Giel had vandaag leuk nieuws te vertellen. Mama en hij waren taartjes en broodjes gaan kopen want papa was jarig. Hij heeft "Lang zal hij leven gezongen voor papa. :-P Bij het vertellen van dit nieuws twinkelden zijn oogjes.
Vandaag kregen we ook nog het bezoek van Alara.
Zij kwam vandaag nog even wennen want maandag is de grote dag voor haar en Lio vanaf dan mogen zij elke dag naar het perenklasje komen. Alara koos ook een kenteken namelijk het visje.
Onze leerlingen van het zesde leerjaar hebben in hun taalboek een heel speciale opdracht staan namelijk : " Organiseer enkel activiteiten voor de peuters." Zij zijn op voorhand bij juf Carla komen overleggen en hebben dan alles zelf uitgewerkt. Vandaag was het dus D-day voor hen. In ons klasje Anouk, Marieke, Jonathan en Senne. De jongens vertelden een verhaal over " De bloemen van Jules."
Na het verhaal demonstreerden de meisjes een knutselactiviteit.
Daarna mochten we het zelf doen onder begeleiding van Anouk en Marieke.
De jongens vonden het superfijn om samen met ons in de hoekjes te spelen. :wink:
Voor ze weer naar hun klas trokken hebben we nog gedanst : "Sjoe, sjoe, wa' en het "Vliegerlied"
Om onze kleurenweek af te sluiten nog een kleurenspel. Gooien met de dobbelsteen, een bloempje kiezen met dezelfde kleur en op het gras leggen.
Zo hopelijk is deze week onze kleurenkennis erop vooruitgegaan. Fijn weekend en tot maandag!