alles over mountainbiken en BMX met Lily en Chantal
13-10-2010
MTBabes aan het werk in Frejus
De MTBabes blikken terug op een geslaagde Roc dAzur. Fabienne Vincent en Fien Lammertyn hadden op vrijdag de Roc Marathon op het programma staan en afgelopen zondag stonden alle 3 de babes aan de start van de legendarische Roc dAzur in Frejus.
In de Roc Marathon was het voor Vincent en Lammertyn in het begin een beetje wikken en wegen om het ideale tempo te vinden , om voldoende speed erin te houden en zonder onnodige risicos te nemen heelhuids te arriveren . Maar al vlug voelde de Franse ondergrond vertrouwd aan en zo konden ze toch vlot de 83km afmalen. Fabienne Vincent kwam als 29ste dame over de meet gebold en dat was goed voor een 1104de plaats in het algemeen klassement . Fien Lammertyn uit Aalter haalde net geen top 10 bij de dames en moest zichzelf tevreden stellen met een 11de plaats (481ste algemeen).
Op zondag was het tijd voor dé Roc dAzur. Duizende bikers stonden aan de start en om het kwartier vertrok er een vloot van om en bij de 500bikers.Wanneer je dus kon starten in de 1ste groepen, had je het minste kans op files op het parcours De MTBabes stonden helaas in één van de laatste boxen opgesteld .
" Het werd een ware inhaalrace, afgewisseld met héél veel files. In tegenstelling tot de Roc Marathon , waar de toch wat iets meer ervaren biker aan deelnam, stonden er nu bikers aan de start van alle kalibers, van prof tot professioneel recreant . Helaas zorgden die laatsten dan ook voor héél wat vertraging. Maar always think pink en wanneer we weeral eens voet aan de grond moesten zetten om aan te schuiven, hadden we dus de kans om te genieten van het fantastische landschap en konden we een babbeltje slaan met de lotgenoten die ook stonden aan te schuiven. " aldus Fien Lammertyn.
Al bij al konden de roze madammen een goed resultaat vastleggen:
MTBabe Fabiennen Vincent werd 41ste dame, goed voor 2876ste algemeen. Inge Asselman ; pas 3 maanden mama, werd knap 18ste en 1848ste algemeen! Fien Lammertyn kwam in de laatste kms in een duel terecht met de Italiaanse Vallinotto Valentina. Er werd voordurende gewisseld van positie , maar een km voor het einde kon de 29 jarige Fien Lammertyn wegspringen en zodoende kwam de Belgische babe als 11de dame over de meet gebold. De top 10 mocht niet zijn!
Categorie:cross country
Granny Awards 2010
Ook dit jaar zijn er de Granny Awards voor de beste mountainbikers van het jaar. Op 6 november wordt er uitgeweken naar het CC Ter Dilft in Bornem. De presentatie is opniuew in handen van de Maartens oftewel de M&Ms.
We zijn blij met de nieuwe plaats voor de mountainbiker van het jaar. Bornem is een centrale plaats in België en heeft een zeer goede infrastructuur. Met de honderden zitjes in de zaal kunnen wij het publiek verdubbelen. Ook na de uitreiking zal het feestje verder gaan. Klein-Brabant MTB Racing Team zal achteraf een MTB fuif organiseren. Met de nadruk op MTB,want er zal voor spektakel gezorgd worden. " aldus Maarten Paulissen.
Het humanitaireproject van Fabien Barel is al aan zijn derde uitgave toe. Eind januari 2011 nodigt de 30 jarige Fransman zijn collegas uit op Kaapverdische Eilanden. Van 28 januari tot 7 februaritrekkens werelds beste downhillers naar de eilandengroep ten Westen van Afrika. Mick Hannah, Hans Rey, Wade Simmons, Mark Weir, Tracy Moseley zegden al toe.
Sabrina Jonnier , Nicolas Vouilloz, Rene Wildhaber, Greg Doucendeen Sam Péridy zullen net als vorig jaar van de partij zijn.
Het verhaal begon in 2009 in Kenia: 3 voudig wereldkampioen Fabien Barel sprak een aantal bekende downhillers aan , om geld in te zamelen voor het goede doel en verbond daaraan een spectaculair MTB avontuur. Het vervolg kwam er in 2010 met Urge Nepal , waar de Himalaya het decor was voor een ongewoon sportief evenement. Tot het select groepje hoorde oa. onze landgenoot Nico Vink ( Solid Bikes ).
Begin deze week werdde opbrengst van Urge Nepal bekend gemaakt. Maar liefst 23 724 gaat naar de plaatselijke bevolking .De ontwikkeling van de MTB en de bouw van 2 scholen in Nepal worden bekostigd met de opbrengt van het project.
De derde editie beoogt zoals in het verleden het welzijn van de plaatselijke bevolking en ondersteunt dit keer de jeugd en het onderwijs in Cape Verde .
Categorie:Evenementen
12-10-2010
BMX Keerbergen
H E L P
Een lid van het BMX Team Bekaf heeft zondag in Keerbergen aan het springkasteel verkeerde schoenen aangetrokken.
Spijtige van de zaak is dat in zijn schoenen steunzolen zaten, die hij nu kwijt is.
Het waren geruite VANS schoenen, maat 29-30.
info :
Liliane Herdewyn
adj.secretaris BMX Team Bekaf vzw
www.bmxbekaf.be
Categorie:BMX
Cape Pioneer Trek 2010
Tegen alle verwachtingen in doken vorig jaar niemand minder dan Christoph Sauser van Bob Behan op in de Cape Poineer. In 2009 vormde de voormalige wereldkampioen een gelegenheidsduo samen met team manager en voormalig triatleet Bob Behan. Wat voor de Specialized bikers een vakantietrip moest worden , resulteerde in de vierde plaats in de zesdaagse. Ondanks het feit dat ze door pech afgestopt werden , wisten ze de laatste etappe op hun naam te schrijven.
Van 18 tot 23 oktober is het weer zover . Terwijl veel aandacht naar de Crocodile Trophy gaat, komen er in Zuid Afrika maar liefst 250 duo's aan de start .
Donderdag 14 oktober vertrekken onze landgenoten Michel Broeckx en Davy Urkens naar Oudtshoorn om er de 6 daagse stagewedstrijd te betwisten. De 30 jarige Davy Urkens en Michel Broeckx (34 jaar ) uit Merksplas rijden al redelijk wat jaartjes rond in de XC wedstrijden . Om hun grenzen te verleggen besloten ze om naar Zuid Afrika te trekken en kozen ze voor de Cape Pioneer. Het Belgisch team is ingeschreven onder team " Masters 23-12 " Waarom die naam zal iedereen zich afvragen . " Wel, wij zijn op die dag geboren : Michel ietske vroeger dan ik. " was de commentaar van Davy Urkens.
Dagelijks staan er meer dan 110 km op het menu ; met start en aankomst in Oudtshoorn .
Oudtshoorn ligt me persoonlijk nauw aan het hart , omdat heel wat mensen uit Houthalen zich al jaren inzetten voor het St Luigi Scrosoppi Sorgcentrum, dat zich ontfermt over wees- en aidskinderen uit de buurt.
dag 1: Oudtshoorn - Mossel Bay dag 2: Mossel Bay - George dag 3: George - De Rust dag 4: De Rust - Prince Albert dag 5: Prince Albert - Calitzdorp dag 6: Calitzdorp - Oudtshoorn
Categorie:Marathon
Bjorn Brems in Roc d'Azur
Afgelopen zondag stond de laatste wedstrijd van het internationale seizoen op het programma . De Roc dAzur betekende ook voor Bjorn Brems het einde van het seizoen. Nadat hij in Beringen forfait gaf wegens ziekte, pakte Brems in Frejus nog eens uit met een mooi resultaat. Hij finishte als 16 de tussen de toppers en was daarmee de beste Belg in het gezelschap.
" Ik had het parkoers al wat verkend en wist van vorig jaar dat het mooi was. Het is één grote lusen je staat met enkele duizenden aan de start wat toch steeds speciaal is . Ik was goed weg in de start. Na een twee kilometer ongeveer nam ik een verkeerd spoor en raakte zo veel plaatsen kwijt. Nadien kon ik dus voor de zoveelste keer aan een inhaal race beginnen. Tot tien kilometer voor de finish zat ik samen met Sauser, toch speciaal. Hier moest ik de rol lossen en kwam het laaste stuk in de harde wind alleen te zitten op die manier verspeelde ik terug was plaatsen. Uiteindelijk ben ik op de 16de plaats aangekomen. Ik had een goed gevoel , conditioneel zat het goed. De hamstrings deden vooraf wel wat pijn, wat alleen maar erger werd gedurende de wedstrijd , maar dit is niet belangrijk. Ik kan met een goed gevoel het seizoen afsluiten. Na zo een triest jaar is dit toch leuk en eigenlijk ook wel belangrijk." aldus de biker uit Begijnendijk.
Categorie:cross country
FELT ÃTZTAL X-BIONIC team
In Frejus liet wereldkampioene Maja Wloszczowska (Polen) zich andermaal opmerken met een mooie zege. De Noorse Gunn Rita Dahle werd in de sprint geklopt door Lisi Osl . Daarmee verzekerde de Oostenrijkse Central Pro bikester zich van de tweede plaats in de Roc Dames aan de stoffige Côte dAzur. Blaza Klemencic viel met haar vierde plaats net naast het podium bij de dames. Voor de Sloveense van het Duitse FELT ÖTZTAL X-BIONIC team was dit een mooie seizoensafsluiter. Na haar vierde plaats in de World Cup in het Amerikaanse Windham, ging Klemencic in Frankrijk op haar elan verder en bevestigde haar uitstekende conditie.
" Ik voelde me heel goed, het liep perfect voor mij. Dit was een prachtige afsluiter. Nu ga ik , net zoals de rest van het team, een rustpauze inlassen." besloot Klemencic.
De nieuwkomer in het Felt team van Jorg Scheiderbauer , Thomas Litscher legde eveneens beslag op de vierde plaats. De 21 jarige Zwitser werd 20 ste algemeen en vierde in de reeks der beloften , die gewonnen werd door de Nederlander Henk Jaap Moorlag. Na zijn tweede plaats op het WK in Canada droomt Litscher hardop van de wereldtitel 2011 in Champery.
De 18 jarige Belgische kampioene uit Mettet won de Roc d' Azur voor dames juniores. Aan een gemiddelde van 25,99 km/u deed Elise Marchal van G Skin Delforche 50 min 48 over een afstand van 22 km en ging Cecile Delaire en Cindy Casadei vooraf.
Enkele sfeerbeelden uit Frejus
Categorie:cross country
VOR Cup Weywertz
De MTB Lotto Cup werd bij de nieuwelingen gewonnen door de Limburger Kevin Panhuyzen. In de Oost Kantons scoorde het Trek KMC team nogmaals met Petra Mermans, die de zege bij de dames achter haar naam schreef.
Bij de elites was Pascal Hossay de betere. De G Skin Delforche biker finishte met ruime voorsprong voor Samuel Mollers en Cedric Vanweerst. Simon Hupperetz was de beste belofte. Bij de juniores ging Arnaud Hoyaux , Dorian Malmedy vooraf ; Indy Pauwels vervolledige het podium.
Filip Thijs was de snelste master 1 en haalde zijn eerste zege van het seizoen binnen. Thijs uit Mol won het voor de plaatselijke Alexander Greimers. Paul Vanlangenaeker van het Janssen Cycling team won bij de masters 2. De Limburger uit Stevoort ging Marc Detaille en Horst Godesar vooraf. Patrick Van Hoof uit Schoten viel met zijn vierde plaats naast het podium bij de masters 2.
Categorie:cross country
BMX Training Massenhoven
Op woensdagavond kan iedereen komen trainen van 19u tot 20u . Er zal dan starthek training zijn voor iedereen . Op dinsdag en donderdag zullen er GEEN rijders van ander clubs toegelaten worden op de trainingen in Massenhoven.
Categorie:BMX
Bart Brentjens wint eigen Challenge
In een snelle race, die werd ontketend door Jukka Vastaranta, wist Bart Brentjens op zijn 42ste verjaardag de 6 de editie van de Bart Brentjens Challenge op zijn naam te schrijven. Jelmer Pietersma, Tim Wynants, Bart Brentjens en Jeroen Boelen reden gezamenlijk op kop, met ruime voorsprong op de rest van het veld. Brentjens wist na 100 km de sprint nipt te winnen van Boelen, die knap tweede werd. Teamgenoten Jelmer Pietersma en Limburger Tim Wynants pakten de derde en vierde plek. Tweede Belg werd Univega biker Kristof Houben met zijn 8 ste plaats. Hans Planckaert van Smart Cycling was 29 algemeen , wat hem de 2 plaats bij de masters 2 opleverde Nicoletta De Jager was de beste dame in Eijsden.
overall :
1 Bart Brentjens 03:28:14.15 2 Jeroen Boelen 03:28:14.20 3 Jelmer Pietersma 03:28:16.50 4 Tim Wynants 03:28:19.55 5 Irjan Luttenberg 03:31:37.60 6 Bram Rood 03:31:40.20 7 Niels Scheuneman 03:32:01.00 8 Kristof Houben 03:33:26.45 9 Jan Wevers 03:33:56.15 10 Frank Beemer 03:35:16.50 11 Ramses Bekkenk 03:35:32.40 12 Frank Molenaar 03:36:11.95 13 Niels Boon 03:36:12.40 14 Gijs Dohmen 03:36:12.55 15 Wilco Verwegen 03:36:16.25 16 Stijn Van Boxstael 0 03:38:13.00 17 Tom Sluiter 03:38:47.75 18 Hans Becking 03:38:48.65 19 Koen van Haaster 03:39:42.70 20 Joep Dohmen 03:41:00.35 ...... 29 Hans Planckaert 34 Jean Biermans 42 Kris Henderieckx 43 Kris Hertsens 48 Eric Engelen
Categorie:Marathon
LMTB As
de foto's van de 2 de manche van de LMTB staat erop
Klik hier rechts bij MIJN FAVORIETEN op MTB Foto's
2010 LMTB As
Categorie:LMTB
Afscheid Gerry Werckx
De afscheidsplechtigheid van Gerry zal plaats hebben op woensdag 13 oktober in het crematorium te Hasselt.
Begroeting : Funerarium Jamart , Kuringersteenweg 327 Kuringen Hasselt op dinsdag 12 oktober van 19 tot 20 u. Schriftelijk rouwbeklag : Kapermolenstraat 46 bus 12 Hasselt 3500.
Wij wensen zijn familie en vrienden langs deze weg veel sterkte toe.
Tevens willen wij graag uw blijken van medeleven bundelen en aan de familie overmaken.
Dat kan hier rechts op E mail mij :
Categorie:cross country
10-10-2010
Steve Dewitte in Roc
De Roc d'Azur is voor de 35 jarige Steve Dewitte uit Torhout de favoriete week van het seizoen,
" Ik kan in Frejus veel mountainbiken en veel rusten , gewoon genieten dus. Ik heb er verschillende keren getraind met Wouter Declerck , Mieke Deroo en Gody Jacobs , de sfeer was geweldig. We hebben veel "leute" gehad. Vrijdag heb ik deelgenomen aan de Masters Roc , heb er 2u15 over gedaan, werd 50ste scratch , 32ste master 1 en 3de Belg na Kris De Nef en André Fevrier . " aldus het verslag van Steve Dewitte vanuit Frankrijk.
Categorie:cross country
Michiel Van Aelbroeck sluit Roc tevreden af
In de Roc week staat op zondag de topwedstrijd op de agenda: de Roc dAzur, XC in lijn. Deze wedstrijd staat op de UCI kalender als buiten categorie genoteerd. Dit is de hoogste categorie onder de wereldbeker wedstrijden. Er stonden dus enorm veel toppers aan de start, op zoek naar wat UCI punten om 2010 af te sluiten.
Marathon wereldkampioen Alban Lakata won na 2u22 in een sprint met drie voor Burry Stander en Florian Vogel. De andere Belgen in de top 100: Bjorn Brems (13de in 2u26), Belgisch kampioen XC Kevin Van Hoovels (17de in 2u26), Belgisch kampioen marathon Nicolas Vermeulen (24ste in 2u28), Belgisch kampioen bij de beloften Sebastien Carabin finishte 37 ste e in 2u32, Jorgen Flion 63ste in 2u40 . Michiel Van Aelbroeck ( Belgisch marathon kampioen funklasse ) werd 76 ste en Gregory Van Sinaey 77 ste in 2u43.
" Mijn seizoen begon pas echt in augustus en sinds eind september voel ik me echt sterk. Er was weliswaar maar één rustdag na de loodzware marathon, het werd dus afwachten of de benen deze afsluiter er nog wilden bijnemen. In totaal waren er bijna vijfduizend mensen ingeschreven voor deze wedstrijd. Deze werden verdeeld over 8 startgroepen die om de 15 minuten van start gingen om files te beperken. Drie kwartier voor de start nam ik al plaats in de box om zo rond 150e positie, vlak achter het vak met de toppers, plaats te nemen. Ik nam een heel goede start en na minder dan een kilometer zat ik in het spoor van Manuel Fumic, Sebastien Carabin en U23 wereldkampioen Mathias Fluckinger. Op de eerste twee lange klimmen zocht ik een goed tempo, zonder te forceren. De afdaling ging niet zo vlot (of zat ik gewoon tussen technisch veel sterkere bikers?) en ik verloor wat plaatsen. De benen voelden super, de hellingen die in de marathon nog loodzwaar aanvoelden, leken wel vlak geworden Of zat de stevige mistral op deze bewolkte dag continu in de rug? Geen van beide, gewoon een heel goede dag! Dit was echt genieten. Na 25km kwam ik bij een groepje met profs Fumic, Naëf, Gujan, Bohme, Lukas Fluckinger en Sahm. Voor hen duurde het seizoen al lang genoeg, ze schakelden over op toertempo en genoten van het prachtige parcours. Stof, rotsen, singletracks, uitgeremde sporen, drops met zicht op zee! Voor de laatste afdaling ging ik Zwitserse belofte Gallati voorbij en dan was het zwaarste werk achter de rug, enkel nog tweemaal St-Aygulf plage en het kustwandelpad: chemin des douaniers. Na een knieval bij het opdraaien van de laatste strandpassage, draai ik in de laatste 3 vlakke kilometers de gas vol open. Zo kon ik nog drie bikers remonteren. Heel tevreden finishte ik na 56km en 1600hm in 2u42. Dit leverde me een 76e plaats overall op, prachtig! Een prachtige afsluiter voor het seizoen 2010. Speciale vermelding voor de Schwalbe Double Defense banden in combinatie met Notubes ZTR velgen en anti-lek vloeistof, ze overleefden probleemloos een week op de rotsige Azur paden. 2010 was trouwens een seizoen zonder één lekke MTB band!" aldus Waaslander Michiel Van Aelbroeck.
Categorie:cross country
Dankwoord
" Als organisator van de wedstrijd tellende voor het LMTB criterium te As op de mijnterril wens ik iedereen te bedanken die hier vandaag zijn wedstrijd reed of er als toeschouwer aanwezig was. Ook dank voor de talrijke felicitaties inzake het parcours. Het was dan ook voor Werner Hilven en mij een eer om het parcours uit te tekenen. Ik wil ook graag heel het Fuji Team en vrienden bedanken voor hun inzet, in bijzonder Jos Lecok voor de talrijke vrijwilligers die ik ter beschikking had van hem om deze dag te laten slagen. Het was een plezier om deze wedstrijd te organiseren ten voordele van het Fuji Team!"
was ondertekend : Bjorn Eerdekens
ER IS EEN SPORTTAS BLIJVEN STAAN IN DE KANTINE IN AS NA DE MTB WEDSTRIJD . HET IS EEN TAS VAN BIKE-INN EN ER STAAT DE NAAM KURT OP , DE TAS KAN JE AFHALEN BIJ BJORN EERDEKENS 0477/39.03.24
Categorie:LMTB
MTB Rudi Team scoort
Met 5 eerste plaatsen kan het MTB Rudi team dit weekend van een onverhoopt succes spreken.
3 x 1 ste in de Limburgse MTB Trofee in As ; met de zege van Kurt Tempst M1, Marc Bulteel M2 en Mathias Cloostermans bij de nieuwelingen , reed het team uit Herentals zich daadwerkelijk in de kijker. Ook in Spanje lieten de MTB Rudi bikers zich niet onbetuigd .
De twee zeges van Geentjens en Boeckmans in de chrono te Polop (Alc) maakten het feest kompleet. Rudi Geentjens werd 23 ste overall en 1ste + 50jarige . Bart Boeckmans was 25ste , en 1 ste belofte . Gastrenner Kris Willemsens was 11 steoverall en 3 de elite.
"Marcha noemen ze het hier in Spanje, een wedstrijd van 27 km met een gemiddelde van +- 14,00 km/ h.
Het mooiste parkoer dat ik ooit gereden heb, super technisch,80% single track , en een mooie organisatie.
Zeer gemoedelijk een aanrader voor in het najaar. " aldus Rudi Geentjens vanuit Calpe.
Categorie:cross country
Sander Elen blinkt uit in As
De wedstrijd voor eliten en beloften werd een bloedstollende vertoning. Met Sander Elen en Jan Dams als hoofdrolspelers was de tweede manche van de LMTB een triller van formaat. Van de bij start ging de tandem Elen- Dams aan de haal. Het explosieve duo bouwde een ruime voorsprong uit op Olivier Labie , Maarten Wauters en Jordy Billast. Peter Verstraete reed in de vierde van de zeven af te leggen ronden lek en moest enkele ronden later opgeven. De twee koplopers werkten voorbeeldig samen, en knapten om beurten een deel van het werk op. De spanning steeg ten top toen de twee leiders samen naar de meet gingen. Na 7 ronden toonde Sander Elen van het DW team zich de sterkste , begon als eerste aan de laatste beklimming en kon een sterk aandringende Jan Dams nipt achter zich houden. Voor de Fuji biker leverde dit de zege bij de elites op. De derde plaats was voor Olivier Labie die, na Sander Elen beslag legde op de tweede plaats bij de beloften. De Waal Raphael Bostin kon Maarten Wauters in de slotfase nog bijbenen en finishte als vierde. Jordy Billast vervolledigde met zijn zedse plaats overall, het podium bij de beloften.
reacties :
Jan Dams : " Sander was sterker dan ik. Heel de wedstrijd heeft hij dat getoond. We hebben perfect samengewerkt en regelmatig overgepakt. Hij was de sterkste vandaag. Een ferme omloop, met mooie klimmentjes, maar ze waren te steil voor mij. ' adus de Fuji biker .
Maarten Wauters : " Na mijn overstap naar de elites, viel ik toch wat licht uit. Ik heb 3 à 4 weken niet meer getraind en na een uur wedstrijd kreeg ik 'n klop. Het was helemaal op ; ik heb afgezien ! Vorig jaar was ik ook elite, maar toen was ik blijven trainen en toen ging het nog. Zelden heb ik zo kapot gezeten. Ik was leeg. Nu stop ik en ga rusten. Gelukkig heb ik een andere sport om de winter door te komen : nu ga ik ping pongen ! "
Nadat Leander Bertels vorig jaar de LMBT nipt verloor aan Davy Houben , laat de biker uit Broechem er dit keer geen twijfel over bestaan. Vijf ronden kregen de juniores voor de wielen geschoven op de pitttige omloop van de mijnterril in As. Van bij de start nam Bertels het heft in handen . De renner van het Waals Viper team ging Glenn Heylen , Rik Driesmans , John De Schutter , Stef Van Den Berg en Koen Swinnen in de eerste ronde vooraf. Bertels bouwde zijn voorsprong op Glenn Heylen gestatig uit . In de vierde ronde kreeg Heylen uit Beverlo het moeilijk en moest hij Rik Driesmans laten voorgaan. Leander Bertels reed zonder problemen naar zijn tweede zege op rij. De vastberadenheid van Rik Driesmans uit Lommel werd beloond met de tweede plaats, terwijl Glenn Heylen na 3 sterke ronden de man met de hamer tegenkwam en vrede moest nemen met de derde plaats.
reacties :
Leander Bertels : " Ik heb mijn eigen tempo kunnen aanhouden. Het ging goed vandaag, ik had meteen goede benen. Voor de LMTB is deze omloop zwaar genoeg . Hier zou zelfs een GP kunnen gegeven worden. Hopelijk is het hier volgend jaar weer te doen. "
Rik Driesmans : " In het begin liep het niet zo vlot. Glenn die op de tweede plaats hing, was stik op en zo kom ik op nummer twee . Ik was vandaag dan toch ietsje sterker . Het was plezant, maar ook afzien geblazen. Dit is een heel mooie omloop. Van Leander ben ik wel verschoten : hij was bijzonder sterk."
Glenn Heylen : " Ik wist dat ze vandaag sterker waren. Klimmen is niet echt mijn ding, daar moet ik nog aan werken. Dit was een mooie omloop, wat een verschil met vorige week. Ik ben, gezien de omstandigheden , zeker tevreden met de derde plaats. "aldus de Limburger.
juniores :
1. Leander Bertels 2. Rik Driesmans 3. Glenn Heylen 4. Stef Van Den Berg 5. Koen Swinnen 6. John De Schutter 7. Gianni De Meester