Rolf Wouters Advocaat Hofstraat 16 Houthalen tel . 011/52 52 70
Inhoud blog
  • link naar nieuwe site
  • Lancering nieuwe website
  • PROJECT 91 IN THE USA
  • Patrik Gallati naar Fischli Bike
  • Freelance-fotograaf Danny Zelck wordt officiële 'teamfotograaf' van het Granville Factory Team
  • Bike Inn 2014
  • Pascal Hossay naar Hard’n Bikers
  • Esther Süss denkt niet aan stoppen
  • Bart Brentjens komt ten val
  • Stop and Go
  • Velofollies 2014
  • Orange Monkey team
  • Zilver voor Mark Verloo
  • 24 u Finale Ligure
  • Winst voor Yorben Van Tichelt
  • Eva Lechner derde in Rome
  • Fietssportief Cup Landgraaf
  • Jonas Wellens pakt Limburgse titel
  • Todd Wells papa
  • Wereldbeker CX Rome
    Zoeken in blog

    Categorieën
  • Belgian GP (218)
  • BK (126)
  • BMX (744)
  • Crocodyle Trophy (53)
  • cross country (5668)
  • Downhill (728)
  • EK (141)
  • Eliminator (75)
  • Enduro (74)
  • Evenementen (919)
  • Flanders Cup (192)
  • Freeride (143)
  • Interview (71)
  • Kalender 2014 (248)
  • KIDS (348)
  • LMTB (170)
  • Marathon (1083)
  • meerdaagsen (593)
  • Nederland (54)
  • Olympische Spelen (90)
  • Produkten (201)
  • reglementen (40)
  • Strandraces (134)
  • Te Koop (17)
  • Trial (304)
  • varia (493)
  • veldrijden (379)
  • video (3)
  • Wallonia Cup (1)
  • WK (220)
  • World Cup (533)
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    MTB-LILY
    alles over mountainbiken en BMX
    met Lily en Chantal
    24-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Podia beringen
    Beringen 214 augustus 2013


















    Categorie:Belgian GP
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kids Challenge Beringen
    U15


    Categorie:KIDS
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Jarige José Antonio Hermida
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vandaag viert de Spanjaard José Antonio Hermida in Basel ( BMC Racing Cup) zijn 35 ste verjaardag.

    Tim Wijnants ( Toka Print ) blaast 26 kaarsjes uit.

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WK Pietermaritzburg
    Voorsmaakje  Eliminator


    Categorie:WK
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wereldkampioenschap wielrennen op de weg voor militairen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Wereldkampioenschap wielrennen op de weg voor militairen in Leopoldsburg.

    Defensie organiseert dit jaar het 23ste wereldkampioenschap wielrennen op de weg voor militairen. Dat wordt op woensdag 4 september gereden in Kwartier Leopold I in Leopoldsburg. De deelnemers, afkomstig uit dertien landen en vier continenten, starten in de Leopold III laan, waarna ze verschillende ronden door het militair kwartier rijden om opnieuw te finishen in de Leopold III laan. 

    Het wereldkampioenschap wielrennen voor militairen start voor de dames om 10u00. Zij leggen een afstand af van in totaal 72 kilometer in negen ronden van acht kilometer.  De grote favoriet bij de vrouwen is Maaike POLSPOEL, die op de Olympische Spelen in Londen van 2012 een 29ste plaats behaalde. Zij wordt geflankeerd door Kaat HANNES, Latoya BRULEE en Grace Verbeke. Grace waagde zich enkele jaren geleden nog met succes aan de strandraces , won de Ronde van Vlaanderen in 2010 en behaalde in hetzelfde jaar een mooie zesde plaats op het wereldkampioenschap wielrennen in Melbourne. 
    Grace Verbeke is sinds 2011 geblesseerd, maar maakt in Leopoldsburg haar comeback. Samen met Latoya BRULEE, Kaat HANNES en Maaike POLSPOEL bezorgen ze België hopelijk een medaille.

    Voor de heren wordt het startschot om 14u00 gegeven. Zij rijden zestien ronden van acht kilometer en komen na 128 kilometer over de eindstreep. De Belgische man om in het oog te houden is Nicky COCQUYT. Zijn specialiteit als pisterijder neemt niet weg dat hij ook veel ervaring heeft met wielrennen op de weg. Hij vormt dan ook de speerpunt van de Belgische mannenploeg. 

    Defensie organiseert het militair wereldkampioenschap in samenwerking met de Conseil International Du Sport Militaire (CISM), een van de grootste multidisciplinaire organisaties in de wereld. Die organisatie wil wereldvrede promoten door militairen uit de hele wereld via sport samen te brengen onder het motto ‘vriendschap door sport’.

    heren:
    Geert Vermoote
    Frederik Decaesteker
    Jeff Vaes
    Kevin Van Aenrode
    Jonas Decouttere
    Wim Heyns
    Peter Verstraete
    Nicky Cocquyt
    Tom Dekort

    dames :
    Kaat Hannes
    Latoya Brulee
    Maaike Polspoel
    Grace Verbeke

    Categorie:varia
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.World Cup Trial Antwerpen
    Antwerpen







    Categorie:Trial
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mathias Fluckiger niet naar Pietermaritzburg
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Ook de Zwitser Mathias Flückiger moet het WK in Pietermaritzburgh aan zich laten voorbij gaan.
    De 27 jarige biker van het Stockli Pro team  werd vorig jaar 3 de op het WK in het Oostenrijkse  Saalfelden na Nino Schurter en zijn oudere broer Lukas Fluckiger.
    Vorige week in Monte St Anne (Canada) was hij goed voor een 11 de plaats. 
    Al sinds het EK in Bern houdt een virus hem onder en de traditionele hoogtestage in Engadin bracht geen verbetering.

    In de Zwitserse selectie wordt Fluckiger niet vervangen.





    Categorie:cross country
    23-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rudi Van Houts past voor het WK
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Na het noodgedwongen moeten laten schieten van de wereldbeker in Mont Saint Anne heeft Rudi Van Houts  met het oog op het WK in Zuid Afrika de draad weer snel willen oppakken. 
    Helaas zijn trainingen verliepen niet helemaal naar wens en de 29 jarige Multivan Merida biker uit het Nederlandse Luyksgestel  moet nu ook passen voor het WK in Pietermaritzburg. 
    "Al mijn energie is weg en ik ben constant moe." zegt de Nederlander.

    Ook Giant biker Henk Jaap Moorlag liet weten dat hij met fysieke problemen kampt en een punt achter zijn seizoen zet.

    In deze omstandigheden blijkt dat er geen enkele Nederlandse elite renner of renster de oranje kleuren zal verdedigen op het WK in Pietermaritzburg.
    Bondscoach Tim Heemskerk riep geen vervanger op en zodoende  komt ook de Team Relay te vervallen.





    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Computerproblemen

    Beste BMX-clubs en BMX-licentiehouders,

    Jullie zullen hoogstwaarschijnlijk al enkele geruchten opgevangen hebben ivm de ranking van de Topcompetitie en de Flanders Cup.

    Ik moet jullie spijtig genoeg inderdaad meedelen dat het computersysteem de ranking na de wedstrijden niet meer maakt. Daarom hebben Diane en ik alvast het klassement van de Topcompetitie na de wedstrijd van Soumagne (30/06) zelf gemaakt. Dit zijn we ook aan het doen voor de Flanders Cup na de wedstrijd van Oostende (18/08).

    Dit wil ook zeggen dat we het slangensysteem van de punten kwijt zijn. Het enige dat we kunnen doen is de startorde van de Topcompetitie van Ranst opmaken op basis van het klassement van de Topcompetitiewedstrijden van Ravels en Peer. Ik moet wel zegggen dat dit geen garantie is dat de lijsten zullen opgemaakt worden via die ranking omdat we de ranking kwijt zijn. We kunnen alleen maar hopen.

    Ook voor de laatste Flanders Cup in Peer zullen we de wedstrijd opmaken via de ranking met de punten van de vorige 4 gereden wedstrijden, dus uitgezonderd Oostende. Ook hier dus geen garantie dat de computer de lijsten zal opmaken via ranking omdat we onze ranking kwijt zijn. We kunnen alleen proberen.

    Wij, de jury, hopen op jullie begrip. Dit gebeurt buiten onze wil en we kunnen er jammer genoeg ook niets aan verhelpen. Wij kunnen het seizoen evenwel op deze manier verder afhandelen en het klassement steeds handmatig ingeven.

    Men heeft vanuit de KBWB intussen iemand aangesteld om voor elke wielerdiscipline een nieuw progamma te schrijven. Ik heb met deze persoon al enkele keren contact gehad, maar hij is op dit moment nog bezig met de discipline WEG. Daarna komt BMX aan de beurt. Volgend seizoen zullen we dus beschikken over een nieuw progamma.

    Met vriendelijke groeten,

     Chantal BENSCH.


    Categorie:BMX
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BMX Ranst
    TOPCOMPETITIE BMX #4 – RANST
    Op zondag 25 augustus organiseert de club BMX Ranst de vierde manche van de Topcompetitie BMX 2013. Deze wedstrijd vindt plaats op het Terrein Moervelden (voormalig militair domein), gelegen aan de Bistweg 17 te Ranst.
    Het programma ziet eruit als volgt:
    Zaterdag 24/08:
    14u00-17u00 Vrije trainingen
    Zondag 25/08:
    8u15-9u30 Inschrijvingen Blok 1 (Girls & Boys t.e.m. 10 jaar en Cruisers)
    8u30-9u45 Training Blok 1
    10u00 Competitie Blok 1 (manches en finales)
    12u30-13u30 Inschrijvingen Blok 2
    13u00-13u45 Training Blok 2
    14u00 Competitie Blok 2 (manches en finales)

    Er is een mogelijkheid om ter plaatse te kamperen vanaf vrijdag 23 augustus om 17u00. Er is geen elektriciteit voorzien op de camping.
    Inkom: 2,50 EUR / 2,00 EUR (leden KBWB/WBV/FCWB).
    Voor meer info over de Topcompetitie BMX (reglement, klassementen,…): www.belgiancycling.be.

    Categorie:BMX
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Belgian GP Beringen
    http://www.beringen.be/nl/content/record/3942

    Categorie:Belgian GP
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ATB Cross Hechtel
    Zondag 8 september 2013

    Wedstrijden in het kader van het ATB CROSS klassement 
    + OPEN KLASSE voor alle moutainbikers (ook amateurs) vanaf 16 jaar






    Categorie:Evenementen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Leogang DH & 4X
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Van 19 tot 22 september vinden  in Saalfelden de  finale van de World Cup DH en het WK Fourcross plaats.
    Na het WK in 2012 kon het Oostenrijkse Leogang  met 43.500 toeschouwers, 750 deelnemers en 350 journalisten immers een  uitstekende balans voorleggen.
    Op grond van deze cijfers besliste de UCI om dit jaar de finale van de World Cup DH en het Wereldkampioenschap Fourcross in Leogang te laten plaatsvinden.


    De beslissing om het WK Fourcoss niet in Zuid Afrika maar in Saalfelden te laten doorgaan ,viel pas in februari van dit jaar. Daarmee wordt de 4X voor de eerste keer apart gehouden, dus niet samen met het  UCI Mountainbike & Trials WK.
    UCI MTB-Koordinator Peter van den Abeele : " In Saalfelden Leogang is men begeesterd van 4X en dat kan een nieuwe boost voor deze discipline betekenen."
    Door het feit  dat de  Fourcross Pro Tour Finale  op 14 en 15 september in Leogang verreden wordt, hebben de deelnemers de mogelijkheid om het parcours te testen en zich optimaal op het WK voor te bereiden.



    Categorie:Downhill
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lezyne
    Een kijkje achter de schermen 


    Categorie:Produkten
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Martin Maes wint Enduro in Whistler
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Terwijl  de Australier Jared Graves de 5 de manche van de Enduro World Serie in Whistler bij de eliten won, domineerde onze landgenoot  Martin Maes bij de juniores.
    De jonge Maes , zoon van de legendarische Patric Maes,won alle vijf de specials en was 7 min 29 sneller dan de Canadezen Wight  en Panozzo .
    De enduro van 51 km met 19 gechronometreerde km  was uiterst  veeleisend voor zowel  biker als  fiets en wordt als de moeilijkste uit de serie bestempeld.
    Martin  Maes ( GT) : " Ik vond dit echt plezant. We hebben veel plezier gehad in Whistler Park. Ik voelde dat ik hard ging en ik ben Matteo mijn mekanieker dankbaar voor zijn goede raad."
     De 16 jarige Maes voert na 5 wedstrijden de leiding in het klassement van de Enduro World Serie voor juniores.

    De zesde manche gaat dit weekend in het Franse Val d’Isere door.

    Categorie:Enduro
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LOTTO-TOPCOMPETITIE NIEUWELINGEN – ERWETEGEM
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Op zondag 25 augustus vindt de vierde wegwedstrijd van de Lotto-Topcompetitie voor Nieuwelingen 2013 plaats te ERWETEGEM (ZOTTEGEM). Deze wedstrijd loopt over een afstand van 77,5 km (25 km in lijn + 7 lokale ronden van 7,5 km) en is een organisatie van Wielerorganisatie Erwetegem. De start vindt plaats om 15u00 aan Café De Hert, Kattenberg 4 te Erwetegem. De aankomst is er voorzien rond 16u45.

    Het algemene individuele klassement na de klimkoers te Harzé (03/07) ziet eruit als volgt:

    1 HOUTTEMAN Nico KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE 73 punten
    2 GHYS Robbe SPORT EN MOEDIG GENK 58
    3 JASPERS Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W. 54
    4 TASSET Marvin LOTTO-VC ARDENNES 53
    5 VASTMANS Dries C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 53
    6 SNYERS Jari SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG 50
    7 VAN OUDENHOVE Jovany KEUKENS REDANT CYCLING TEAM 48
    8 LEYMAN Célestin CUBE-SPIE-DOUTRELOIGNE CT 45
    9 CASTRIQUE Jonas ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW 45
    10 GOEBEERT Pierre ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY 40

    Het jongerenklassement wordt aangevoerd door Gerben THIJSSEN met 21 punten voor Laurens HUYS met 11 punten. Matthias DE BOECK leidt het knelpuntenklassement met 32 punten en Ward JASPERS leidt het bergklassement met 71 punten.
    De volgende wegwedstrijd van de Lotto-Topcompetitie voor Nieuwelingen is de klimkoers te Herbeumont op 28 augustus.

    Voor meer informatie en details van de wedstrijden van de Lotto-Topcompetitie voor Nieuwelingen: www.belgiancycling.be.

    Categorie:varia
    22-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UCI C1 in Guiyang
    Voor de snelle beslissers : 

    Op 21 september wordt in het Chinese Guiyang  opnieuw een UCI (C1) wedstrijd georganiseerd met alles erop en eraan .
    Diegenen die er vorig jaar bij waren , weten dat de prijzenpot niet gering is en dat het onthaal navenant is. 
    Jeff Luyten, Jens Schuermans en Sebastien Carabin vertegenwoordigden Belgie vorig jaar  in het verre China.




    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. 3-Nations Cup te Zolder
    In bijlage de info ivm de 3-Nations Cup te Zolder op 14-15 september.

    Het zou geweldig zijn om hier veel Belgische BMX-ers aan het werk te zien. Het is een mooie kans om een Internationale wedstrijd te rijden in eigen land. Het is ook niet zo groots als een Europese kampioensronde. Maar dat maakt het net zo uniek en tof om deel te nemen. 
    Je krijgt de kans om nu kortbij eens te strijden tegen leeftijdsgenootjes uit andere landen.
    Voor de junior en elite is het een heel mooie kans om UCI punten te verdienen, die ook voor andere jongens en meisjes kunnen van pas komen ( landenranking UCI ) voor het WK 2014 in Rotterdam en zeker voor het WK 2015 in Zolder.


    Dus ik wil jullie vragen om massaal voor deze wedstrijd in te schrijven.
    En hopelijk wint BELGIE dan ook naar de allereerste 3-Nations Cup.

    BMX mama Chantal

    Bijlagen:
    20130914_3NationsBMX_3 (1).pdf (556.3 KB)   


    Categorie:BMX
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. IXS Downhill Cup voor Grégoire Pazdziorko
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Onze landgenoot  Grégoire Pazdziorko heeft afgelopen zondag de IXS Downhill Cup in het Zwitserse Wiriehorn gewonnen.
    Een mooie prestatie voor de 18 jarige  downhiller van het Barracuda/Kona team,  die  bij de juniores de beste tijd neerzette . Hij klopte in deze vierde manche van de serie  2 Zwitsers met 2 en 3 seconden.

    Categorie:Downhill
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. West-Vlaanderens Mooiste Fietsvierdaagse


    Fiets mee door de adembenemende streek van West-Vlaanderen! 
    Vanuit wielerstad Roeselare trekken we door de prachtige Leiestreek, het Heuvelland, De Kust en het Brugs Ommeland op deze sportieve fietsvierdaagse.

    info :






    Categorie:Evenementen


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Foto

    Mijn favorieten
  • MTB foto's

  • Blog als favoriet !

    Archief per jaar
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 1973
  • 1972
  • 1971
  • -0001

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs