlijke mond, maar met iets te verhogen is dat voorbij.
Wat een wereld van verschil! Ik voel me stukken beter. De ene dag is de ander niet, maar er zijn dagen dat ik me beduidend beter voel, dan de voorbije jaren. Geen voormiddagdip, geen namiddagdip, en actief bezig zijn tot rond 22u 's avonds. Dat is wel heel lang geleden, dat ik dit nog mocht ervaren. En ik slaap zalig!
Geen bijwerkingen tot nu toe : geen hyperactief gevoel, geen nachtelijk zweten,.... Om onderbrekingen te vermijden is de nieuwe armour thyroïd al besteld. En ondertussen maar genieten van mijn nieuwe ik.
Vanaf vandaag heb ik ook besloten om opnieuw actief iets aan mijn gewicht proberen te doen. 20 kilo zou ik zeker kwijt moeten geraken, om terug een normaal BMI te hebben. We gaan er voor!