VAKANTIE!!! Goed he! Mijn mama weer lekker thuis! Dus moest er tijdens die eerste voormiddag wel iets leuks op het programma staan. En daar zorgde mijn meter voor! We zijn gaan wandelen. Met mij wandelen blijft een grote onderneming. Rechtdoor lopen, is er niet bij, ik moet van de ene naar de andere kant, alle steentjes oprapen en weggooien, alle plassen eens testen op diepte, de rioolgaten bestuderen (waar gaat dat wter toch naar toe?), ... Bekijk mijn broek maar eens!
Na al dat stapwerk, komen we dan eindelijk aan de speeltuin. Alles is daar nog erg nat, maar dat trek ik me niet aan. De glijbaan vind ik super, overal op en onder klimmen is gewoon de max!
En daarna? Helemaal uitgeteld in bed en dromenland!
Een tijdje geleden was ik eens zonder mijn mama bij Tom... En weet je wat die deed? Die heeft mijn haren proberen te knippen! En deze foto's laten duidelijk zien dat het geen groot succes werd... Al waren mijn haren wel erg lang, toch bleef er een scheve coupe over Kijk maar naar de foto's... Dus ben ik deze week maar eens naar de kapper geweest! Op een echte afspraak, zoals de grote mensen. In een echte stoel, zoals de grote mensen! Met echte tranen, zoals zoveel kleine kinderen... (Ik vond het maar niks!)
Nu is mijn coupe niet zoveel korter, maar ten minste al weer recht...
In februari verjaart mijn nichtje Lieze. Ik was gelukkig ook uitgenodigd op het feest! Al was ik weer eens ziek, die koorts blijft steeds komen he, ben ik toch even gaan cake eten. Het was een leuk zicht, ik en Linus tegenover elkaar aan tafel. Net 2 kleine meneertjes! Jammer dat we geen tijd genomen hebben om Lieze, de jarige, op de foto te zetten... Toch nog een gelukkige verjaardag gewenst!