SCHANDALIG...
over de ganse lijn....
48 uur voor de start van de Tour de France
heeft Tom BOONEN nog steeds geen kennis van zaken
Mag hij nu vertrekken of niet ? ? ?
Het zal wel een "NJET" worden, daar hebben zijn supporters zich reeds bij verzoend, maar...
Willen de Internationale Wielerorganisaties TOM en sommige andere RENNERS en/of PLOEGEN misschien niet meer aanvaarden in het peleton omdat de Franse deelnemers niet meer aan hun trekken kunnen komen? Kleinzielige heerschappen beslissen over het lot van onschuldige "Broodrenners" - Deze manier van handelen is op zijn minst te klasseren onder de noemer: "BROODROOF".
Hebben ze nu ook al schrik gekregen van Thomas DEKKER ? De ECHTE ZONDAARS worden dan weer op handen gedragen door de Federaties, die zouden hun mond wel eens voorbij kunnen praten wanneer het op doping aankomt en het is precies DAT wat die heren willen: "KLIKSPANEN"
Tom is zelfs NOOIT betrapt op doping is hij momenteel de DUPE van die KLEINZIELIGE beheerders van de Internationale Wielerunie. Mocht het gaan over een Franse renner, men zou er geen woorden aan vuil maken en zou men met geen "ONBEVOEGDE" rechters te maken krijgen.
Dat TOM niet mag starten, zal wel een feit wezen... TOM kennende zal hij die belachelijke heren, rechters incluis, wel van dienst zijn op het aanstaande WERELDKAMPIOENSCHAP, of zullen ze tegen die tijd weer wat anders gaan bedenken om hem de das om te doen ???





WIELERFEDERATIES,
Willen jullie de WIELERSPORT KAPOT ???
Doe dan zo maar verder,
Proficiat hoor, bende krapul....
Liefst vandaag nog opkrassen en laat eerlijke
mensen aan het roer
TOM zal u van antwoord dienen met de pedalen
02-07-2009 om 00:00
geschreven door TJip 
|