Goede nacht,
Op dit late uur ben ik dan toch nog even beziggeweest met het uitpluizen van de wachtlijst van juli. Strikt genomen staan we dus op plaats 84 maar als ik er alle "stops" en toewijzingen aftrek staan we op plaats 63. Binnen onze voorkeur staan we momenteel op plaatsje 13 (Ik heb hier niet alleen "geen geslachtsvoorkeur" maar ook "voorkeur jongen" bijgeteld omdat de kans zeer groot is dat wij ook een jongetje krijgen.).
Het is bijna 2 jaar geleden dat we onze aanvraag hebben ingediend bij K&G en ik moet zeggen dat die 2 jaar eigenlijk omgevlogen zijn. We rekenen er toch op dat we nog een jaartje (of een beetje langer)zullen moeten wachten op een toewijzing en dat is natuurlijk maar een veronderstelling want in "adoptieland" zijn er weinig of geen zekerheden zoals de meesten onder jullie wel weten. Maar dat wisten we toen we aan ons avontuur begonnen en dat nemen we er dan ook bij zonder al te veel gemor en geklaag (meestal toch ) want daardoor zal het niet vlugger gaan, je wordt er alleen maar chagrijnig van en de teleurstelling is dan ook weer des te groter als het allemaal toch wat langer duurt dan verwacht.
Tenslotte wil ik ook nog even Lore, Tom en Storm een hele dikke proficiat wensen met de toewijzing van hun Ethiopische zoontje en broertje !
Groetjes, Nele.
11-07-2008 om 01:58
geschreven door nele 
|