Santiago here I come
Inhoud blog
  • Monte de Gozo - SANTIAGO DE COMPOSTELA (6 km)
  • Melide - Monte de Gozo (44 km)
  • Palas de Rei - Melide (12 km)
  • Portomarrin - Palas de Rei (22 km)
  • Samos - Portomarrin (34 km)
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    24-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Navarette Najera
    Vanmorgen vertrokken uit de gezellige en authentieke alberge Casa del Pelgrino in Navarette.
    Aardige mensen maar we moesten wel buiten om 8.00 Ik zou op mijn gemak vertrekken omdat de tocht toch iets korter was dan voorzien
    maar ik wist dat niet. Dat was dus snel inpakken en zonder wassen en eten wegwezen. 
    Onderweg profiand opgedaan,algauw kreeg ik het gezelschap van Wendy uit Toronto. De eerste tien kilometer samen afgelegd, nog iets gedronken en vervolgens gaat elk weer zijn gang. Zo gaat dat hier nu eenmaal in de Camino.
    Ik ben nu echt in de druivenstreek beland en de pluk is vandaag begonnen geloof ik. Volgens mij hebben ze de afgelopen dagen de overschot wijn van het vorig seizoen opgeconsumeerd op dat festival en zijn ze vandaag aan de nieuwe oogst begonnen (pluk met de hand).
    Aangekomen in Najera naar de schoenmaker want mijn galmachen zijn kapot, vervolgens naar de opticien om mijn zonnebril te repareren.
    Gelukkig moet ik zelf nog niet gerepareerd worden,alles verloopt voortreffelijk. Ik heb er hier al zien stappen
    met blessures onvoorstelbaar en iedere dag vallen er slachtoffers geloof ik.
    Ik ga nu afsluiten en me klaar maken voor de afspraak voor vanavond. Ik zal Leah eens trakteren want die massage van gisteren heeft me echt wel veel deugd gedaan, ik was alsof ik pas begonnen was. Heerlijk was dat.

    Ik ga wel vroeg slapen vanavond want ik heb zodoende wel een kleine achterstand op mijn planning maar dat maken we wel weer goed morgen.
    Kheb een zaaltje met vier (luxe) en niemand die snurkt naar het schijnt dus dat ziet er goed uit.

    Nog even meegeven aan Martine dat bar Deportivo uitzonderlijk gesloten was gisteren. Jammer want het is zoals je zegt eenu itzonderlijk goed restaurant te zijn,maar dat is dan misschien iets voor volgend jaar.

    Nu ga ik eten,een driegangen pelgrimsmenu voor € 10,00. Spotgoedkoop is het hier en meestal nog lekker ook.

    Tot morgen misschien

    Daag

    Marnix

     






    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (3)

    25-09-2014
    Prachtig !

    Hallo Marnix,

    Wat een prachtige en boeiende belevenis ! 

    Echt uniek !

    Veel groetjes,

    Ronald & Yvette smiley-wink.gif



    25-09-2014, 22:52 geschreven door Ronald & Yvette
    Burgos ... nadert !!!

    Dag Marnix,

    Alles verloopt prima, hé ...

    Een mens zou er heel vlug weer de kriebel voor krijgen !!!

    Je nadert met rasse schreden de mooie stad Burgos ... Er is een heel mooie albergue gevestigd in de schaduw van de kathedraal ... in het vroeger bisschoppelijk paleis ... een echt "design-albergue" , met een zeer goede centrale ligging !!!

    Geniet maar heel intens .... je zal er later ZO DIKWIJLS aan terug denken ... elke ontmoeting, elk gesprek, elke stap, elk stukje natuur  ... is zo verrijkend voor elke pelgrim !

    Doe zo verder !

    Gr

    M

    NB Maak je dit weekend een treintochtje naar Ponferrada ... wielerliefhebber ???  Je komt er zeker te voet nog langs !!!!



    25-09-2014, 17:18 geschreven door Martine
    Nog even van ons laten horen!!!

    Hoi,blij te horen dat alles nog op wieltjes loopt!Als je die verhalen van je leest,zou je er ook wel zin in krijgen!

    Alhoewel,is niet voor iedereen geschikt om doen hé? Zullen het maar bij het lezen houden,is niet zo lastig.

    Een mens ziet er vanop afstand altijd het schoonste van!Goed gezelschap uit alle windstreken , lekker eten

    op tijd en stond eentje drinken,maar om van het een naar het ander te geraken,moeten we natuurlijk stappen

    en dat zou er soms wel eens teveel aan kunnen zijn .Hou de moed erin:en nu je schoenen terug in orde zullen zijn

    ga je kunnen lopen als op wolkjes! Groetjes en tot later ,Hub en Kar .



    25-09-2014, 16:10 geschreven door Karine
    Archief per week
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 18/08-24/08 2014
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !
    Foto
    Een interessant adres?

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs