Wielrennen en Oefening
Wielrennen bij de veteranen, fietstraining en -techniek, oefeningen voor rug, gezondheid en welzijn.
B l i j v e n o e f e n e n !
10-04-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wint sprint na vlucht met drie
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Wielerseizoen 2011, 13de wedstrijd, Oost-Eeklo, zo 10 april, WAOD, reeks F2(+F1), 14(+15) deeln, 55 km, 10 ronden, 29 deeln, 1° plaats.



Lees meer:

Bijlagen:
20110410OostEeklo_DefVerslag.pdf (143.5 KB)   


Categorie:Overwinningen
>> Reageer (0)
03-04-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.André Namane wint sprint van vier vluchters
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Wielerseizoen 2011, 11de wedstrijd, Thulin, zo 3 april, ACH(ainaut), reeks D, 55 km, 30 deeln, 11° pl.



Lees meer:

Bijlagen:
20110403Thulin_DefVerslag.pdf (54.6 KB)   


Categorie:Veld- en wegkoersen
>> Reageer (0)
02-04-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.eerste zege bij F2 in pril seizoen 2011
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Wielerseizoen 2011, 10de wedstrijd, Beveren, za 2 april, WAOD, reeks F2(+F1), 12 deeln(+15), 1° plaats.

Lees meer:

Bijlagen:
20110402Beveren_DefVerslag.pdf (138 KB)   


Categorie:Overwinningen
>> Reageer (0)
26-03-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Robin Van Kerschaver wint nipt sprint.
Klik op de afbeelding om de link te volgen Wielerseizoen 2011, Beveren, za 26 ma, Wielerbond voor Aangesloten Openbare Diensten (WAOD), reeks F2 (-F1), 6 deeln, 2° pl.




Lees meer:

Bijlagen:
20110326Beveren_DefVerslag.pdf (190.4 KB)   


Categorie:Veld- en wegkoersen
>> Reageer (0)
20-03-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jozef Van Eyndt uit Vorselaar wint sprint bergop
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Wielerseiz 2011, Rencheux, zo 20 maart, 7de wedstr, Fédération Cycliste Wallonie-Bruxelles (FCWB), 34 deeln, 6de pl.



Lees meer:

Bijlagen:
20110320Rencheux_DefVerslag.pdf (836 KB)   


Categorie:Veld- en wegkoersen
>> Reageer (0)
13-03-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Word tiende in Blicquy, maar kon iets beter
Klik op de afbeelding om de link te volgen Wielerseiz 2011, Blicquy, zo 13 maart, ACH, cat. D, 6de wedstr, 31 deeln., 10de pl 


Lees meer:


Bijlagen:
20110313Blicquy_DefVer.pdf (46.2 KB)   


Categorie:Veld- en wegkoersen
>> Reageer (0)
12-03-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ongenaakbare Jos Devits (Moerbeke) verzilvert solo van halve koers en boekt vijfde overwinning van pasgeboren wielerseizoen
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Seiz 2011, Vellereille-Lez-Brayeux, za 12 maart, 5° wedstr, ACH, cat. D, 34 deeln., 4de pl.



Lees meer:

Bijlagen:
20110312VellereilleLezBrayeux_DefVer.pdf (68.3 KB)   


Categorie:Veld- en wegkoersen
>> Reageer (0)
06-03-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hardrijder Rolandt Coupille heeft in Grandmetz, na verschillende demarrages, explosieven over om sprint bergop te winnen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen Seiz 2011, Grandmetz, zo 6 maart, 4de wedstr, ACH, reeks D, 55 km, 30 deeln, 3de pl.


Lees meer:

Bijlagen:
20110306Grandmetz_DefVerslag.pdf (58.7 KB)   


Categorie:Veld- en wegkoersen
>> Reageer (0)
05-03-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wielerveteraan Jos Devidts (55) zet alles naar zijn hand in Hensies en zegeviert, na Callenelle en Pommeroeul, voor derde achtereenvolgende keer in Henegouwen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen Seiz 2011, Hensies, za 5 maart, 3de wedstr, ACH, cat. D, 56 deeln, 29ste pl.

Lees meer:

Bijlagen:
20110305Hensies_DefVerslag.pdf (58.5 KB)   


Categorie:Veld- en wegkoersen
>> Reageer (0)
27-02-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Patrick van Renterghem, zestiger, overtroeft op spectaculaire wijze 58 jongere E-renners.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Seizoen 2011, zo 27 febr, 3de wedstr, Oordegem, VWF, reeks E, 58 deeln, 13° pl.

Lees meer:

Bijlagen:
20110227Oordegem_DefVerslag.pdf (2.4 MB)   


Categorie:Veld- en wegkoersen
>> Reageer (0)
26-02-2011
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mooi en tevreden vijfde in eerste koers van het jaar 2011
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Seiz 2011, Callenelle, za 26 febr, 1° wedstr, ACH, cat. D,  41 deeln,  5° pl.

Lees meer:

Bijlagen:
20110226Callenelle_DefVerslag.pdf (44.5 KB)   


Categorie:Veld- en wegkoersen
>> Reageer (0)
25-09-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zegeviert na solo twee ronden
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Wielerseizoen 2010, Callenelle, za 25 sept, ACH(ainaut), reeks D, 38 deeln, 1° plaats, tweede overwinning

Lees meer:

Bijlagen:
20100925Callenelle_DefVer.pdf (129.1 KB)   


Categorie:Overwinningen
>> Reageer (0)
19-09-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Seizoen 2010: Roborst, zondag 19 september, WAOD – reeks F1, eerste overwinning.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Het is zondagmorgen, mijn gemoed wordt  gekweld door een resem negatieve gedachten en gevoelens. Ik zie het niet goed zitten me straks te pijnigen in die lastige koers in het heuvelachtige Roborst, een stil dorpje in de Vlaamse Ardennen. Gisteren al 150 km met het Team Tiense Trappers gefietst, wat niet de conventionele voorbereiding is daags vòòr een wedstrijd. Bovendien ben ik vandaag “verplicht” in Boom te koersen, voor mijn sponsor, Cibel-Cebon (appelsientjes en hard fruit). Eerder heb ik in Roborst al een vijfde, tweede en zelfs een overwinning behaald, zodat ik al te goed besef dat de pittige omloop in dat mysterieus dorpje  weggelegd is voor het type renner dat ik ben.
 
De aantrekkingskracht van het schilderachtig plaatsje in de  Zwalmstreek leidt tot dat buikgevoel waaraan ik me opgelucht overgeef en naar mijn Roborst vertrek, vergezeld van Françoise en marraine. Samen zouden we, na de koers, verder reizen naar Wenduine aan Zee.


Aangekomen, valt het typisch glooiend landschap direct op. Er ontbreken enkele seingevers zodat de omloop dient ingekort. Bijgevolg zullen de renners het steile gedeelte van de omloop een paar keer meer moeten trotseren. Wegens te weinig deelnemers, rijden de reeksen E, E+, F1 en F2 in één koers. Aldus wordt de reeds zware wedstrijd, gezien de aanwezigheid van de sterkere jongere E-reeks, nog een stuk lastiger.


Inderdaad, de ontstuimige E-renners geven direct de toon aan. Zonder echt grote inspanningen te leveren, schuif ik attentvol mee. Ik zorg dat ik steeds in de voorste gelederen koers zodat ik er elke actie nauwkeurig kan inschatten. Bij elke beklimming trap ik soepel mee. Behoudens Jef Deneef, Belgisch Kampioen, zie ik geen enkele F1-renner in mijn omgeving. Heb behoefte noch tijd om achter mij te kijken en concentreer me ten volle op de koers en de te leveren inspanningen tijdens de beklimmingen. E-renners, Jos Devidts en Willy Van Herreweghe (zoon van wijlen mintjens Françine Chevalier) maken een verschil. Zij blijven een ronde vooruit, maar worden terug ingelopen. Op dat ogenblik versnelt Jef Deneef. Enkele E-renners, Daniël hautekete (F2) en ikzelf kunnen zich in zijn wiel vastklampen. Het gaat bergop en de grote groep scheurt af. We zijn weg. Nog een paar ronden. Jef blijft aan de kop sleuren. Je ziet nauwelijks aan hem dat hij grote inspanningen levert. Nu nemen de E-renners over, waardoor onze vlucht verzegeld wordt. Even later ontsnappen enkele E-renners uit de kopgroep. We laten ze gaan omdat ze tot een andere reeks behoren. Jef komt terug aan de kop en “geeft er een lap op” zoals hij zelf dikwijls zegt. Daniël en ik kunnen zijn tempo houden, maar voorlopig niet overnemen. Daniël Hautekete komt sterk aan de kop, ik volg in zijn wiel en neem nadien over, evenwel niet zo krachtig.


In de slotklim geeft Jef een teken dat ik moet aanvallen. Met Daniël Hautekete in mijn wiel rijd ik naar de eindmeet, armen in de lucht, als gebaar van mijn eerste overwinning 2010. Daniël wint bij de reeks F2 en ik bij de reeks F1. Na de koers ga ik Jef bedanken en doe geen moeite om mijn tranen te bedwingen …          

 

Bijlagen:
20100919Roborst_DefVerslag.pdf (287.5 KB)   


Categorie:Overwinningen
>> Reageer (0)
30-10-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Seizoen 2009: Roborst, vrijdag 9 oktober, WAOD – cat F1, 5° overwinning
Klik op de afbeelding om de link te volgen

In het sprookjesachtige Roborst, deelgemeente Zwalm, hart van de Vlaamse Ardennen, heeft zich, na 29 juni, voor de tweede maal dit seizoen, een hels strijdtoneel afgespeeld op de iets gewijzigde, nog steeds lastige omloop van 5 km, waarvan de ene helft bergop en de andere helft bergaf.

Al van in het begin woekeren de meest begenadigden, Jef Deneef en Jos Vermeylen, zodanig met hun krachten dat het peleton  breekt en er een kopgroep overblijft van zeven man. Even uithijgen alvorens te kunnen overnemen. Het is al vlug duidelijk dat er slechts vier van de zeven renners  regelmatig kunnen overnemen aan de kop. Na één ronde moet François Coppens lossen. Na even zwakjes aan de kop te komen en verschillende beurten over te slaan, moet Louis Moens er ook af. Er resten nog vijf renners aan de leiding. Helmuth Tas krijgt het te  moeilijk, kiest voor aanklampen in laatste positie en zal (sportief) verzaken aan de sprint. Ondanks veelwinnaar, is den Tas, klaarblijkelijk, niet in zijn sas op dergelijk parcours. Al bij al, na deze zifting, blijven we nog met vier ronddraaien. Evenwel vlotter dan met zeven, daar elkeen evenveel meewerkt. De strijd gestreden, de koers gemaakt, blijft de afwerking. In het vlak  gedeelte van de laatste ronde, voel ik in mijn rechterbil, een duwtje van de vingertoppen van Jef Deneef. Ik schiet vooruit tegen de harde wind, voel nauwelijks snelheid, fiets niettemin door, zonder omkijken. Op het einde van de vlakke strook, in de bocht naar de 300 m lange bergop naar de eindmeet, zie ik de vier op een behoorlijke afstand. Moet aan de beklimming beginnen met het beste er af. “Arré, ge zèt er benna”, moedigen mensen langs de kant me aan. Sta recht op de pedalen, armen, benen, trekken, duwen. De laatste steile meters, nog wat adrenaline en mag het zo begeerde overwinningsgebaar voor deze koers in Roborst maken. 

Categorie:Overwinningen
>> Reageer (0)
19-09-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Seizoen 2009: Ertvelde-Rieme, za 19 september, WAOD – cat F1 – 17° plaats
 

In het zonovergoten Rieme, gehucht van Ertvelde, deelgemeente van Evergem, mogen de 17 F1-renners nà het E-peleton vertrekken voor 15 ronden over een platte omloop met slechts vier bochten. Het tempo ligt zò laag dat de speeker ons, in naam van de politie, waarschuwt de koers stop te zetten als de achterstand op de Ees te groot wordt. De ene aanval volgt nu de andere op. Er ontstaan enkele barsten maar echt scheuren doet het niet. In de laatste ronde, terwijl ik nog aan het herstellen ben van een zwaar geleverd offensief, gaat Tas, onmiddellijk gevolgd door Boulard. Iedereen "kijkt" naar Karel Andries en er gebeurd niets. De twee zijn weg. De laatste km, met het oog op de derde plaats, rijd ik nog naar een vluchter, ga er over en val stil op 200 m van de meet. De aanstormende meute steekt me voorbij en ik eindig laatste van de wedstrijd. "Er is niets onherstelbaars gebeurd", filosofeert Françoise. "Morgen terug koers", zegt de vrouw van een Cibelploegmaat. Toch had ik, ondanks ik nog aan het uithijgen was, rapper moeten beslissen en naar het tweetal Tas-Boulard spurten.


Categorie:Veld- en wegkoersen
>> Reageer (0)
14-09-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Seizoen 2009: Poesele, 13 september, WAOD – cat F1 – 2° plaats

In het dorpje Poesele, deelgemeente Nevele, thuishaven van de Planckaerts en wijlen ex-wereldkampioen Rudi Dhaenens, moeten we 14 rondjes afwerken. Na een toer of drie geraken we met zeven vooruit. Behoudens een verbaal geweldadige uitbarsting van Roland Boulard aan het adres van François Coppens, omwille van een stom onschuldig stuurfoutje van François, is de verstandhouding in onze kopgroep goed. Ik neem me voor om niets te riskeren en de sprint af te wachten. Om de tijd te doden, visualiseer ik de finale in gedachten: als eerste de laatste bocht uitkomen en alles geven over de laatste 250 m. Altijd opnieuw herhaal ik dit scenario in mijn hoofd. Als het zover is en we de laatste bocht op 100 m naderen, hoor ik Boulard schakelen. Plots overvalt me een gevoel van onzekerheid. R. Boulard kan als eerste de bocht ingaan en ik in zijn wiel. Alhoewel ik op het recht stuk  nog ietsjes goed kan maken wint Roland B. met een half wiel. "Proficiat Roland", zeg ik beleefd. Na de koers brengen we een bezoekje aan mijn kozijn Jozef Hunninck in het naburig dorpje Meigem.


Categorie:Veld- en wegkoersen
>> Reageer (0)
04-09-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Seizoen 2009: Heusden, do 13 aug, reeks F1 - WAOD, 4° overwinning
Klik op de afbeelding om de link te volgen

In Heusden, dorpje binnen de ring R4 rond Gent, deelgemeente Destelbergen, moeten de reeksen E, E+ en F1 samen starten. Al van bij het begin van de wedstrijd scheidt zich een groepje E’s van het peleton af en ik zie ook een F1-renner nipt bij dat gezelschap aansluiten. Luttele seconden gaan voorbij zonder enige reaktie uit de grote groep. Alhoewel ik vaststel dat de vluchters reeds te ver zijn, schiet ik vooruit. Te laat. Djuë, djuë, verwijt ik mezelf almaar door en laat me naar achteren afzakken met de troostgedachte, daar uit te rusten voor de kampioenschappen  van morgen in Evergem en overmorgen in Liedekerke. Ofschoon de kopgroep, telkens we de Laarnebaan oprijden, in ons gezichtsveld blijft, en ons peleton, zij het zonder veel overtuiging, de achtervolging inzet, komen we geen fietslengte dichter. Marc Vervondel probeert nog op zijn eentje het gat te dichten, tevergeefs. Mijn computer geeft een gemiddelde weer van 40 km/uur. Langs de kant van de weg staat Lucien Van De Vijver, mijn gewezen gewestelijke directeur van de dienst voor grote opmetingen en algemene plans van het kadaster. De brave man zal nu meer dan 75 jaar oud zijn. Nog drie ronden. In de verte zien we een renner. Het blijkt die F1-renner te zijn die in ’t begin nog net aansluiting had met de vluchters. Dit betekent dat alles nog mogelijk is voor mij (en voor de F1-reeks). Mijn frustratie van in het begin maakt plaats voor nieuw vertrouwen en daadkracht. We rijden de laatste ronde in en ik plaats mij vooraan de groep in het wiel van E+-renner Vervondel, een ervaren sprinter. Na de laatste bocht houd ik me nog even stil  en dan, op 250 m, ga ik mijn eigen gang, met al mijn krachten gefocust op de totale inspanning, naar de eindmeet, die ik, als eerste F1-renner, overschrijd. Euforie maakt zich meester van mij, armen in de lucht en bevrijdende kreten. De meesten rond mij zijn blij samen met mij. Originele bloementuil: rood handtasje met plantjes, goed voor een lange tijd van warm aandenken.


Categorie:Overwinningen
>> Reageer (0)
02-09-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Seizoen 2009: Erwetegem, 5 aug, VWF – cat E, 3° overwinning
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Erwetegem, dorpje in het hart van de Vlaamse Ardennen, deelgemeente van Zottegem, woonplaats van Jan Van Aelvoet en Dirk Van Ruyskensvelde, 2 collega’s van het Kadaster. Ik mag  in de lagere categorie E starten. Op politiebevel vertrekken de reeksen E en F samen. Tijdens de eerste twee ronden houd ik me gedeisd in de achterste gelederen. Als in de derde ronde, Gaston Vandeplas een 50-tal meter voorsprong neemt, kan ik mezelf niet meer bewingen, en sprint naar de koploper toe. Gaston is duidelijk bereid om de voorsprong verder uit te bouwen, maar het blijkt vlug dat hij niet meer dezelfde is als 2 jaar geleden. Langs de kant, maant Françoise me aan om kalmer aan te doen. Ik weet waarom. De volgende ronde worden we ingelopen. Opnieuw nestel ik me vanachter. Vanuit mijn comfortabele positie observeer ik de reaktie van José Hoebeke op een uitval van Roland Hellebaut. Het tweetal kan even een verschil van 100 m behouden en wordt dan opgeslorpt. In de laatste ronde wagen enkele renners hun kans opnieuw. Alvorens de laatste bocht, vòòr een 500 m lange lichte helling naar de eindmeet, in te gaan, komt alles terug mooi samen. Op dit punt zit ik in vierde positie, in het wiel van Charles Vandermosten, een snelle jongen. Op 300 m trek ik me in gang, kijk naar niemand meer en fiets voluit. Ik schakel nog een tandje groter en kan secondenlang de pedalen krachtig ronddraaien zonder te verzwakken, terwijl links noch rechts een renner waar te nemen valt. De gedachte aan de overwinning krijgt vorm. Het is pas als ik de eindstreep passeer dat een overwinningsgebaar mijn emoties weergeeft. Als ik uitgebold en nog steeds aan het hijgen ben, zie ik collega Jo Denijs en zijn zoontje staan, allebei met de koersfiets. Toeschouwers vertellen me dat ik win met 2 fietslengten verschil op Charles Vandermosten die tweede wordt.
De voorzitter, Guy Van Parrijs, feliciteert me en laat me direct weten dat ik de volgende koers bij de VWF, terug naar de hogere reeks D moet. Françoise heeft me, langs de kant van de weg, verwittigd.


Categorie:Overwinningen
>> Reageer (0)
17-07-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Seizoen 2009: Munkzwalm, 4 juli, WAOD – cat F1 - 2° overwinning
Klik op de afbeelding om de link te volgen Met een zomers weertje (30° C), een hoop gezellig volk en een verleidelijke braadgeur heerst er een echte koersambiance rond de feesttent aan het station van Munkzwalm, een dorpje in de Vlaamse Ardennen, halfweg Zottegem en Oudenaarde. De kommerloze sfeer beleef ik in de plaats van de feestvierders want de adrenaline dwingt me tot complete concentratie op de nakende koers. Een wedstrijd van 55 km over 11 ronden, op een lastige omloop waarvan de helft bergop, een vierde bergaf en een vierde vlak met tegenwind. Een koersje op mijn lijf geschreven hoor ik hier zeggen.

Van bij de start trekt de Belgisch kampioen, Karel Andries, het F1-peleton tot een lange sliert. Ik zit attent in zijn wiel en neem het roer over terwijl het hoe langer hoe meer bergop gaat. Jef Deneef komt over en dan opnieuw ik. Nu kan ik me niet meer bedwingen en zonder nadenken – mijn lichaam zegt: “ik voel me ok  en val nu aan” – rijd ik stevig door en hou dit vol tot ik zelf buiten adem kom.
Een groot gat … en enkele seconden later rijdt Jef naast mij. Zonder woorden, zonder wederzijdse blik, begrijpen we elkaar en beginnen direct aan het groot labeur. Op het vlakke gedeelte, rechtsachteromhoog, zie ik de groep op een behoorlijke afstand.. Jef en ik verstaan elkaar en draaien rond als een horloge. In de volgende ronde op dezelfde plaats is het peleton niet meer te bespeuren. We lopen uit. In de bergzone geef ik twee enthousiaste ouderlingen teken ons de tijdsvershillen te melden. De ronde daarop staat één van beide plechtig op en articuleert “één minuut ”. Niet te geloven !! Langs het parcours salueren we op Françoise. Jef zijn Godelieve meldt ons dat er een vijfkoppig groepje de achtervolging inzet. Telkens we langs onze twee tijdmelders passeren horen we tien seconden meer. De tweede groep verliest steeds meer veld. Jef geeft me de raad in de bergop rustiger aan te doen gezien onze luxueuse voorsprong. In de bergaf gaat Jef efficiënt snel. Nog vijf ronden. Ik moet even slikken. De twijfel duurt maar even en een nieuwe golf van vertouwen doordringt me. Telkens lichte ergernis met de “X” waarmee de speeker  “Hunninck” beëindigt. In de laatste ronde – we rijden op twee min 10 sec - , laatste bocht vóór de aankomst, weet ik, dat ik de koers ga winnen. Nog een kleine kilometer. Ik zie het kermisvolk en steek rustig de armen halfweg in de hoogte als teken van voldaanheid en de handen naar het volk gericht als teken van dankbaarheid voor dit intens gebeuren. Mijn gedachten gaan uit naar Jef, mijn medevluchter, die zich samen met mij, totaal heeft gegeven om deze overwinning mogelijk te maken.              


Categorie:Overwinningen
>> Reageer (0)
02-07-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Seizoen 2009: Sint-Gillis-Waas, 1 juli, WAOD – cat F1, 4° plaats
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Op deze warme zomerdag starten de E en E+-renners eerst en daarna volgen de F1’s. Een renner (Jan Van Wezenbeeck) gaat onmiddellijk voluit over een afstand van 500 m, trekt het peleton op één rijtje en valt dan stil. Jos Vermeylen zit vooraan en ontketent de tweede demarrage van de nog maar pas gestarte koers. Een afscheiding volgt. Alfons Van Raemdonck, Lucien Van Goethem, Wim Van Den Heuvel en ikzelf kunnen nog net de kloof overbruggen en aansluiten bij Jos V. Ik kijk om en stel een groot gat vast met de opdagende Belgisch Kampioen Karel Andries. Karel kan aansluiten en weg zijn we. We draaien perfect rond. Jos V. fietst 2 km/h vlugger aan de kop dan wij. Met zes koplopers die allemaal goed meewerken kan ik goed recupereren. Wim Van Den Heuvel doet behoorlijk zijn deel van het labeur in onze kopgroep en moet het na een tijdje opgeven en zich laten afzakken. De  E en E+ cat zijn in zicht en Jos V. is duidelijk overtuigd hen in te halen. Langzaam maar zeker dichten we het verschil en het wordt één koers. Jos V. tracht tevergeefs weg te raken met Jan Van Hove. Het wordt een (gevaarlijke) massasprint. Ik rijd in de voorste linie die zich over de ganse breedte van de weg aftekent. Daarna versmalt het en ik voel een hand op mijn linkerbil afduwen. Krijg het even benauwd, krijg geen overzicht meer en fiets zo hard ik kan. Jos V. wint vòòr Alfons en ik eindig vierde.


Categorie:Veld- en wegkoersen
>> Reageer (0)




Inhoud blog
  • Mindfulness Yoga
  • Zesde overwinning ACH op lastige omloop
  • Wint andermaal sprint van zestigplussers in gemengd peloton van D en D+
  • Wint niet ongevaarlijke sprint van zestigplussers in grote groep
  • Mooie bloemen voor zege in Brugelette
  • Overwinning in “la course du président” op een pittige omloop
  • Behaalt deugdoende eerste zege als zestigjarige
  • Vreugde en pijn in 28 veldritten
  • Achterversnellingsapparaatbreuk weerhoudt mij van mooie top vijf.
  • Een crossavontuur in pink kleuren met tevreden vierde plaats.

    Categorieën
  • Alles-LFT '12 (1)
  • Alles-LRC '14-'15 (29)
  • Fietstechniek (0)
  • Oefening (6)
  • Overwinningen (54)
  • Varia (0)
  • Veld- en wegkoersen (58)

  • Archief per jaar
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005
  • 2004
  • 2003
  • 2002

    Nuttige linken:
  • ACH
  • Bloggen
  • LWU
  • WAOD
  • VWF
  • ECW
  • VWV
  • WBV
  • WTK
  • LRC


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs