Even voor we de boom gaan afbreken, in één van de volgende dagen, toch nog een momentje vrijmaken om onze kids vast te leggen op foto met de jaarlijkse boom... Verliep wonderwel goed, tot Siebe op het idee kwam om een brullende leeuw na te doen... Svanne was de rest van de avond niet meer op haar gemak met die leeuw in huis!
Ongelooflijk mooi moment om onze kleine heer voor de eerste keer te laten schaatsen! Een heel gedoe met die wiebelbeentjes, maar eens we een rekje hadden vloog meneer over het ijs en had hij veel bekijks en kreeg hij overal lof! (En maar groeien natuurlijk!) Echt tof om te doen! Hij was dood op!
Ja hoor! Eindelijk is het er van gekomen, het was al regelmatig eens gepland om op eigen beentjes te gaan staan (liggen) bij Mich of elders, maar door steeds ziek te zijn en te moeten thuis blijven, werd uiteindelijk Han de eerste in rang om Svanne te laten logeren. Geen getreur mensen, iedereen die inschrijft komt heus nog aan de beurt! We hebben nu eenmaal maar 1 Svanne!
Het begin van een nieuw jaar geeft recht op een leuk samenzijn, een tof feestje, lekker eten, mooi vuurwerk, fijne momenten, een nieuwjaarsbrief, een cadeautje, ... En daar maken we dan graag foto's van. Al is genieten nog leuker en hebben we dus niet van alles en iedereen foto's... Maar het werd een avond met leuke mensen, lekker eten, origineel koken (vuurspies) een spannende fakketocht, toffe wii-momenten, mooi vuurwerk, ... en erg laat... Groetjes