8° Race 1/32 GT 32 - Nieuwpoort, 30 september 2022.
Strijd op twee fronten, voor de overwinning en voor de derde plaats.
Peter nam meteen de leiding, na een heat had hij reeds een kleine voorsprong op Laurent. Daniel volgde beide heren in hun slipstream.
Een slechte tweede heat deed Laurent zijn greep op Peter lossen. Alhoewel Laurent nog een poging probeerde terug in het zog van Peter te komen, bleek Peter te sterk.
Drie overwinningen op een rij voor Peter en ook de snelste ronde lukte hem, 5 sec. 725/000.
Daniel kon het tempo van beide heren niet volgen, hij moest zelfs zich reppen om de derde plaats veilig te stellen. Zowel Patrick, Urbain als Pat kwamen hem bedreigen. Uiteindelijk hield hij net een rondje voor op Patrick en twee op Urbain. Pat sloot het rijtje op vijf rondjes van Urbain
8° Race 1/32 FLEXI 32, Nieuwpoort, 23 september 2022.
Peter duldde niemand in zijn slipstream, meteen zette hij zijn naaste achtervolgers op achtervolgen. Ze zagen hem enkel terug als het was om hen te dubbelen.
Urbain reed zijn beste race van het jaar maar kwam rijkelijk te kort voor het hoogste schavotje.
Voor de derde plaats had Patrick een ruime voorsprong op de rest.
Ronald was de 'The best of the rest' , bij de geblokte vlag had hij nog geen rondje voorsprong op Pat, Pat reed een geweldige laatste heat maar net niet genoeg om de vierde plaats te claimen. Daniel reed per heat (8 minuten) net een rondje te traag om Pat te kloppen.
Danny L. kende geen leuke race, een nukkige wagentje verpeste zijn prestaties met opgave tot gevolg in de laatste heat.
Waren er de avond voordien niet veel racers, des te meer op zaterdag namiddag. Twee nieuwe gezichten aan de start, Ayden en Yaro.
Sem was de snelsten, met de snelste ronde tijd, 8sec.637/000, reed hij ook de snelste race, 25 ronden in 3min. 46sec. Hij won twee races en werd tweemaal tweede. Hij verdiende 14 punten en won zo het totaalklassement van de dag. Elke piloot rijd vier races.
Bruce won zijn eerste race. Met nog twee tweede plaatsen en een derde werd hij tweede met 12 punten.
Casimir verdiende eveneens 12 punten. Hij won wel twee races en reed eenmaal tweedes maar werd ook eens laatste.
11 Punten voor Elias en Warre. Elias won twee races, Warre won er een. Gust won eveneens een race en kreeg 10 punten.
Yaro reed tweemaal tweedes en hield zo Thibo achter zich, Ayden sloot het rijtje.
Terug een strijd tussen Laurent en Peter. Laurent was de snelste weg maar Peter herpakte zich en naderde in de tweede heat en derde tot op een rondje van de koploper. Peter reed de snelste ronde, 5 sec. 725/000 en lukte ook de meeste ronden in een heat, 80 ronden in 8 minuten.
Pat was te traag om de leiders te volgen maar wel te snel voor de beide achtervolgers. Van hen namUrbain stelselmatig meer voorsprong, zijn BMW reed veel stabieler dan de vorige races, dankzij ander schoeisel (banden). Patrick moest zich tevreden stellen met de vijfde plaats.
4x 8 minuten race.
baan
NAAM
1
2
3
4
STUKKEN
TOTAAL
Pl,
Ptn
gewicht
AUTO
1/2
LAURENT
79
79
77
78
0,02
313,02
1
20
83 gr.
AUDI
R18
5,868
158
235
313
1/1
PETER
76
80
78
76
0,81
310,81
2
17
81
CORVETTE
C6
5,725
156
234
310
1/1
PAT
73
72
73
73
0,77
291,77
3
15
93
FERRARI
458
6,008
145
218
291
1/1
URBAIN
69
73
72
72
0,49
286,49
4
13
89
BMW
Z4
6,341
142
214
286
1/1
PATRICK
69
69
71
69
0,10
278,10
5
11
87
FERRARI
458
6,420
138
209
278
Geen groot deelnemersveld maar wel een spannende race.
7° Race 1/32 FLEXI 32, Nieuwpoort, 2 september 2022.
De eerste race na de zomerstop, slechts zes autootje aan de start.
Peter kende een slechte start, al na enkele rondjes moest hij de pits binnenrijden met een losgekomen tandwiel. Eens terug op de baan bleek hij een 7 tal ronden verloren te hebben op Pat en Urbain. Met een snelle remonte kon hij nog wel twee rondjes goed maken.
In heat drie kwam Laurent op de baan, meteen reed hij niet alleen de snelste rondes, hij nam ook de leiding over. Hij reed telkens twee à drie ronden sneller dan de rest.
In de laatste heat, 8 minuten, lukte Laurent zelfs 100 ronden. Ook de snelste ronde schreef hij op zijn naam, 25 meter in 4sec.630/000.
Pat moest zich nog ferm reppen om zowel Patrick als Ronald achter zich te houden, uiteindelijk strandden ze elk op drie rondjes.
In de koninginneklasse, de snelste autootjes, 10 piloten plaatsten hun autootje in de Parc Fermée. Geen Patje Ford maar wel voor de eerste maal dit jaar, Rooky Lennert.
Van bij de start stoof Laurent naar de leiding, gevolgd door Peter, Danny l. en Urbain. Een tweede groepje werd gevormd door Danny v. Daniel en Lennert.
In de tweede heat, 8 minuten, versnelde Peter en naderde zo op Laurent. Danny l. lukte zich los van Urbain, terwijl Danny V., Urbain kwam bedreigen.
Pech voor Daniel in de tweede heat, met een bezoek aan de paddock tot gevolg, een pitstop die hem 20 ronden koste.
Derde heat, Danny l. kwam in de slipstream van Peter rijden terwijl Danny V., Urbain achter liet. Dit maal was het Lennert die de pits moest opzoeken.
Een lange stop, het tandwiel diende vervangen, een verlies van ongeveer 60 ronden.
Heat vier, Laurent stevende af naar winst, Peter reed zich los van de achtervolgers, terwijl Danny V. zich verzekerde van de derde stek, het podium.
Danny L. moest wel een ronde toegeven aan Danny V. maar nam er vijf op Urbain.
Pat reed een eenzame race, de koplopers kon hij niet volgen maar was toch sneller dan de rest. Patrick moest zich verschrikkelijk weren om Ronald achter zich te houden, slechts een half rondje was het verschil, 2,5 sec.
Slechts drie moedigen schreven zich in, wel 4 wedstrijden. De broers, Warre en Gust, verdeelden de overwinningen, Warre race 1 en 3, Gust race 2 en 4.
Warre reed de snelste race, 25 ronden in 4 minuten en 15 seconden, ook de snelste ronde schreef hij op zijn naam, 8 sec. 995/000, als enige onder de 9 sec.
Ferre pas aan zijn tweede Kids namiddag toe, toonde dat binnen nog enkele races, met hem rekening zal moeten worden gehouden. In de laatste race van de dag werd hij zelfs niet gedubbeld.