Wij zijn Stijn en Nele en samen met onze 3 poezen - Fran, Loes en Marieke - wonen we in Diepenbeek. We kiezen bewust voor adoptie en hebben beslist om een kindje uit Ethiopië te adopteren. Wil je op de hoogte blijven van ons adoptieavontuur ? Spring dan regelmatig eens binnen op onze blog !
Groetjes, Stijn en Nele.
Je mag natuurlijk altijd een reactie schrijven op een bericht (onderaan elk bericht) of een berichtje achterlaten in ons gastenboek !
Wil je ons wat vertellen of vragen ?
Mail ons gerust !
Onze 3 " deugnieten " : Loes, Marie en Fran !
De reis naar ons kindje uit Ethiopië
31-10-2008
12 toewijzingen in oktober
Hallo allemaal,
We hadden gedacht dat eind oktober (dus ten laatste vandaag) de nieuwe wachtlijst online zou staan maar dat is spijtig genoeg niet het geval. Hopelijk komt dit doordat er weer enkele toewijzingen zijn binnengelopen waardoor ze de wachtlijst pas volgende week aanpassen. (Wishful thinking noemen ze dat dan!) In elk geval, dit is de balans wat oktober (tot nu toe...... ) betreft : 12 kindjes toegewezen waarvan 2 siblings, 6 meisjes en 2 jongetjes. Nog een dikke proficiat aan alle nieuwe ouders!
Ik las zonet op de site van de yahoo-groep dat er tot nu toe 8 toewijzingen geweest zijn : 2 jongetjes, een sibling en 4 meisjes. Goed nieuws dus, maar het wordt nog beter want er zouden nog toewijzingen op komst zijn! Laat ze maar komen! Ik hou jullie natuurlijk op de hoogte!
Sinds de toewijzingen van vorige week woendag is er -zover we weten- nog één meisje toegewezen. Hopelijk staat er op het einde van deze maand (binnen enkele dagen dus !) een nieuwe wachtlijst online. Dan kunnen we nog eens "uitrekenen" op de hoeveelste plaats we staan. Ik ben benieuwd!!
Ik las zojuist op de yahoo-groep dat de toewijzingen-eindelijk- beginnen binnen te stromen ! Tot nu toe zijn er zeker al één sibling (2 meisjes) en 2 jongetjes toegewezen. Het is natuurlijk wel zo dat niet iedereen die een procedure bij ROH lopen heeft bij deze yahoo-groep aangesloten is, dus we weten (totdat de wachtlijst aangepast wordt) nooit heel precies over hoeveel kindjes het gaat.
Hopelijk kan ik morgen of overmorgen het goede nieuws brengen dat er nog meer kindjes toegewezen werden! Op de nieuwe wachtlijst zullen we nog wel even moeten wachten. Ik hou jullie alvast op de hoogte.
Gisterenavond (donderdag) trokken we nog eens naar Berlare voor de voorbereidingsavond van ROH. Het was eerder een algemene voorbereiding met uitleg over Ethiopië, de 2 weeshuizen waarmee ROH samenwerkt, een aantal praktische zaken ivm de voorbereiding tot en de reis naar Ethiopië, de gezondheidstoestand van de kindjes, de vliegreis en het hotel, enz. We kregen ook een korte film (documentaire) te zien.
Inge vertelde dat er wel degelijk toewijzingen op komst zijn en dat de wachtlijst eind oktober dan ook opnieuw aangepast zal worden.
We staan nu op de 14de plaats binnen onze voorkeur. Blijkbaar zouden we ons al aan een toewijzing kunnen verwachten begin volgend jaar! Nu, ik ga me hierop toch niet te erg vastpinnen want als het dan wat langer duurt ben ik natuurlijk weer teleurgesteld, dus ik reken (en hoop) nog steeds op een toewijzing voor de zomervakantie. Zoveel te eerder, zoveel te beter natuurlijk!
Inderdaad, vandaag is het precies één jaar geleden dat we het verslag van het maatschappelijk onderzoek mochten gaan inlezen en dat we vernamen dat het CAW ons een positief advies gegeven had. Niet te geloven dat dit al een jaar geleden is! Ondanks het vele en lange wachten moet ik toch zeggen dat de tijd erg vlug gegaan is. Wie weet hebben we volgend jaar rond deze tijd een toewijzing van een Ethiopisch schatje ........... .
Toen ik vanavond thuiskwam zat er een mailtje van ROH in m'n mailbox met daarin het goede nieuws dat ons dossier vandaag verstuurd werd naar Ethiopië. Blijkbaar (volgens de yahoo-groep) zijn er heel wat dossiers tegelijk verstuurd. Prima zou ik zeggen! En zo staan we alweer een stapje dichter bij ons kindje uit Ethiopië.