oohhh die vervelende kutmuggen/muskieten. Sla ze allemaal dood. Ben zeker wel 10 keer gestokenn op een been, ma jeuken dat da doet. Zit ik daar gelijk nen debiel me in te smeren met insecticide, en dan het kleinste open mm dat ze vinden steken ze me.
Gisterenavond was best wel leuk. We zijn eerst iets gaan eten en drinken in 't vat. Zaten die andere van ons school ook. Als je die hun verhalen van in het ziekenhuis hoort, ik ga gewoon met mijn gedachten en hoofd op nul naar ginder en laat alles me tegemoetkomen. Echt proberen niet te vergelijken met België want dan denk ik dat het niet goed gaat komen.
Nadien zijn we naar de "Starzz" geweest. Was er best wel goed.. Denk dat we rond een goei 3 uur of zo thuis waren.
Kan hier echt niet zo goed slapen, was al om kwart voor 8 klaarwakker. Ma kan ik nu even goed voor school werken en dan vanmiddag misschien terug even gaan liggen.
het lukt me maar niet om foto's hierop te zetten. Ik ga straks eens in een internetcafé proberen, misschien dat het dan beter gaat.
We zijn gisteren naar de vreemdelingendienst geweest. Heel vriendelijk waren ze daar ook niet, maar ach ja we zijn er vanaf hé....
Gisterenavond zijn we niet meer weg geweest. We hebben een fles baileys gedronken en wat met Jessica haar marginaal zatte foto's ( vanop studentenfeestjes) aan het lachen geweest. Alhoewel, moet zelf niet al te veel zeggen, kwam er soms ook marginaal voor.
vanavond gaan we waarschijnlijk naar de bekenste " discotheek hier" : Starzz... We gaan een stapje in de wereld zetten en zo de bevolking wat leren kennen. Misschien komenn er nog wel stagairs daar naartoe.
Ik krijg het van die ontzettend ambetante muggen/muskieten. De kleinste mm die niet is ingesmeerd vinden ze, en zuigen ze van mijn prachtig zoete bloed.
het vorige berichtje is van Jessica, is per ongeluk toegevoegd op mijn site. maar het klopt allemaal, zodus.. dank u jessica bespaart me weer een hoop typwerk
het is hier erg warm, ben wel goed verbrand vandaag...
Jaja eindelijk, ik zit in Suriname! Zondag 2 maart om 22.30u (lokale tijd) kwamen we aan in ons huisje in de Masippaan! Aankomst viel wat tegen, we werden letterlijk gedropt aan ons huis en de vrouw die ons had vervoerd van Luchthaven naar ons huis vroeg direct 10 per persoon, dan nog eens een 200 voor den borg en huishuur van de eerste maand! Daar stonden we dan met niet veel meer uitleg in ons nog onbekend huis en met heel wa minder geld! We zijn dan maar een supermarktje gaan zoeken om toch al wat water, brood en een pot choco in huis te halen (meer kon niet, mits we nog niet genoeg SRD's hadden)! Tegen 01.00u zijn we dan maar in ons bed gekropen ( mits we dan toch al 25u wakker waren)! 's Anderdaags zagen we alles toch al iets rooskleuriger, vandaag zouden we het ziekenhuis gaan zoeken waar we de komende 3maanden stage moeten lopen! Na 2uur in toertjes te hebben rond te lopen, in de gietende regen, kwamen we aan in het ziekenhuis. Daar werden we naar Zuster Wallace gestuurd voor verdere uitleg. Zij stuurde ons dan door naar Mr.vianen, maar die was er natuurlijk niet dus hadden we een afspraak gemaakt om vandaag (dinsdag 4maart) terug naar Zuster Wallace te komen zodat zij ons naar Mr.vianen zou brengen. Dezelfde dag hebben we tegen 17u de taxi genomen naar het centrum om voornamelijk geld te kunnen gaan afhalen, zo gezegd zo gedaan! Na een tijd rond te hebben gewandeld in het centrum ( de winkels sluiten hier blijkbaar al om 16.30u) zijn we dan maar gaan eten in het chinees restaurant Fai Ta, dit was wel heel lekker (alleen is mijn maag nog wat gevoelig aan het eten van hier)! Vandaag, 4maart, hadden we een afspraak om 10u met Zuster Wallace, daar aangekomen komen we tot de ontdekking dat zij vandaag vrij had, dus dan maar iemand anders aangeklampt die ons naar Mr. vianen wou brengen daar aangekomen hebben we nog zeker een uur moeten wachten! Daar onze contracten afgegeven en afgesproken dat we volgende week maandag om 8u ons moeten aanmelden en dat dan onze stages officieel kunnen beginnen! Daarna moesten we nog naar een andere Zuster, Zuster Marewan daar onze MRSA test afgegeven en gezien hoeveel uren stage we moeten lopen, ook afgesproken dat we vrijdag ons badge moeten ophalen en dat we dan maandag kunnen beginnen! Na terug thuis aan te komen (jaja ik aanschouw het al, als thuis ) kregen we telefoon van Mr. Blokland, dat we maandag moeten komen voor een inburgeringscursus, maar dan moeten we beginnen met onze stage! Nee dat kon niet, was het antwoordt van blokland ! Dus ja dat moeten we nog inorde maken want we kunnen natuurlijk Zuster Marewan ni bereiken. Om 16.30u komen Gust en Koentie (houden zich bezig met de studenten, dat iedereen ingeburgerd geraakt) zodat we met den auto naar de winkel kunnen ! Morgen Gaan we naar de vreemdelingendienst ons aanmelden en fietsen huren, want alles te voet doen is te vermoeiend!
Voor de rest is het hier zo'n 28°C, bewolkt en heel veel regen, maar dit wilt niet zeggen dat ik al een kleurtje begin te krijgen :)! Het draadloos internet hier bij ons thuis is zwak (nochtans dat ik toch ook al even met Els hebben kunne bellen) dus hopelijk kan ik zo snel mogelijk nog iets op mijn blog plaatsen! Laat gerust ook berichtjes achter zodat ik wat op de hoogte blijf van de gang van zaken in België!
hier het eerste berichtje vanuit Suriname. We zijn hier om 5 uur lokale tijd toegekomen. En sindsdien is het niet zo goed verlopen....
We zijn afgehaald geweest door contactmensen van hieruit, bleek dat we uiteindelijk 40 euro moesten betalen voor de rit naar ons huisje... dikke afzuip.... De eigenares van het huis heeft ons alles laten zien, en uitgelegt in 5 minuten... Moesten ik en jessica meer betalen dat het koppeltje dat bij ons was. Ook totaal niet fair... ieder zou gewoon voor zijn eigen deel moeten betalen. Uiteindelijk hebben we dit dan onder ons gevieren geregeld.
We zijn hier gedropt zonder iets van uitleg of een plannetje. Zonder eten of enige uitleg van hoe we overal kunnen geraken.
Morgen wordt dus weer een dag vol nieuwe uitdagingen. We moeten een bank zien te vinden, zodanig dat we geld kunnen afhalen om eten enz. te kunnen kopen.
Nachtje slapen, en hopen dat het morgen beter wordt!!!!
Ik ben Sofie, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Fietje.
Ik ben een vrouw en woon in Brasschaat (België) en mijn beroep is Student verpleegkunde.
Ik ben geboren op 05/01/1986 en ben nu dus 39 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: .