Na een geslaagde duurloop op zondag (25km), liep het woensdag voor geen meter. Was het de warmte, de slechte luchtkwaliteit of gewoon een slechte dag... ik weet het niet, maar het was zeker ééntje om snel te vergeten.
Vrijdag na schooltijd de schoenen nog eens aangetrokken voor een snelheidtraining. Deze verliep dan weer keurig aan 12,2km/u gemiddeld.
Vandaag ben ik met Bert en Ludwig meegelopen. Oorspronkelijk zouden we richting Prinsenpark lopen maar aan de sporthal werden we door Toon Biermans van de JCK uitgenodigd om mee te lopen naar Scherpenheuvel.Afstand: zo'n slordige 33km.
Het eerste deel tot in Geel Stelen legden we af in het spoor van enkele jongedames van de joggingclub aan een mooi egaal tempo van 5.50min/km. Net voor de brug over het kanaal draaide ik met Bert en Ludwig terug richting Geel Larum en zo verder door tot in Lichtaart. Nog even door richting Kasterlee zonder m'n metgezellen en er stonden alweer 33km op de teller. Leeg, maar supercontent!
In bijlage de agenda van Piet van der Nat voor de maanden april en mei.
Bijlagen: Loopagendaaprilenmei2014.xls (796.5 KB)
|