Rolf Wouters Advocaat Hofstraat 16 Houthalen tel . 011/52 52 70
Inhoud blog
  • link naar nieuwe site
  • Lancering nieuwe website
  • PROJECT 91 IN THE USA
  • Patrik Gallati naar Fischli Bike
  • Freelance-fotograaf Danny Zelck wordt officiële 'teamfotograaf' van het Granville Factory Team
  • Bike Inn 2014
  • Pascal Hossay naar Hard’n Bikers
  • Esther Süss denkt niet aan stoppen
  • Bart Brentjens komt ten val
  • Stop and Go
  • Velofollies 2014
  • Orange Monkey team
  • Zilver voor Mark Verloo
  • 24 u Finale Ligure
  • Winst voor Yorben Van Tichelt
  • Eva Lechner derde in Rome
  • Fietssportief Cup Landgraaf
  • Jonas Wellens pakt Limburgse titel
  • Todd Wells papa
  • Wereldbeker CX Rome
    Zoeken in blog

    Categorieën
  • Belgian GP (218)
  • BK (126)
  • BMX (744)
  • Crocodyle Trophy (53)
  • cross country (5668)
  • Downhill (728)
  • EK (141)
  • Eliminator (75)
  • Enduro (74)
  • Evenementen (919)
  • Flanders Cup (192)
  • Freeride (143)
  • Interview (71)
  • Kalender 2014 (248)
  • KIDS (348)
  • LMTB (170)
  • Marathon (1083)
  • meerdaagsen (593)
  • Nederland (54)
  • Olympische Spelen (90)
  • Produkten (201)
  • reglementen (40)
  • Strandraces (134)
  • Te Koop (17)
  • Trial (304)
  • varia (493)
  • veldrijden (379)
  • video (3)
  • Wallonia Cup (1)
  • WK (220)
  • World Cup (533)
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    MTB-LILY
    alles over mountainbiken en BMX
    met Lily en Chantal
    02-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eva Lechner wint haar eerste World Cup ooit
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Wat reeds een tijdje voorspeld werd, kwam uiteindelijk toch uit.
    De nacht van zaterdag op zondag begon het te regenen in Houffalize. De dames gingen dus van start in slechte omstandigheden. De omloop lag er integenstelling tot gisteren erg glad bij. Dat leverde voor de dames de nodige problemen op en de schifting werd in de eerste afdaling al gemaakt. De meerderheid   stond tevoet en het grootste deel van het deelnemersveld kwam ten val . De Russische wereldkampioene Irina Kalentieva en de Noorse Lene Byberg  hadden de startronde niet behoorlijk verteerd en begonnn pas rond de 20ste stelling aan de eerste grote ronde.

    Eva Lechner en Lisi Osl voerden het tempo aan, gevolgd door Marga Fullana en de Amerikaanse Willow Koerber. Verder maakten Blaza Klemencic , Julie Bresset en Georgia Gould de top10 uit. De beste Belgische kwam op de 65 ste plaats; Maaike Polspoel reed een vrij constante wedstrijd en wist die plaats gedurende de wedstrijd te handhaven.

    In de tweede ronde kreeg Willow Koerber het gezelschap van de Spaanse Fullana, met  Lisi Osl op 3.  Integenstelling tot wat insiders beweerden, wist de Amerikaanse Subaru Gary Fisher bikester zich aardig uit de slag te trekken met haar 29" en zij was niet de enige.

    Het duo Koerber-Fullana nam half koers enkele meters voorsprong op Lisi Osl en Eva Lechner.

    In de vierde ronde veranderden de posities nogmaals. De Italiaanse Lechner vond vooraan de aansluiting met Willow  Koerber en de Spaanse   Fullana haakte  af.

    In de laatse ronde werd het spannend, maar Lechner zette door en kon Koerber 20 meter voorblijven. Voor de 25 jarige Italiaanse uit Zuid Tirool ( Eggan ) was dit haar eerste World Cup zege in haar loopbaan. Dolgelukkig bolde de Oostenrijkse Lisi Osl met de armen in de lucht over de meet.
    De overige Belgische deelneemsters werden vanwege de 80% regel uit koers genomen.
    De Franse Julie Bresset kaapte de overwinning weg bij de beloften.

    " Ik ben erg tevreden met die 7 de plaats; Vorige week in Dalby Forest was ik nog ziek en moest forfait geven. Vandaag op dit vrij zwaar parcours valt de uitslag niet tegen, ik stond ook op de tweede rij op te starten. Ik ben dus goed op dreef  en het kan vanaf nu alleen maar beteren. Hou me in Offenburg maar in de gaten. " zegt de Spaanse ex wereldkampioene.

    uitslag dames :

    1 Eva Lechner (Ita) Colnago Arreghini Sudtirol 1:40:30
    2 Willow Koerber (USA) Subaru-Gary Fisher op 0:05
    3 Elisabeth Osl (Aut) Central Pro Team 0:36
    4 Julie Bresset * (Fra) BH-Suntour 1:50
    5 Catharine Pendrel (Can) Luna Pro Team 2:32
    6 Esther Süss (Sui)  Wheeler-IXS Pro
    3:29
    7 Margarita Fullana Riera (Esp) Massi Team 3:35
    8 Katrin Leumann (Sui) goldwurst-power.ch 3:38
    9 Katerina Nash (Cze) Luna Pro Team 3:38
    10 Lene Byberg (Nor) Specialized Factory Racing 4:01
    11 Anna Szafraniec (Pol) JBG-2 Professional Mtb Team 4:45
    12 Cécile Ravanel (Fra) Lapierre International 5:22
    13 Irina Kalentieva (Rus) Topeak Ergon Racing Team 5:51
    14 Georgia Gould (USA) Luna Pro Team 5:54
    15 Tanja Zakelj * (Slo) Mbk Orbea 6:03

     


    Categorie:World Cup
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ben Kindermans wint fun A
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De weergoden bleven Houffalize gans de dag gunstig gezind.
    Het drukke programma werd om 16u30 vervolgd met de Fun klasse A.
    Ben Kindermans kreeg in de beginfase het gezelschap van Micha Van den Eynde; op Kindermans stond andermaal geen maat en met brio toonde hij zijn Belgische tricolre trui.
    Kindermans haalde het met ruime voorsprong op Van den Eynde. Roel Cristael vervolledigde het podium in de funklasse A. De Nederlander Tibor Gijssen was goed voor de vierde stek en Eli Smeyers uit Geel vervolledigde de top5.

    " Ik ga iets vertellen: volgend jaar mogen ze me bij de eliten verwachten. Dit jaar wou ik nog graag rondrijden met de Belgische trui, maar volgend jaar maak ik de overstap." verklapte Ben Kindermans mij, na een tip van zijn mama.

    Bij de nieuwelingen nam Kevin Panhuyzen ( Trek KMC) het heft van start tot finish in handen.
    De Limburger was outstanding en haalde de zege voor Jesper Slik en Geoffrey Hoyaux. Remy Metz viel met zijn vierde plaats naast het podium bij de nieuwelingen.
    " Het ging erg goed vandaag, maar ik vond het stom dat wij de kleine toer moesten doen ipv de grote ronde. Dit hebben ze pas aan de start medegedeeld. Ik focus me nu nog op het BK in Malmedy. Op 18 juli wil ik er graag staan." wist Panhuyzen na zijn aankomst te vertellen.

    De Nederlanders speelden de grote trom bij de juniores. Jeroen Van Eck  en Alex Kuiper haalden het voor onze landgenoot Arthur Brasseur.

    Onze landgenote Steffi Derveaux behoorde  niet  tot de selectie bij de junior dames, maar wist dit ruimschoot goed te maken met een verdienstelijke tweede plaats bij de dames jeugd.
    De bikester van het MTB Dreamteam moest enkel de Nederlandse Julia Schooder laten voor gaan. Britt Van de Boogert ( Ned) haalde de derde podiumplaats voor Anja Geldfhof van het Waaslands MTB team.


    volledige uitslagen op : www.chronrace.be


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Opnieuw winst voor Michiel Van der Heijden
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Ongeveer 90 juniores stonden Zaterdag om 14u30 in Houffalize aan de start voor 1 aanloopronde en 4 grote toeren.

    Heel wat Belgen haalden de selectie voor de tweede manche van de wereldbeker , maar hun startposities waren verre van schitterend.


    Alle ogen waren gericht op de winnaar van Munsingen en Dalby Forest, Michiel Van der Heijden .

    De Nederlander van het Merida Combée team nam samen met zijn Belgische teamgenoot Jens Schuermans een vrij behoorlijke start, al was het de Fransman Jordan Sarrou die het deelnemersveld aanvoerde. Het viertal dat de eerste ronde de leiding voerde, werd uitgedund tot een trio. Van Der Heijden, Sarrou en Schuermans werden achtervolgd voor een viertal met ondermeer Saeco biker Jeff Luyten . De Fransman had de trouwtjes vooraan stevig in handen en wist zich enkele meters af te scheiden. Intussen reden de Belgische eerste jaars juniores Jens Vanderkinderen en Pieter Geluykens zich naar de top20 . Vanderkinderen kon zich handhaven op de 17 stek, terwijl Pieter Geluykens ( Trek KMC) tegen het einde wat gas moest terugnemen en als 24 st finishte.

    Michiel Van der Heijden deed wat van hem verwacht werd en trok in de laatste ronde ten aanval en haalde in Houffalize zijn tweede World Cup overwinning thuis. Onze landgenoot Jens Schuermans probeerde nog weg te geraken, maar werd met krampen teruggefloten. De tweede plaats was voor Jordan Sarrou, Jens Schuermans haalde net als in Dalby Forest het podium.
    Didier Bats werd na een vrij behoorlijk prestatie 26 ste.

    “ Vorige week was er veel minder concurrentie. Dit is een prachtig parcours : steil met mooie afdalingen, zo mag het voor mij iedere week zijn. Vorig jaar heb ik hier bij de nieuwelingen gewonnen. Als eerste jaar junior ben ik dik tevreden met mijn derde plaats . Al in de tweede ronde kreeg ik krampen, die dan weer even overgingen. In de slotfase plaatste ik nog een aanval,maar de krampen staken weer de kop op.

    Michiel was gewoon de betere . Nu focus ik me op de wedstrijden in Antwerpen, Apeldoorn en de wereldbeker in Offenburg.” vertelde de Limburger toch ietsje ontgoocheld .

    Bij de dames juniores nam Pauline Ferrard Prevost het voortouw, maar kreeg concurrentie van de Johanna Techt. De Duitse klampte gans de wedstrijd verbeten aan en wist in de laatste ronde het laken naar zich toe te trekken. Ze eindigde na 1u16,50 wedstrijd met 1 minuut voorsprong op de Franse wereldkampioene Ferrard Prevost. Ook de derde plaats was voor Duitsland, met Helen Grobert op nummer 3 , op 1min 38 van de winnares.

    De Belgische kampioene Elise Marchal kende een pechdag. De enige landgenote in de reeks kampte al vroeg met stukken aan het zadel en kwam eerder ontgoocheld als 14 de over de meet .


    Categorie:World Cup
    01-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Robby De Bock opnieuw primus in Houffalize

    De weergoden bleven Houffalize gunstig gezind en de aftrap voor een goedgevulde zaterdag werd om klokslag 12 uur gegeven.

    249 vertrekkers gingen in de verschillende reeksen van start.

    Waaslander Robby De Bock wachtte bijzonder geconcentreerd op het startsein en nam meteen het heft in handen in de open klasse voor elites en beloften. Al van in de eerste ronde leken de teerlingen geworpen en bleek het te gaan tussen De Bock en Kristof Houben. Baraccuda biker Jorgen Flion volgde op kleine afstand op de derde stek.

    Houben ging in de eerste ronde echter tegen de grond, waar De Bock van profiteerde en enkele meters voorsprong nam . Thomas Achouri, Stijn Van Boxstael en Matthias Haezebrouck waren op achtervolgen aangewezen. De Limburgse Univega biker gaf zich echter niet gewonnen en ging opnieuw achter Robby De Bock aan. In de derde ronde wist hij zelfs enkele seconden voorsprong te nemen. In de voorlaatste ronde maakte Houben opnieuw een slippertje en zag een eventuele overwinning in rook op gaan. Belofte Robby De Bock hield stand en won voor de tweede keer op rij in Houffalize.

    Ontgoocheld bolde Kristof Houben als tweede over de meet; Jorgen Flion werd derde. Matthias Haezebrouck van Eliza Orbea legde mooi beslag op de vierde stek.

    " Het gevoel was niet perfect , maar na de examenperiode ben ik zeker tevreden met het reesultaat. Ik focus me vooral op de Belgacom Cup zoals Antwerpen en Gooik en deze overwinning is mooi meegenomen." aldus De Bock van het Waaslands MTB team.

    " Ik ben in de eerste ronde gevallen. Jammer , maar ik kon me herpakken en was goed teruggekomen . Ik had zelfs weer enkele seconden voorsprong kunnen nemen. Maar in de voorlaaste ronde ging ik opnieuw tegen de grond en zo wordt ik voor de derde keer op rij : 2 de, en dat stemt me niet gelukkig. " liet Kristof Houben zich onmiddellijk na zijn aankomst ontvallen.

    uitslag :

    1. Robby de Bock
    2. Kristof Houben
    3. Jorgen Flion
    4. Matthias Haezebrouck
    5 .Marcel Lommers
    6. Mathieu Louis
    7. Stijn Van Boxstael
    8. Brice Scholtes
    9. Marius Dona
    10. Ruud Bosscha

    alles uitslagen op www. chronorace.be


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maes & Berckmans gaan resoluut voor de zege
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De masters 1 gingen eveneens voor de startronde + vier toeren van 5,42 km het veld in.

    Geoffry Maes liet er geen twijfel over bestaan en toonde meteen zijn wereldkampioenentrui met brio. De biker van het Artevelde team uit Gent nam de leiding voor Kris Henderieckx ,Telly Parijs , Gody Jacobs en Kris Theuws.

    Maes bouwde een serieuze voorsprong uit op Telly Parijs en Kris Henderiekx. Telly Parijs kreeg echter te maken met pech en sukkelde met de ketting wat de biker van Goeman Scott achteruit sloeg. Geoffry Maes wist van geen wijken en Kris Henderieckx van Nomadesk kon zijn 2 de plaats handhaven . In de laatste ronde kwam de Limburger Gody Jacobs sterk opzetten en wist de derde podiumplaats in de wacht te slepen; Mark Donné, die een sterke wedstrijd reed werd 4 de en pechvogel Parys moest vrede nemen met de vijfde stek.

    " Dit was mijn eerste piek dit jaar .Ik ben tevreden met deze zege, want ik heb er veel voor gedaan. Spijtig dat we met zoveel moesten starten.
    Zonder dat  was de omloop  super." aldus Geoffry Maes.

    Nico Berkmans was de favoriet bij uitstek voor de zege bij de masters 2. De biker uit Balen maakte zonder problemen die favorietenrol waar . Ondanks het feit dat hij in de eerste ronde een hapering maakte in de beklimming, trok hij sterk van leer. Erik Evers, Patrik Wellens , Ronny Geerts en Bob Hannes streden voor de overige podiumplaatsen.

    Erik Evers reed schijnbaar veilig op de 2 stek, tot Limburger Patrik Wellens in de derde ronde het gat wist te verkleinen en bijzonder dicht naderde. Evers stak een tandje bij en stelde zijn 2 de plaats veilig ; Patrik Wellens mocht als 3de het podium bij de masters 2 op. Fujy master Ronny Geerts viel met zijn vierde plaats net naast dat podium , terwijl Bob Hannes ondanks zijn valpartij in de derde ronde nog mooi beslag legde op de vijfde stek. De Nederlander Christiaan Last kreeg met pech te maken, een kapotte derailleur  lag aan de basis van deze offdag; De Nederlansdse kampioen was derhalve gans de wedstrijd op achtervolgen aangewezen.

    " Ik was in het begin weggereden en hield een strak tempo aan. Al snel zat ik tussen de laatste elites. Gelukkig wist ik me rustig te houden, daar waar het moest . De conditie zal er in de toekomst wel op achteruit gaan, daar ik me vooral ga bezig houden met mijn zoon Jens, die zijn eerste stappen zet in de wielersport. Ik heb mezelf pijn gedaan en getest. Het was intensief, alles volgt snel op elkaar. Op het BK in Malmedy zal in er zeker zijn en we zien wel wat het gaat worden." wist de 41 jarige winnaar te vertellen.

    " Ik ben overkop gegaan aan de rots bij de brandweer. Het parcours was zwaarden dan vorig jaar ; minder tijd om te recuperenen en dat lag me wel. Patrik Wellens kwam in de voorlaaste rond nog tot op 25 sec. en toen wist ik dat ik nog wat moest ondernemen. Ik ben terverden met de tweede plaats." meldde de biker van het MTB Rudi team uit Herentals.

    uitslag

    masters 1

    1. Geoffry Maes
    2. Kris Hensderieckx
    3. Gody Jacobs
    4. Mark Donné
    5. Telly Parijs

    masters 2

    1. Nico Berckmans
    2. Erik Evers
    3. Patrik Wellens
    4. Ronny Geerts
    5. Bob Hannes

    volledige uitslag : www.chronorace.be

     


    Categorie:cross country
    30-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jared Graves snelste in kwalificaties 4X
    De Australische wereldkampioen Jared Graves zette in Houffalize de snelste tijsd neer in de kwalificatie van de four cross. Joost 'The Boost  'Wichman plaatste zich met de tweede beste tijd voor de Zwitser Roger Rinderknecht.
    Onze landgenoot Nico Vink  haalde de finale van zaterdag met een 45 ste plaats.
    Van Belgische zijde is wisten tevens Kristof Lenssens of Laurent Georges zich te kwalificeren met een 49 ste en 63 ste plaats.

    Bij de dames klopte de Oostenrijkse Anita Molcik de Nederlandse Anneke Beerten en Jana Horakova uit Tsjechie.

    uitslag heren:

    1 Jared Graves (Aus) Yeti Fox Shox Factory Race Team 45.313 0
    2 Joost Wichman (Ned) RSP 4 Cross Racing Team 45.435 0.122
    3 Roger Rinderknecht (Sui) 45.874 0.561
    4 Michal Prokop (Cze) Agang Racing 46.185 0.872
    5 Dan Atherton (GBr) Commencal 46.346 1.033
    6 Tomas Slavik (Cze) RSP 4 Cross Racing Team 46.577 1.264
    7 Filip Polc (Svk) MS Evil Racing 46.780 1.467
    8 Johannes Fischbach (Ger) Ghost A.T.G. Pro Team 47.053 1.740
    9 David Graf (Sui) 47.091 1.778
    10 Premek Tejchman (Cze) 47.480 2.167


    uitslag dames :

    1 Anita Molcik (Aut)

    50.836

     

    2 Anneke Beerten (Ned) Suspension Center

    50.88

    0.044

    3 Jana Horakova (Cze)

    52.18

    1.344

    4 Romana Labounkova (Cze)

    52.219

    1.383

    5 Emmeline Ragot (Fra) Suspension Center

    52.444

    1.608

    6 Sarsha Huntington (Aus)

    53.311

    2.475

    7 Steffi Marth (Ger)

    53.458

    2.622

    8 Fionn Griffiths (GBr) Norco World Team

    53.597

    2.761

    9 Lucia Oetjen (Sui) Thoemus Racing Team

    53.752

    2.916

    10 Katy Curd (GBr) 2stage Factory

    53.765

    2.929




    Categorie:Downhill
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Houffa sprokkels

    Voorlopig niets aan de hand in Houffalize ;  het regent niet,  er waait enkel een fris windje.
    De vooruitzichten zijn nochtans niet zo gunstig , voor zondag wordt regen verwacht
    Afwachten wat het gaat worden!
    Over de vernieuwde en kortere omloop zijn de meningen verdeeld.
    Josée Antonio Hermida voelt zich prima, maar vond de omloop van vorig jaar stukken beter.

    Ook de Franse Lapierre biker Cedric Ravanel deelde die mening.
    Voor Julien Absalon maakt de omloop niet zoveel uit, hij heeft de handen vol aan zijn voornaamste concurrent tot nu toe nl. de Zwitser Nino Schurter.
    De Italiaan Yader Zoli van team Torpado en de Nederlander Frank Schotman van het Stappenbelt team vinden dat Houffalize er wel o p vooruit gegaan is.
    Anne Terpstra heeft ook geen moeite met de vernieuwde omloop en houdt wel van het steile klimmen en dalen." De omloop is zwaar want alles volgt elkaar snel op."

    Onze langenoot Roel Paulissen liet zich eveneens vrij postitief uit.

    " Het enige nadeel is dat we met heel veel aan de start staan . Het verschil zou dus wel eens in het begin kunnen gemaakt worden. Voor mij waren die lange klimmen van vorig jaar zeker een voordeel. " zegt de Cannondale biker.

    Zijn teamgenoot Manuel Fumic is zeer enthousiast. Hij put vertrouwen uit zijn zesde plaats in Dalby Forest ." Ik heb nu een goede startpositie en zie het zeker zitten. Ik voel me goed bij het Cannondale team en Paulissen en Marco Aurelio Fontana zijn toffe gasten. Met mijn broer Lado gaat het ook goed, hij is nu voltijds zakenman geworden. Ik ben blij dat ik bij CFR onderdak gevonden heb . Ik ben nog niet echt in topvorm, maar hoop tegen Offenburg, voor eigen volk volledig klaar te zijn." aldus de jongste Fumic.

    In beetje tegen de verwachtingen in, liepen we Nico Vink tegen het lijf. " Ik ga me vandaag proberen te kwalificeren voor de four cross. Verder staan alle World Cups downhill op mijn programma. Met mijn vader gaat het intussen ook weer beter. Hij komt waarschijnlijk kijken en me aanmoedigen” liet de Solid biker zich ontvallen.

    Voor master Willy Moons van het Goeman Scott team levert de verkorte omloop ook geen probleem op. “Op mijn leeftijd heb ik al alles meegemaakt; iemand die goed is , zal het hier ook waarmaken . Veel zal van de start afhangen.  Het is anders dan de voorgaande jaren, maar daarom niet slechter. ”

    " Hopelijk gaat het beter dan in Engeland !" zegt Belgisch kampioene Kristien Nelen." De omloop is niet te onderschatten en de dames worden steeds beter, de internationale top wordt ook  ieder jaar breder, we kunnen niet meer dan ons best doen" aldus de dame van het Goeman Scott team.

    De Canadees Geoff Kabush wou het wel even over de 26" hebben." Ik heb in de Sea Otter toch maar mooie tweede gemaakt met een 26". Ik heb het overleefd en zelfs nog goed gedaan met de kleine wielen. Hier in Houffalize zullen er niet veel 29" op het appel komen." zei de Canadees van het Maxxis Rocky Mountain team.

    De Amerikaanse Willow Koerber houdt het  sinds midden vorig jaar bij  de 29". Benieuwd wat de bikester van het Subaru- Gary Fischer team er zal van terecht brengen .

    Op de vraag wat Ronny Geerts van de omloop vond, antwoordde de biker van Oud-Turnhout dat hij het pracours nog niet verkend had. " We hebben lang, te lang in de fille gestaan en dus heb ik het parcours niet meer kunnen verkennen. Desondanks hoop  ik dat ik morgen goed nieuws te melden heb." aldus de biker van het Fuji MTB Mastrers Team  van Jos Lecok.


    Davy Houben


    Cedric Lapierre



    Manuel Fumic- Marco Aurelio Fontana


    Roel Pausissen


    Frank Beemer


    Nico Vink


    Geoff Kabush


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.La Grande Traversée du Limousin
    Etappe 1: Vassiviére-Bourganeuf
    In deze eerste etappe van de GTL over 55 km deden  de renners van het Granville-Trustteam  het meer dan behoorlijk. Het parcours dat de renners voorgeschoteld kregen was een opeenvolging van korte hellingen en veeleisende afdalingen.
    Wouter Declercq bevestigde  zijn goede conditie en ging aan de haal met de tweede plaats. Dit op iets meer dan vijf minuten van de eerste. Op plaats vier vinden we onze "gelegenheidteammakker" Bjorn Rondelez terug.
    Twee plaatsen daarachter zorgde Wesley Luca bij zijn tweede wedstrijd sinds zijn problemen voor een zeer goede prestatie. Ook Kristof Schoonbaert zette zijn beste beentje voor en werd achtste. Xavier Vermeeren kende een redelijk goede start maar kon de inspanning niet volhouden. Hij eindigde rond de 15de plaats. Enkele plaatsen na Xavier vinden we Steven Allemeersch terug. Met andere woorden:  al onze renners bevinden zich in de top 20. 

    Bij de dames werden de eerste twee plaatsen ingenomen door onze rensters. Sofie De Wulf kapte de eerste prijs weg. Dit met een achterrem die op het einde van de wedstrijd dienst weigerde. Mieke Deroo bezette de tweede plaats. Blijkbaar is haar blessure nog steeds niet in orde want op het einde speelde haar rug op.
    Hopelijk kunnen de Belgen hun goede prestatie tijdens de komende dagen herhalen en vallen er nog enkele podiumplaatsen te noteren.

    Categorie:Marathon
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vijfde Belgische Beker TRIAL
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Stilaan loopt mountainbike minnend Belgie leeg en settelt zich in Houffalize.
    Iedereen wil op tijd aanwezig zijn , want er is al zo weinig plaats in dat kleine dorpje,  dat dit weekend traditiegetrouw het hoogtepunt van het Belgisch mountainbike gebeuren vormt.


    Zoals beloofd toch nog even enkele praktische details voor de Beker van Belgie Trial .
     
    Zondag 2 mei :

    promesse, poussin, benjamin en miniemen starten om 10:00

    cadet, juniores en  elites starten om 13:30

    Er dient gewoon inkom betaald te worden aan de toegang voor de Wereldbeker,
    maar de piloten hoeven geen inschrijving te betalen.
    Vorig jaar konden de deelnemers met de wagen tot bij het parkoers (aan de 4X) , maar dat kan blijkbaar
    dit jaar niet.
    Op tijd komen is dus de boodschap want de parkings liggen redelijk ver weg.

    De prijsuitreiking gaat door na 17:00 op het podium van de wereldbeker.


    bron :  pm  Marc Coen

    Categorie:Trial
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.IOC reglementen
    Het nieuws over de  nieuwe regels en wijzigingen van het IOC sloeg in als een bom. 

    Zelfs aan het bestaande kwalificatiesysteem  voor de Olympische Spelen van Londen 2012  zal  gesleuteld  worden ;  het gaat zowel om XC als BMX.

    De UCI  hanteerde een kwalificatieperiode van 3 jaar om de landenranking op te maken .
    Het Internationaal Olympisch Comitee (IOC)  stelt  echter een periode van 2 jaar voorop,  ingaande van 23/5/2010 tot 22/5/2011 en nog eens een periode tot 22 mei 2012.
    De reglementen dienen aangepast te worden en de  UCI betreurt deze beslissing tenzeerste,  aangezien een langere kwalificatie periode beter is voor de UCI kalender en de sport alleen maar ten goede kan komen.
    Alle UCI leden werden van de beslissing op de hoogte gebracht  dmv .volgende tekst :

    - We would like to inform you about recent developments in relation with the qualification systems for the 2012 London Olympic Games.

    In this regard, the IOC expressly refused, as a matter of principle, any kind of qualification system based on a period longer than 2 years, despite several meetings and discussions. The UCI regrets the IOC decision because as you know a longer qualification system would better suit the UCI calendars and the development of the disciplines.

    Therefore, the MTB and BMX qualification systems for the 2012 Olympics have been modified accordingly, given that they were previously based on a period of more than 2 years. You will find hereunder the main modifications to the qualification systems which suit the IOC criterion. The detailed qualification system will be published on the UCI website upon final approval by the IOC Executive Committee.

    BMX:
    The rankings by nation are determined by the position of the three best male and three female riders from each nation in the UCI BMX ranking for the period from 06/05/10 (May 06, 2010) to 28/05/12 (May 28, 2012) for Category 1: World Championships; Category 2: UCI BMX Supercross World Cup. And for the period 01/08/10 (August 1, 2010) to 28/05/12 (May 28, 2012) the remaining events on the calendar (Category 3: continental championships; Category 4: International Classic events; Category 5: International events; and Category 6: national championships).

    We are fully aware of the inconveniences related to this IOC decision and once again we regret this situation. 


    Meer details zullen eerdaags  volgen

     



     


    Categorie:cross country
    29-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Peter Sagan nieuwe leider
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De 20 jarige Slovaak kreeg na de eerste etappe van de Tour van Romandie  de leiderstrui omgehangen. De  revelatie van Parijs Nice klopte na een rit van 175,5 km  de Italiaan Francesco Gavazzi en de Ier Nicolas Roche in de spurt.
    Nadat hij gisteren tweede werd in de proloog is de jonge klasbak  de nieuwe leider.

    In het mounatinbike wereld is Sagan geen onbekende. In 2008 werd hij zowel Europees als Wereld kampioen bij de juniores. Nadat hij vorig jaar  op het WK in  Canberra een vierde plaats bij de beloften wist te bemachtigen, kreeg hij een aanbieding van Liquigas .


    Door 2  ritoverwinningen en  nog enkele prima reslutaten in Parijs - Nice oogstte de ex moubntainbiker  grote bewondering op  wereldniveau. 





    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.La Grande Traversée du Limousin
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Binnen enkele uren vertrekken zeven renners, van het Granville-Trust team, richting Limousin, om aldaar deel te nemen aan de Grande Traversée du Limousin. Met andere woorden, zo goed als het ganse team tekent present, enkel Wim Allemeersch , Gody Jacobs  en Jan  Debruyne blijven achter. Deze laatste moet op dokteradvies thuis blijven door een aanslepende knieblessure die hij opliep in de Wallonia Cup in Dinant. Door de blessure was hij genoodzaakt om een rustperiode in te lassen en zag op die manier verschillende wedstrijden, waaronder deze driedaagse, aan zijn neus voorbij gaan. Hij hoop opnieuw "pijnvrij" in competetie te treden in Waimes op 13 mei. De Limburger Gody Jacobs kon geen verlof krijgen voor deze wedstrijd en zal in Belgenland zijn conditie verder aanscherpen
      
    De Grande Traversée du Limousin is een driedaagse etappewedstrijd doorheen de Limousin. Op de website van de organisatie vindt u informatie over de verschillende etappes die de renners voorgeschoteld krijgen: www.creuse-oxygene.com. Vorig jaar namen een aantal van onze renners eveneens deel aan deze wedstrijd en toen werden de eerste twee plaatsen bij de damens in genomen door respectievelijke Mieke Deroo en Sofie DeWulf . afwachten of ze deze prestatie dit jaar opnieuw kunnen evenaren. Verder moeten Wouter Declercq , Wesley Luca , Xavier Vermeeren, Steven Allemeersch en Kristof  Schoonbaert in staat zijn om een mooie prestatie neer te zetten. 

    Op de website van het team http://www.granville-trustteam.be/ kunt u vanaf morgen de prestaties van de renners aldaar volgen.
     
    Ook zult u daar informatie vinden over de prestatie van Bjorn Rondelez die samen met ons team de trip naar het franse Limousin maakt. Bjorn die in volle voorbereiding is van het komende cyclocrossseizoen wilt daar, voor het eerst dit seizoen, de beentjes eens testen.
     
    Hopelijk valt er  morgen goed nieuws te melden over de Belgen .

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Opmars van 29
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Net als in de Sea Otter in Californie was de 29 " nadrukkelijk aanwezig in de eerste World Cup wedstrijd van 2010. Het succes kan niet ontkend worden, zowel bij de mannen als bij de elite vrouwen haalde de fiets met de grote wielen het podium. Met Burry Stander en Willow Koerber op het podium  mag gezegd worden dat er aan de verwachtingen werd voldaan.

    Bij de vrouwen eindigde Willow Koerber  als tweede achter wereldkampioene Irina Kalentieva. De  Amerikaanse bikester van het Subaru-Gary Fisher team was als enige in staat om tred te houden met de sterke Rusin. In Dalby Forest bevestigde Koerber,  die vorig jaar in  Canberra derde werd op het WK, nogmaals. Na een middelmatige start schakelde Koerber  midden 2009  over naar een 29 "er , won Windham en behaalde brons in Australie.

    Ook bij de mannen trok de 29 " alle aandacht.
    Specialized biker Burry Stander voerde  in het begin een strak tempo aan , wat zorgde voor een vroege selectie. Op het einde kwam de wereldkampioen bij de beloften echter nog iets te kort om  voor de zege te gaan. Het pleit werd in de spurt beslecht, en Nino Schurter kon victorie kraaien door Absalon met enkele centimeters kloppen ;  de Zuid Afrikaan  Burry Styander werd eervol derde.

    Burry Stander koos reeds twee wedstrijden na elkaar voor een 29 inch, maar heeft  bij nader inzicht besloten om zondag aanstaande in Houffalize zijn normale 26" ter hand te nemen ; de omloop in de Belgische Ardennen leek hem toch net iets te technisch.

     


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Iciar Van Den Bergh klaar voor Houffalize
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Naast de MTB cross country discipline zijn zondag ook de trialers aanwezig voor hun vijfde manche van de Beker van Belgie
    Iciar Van Den Bergh wil uiterst goed presteren.
    Dit is immers  één van zijn de laatste oefenwedstrijden voor de wereldbeker.
    Op 22 en 23 mei is de eerste wereldbeker in Ripoll (Spanje).
    Aanstaande zondag zal hij het dus moeten opnemen tegen de Belaey’s



    “Zondag is de volgende beker van België trial. Het is voor mij als trialer een eer om te wedstrijd te kunnen rijden tijdens de WB cross country. Het zal spannend zijn . Ik ben in topvorm. Maar waarschijnlijk zullen de Belaey’s dat ook zijn. Ik hoop mee te kunnen doen voor podium. Misschien zelfs tweede. Dromen mag toch, niet? Op 23 mei ga ik de eerste WB rijden in Spanje. Ik hoop daar optimaal te presteren en zo mijn kwalificatie (8
    ste) binnen te halen voor het EK.” Aldus de evenwichtige trialer  Iciar Van Den Bergh.




    bron : MTB2Media

    Categorie:Trial
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Internationale wielerbranche rouwt

    -Ralf Bohle,  de oprichter van Ralf Bohle GmbH en het bandenmerk Schwalbe, overleed afgelopen zondag in Bergneustadt (D)op de leeftijd van 75 jaar,  na een lange ziekte.  
    Sinds 1906 had de  Bohle familie ervaring in het produceren van fietsen en fietsonderdelen
    1955 : zoon Ralf Bohle was net aan hogere studies  begonnen , toen hij door de vroegtijdige dood van zijn vader,  als  twintig-jarige  gedwongen werd om de zaak over te nemen.
    Onder leiding van  de jonge Ralf Bohle, begon het Duits bedrijf met exporteren van rijwielen en motorfietsen over de hele wereld. Maar dit werd steeds moeilijker doordat in de jaren zestig de lonen  drastisch stegen en de  Duitse fietsen steeds duurder werden. Veel van de eens zo trotse fabrikanten waren niet meer concurrerend en aan het begin van de jaren zeventig, gingen een groot aantal fietsfabrikanten failliet. 
    Toen startte  Ralf Bohle een nieuwe onderneming .
    Hij was een Azië-kenner en ontmoette een fascinerende familie, die fietsbanden vervaardigde in Zuid-Korea . Zo ontstond Schwalbe,  het  merk dat is nu de onbetwiste Europese marktleider is in fietsbanden. 
     
    Zijn zoon, de huidige manager Frank Bohle, vatte zijn vaders werk als volgt samen :
     "Alles wat de Bohle Groep met Schwalbe bereikt heeft,  is te danken aan  zijn  inspanningen, zijn ideeën en zijn visie."
    Ralf Bohle toonde een zeldzame combinatie van menselijke warmte en ondernemende durf en vastberadenheid. 
    Ondanks zijn ziekte was hij in staat om samen met zijn famillie zijn 75 ste verjaardag te vieren.

    -Vorig zondag overleed  in Californie Tom Milton, eigenaar van Selle An-Atomica op 56 jarige leeftijd. Hij was de uitvinder van de ergozadel  uit waterdicht leder.
    De voormalige autocoureur was nog steeds een verwoed fietser en overleed aan een hartainfarct  tijdens de Devil Mountain Double Century marathon.

    - In maart werd afscheid genomen van navenspecialist  Phil Wood,  die enkele weken eerder  op 83 jarige leeftijd overleed.

    De wielerbranche moet het stilaan zonder zijn pioniers stellen!


     



    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TX Active Bianchi
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Het Italiaanse Bianchi Team  heeft voor de 2 de wereldbeker manche in Houffalize 2  sterke troeven achter de hand.
    Afgelopen zondag eindigde de Fransman Stephane Tempier  15 de in Dalby Forest (GBr);  Cristian Cominelli werd 44 ste algemeen, wat hem de 6 de plaats bij de beloften opleverde.
    Na  een vrij goede start, wist Tempier zich vooraan bij de koplopers te positioneren. Jammer genoeg kreeg hij een dipje en moest  hij de rol lossen om uiteindelijk als 15 de van de 182 starters te eindigen.
    De Italiaanse U23 kampioen Cominelli  presteerde behoorlijk op het  vrij zware en veeleisende parcours in Engeland. Hij eindigde als 44 ste wat  resulteerde in de 6 de plaats bij de beloften. Als mountainbiker en veldrijder is Cristian Cominelli  één van de meest talentrijke jonge renners op internationaal niveau.
    " Allebei onze bikers, reden een goede wedstrijd. Spijtig genoeg kon Tempier zijn positie vooraan niet handhaven en moest hij de rol lossen. Cominelli  reed wel  een  constante wedstrijd .  Voor onze jonge Portugeese belofte  Ricardo Marinheiro was het een kwestie van ervaring opdoen.  Het TX Active-Bianchi  team kijkt vol vertrouwen  uit naar de 2 de grote confrontatie in Houffalize." zegt voorzitter Massimo Ghirotto.

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Houffalize krijgt première van MTBkids.be

    De populaire MTB KIDS BLOG werd de voorbije maanden in een nieuw kleedje gestoken !  

    Er werd een nieuwe domeinnaam gekozen en daarom verdwijnt het woordje ‘BLOG’ uit de naam.  Het is meteen een nieuwe belangrijke stap in de verdere uitbouw van het initiatief dat in 2008 het levenslicht zag.

    “De huidige generatie kids zijn de toekomst van de Belgische mountainbikesport.  Daarom verdienen de kids zoveel aandacht op een eigen webstek. Het aantal kids dat de laatste jaren de weg naar het mountainbiken heeft gevonden, is spectaculair toegenomen, vooral in Vlaanderen”  zegt Pascal Loquet, de bezieler van MTBkids.be

    Het team van NODRUGS tekende voor een gloednieuwe ‘coole’ stijl op maat van de kids.  NODRUGS ontwikkelde een nieuwe website om de kids een volwaardig platform te bieden.  Maar nog even geduld: pas vanaf zaterdag kan iedereen terecht op www.MTBkids.be

    De nadruk blijft liggen op verslagen en foto’s van alle jeugdwedstrijden (van 7 tot 14 jaar) in België.  Maar vanaf nu kan je bij MTBkids.be terecht voor alles over mountainbike en kids !

    Stefan Vanpol werkt sinds vorig jaar mee aan het project: “Vanaf 2010 kunnen we rekenen op de inzet van nieuwe reporters en fotografen.  Het is dankzij hun bereidwillige medewerking dat de opvolging voor MTB KIDS BLOG werd verzekerd.  En we hebben daarom ook een exclusieve samenwerking met mountainbike.be en NODRUGS opgezet.” 

    “Mijn foto’s worden al een paar jaar gebruikt door MTB KIDS BLOG.  Toen ik gevraagd werd om nauwer samen te werken met het nieuwe project heb ik geen moment getwijfeld.  We doen het voor de kids” aldus fotograaf Fred Seykens.

    De website wordt de komende maanden nog uitgebreid met een paar nieuwe rubrieken en initiatieven.  Niet toevallig komt de release van de eerste versie op zaterdag 1 mei online, het weekend van de Wereldbeker in Houffalize.  

    Kom langs op de stand van NODRUGS in het rennersdorp voor een eerste kennismaking met MTBkids.be.  Tot in Houffa !

    MTBkids.be TEAM


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Manuel Fumic hoopt op top5
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De Fumic brothers waren jarenlang het uitbangbord van het FBI team en van de Duitse MTB sport.

    Begin 2008 doken de problemen op ;  de jongste Manuel  sukkende met zijn knie en de oudste Lado met gezondheidsproblemen.
    Daarbij kampte het FBI team  met dopingsperikelen en kwam het tot een rechtszaak ivb met de omstreden ' where-abouts'.
    Manuel mocht desalniettemin naar de OS in Peking en kwam thuis met een 11 de plaats.

    De Duitse MTB scene met Sabine Spitz op kop, veroordeelde de standpunten van de gebroeders Fumic aangaande de ' te strenge 'controles van de NADA.

    Daarop ondernamen de sympathieke broers , onder impuls van hun ilustere vader,  stappen om de Duitse bond te verlaten en in Croatie of Slovenie een vergunning aan te vragen.
    Uiteindelijk werd het FBI team opgedoekt en ging de jongste Fumic op zoek naar een nieuw team.  De intussen 28 jarige '  Mani ' vond onderdak bij het Cannondale team en werd  begin 2010 teamgenoot van Roel Paulissen.
    De Duitse kampioen van 2008 heeft de verwachtingen  ruimschoots ingelost. In Dalby Forest legde hij beslag op de 6 de plaats wat hem in Houffalize een plaats op de eerste startrij oplevert.   Goed voor de moraal en voor het zelfvertrouwen van de Duitser , die in 2004 wereldkampioen werd bij de beloften en sindsdien niet uit de internationale top was weg te denken.
    In Houffalize gaat hij voor een podiumplaats ttz. een top5 plaats. " Als dat niet lukt is het geen ramp, ik focus me vooral op de World Cup in Offenburg . Echt technisch is de nieuwe omloop in Houffalize niet  , maar wel zwaar,  met verschillende steile beklimmingen en natuurlijk ook de steile afdalingen.  Of het gaat regen blijft voorlopig nog afwachten. Maar als dat het geval is,  zal het niets voor mij zijn  . " lacht Manuel Fumic.

    Categorie:World Cup
    28-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Junioren selectie voor Houffalize
    Er heerst nogal wat onzekerheid over de deelname aan de World Cup voor juniores.
    Hopelijk brengt volgend  bericht enige duidelijkheid :

    Op de UCI startlijst staan volgende renners vermeld voor deelname in Houffalize  : 
    Didier Bats, Bart De Vocht,  Davy Houben , Arnaud Hoyaux  , Jens Schuermans  en Bram Van Wijmeersch met nummers van 17 tot 22.

    Verder kregen Jeff Luyten en Jens Vanderkinderen van Team Saeco de nummers 79 en 80 terwijl Fabrice Mels  ( G Skin Delforche ) en Pieter Geluykens  ( Trek KMC ) met  88 en 89  aan de start komen

    Op  diezelfde lijst staan  volgende renners  als B kern vermeld:  Dylan  Beeckman  (94), Leander Bertels ( 95 ), Olivier Bruwiere (96), Pieterjan Kindermans (97) , Nicolas Metz ( 98 ) en Tom Steurs met 99. 

    zie : http://www.uci.ch/templates/BUILTIN-NOFRAMES/Template1/layout.asp?MenuId=MTU5MjA&LangId=1

        
     

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Reevax MTB Racing Team
    Klik op de afbeelding om de link te volgen


    De zware trainingsweken op Gran Canaria werpen bij het begin van het marathonseizoen al onmiddelijk hun vruchten af.
    Vorige week was Peter ' Pepe' Palinck  nog 6de in de 4h ATB Challenge in Bladel (NL), afgelopen weekend stoomde hij door naar de 3de plaats in de Mega Sports Sorpetal marathon in Sundern  Hagen (D).

    Schitterend weer met een deugddoend zomers aanvoelend lentezonnetje en stoffige trails zorgen voor ideale koersomstandigheden.
    De start verloopt de eerste 5 km over asfalt en zoals gebruikelijk heeft Peter Palinck  het daarmee moeilijk. Maar van zodra het peloton in zijn plooi gevallen is, blijven de plaatsen lange tijd stabiel. Tijdens de 2de ronde, begint bij velen de afstand zo langzaam zijn tol te eisen en één na één kan Pepe verder naar voor opschuiven. Uiteindelijk finisht hij als 3de in de masters-2 categorie en lijkt daarmee klaar voor de 6-daagse Rally di Romagna volgende week.
    Omdat de tijdsregistratie door technische problemen in het honderd gelopen was en een uitslag de eerste uren niet verwacht werd, hebben we de podiumceremonie gemist. Gelukkig was  Karin Dehaes ( Zoef ) nog ter plaatse om, onder groot jolijt van de nog aanwezige bikers, de honeurs waar te nemen en daarmee ook haar eerste podium van dit jaar binnenhaalde.
    Kroki ( Steven Pauwels ) , op de sukkel met knieproblemen, slaagde er in om aan een rustig tempo en zonder pijn de afstand van 55 km vol te maken. Ondanks trainingsachterstand is er dus toch een lichtpuntje en  een sprankeltje hoop om de Rally di Romagna aan te vatten.



    bron : pm Reevax MTB Racing Team


    Categorie:cross country


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Foto

    Mijn favorieten
  • MTB foto's

  • Blog als favoriet !

    Archief per jaar
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 1973
  • 1972
  • 1971
  • -0001

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs