Rolf Wouters Advocaat Hofstraat 16 Houthalen tel . 011/52 52 70
Inhoud blog
  • link naar nieuwe site
  • Lancering nieuwe website
  • PROJECT 91 IN THE USA
  • Patrik Gallati naar Fischli Bike
  • Freelance-fotograaf Danny Zelck wordt officiële 'teamfotograaf' van het Granville Factory Team
  • Bike Inn 2014
  • Pascal Hossay naar Hard’n Bikers
  • Esther Süss denkt niet aan stoppen
  • Bart Brentjens komt ten val
  • Stop and Go
  • Velofollies 2014
  • Orange Monkey team
  • Zilver voor Mark Verloo
  • 24 u Finale Ligure
  • Winst voor Yorben Van Tichelt
  • Eva Lechner derde in Rome
  • Fietssportief Cup Landgraaf
  • Jonas Wellens pakt Limburgse titel
  • Todd Wells papa
  • Wereldbeker CX Rome
    Zoeken in blog

    Categorieën
  • Belgian GP (218)
  • BK (126)
  • BMX (744)
  • Crocodyle Trophy (53)
  • cross country (5668)
  • Downhill (728)
  • EK (141)
  • Eliminator (75)
  • Enduro (74)
  • Evenementen (919)
  • Flanders Cup (192)
  • Freeride (143)
  • Interview (71)
  • Kalender 2014 (248)
  • KIDS (348)
  • LMTB (170)
  • Marathon (1083)
  • meerdaagsen (593)
  • Nederland (54)
  • Olympische Spelen (90)
  • Produkten (201)
  • reglementen (40)
  • Strandraces (134)
  • Te Koop (17)
  • Trial (304)
  • varia (493)
  • veldrijden (379)
  • video (3)
  • Wallonia Cup (1)
  • WK (220)
  • World Cup (533)
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    MTB-LILY
    alles over mountainbiken en BMX
    met Lily en Chantal
    23-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WK 24 u Sulzbach-Rosenberg
    beelden van het WK 24 u  in het Duitse Sulzbach-Rosenberg


     Wereldkampioen Ives Verbruggen






    Kristof Stes

    Categorie:Marathon
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WK 24 u Bike on Fire

    Met 664 deelnemers was het  WK 24 u  in  het Duitse Sulzbach-Rosenberg een groot succes.

    De 7 de plaats van onze landgenoot Kristof Stes in de 24 u solo  ( open  klasse )  geraakte een beetje op de achtergrond door de derde wereldtitel  van Ives Verbruggen bij de solo masters 1.

    Toch  is de 27 jarige  biker van Team-Green, New-Concept-Biking  niet aan zijn proefstuk toe. Dit jaar werd hij winnaar in de 24 u in Manage en 2 de in de Lakebike-Challenge in Nederland.

    Stes  uit Zandhoven had  vrijdag nog de vroege shift gewerkt, en was   kort nadien naar Duitsland vertrokken .
    Zaterdagmorgen  kon hij het parcours  gaan verkennen. Om 13u was de start in het centrum van Sulzbach-Rosenberg en werd er in drie blokken naar (geneutraliseerd) naar de ' Maxhütte'  gereden (een oud staalfabriek met hooghoven).
    Blok 1 de solorijders en ploegen van 2, blok 2 de ploegen van 4  renners en blok 3 met ploegen van 8 renners. Bij de solo's is er een 
    appart klassement voor de dames , die   hiervoor veel respect verdienden , want 24  uur op zo'n omloop is geen lachertje !
    Het verloop van de race voor de Belgen.
    Ives  Verbruggen  kon vanaf de start vrij  snel naar de eerste plaats van de masters 1 oprukken. Hij heeft wel  het tempo hoog moeten houden, want de tegenstanders volgden op 1 en 2  ronden.
    Kristof  Stes is normaal een trage starter. De eerste dag reed hij  rond op de 16de plaats (zijn doelstelling was een top 20 plaats). Het  was ongeveer 28 à 30 °C en veel zon (voor Kristof geen probleem). 
    Tijdens de nacht daalde de temperatuur tot 12°C. Verschillende  renners doen het dan wat kalmer aan, rustig iets eten of een kort 
    slaapje. Ives  Verbruggen en Kristof  Stes hebben de hele nacht doorgereden.
    De jacht  bij de masters op Verbruggen was open ! Stes kon gedurende de nacht van  de 16 naar de 12 plaats oprukken.
    Tegen de morgen was het zicht beter  en kon het tempo terug omhoog. In de loop van de voormiddag kwam het  zonnetje terug, Stes kon van de 11de naar de 7de plaats rijden,  omdat veel andere renners er "door" zaten.
    Kristof  Stes was dolgelukkig maar moe .

    De 39 jarige Tomas Kozàk (Bad Salzdetfurth) legde  in de open klasse 71 ronden van 7 km met 100hm af en werd de nieuwe wereldkampioen .
    Onze landgenoot Stes  maakte 59 ronden rond en legde beslag op de zevende plaats van de 53 individuelen,  die de loodzware  wedstrijd tot een goed einde brachten. 
    Zijn volgende 24u race is in Assen (NL) op 10 en 11 september, samen met Tom van de Velde (10de in 6u race te  Oldenbroek NL)



    Kristof Stes


    Categorie:Marathon
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Merida Flanderscup Langdorp

    Zaterdag 27/08/2011 :
    BK MTB ASPIRANTEN  Bosberg LANGDORP

    Timing.
    8u30-09u45: training
    10u00: 8-11jaar zonder vergunning 15-20’
    11u30: 8-9 jaar met vergunning (Kids Challenge) 15-20’
    11u15: 12-18jaar zonder vergunning 20-25’
    12u00: 10-11 jaar met vergunning (Kids Challenge) 20-25’
    13u00 PODIA

    Zondag 28/08/2011:
    09u30: Fun B (Dames & Heren)
    11u00: Fun A (Dames & Heren), Meisjes jeugd en Jongens nieuwelingen
    13u00: Heren Junioren, Masters 2 en Dames (Elite, belofte & masters)
    15u00: Beloften, elites en masters 1

    Inschrijvingen telkens 1u tot 15min voor de start van elke reeks


    Categorie:Evenementen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Trans Schwarzwald 2 de plaats voor Smart Cycling

    Ook voor het Smart Cycling team kwam het einde van de Trans Schwarzwald in zicht .  

    " Voor velen een opluchting, voor anderen, een jammer gevoel dat het nu gedaan is." zei Hans Planckaert na de vijfde en laatste etappe.

    " Silvio Claes , en ikzelf moesten ons nog eenmaal opladen, om ons avontuur in het Zwarte Woud tot een goed einde te kunnen brengen.

    De etappe naar Feldberg, was echter niet van de poes;  reeds vanaf het begin steeg het profiel bijna voortdurend,  om dan op de hoogste top van de Feldberg(rond de 1400 hm) te eindigen.

    En ook  nu was het zonnetje terug van de partij, 's morgens klom het kwik al terug dik boven de 25 °C en meer .
    10 u, poef, en direct een asfaltklim omhoog.  Ik zat goed en schoof mee met de beste bikers.  Silvio volgde in mijn wiel.

    Na enkele km klimmen, begon het peloton, zich al te splitsen.  Silvio kreeg zijn Rotwild niet tenvolle in de klimversnelling.  Ik daarentegen, zat met een supergevoel.  Eigenlijk mijn beste dag.  Ik liet me wat uitzakken, om alzo mijn teammaat bij te staan. 

    Tot aan de 1ste bevoorrading, dus zowat  19 km ging  het hoofdzakelijk in stijgende lijn.  Er bevonden zich 2 masterteams voor ons.  Geen nood echter.  We hadden genoeg voorsprong op de 3de masters.  Wij bevonden ons, in een groepje waarin o.a. de 4de masters(eindrangschikking) zich bevonden.  Het was een goed,gezapig tempo dat we reden in dat groepje.

    Na de bevoorrading was het parcours  wat minder heftig en wat meer in dalende-vlakkere lijn.  Silvio begon zich wat beter te voelen.  Onderweg bikten we ook over mooie weggetjes heen.  Halfweg, het parcour, dan terug bevoorrading.  De drank vloog vlot door onze keelgaten, en het was nodig,want het was warm...

    We bleven met nagenoeg dezelfde bikers, in ons groepje (van een man of 10-14).  Om onze krachten wat te sparen, lieten we het werk vooral aan de andere bikers, en zo konden we bijwijlen wat 'uitrusten'.  Het ging nog nodig blijken, want het venijn zat hem in de staart van de rit.  Na een klim van een 10-tal km(laatste stukken,wat op en neer), konden we eindelijk een lange afdaling aanvatten.  Ik zat nog steeds met 'overschot' te rijden.  Silvio beet zich vast in het wiel van het andere masterteam.

    Met nog een 10-tal km te biken, volgde dan de laatste bevoorrading, uitstekend aangegeven door Irja trouwens. 

    Nu was het blijven klimmen, tot aan de top van het Schwarzwald-gebied: de Feldberg.  Om alsnog de 3de pl. te bemachtigen vandaag, besloten we alles te zetten op de slotklim,die vooral uit schotterpaden bestond.  Ikzelf en Silvio persten er het laatste greintje melkzuur uit onze kuiten, en we sloegen al direct een gat van een 100-tal meters, op het andere masterteam.  En we konden onze voorsprong geleidelijk aan zelfs wat uitbouwen.  Nu was het enkel nog volhouden.  Pushen, pushen...  Gelukkig, na een 4-tal km klimmen,veranderde het parcours;  nu in een wat meer golvende lijn, en konden we wat meer recuperen.  Ik zette me op kop, en net voor de laatste 1.5 km, zagen we nog een masterteam 100 meter voor ons, de brug , richting top aanvatten.  Misschien terug toch nog 2de??  We probeerden nog onze laatste spirit uit te persen.  De laatste km, waren nog heel steil op de flanken, wat hobbelig.
    Nog een kort schotterpadje, en uiteindelijk strandden we op een 100-tal meter,van de 2de plaats.
    Maar we waren 2de in de einduitslag, bij de masterteams.  Een geweldige prestatie, zeker als je bekijkt, welke teams er dit jaar meestreden. 
    Hierbij, bedank ik in eerste instantie, mijn geweldige teammaat Silvio, die enkele geweldige ritten op zijn rekening nam, en duidelijk terug in supervorm is.
    En zonder Irja, zou het voor ons veel moeilijker geweest zijn, om dit avontuur tot een goed einde te brengen. 

    Verder nog een grote merci, aan mijn trainer Stefaan De gendt (Smart Cycling),en de vele sponsors.
    De Trans-Schwarzwald  was een heel mooi evenement, mooie parcours, en een leuke ambiance met de vele Belgen hier aanwezig." aldus Hans Planckaert uit Ieper.








    Categorie:meerdaagsen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Grand Raid Cristalp voor Urs Huber

    De 22 editie van de Grand Raid : 125 km  met 5025 hm van Verbier naar Grimetz  werd gewonnen door de Urs Huber.
    In 6:09.32,6 klopte de Zwitser van het Stockli team,   de Duitse Bulls biker Karl Platt en  de 38 jarige  Alexandre Moos.
    Konny Looser , de ploegmaat van Huber werd vierde.
    Het draaide uit op een strijd tussen de titanen ,  met Karl Platt de winnaar van 2010  en Alexandere Moos, die in 2009 zegevierde , tegen de 25 jarige Urs Huber, die het uiteindelijk haalde met 4 min 18 op de Duitser Platt.

    heren :

    1 Urs Huber
    2 Karl Platt 
    3 Alexandre Moos
    4 Konny Looser
    5 Alban Lakata
    6 Benjamin Sonntag
    7 Robert Mennen
    8 Marzio Deho
    9 Steffen Thum
    10 Friederich Dahler

     dames :

    1 Bigham Sally 
    2 Nuessli Jane
    3 Giacoumzzi Elena

     


    Categorie:Marathon
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EK Jongeren onder 17 Graz
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Trek KMC biker Kenneth Coomans brengt verslag uit van zijn EK ervaring  in  Graz.

    Dag 1 :

    Op de eerste dag was er een tijdrit van 900m (per team moest 1 iemand deze rijden). Deze tijdrit zou de start volgorde van de team relay (later op die dag) en de plaats van de box (technische zone) bepalen. In de start van de tijdrit zat ik niet meteen in de pedaal , maar voor de rest liep alles perfect en legde ik de 24e tijd af. 4-5 sec. trager dan Remy Metz.

    De team relay was om de beurt een rondje op het parcours rijden  ; ik mocht als 24e starten. Na mijn ronde hing ik 18e. Na de ronde van Michelle Verstrepen en Nick Vanpol  zijn we 30e geëindigd.

    Dag 2:

    Na de technische proeven (die ik heel slecht deed) moest ik als 67e  starten op 2.40 min straftijd van de 1ste. In de start (met een man of 6) nam ik het wiel van Scott Seykens , die evenveel strafpunten had.  Na 2,5 ronde reed ik plat .Gelukkig kon ik blijven rijden tot op 50m voor de bevoorrading. Enkele plaatsen verloren maar toch nog als 45e over de finish.
    Dag 3:

    de XCO X large was 1 grote ronde en dan 1 kleinere. Eerst 6km klimmen gevolgd door een afdaling vol rotsen van 5 km! Dan weer de eerste 4 km van de klim en de laatste 3 km van de afdaling… in de start zat ik rond de 30e positie na 4 km klimmen zat ik 24e. Op het einde van de eerste ronde hing ik in een groep van 5 voor de 31e plaats. Samen met de perfecte locomotief, een Deen die wou geven op het asfalt en een perfect tempo reed. Op de laatste klim haalde we man na man in.. Ik zat 3 van de 4km in het wiel en nam pas de laatste km over. Ik schakelde een tandje bij en probeerde weer men cadans te zoeken. Na enkele honderden meters zag ik dat hij moest lossen en trok ik nog eens stevig door tot op in het wiel van een Hongaar (die 50m voor me reed) te komen op het asfalt 26. Ik kon net het wiel nemen en kon dan even uitblazen voor de 23e plaats. Net voor de stenen nam ik over maar maakte een slipper in het gras en zat hij terug voor me. De Deen die ik los reed kwam er terug bij en in de afdaling reed een of andere zot me voorbij… Ik ging in het wiel van de Deen (als 26e) het gras op en moest nog sprinten voor de 25e plaats (men doel vooraf) maar ik kon er net niet over (1 honderdste)
    Dag 4:

    De XCO : ik mocht als 39e starten (individueel klassement) met als doel top 25 (en top 30 in het klassement) in de eerste bocht (na 20 meter) hing ik al 30e ik kon deze positie in de startronde houden (de ronde waar ik het meeste schrik voor had) in de eerste van de 3 ronde kwam ik als 25e door. Maar ik zat al fel in het rood tijdens men 4de wedstrijd! Maar blijkbaar zat de rest er helemaal door en kwam ik na de 2e ronde als 21e door en kon ik in de laatste ronde nog 3 man inhalen en werd ik heel tevreden 18e. (4e eerstejaars)

    In het eindklassement kwam ik 2 punten tekort voor de top 30. Ik werd dus 31e (8ste eerste jaars) en 2e Belg (Remy Mertz  was 7e)


    Het was een ervaring die ik niet vlug zal vergeten!
    Nu een paar dagen rusten en dan op naar Langdorp…


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kris Janssens haalt zilver op het EK masters
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Afgelopen zondag  stond Kris Janssens  opnieuw aan de start van het Europees Kampioenschap Marathon masters in Graz, Oostenrijk, met ambities om zijn derde plaats van vorig jaar te evenaren. De 37 jarige biker van team Deacthlon werd 12 de algemeen , wat goed was  voor de zilveren medaille bij de masters 1.

    " Na een starklim van 500 hoogtemeter aan een gemiddelde van 28% die mij helemaal niet ligt zit ik pas ergens rond de 20ste plaats…doseren… want het is pas 8u00 ‘s morgen, het is dan al heet en er volgen nog 100 kilometers met flink wat stevige klimmen (totaal +3800hm) en steile, rotsige, superlastige afdalingen die me veel beter liggen ! Vorig jaar reed ik nog lek, dit jaar dus gekozen voor nog stevigere velgen en banden, waardoor ik voluit kan afdalen. Door de felle buien van de dag voordien lagen de rotsen er in de bossen dikwijls nog glad bij waardoor veel concurrenten stukken te voet afdalen. Zo schuif ik in elke afdaling stilaan op. Jammergenoeg gaat dat deels weer verloren wanneer ik in een dorp, samen met een Italiaan, verkeerd rij en zo een tweetal minuten verlies. De bewegwijzering is niet optimaal ! Eens halfweg blijft mijn diesel vlot draaien terwijl de motor van menig concurrent begint te sputteren. Op het dak van de rit lig ik al 3de en daarna volgt enkel nog een
     afdaling van 1000 hoogtemeter naar de finish met nog twee klimmetjes tussenin. De eerste knik is te steil en te glibberig om te rijden. Terwijl ik mijn wandeling begin, zie ik 80m boven mij de tweede stappen, ik schat een tweetal minuten voor. Goed voor een alles of niets finale : ik stort me naar beneden in de single tracks bezaaid met rotsblokken en het laatste knikje trek ik een spurt dat de het melkzuur er langs de oren uitkomt… 1000m voor de finish zit ik nog 50m achter en valt hij tussen de dikke rotsblokken en enkele boomstammen, maar ik kan er niet voorbij. Iets verder zie ik een gaatje, schiet er voorbij en zet mijn kamikaze rit verder. Aan de finish hou ik 10 seconden over ! Steendood, maar wel met een zilveren medaille !" aldus Janssens, die eerder dit jaar het brons wegkaapte op het BK in Halle.

    Categorie:Marathon
    22-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wereldkampioenschappen MTB & Trial – Champéry
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Op voordracht van de bondscoaches selecteerde de Sporttechnische Commissie volgende renners om deel te nemen aan de Wereldkampioenschappen MTB & Trial, die zullen plaatsvinden van woensdag 31 augustus tot zondag 4 september 2011 in Champéry (Zwitserland) :


    MTB:

    Heren Juniores

    Didier BATS
    Boris CARA
    Pieter GELUYKENS
    Kevin PANHUYZEN
    Nicolas SCHEIRE
    Jens SCHUERMANS

    Heren U23

    Sébastien CARABIN
    Jeff LUYTEN
    Ruben SCHEIRE

    Heren Elite

    Kevin VAN HOOVELS

    TRIAL:

    Heren Elite 26 inch

    Kenny BELAEY
    Pierre-Charles THOMAS
    Iciar VAN DEN BERGH

    Categorie:WK
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Henk Jaap Moorlag 26 in Tsjechie en 16 de in Italie
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De Nederlander Henk Jaap Moorlag sluit het World Cup  serie af met een goed gevoel. Met zijn 16 de plaats in Val di Sole heeft de 21 jarige Rabobank Giant biker  immers aan de helft van de Olympische  selectienorm voldaan.
    "Ik  had echt niet gedacht dat ik deze halve nominatie nog zou krijgen. Ik ben er een beetje stil van." zegt de man uit Onstwedde. 

    Het NOC  hield rekening met de 7 Zwitsers die zich naar  de top10 reden in Val di Sole , en waarvan er max. 3 naar de Spelen mogen.
    Als Moorlag in 2012 nog één keer in de top twaalf rijdt in een World Cup wedstrijd, heeft hij een ticket  voor Londen  te pakken.
     
    " Eigenlijk had ik de Spelen al  een beetje uit mijn hoofd had gezet. Maar dit geeft weer hoop. 
     
    De wereldbeker van 2011 zit er alweer op en ik heb hem prima kunnen afsluiten. Na het EK in Slovakije  zijn we 2 dagen later afgereisd naar Tsjechie voor de 6e wereldbeker van het seizoen . Ik voelde me  de hele week erg sterk de hele en dat  kon ik ook laten zien in de wedstrijd. Het was een geweldige wedstrijd met enorm veel publiek . Zo'n 25.000 man stonden er naast het parcours van 4.5 km en dit zorgde voor kippenvel bij elke klim. De wedstrijd ging erg goed ik kon mij de hele wedstrijd handhaven in de top 20 maar de laatste 2 ronden zakte ik er een klein beetje door ik werd 26e maar het gevoel was super. Wel was ik helemaal kapot na de wedstrijd en moest ik 45 minuten liggen. 1 dag later zaten we 12u in de auto en ging de reis naar Italie voor de finale van de wereldbeker. Ik moest op dinsdag even goed herstellen zodat ik woensdag weer fit kon trainen. Dit lukte ook prima ik. Donderdag deed ik nog een duurtraining en vrijdag een gewone wedstrijd voorbereiding. Ik hoopte dat ik bij de beste 20 kon rijden.

    Bij de start was er een valpartij helaas lag Rudi van Houts hierbij, ik kon er net omheen en kon in de startronde mijn positie behouden. De eerste volle ronde probeerde ik zoveel renners in te halen samen met mijn teamgenoot Fabian Giger. Ik wist dat , als ik Fabian kon volgen , dat ik goed zat want hij is een van de beste klimmers van het peloton en het was een rondje met heel veel klimmen. Na 2 ronden moest ik hem laten gaan en lag ik op plek 18.
    Ik hoopte dit vol te kunnen houden. Maar aan het begin van de 4e ronde zag ik dat andere renners het zwaar kregen ,  ik voelde mij steeds nog goed en  kon plekje voor plekje opschuiven. Toen ik de laatste ronde in ging lag ik slechts 15 sec achter plek 10. Ik probeerde het gat te dichten want als ik bij de beste 12 kon finishen had ik een halve nominatie binnen. Helaas kon ik het gaatje niet dichten maar ik kon nog wel een paar plekken goed maken. Ik moest sprinten voor plek 14 , maar helaas verloor ik de sprint maar ik werd wel heeeeel tevreden 16e.

    Dit was ongetwijfeld mijn beste wedstrijd van het seizoen als ik 1minuut sneller had gereden had ik in de top 5 gezeten maar 1 minuut is een heel groot verschil. Het geeft een heerlijk gevoel dat ik in de laatste wereldbeker nog een super prestatie neer heb kunnen zetten dit geeft mij een goed gevoel voor volgend jaar.

    Ik ben  van  Munchen naar huis gevlogen, ik ga even 2 dagen herstellen en dan zal ik nog 3 dagen pittig maar kort trainen. Vrijdag vertrek ik naar Champery (Zwitserland) voor het WK. Ik hoop deze goede conditie vol te kunnen houden en dan iets moois neer te kunnen zetten op het Wereld Kampioenschap! "


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Patrick Meersschaert Bikepark.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Zondag is  in aanwezigheid van de familie  Meersschaert in de Houtvoortstraat  in St Gillis Waas het gerenoveerde sportpark officieel in gebruik genomen. Blikvanger op de plechtigheid was de opening van het Patrick Meersschaert Bikepark. Daarmee eert  de gemeente   de overleden mountainbiker .
    Volgens de Waaskrant was het sportcomplex in de Houtvoortstraat  twaalf jaar na de opening  aan renovatie toe . Enkele lokaties werden niet meer gebruikt en lagen er verwilderd bij, terwijl er grote nood is aan sport- en spelruimte in de gemeente. Het complex kreeg onder andere een joggingpad, een Finse looppiste, een skateterrein en een hondensportveld. Ook de speeltuin werd opgesmukt en kreeg twee  picknicksets. De gemeente liet in samenwerking met Nico Vink en Kris Hertsens  een mountainbikeheuvel aanleggen, die de naam kreeg van de bekendste en invloedrijkste mountainbiker die Sint-Gillis-Waas de voorbije jaren heeft gekend, nl.  Het Patrick Meersschaert Bikepark.

    Patrick Meersschaert begon zijn sportcarrière rond 1990 en werd drie keer wereldkampioen bij de masters . Midden augustus 2009 kreeg Meersschaert, op de vooravond van z'n vertrek naar het WK in Pra Loup, een hartstilstand. Op zaterdag 18 december 2010  is hij overleden .Patrick Meersschaert was niet alleen  drievoudige wereldkampioen mountainbike ; hij was ook Belgische Kampioen, leraar economie van het College en promotor van de mountainbikesport.
    Als medeoprichter van de Ronde van het Waasland MTB,  organisator van wedstrijden voor de jeugd en coach in de mtb-school Waasland  wist hij als geen ander de jeugd  warm te maken voor de sport.


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jim Thijs ontgoochelt op Europees Kampioenschap XTERRA
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Na zijn uitstekende prestatie op de XTERRA manche in Tsjechië, trok Jim Thijs met hoge verwachtingen naar het Europees Kampioenschap XTERRA dat afgelopen zaterdag plaatsvond in
    Duitsland. Maar Jim kende een totale offday en kwam pas als 14e over de eindmeet.
    Jim startte vrij vlot in het zwemmen maar na 200m moest hij de groep met de favorieten al lossen. Uiteindelijk kon hij pas als 24e aan de mountainbikeproef beginnen. “Ondanks mijn slechte zwemprestatie, begon ik nog niet te panikeren”, vertelt Thijs achteraf. “Na mijn goede prestatie in het moutainbiken in Tsjechië wist ik dat ik mijn achterstand nog kon goedmaken.” Maar de realiteit was anders. Thijs vond nooit zijn superbenen van in Tsjechië en kreeg de leiders nooit in zicht.
    Jim zette uiteindelijk al zijn hoop op het lopen, maar ook hier bleek het kalf al verdronken. Hij verloor zelfs nog een plaats en kwam zo pas als 14e over de meet.
    “De enige verklaring die ik kan geven, is dat ik nog niet voldoende gerecupereerd ben van de XTERRA wedstrijd in Tsjechië. Desalniettemin ben ik zwaar ontgoocheld. Als je weet dat ik dit jaar op 3 XTERRA wedstrijden al 2 keer als 3e Europeaan over de meet kwam, dan had hier meer ingezeten. Dit is zelfs mijn slechtste resultaat ooit in een XTERRA wedstrijd.”
    De Zwitster Marceau mocht zich uiteindelijk tot Europees Kampioen kronen, de Duitser Dietz werd 2e en de Tsjech Zadak derde.

    Categorie:varia
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SKS Sauerland marathon
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De Nederlander Bram Rood  heeft de Sauerland marathon in het Duitse  Grafschaft op zijn naam geschreven.
    De lange afstand hield 109km met 2800 hoogtemeters in .

    Twee grote ronden moesten er gereden worden.
    Na ruim1 ronde besloot de 27 jarige biker van het Mitsubishi mountainbiketeam  een tempoversnelling te maken , wat hem meteen een voorsprong opleverde ; deze heeft hij gedurdende de wedstrijd weten te vergroten, met winst als gevolg. Stefan Danowksi eindigde meer dan 8 min later als tweede.
    Ad De Brabander won de wedstrijd bij de masters 1.

    Birgit Sollner was in 4:51:25.1 de snelste dame op de 109 km . De Nederlandse Giant bikester Monique Zeldenrust werd mooi tweede.

    109 km
    1. ROOD Bram Ned
    2. DANOWSKI Stefan
    3. HERMANN Peter

    59km
    1. FRIEDRICH Max
    2. WÜLLNER Anselm
    3. HOFFMANN Henrik

    47km
    1. KAMPHAUS Christopher
    2. WIEGELMANN Maurice
    3. BRAUN Julian

    Categorie:Marathon
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Police Bike Marathon Ouren
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Zondag waren de politie-agenten nog meer dan anders onze vrienden.
    Ze stelden namelijk het Belgisch Kampioenschap MTB Marathon voor politiediensten open voor alle bikers. Deze wedstrijd over 90km en 2000hm trok door het Eifel gebied. De start en finish lagen in Ouren, een dorpje buiten de wereld, vlakbij het drie landen punt Duitsland-Luxemburg-België, waar ook de Wallonia Cup te gast was.
    Kort voor de start regende het een tiental minuten vrij hard, even schuilen, maar de rest van de wedstrijd zou het droog blijven en zelfs vrij warm worden.
    Jonas De Backer werd de uiteindelijke winnaar voor Kristof Houben en Bram Saeys. Michiel Van Aelbroeck eindigde na een vrij hectiche wedstrijd als  4 de.
    Zijn Relaas :

    " We startten aan de brug over de Our en na minder dan een kilometer draaiden we de eerste lange klim op. Kristof Houben en Jonas De Backer gingen er als speren vandoor. Ik spartelde ergens rond de 10e plaats. Na een tiental kilometer passeerden we aan het kasteel en door het dorp van Burg-Reuland. Het parcours was vrij snel. Uitendelijk zou een tien procent ervan over toffe singletracks gaan, maar ertussen zaten heel wat verbindingsstukken over grindwegen en asfalt. Duitse stijl dus, al zaten er enkele toffe cross-country singletrack bosjes in die je in een Duitse marathon nooit zou tegenkomen.
    Ik hing continu op een minuut van een groepje van 5 bikers die voor de derde plaats aan het strijden waren. Na ongeveer 35km zag ik ze echter in tegengestelde richting komen. Geen pijlen meer… En nochtans waren we tot op dat punt zeker juist, want niet veel ervoor stond er nog een pijl. Misschien een corrupte agent die een pijl te veel tekende om zijn zegekansen te verhogen?
    Gelukkig had Jan Gettemans het parcours op zijn gps staan. We reden nu met een groepje van 7 in derde positie. Er volgde een lang stuk asfalt dat we gebruikten om wat te herstellen. Hierna volgden de steile hellingen elkaar op en Bram Saeys was bergop een maatje te sterk voor de rest van de groep. Ik ging één keer enthousiast mee maar forceerde me en vervolgens liet ik de groep rijden om mijn eigen tempo te zoeken voor de laatste 30km. Op Bram na, zou ik de rest van de groep nog inlopen. Al was Jan normaal buiten schot gebleven, ware het niet dat hij in volle finale nog even verkeerd reed.
    Die finale was niet van de poes, na 92km passeerden we in Ouren en we zagen de finish liggen. We moesten echter nog een rondje van 3km afleggen met niet minder dan 100 hoogtemeters en een stevige singletrack afdaling. De leuke extra afdaling was mij de klim wel waard, ook al zat ik net als de meeste andere bikers al een hele tijd kapot. Alice ,mijn vriendin stopte zelfs boven op de klim om te bellen (geen ontvangst uiteraard), want ze had al 71km en vond het niet normaal om opnieuw van Ouren weg te rijden…
    De 65km bleken er bijna 73 te zijn. Jonas De Backer won voor Kristof Houben en Bram Saeys. Ik finishte als 4e in een tijd van 4u10’.
    Camille Martin was de sterkste politieman. Marc Vanacker en zijn team zorgden met beperkte middelen voor een toffe dag op de bike, al moeten er nog wat verbeteringen aangebracht worden. De bepijling moet een stuk beter. Vaak kwamen we pas in of zelfs soms na de bocht te weten waar we heen moesten. Dit is vervelend als je bvb in een afdaling een kloofje kan slaan. Tegen wanneer je de juiste weg gevonden hebt, zitten de anderen terug in het wiel. Verder was een briefing bij de start nuttig geweest, zodat de mensen het exacte aantal kilometers kenden en wat reserve konden houden voor deze loodzware finale. Het moet ook mogelijk zijn om hier en daar enkele asfaltstroken te vervangen door een extra singletrack. Bij de finish kregen we een heerlijke braadworst, alsook een verfrissende Cola.
    Bovendien was er een altijd-prijs aanwezigheidstombola. Ik wil ook de mensen van Squirt even bedanken. De afwisseling van modderpoeletjes, wat natte wegen en de warmte zorgen vaak voor een erg droge krakende ketting. De Squirt wax laag die ik deze week aanbracht, zorgde ervoor dat de ketting van start tot finish gesmeerd liep." aldus Van Aelbroeck van het Waasland MTB Team.

    uitslagen volgen asap

    Categorie:Marathon
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Trans Scharzwald : Frans Claes op 4
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Vandaag stond in de Trans Schwarzwald  de laatste rit op het programma  met vertrek in  Murg-Niederhof en  aankomst boven op de Feldberg.
    Het  werd een korte etappe (62km)  met veel klimkilometers (2000hm) .   Markus Kauffmann won de  laatste etappe voor Hannes Genze en de Zwitser Andres Kugler. Onze landgenoot Frans Claes eindigde op de warmste dag ( 34°C) op de vierde plaats.
     De 32 jarige Andreas   Kugler van het Multivan Merida team ging met de eindzege aan de haal. Hij haalde het met 46 sec voosprong op zijn ploegmaat Hannes Genze en Markus Kaufmann. Frans Claes eindigde verdienstelijk op de vierde plaats in de eindstand.

    " Van bij de start moet er stevig bergop gefietst worden. De benen voelen bij aanvang van de rit minder fris aan en ik moet me beperken tot aanklampen bij de eerste groep. Hoe verder de rit vorderde  hoe beter het begon te lopen en op de laatste helling voelde ik me zelfs nog goed genoeg om een gooi te doen naar een felbegeerde ritzege. Op de laatste steile stroken door een weide gingen Kauffman, Kugler en Genze er op hun 29er van door en kon ik net niet mee.
    Met deze 4de plaats en de 4de plaats in de eindstand ben ik echter zeer tevreden. Vooraf had ik me top5 als doel gesteld en met de aanwezige tegenstand en de behaalde 4de plaats kan ik alleen maar met een goed gevoel terugblikken op deze editie van de Trans-Schwarzwald
    ." aldus Frans Claes van het Connections team.

    Bart Aernouts werd vandaag 7 de en dat leverde de biker van het Rabobank Giant team de 6 de plaats op in de rangschikking.
    C Bear biker Jan Dams kwam  in de laatste etappe als 21 ste over de eindmeet en werd  12 de .
    Geoffry Maes van team Bike Inn  finishte 19 de en werd daarmee, na 471 km,  24 ste in het klassement.

    De Finse Pia Sundstedt won  alle vijf de etappes en daarna de Trans Schwarwald  2011, voor Milena Landtwing en de Nederlandse Daphny Van Den Brand.

    Onze landgenoten Hans Planckaert en Silvio Claes werd vandaag voor het eerst 3 de bij de masters 1.  De 4 tweede plaatsen leverden  de mannen  van het Smart Cycling team de tweede plaats in de eindstand op. Udo Bolts en Andreas Strobel wonnen alle vijf de etappes en vanzelfsprekend ook het eindklassement.
    Het Flandria duo met  Marc Roggen en Paul Andries waren goed voor de 8 ste stek ; Pasal de Kort en Johnny Goetschalckx  werden 9 de en  Gunther Van den Hende en Guy De Vleeshouwer vervolledigden de top 10 bij de teams.

    Heinz Zinke en Marc Detaille waren niet uit de top 3 weg te slaan en eindigden bij de masters 2 op de derde stek.
    Dat de concurretie aan elkaar gewaagd was, bewees het duo Luc Smits en Ben Mattheus dat met 4 vierde plaats op nummer 4 eindigde in dezelfde reeks.

    Rudi Geentjens ( Bike Inn)  werd tweede in de reeks van de masters 3 en moest zelfs geen minuut toegeven op Ralf  Hubler, de Duitse winnaar.

    Tot slot  vermelden dat ook bij de mixed teams er 2 Belgische teams in de top 10 zijn geëindigd:
    7de plaats voor  Wim Peers en Katrien Geuens (Bike Inn Herentals), net voor het MTB Trust team (8ste plaats) met Mieke Deroo en Wouter Declerq.


    volledige uitslagen : 
    http://www.abavent.com/abavent2/ergebnisdienst/vmts2011/pdf/VMTS2011_nach_5_Etappen_Endergebnis.pdf


    Categorie:meerdaagsen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB-Crossride-team 3de in de 6 u van Oldebroek

    Afgelopen zaterdag vond in het Overijsselse Oldebroek ( Ned) de eerste editie van de 'Van Werven 6 uurs race 'plaats.
    ATB- vereniging Oldebroek had op hun thuisparcours een ongeveer 6 km tellende wedstrijd ronde uitgezet. Dat voornamelijk uit veel draai en keer werk bestond en enkele korte klimmen.
    Om 11.00 uur werd het startsein gegeven en om 17.00 was de finish.
    Binnen 6 uur moesten de ruim twintig teams in estafette vorm  of individueel zoveel mogelijk ronde afleggen.
    Het MTB-Crossride-team was met twee teams en twee individuele renners aanwezig. Het eerste team met; Bas Veen , Roelof de Roos  en Harold Brouwer, wist vanaf het startschot mee te doen om de podiumplaatsen. Na een harde maar sportieve strijd wist kopman Bas Veen in de laatste ronde een gat te slaan met de concurrentie en een zwaar bevochten derde plaats in de wacht te slepen.
    Het tweede team met de youngsters; Daniëlle Runhart, Bernard Piest en Jurjan Gritter wisten zich uitstekende staande te houden tegen veelal
    oudere renners. In een tactische ingedeelde race wisten zij een uitstekende 7e plaats in de wacht te slepen.

    Gastrenner Klaas Super verbaasde vriend en vijand door een uitstekende 7e plaats te behalen in de individuele race.
    Ype Weijdema liet met een top vijftien klassering in de individuele race zien  nog lang niet versleten te zijn.

    Uitslag:

    Van Werven – Glason team 1 Oldebroek (Hans Beek, Arjan Hofman en Henry Mol)
    MTB Team Wezep 1 (Dave Van Eeden, Richard Van  Brummen en Erjan ten Hove)
    MTB Crossride Team 1 Oldebroek ((Bas Veen, Roielof de Roos en Harol Brouwer )

    Bij de solo rijders ging de eerste plaats naar Gert Ruitenberg, voor Wichard v.d. Streek en op plaats drie eindigde Richard Feiken. Bij de dames legde Claudi Gritter beslag op de zege en werd Danielle Runhart tweede.






    Categorie:meerdaagsen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EK marathon voor masters in Graz
    Niet enkel  de jongeren onder de 17 jaar verzamelden voor hun EK in het  Oostenrijkse Graz, ook de masters streden er voor de Europese titel marathon.
    Voor de heren stonden er in Graz 104 km met 3818 hm op het programma, de dames gingen voor 84 km met 3061 hm.

    De Oostenrijker Thomas Stobl won  in 5:02:12,5 het goud bij de masters 1 voor de Tsjech  Karel Hartl  en de Oostenrijker Gunther Birnstingl.
    Voor zijn landgenoot Georg Koch was  de tweede plaats algemeen en dat leverde hem het goud bij de masters 3 op .

    De Belg   Kris Janssens  eindigde op de 12 de plaats.  Zo maakte hij in de reeks van de masters 2  het zilver buit. Het goud ging naar de Italiaan Marco Minucci.

    De Italiaan Giberto Perini was met zijn vierde plaats overall  de snelste master 4,  terwijl  de Duitser Matthias Ball  met zijn vijfde plaats het goud haalde  in de reeks van de masters 5.

    Sabine Sommer was op de 84 km  de beste dame. In 5:00:16 won de Oostenrijkse het goud voor de Nederlandse Arielle Boek- Van Meurs t( Team Santos )  ; het zilver ging naar  de Duitse Kartin Schwing.

    Categorie:Marathon
    21-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WC Trial Pra Loup
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De laatste World Cup trial vond plaats  in het Franse Pra Loup.  Het was van 2004 geleden dat de trial scene te gast was in het Franse  skioord .
    Mede door  de hitte werd het een ware uitputtingslag , die gewonnen werd door de Fransman Gilles Coustellier  voor zijn landgenoot Vincent Hermance en onze landgenoot Kenny Belaey .

    De 22 jarige Iciar Van Den Bergh  uit Tremelo werd mooi 5 de , hij  strandde op amper 3 punten van de vierde plaats.
    ' Dit noem ik geen verrassing meer , dit is de bevestiging  ! " luidde de  korte commentaar van Nodrugs coach Maarten Gijbels.

    Vincent Hermance wint de UCI World Cup trial  26" voor  Kenny Belaey en   Giacomo Coustellier.
    De Spanjaard Benito Ros schrijft  de World Cup  20"op zijn naam .

    26"
    1  Gilles COUSTELLIER FRA 
    2  Vincent HERMANCE FRA 
    3  Kenny BELAEY BEL
    4  Giacomo COUSTELIER FRA
    5  Iciar VAN DEN BERGH BEL 
    6  Guillaume DUNAND FRA
    7  Andrei BURTON GBR
    8  Kevin AGLAE FRA
    9  Pierre-Charles THOMAS BEL
    10  Hannes HERRMANN D

    20 "
    1  Benito José ROS CHARRAL SP 
    2  Abel MUSTIELES GARCÍA SP
    3  Daniel COMAS RIERA SP
    4  Rick KOEKOEK NED 
    5  Matthias MROHS D

    Categorie:Trial
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ouren (Burg-Reuland).
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De marathon van Ouren werd gewonnen door Jonas De Backer uit Vilvoorde.
    De RR biker haalde het van de Limburgse Univega biker Kristof Houben en Bram Saeys . Waaslander  Michiel van Aelbroeck  werd vierde op de 95 km met 2200 hm  in 4u10 .

    Voor de derde keer werd de Police Bike Marathon gereden  in het mooie en uitdagende Belgische Eifelgebied.
    De snelste politieman was Camille Martin ( PZ Brussel Hoofdstad) .


    Categorie:Marathon
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hans Becking wint in Landgraaf
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In het Nederlandse  Landgraaf (Snow World) stond  een nationale XC wedstrijd  op het programma. Landgraaf bood een echt MTB parcours. Met één lange steile klim langs de skipiste omhoog van ongeveer 18% , dan een single trail , gevolgd door switch backs naar onder.
    Daarna  volgde een  vlak,  modderig stukje ;  het had geregend en het was slippen geblazen  .
    Dan terug naar boven in 2 stappen ; met 1 langere klim op klinkers!
    Volgens kenners een  mega cool MTB parcours ; een World Cup waardig.

    Bij de elites won Hans Becking ; de Nederlander van het  Cube Nutswerken team , die in het Belgische Wetteren woont.
    Onze landgenoot Tim Wynants (Milka Trek ) werd tweede voor Frank Beemer en Liwald Doornbos.

    Bij de dames deed Joyce Vandebeken haar Belgische trui alle eer aan en won voor  Natasja Nieuwenhuizen en Marlo Koevoet.

    Maikel Govaarts won bij de masters 1 voor onze landgenoot Gody Jacobs ( Trust team ) .
    Jean Biermans maakte  zijn heroptreden met een 14 de plaats. Ondanks een valpartij op het asfalt  bleef hij in de wedstrijd. " "Terug vechten en een zo goed  mogelijk resultaat neerzetten , na enige verplichte  time out wegens ziekte ,  was de boodschap  "zei de GT biker.
     
    Bij de masters 2 toonde Frans Groenendijk zich de sterkste,  terwijl bij de nieuwelingen de zege naar Milan Vader ging.  De jonge biker uit Middelburg won voor Rik Jansen en Lehvi Braem.

    Onze landgenoot Dylan Beeckman won de reeks der juniores voor Robbert Keus en Yannick Runhart.

    uitslag eliten :

    1 Hans Becking
    2 Tim Wynants B
    3 Frank Beemer
    4 Liwald Doornbos 
    5 Twan van den Brand
    6 Marcel Lommers 
    7 Bas Theys
    8 Gerben Mos 
    9 Wilco Verwegen
    10 Dennis Ebert



    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MPL Specialized nieuws
    Klik op de afbeelding om de link te volgen  Het MPL Specialized MTB Team is na de wereldbeker van vorige week in Nove Mesto doorgereisd naar Val Di Sole, waar de laatste wereldbeker van het seizoen plaatsvond. Het zware parcours, de grote hitte en het sterke deelnemersveld maakte deze wedstrijd een waardige finale van de wereldbekerserie!

    In tegenstelling tot de laatste wereldbekers was het ditmaal niet aan Rien Terpstra om de spits af te bijten, maar mocht Jeff Luyten als eerste lid van het MPL Specialized MTB Team zijn opwachting maken in de wedstrijd bij de beloften. Jeff heeft de afgelopen weken laten zien in een uitstekende vorm te steken en liet ook tijdens de wedstrijd weer zien enorm sterk te zijn. In een wedstrijd waarbij de top-15 ongewoon dicht bij elkaar bleef reed hij uitstekende rondes en leek alles in zijn wedstrijd te kloppen. Zijn sterke optreden leverde hem ook deze week weer een fantastische 11e plaats op! Hierbij mag ook zeker vermeld worden dat hij vorige week in Nove Mesto 11e werd met meer dan 3 minuten achterstand, terwijl dat deze week slechts 1,5 minuut was!

    Na Jeff was het de beurt aan Anne Terpstra om te laten zien dat haar beste prestatie in een wereldbeker ooit van vorige week zeker geen toevalligheid was. Bij de start was Anne erg goed weg, maar al in de eerste ronde kreeg ze te maken met technisch malheur. Hierdoor zakte ze terug in het veld en moest ze alles op alles zetten om nog een goed resultaat neer te zetten. Het was prachtig om te zien hoe ze zich steeds verder naar voren knokte, wat haar uiteindelijk een 33e plaats opleverde! Gezien de situatie is dit natuurlijk een prachtig resultaat en geeft het vertrouwen richting het WK!

    Als laatste mocht ook Irjan  Luttenberg zich zaterdag nog opmaken voor een zware koers. Vorige week nog moest Irjan zijn wedstrijd vroegtijdig staken vanwege de lichamelijke problemen die het resultaat waren van een aantal dagen ziek zijn. De dagen na de wereldbeker liet hij al weten dat het de goede kant op ging, dus de verwachting was dat hij gewoon kon starten!
    Irjan eerder deze week: "Ik heb vandaag vier ronden getraind op het parcours en kon alweer behoorlijk diep gaan. Ik voel me weer een stuk beter en de training ging goed!". Bij de start leek er dan ook een goed resultaat in te zitten, wat zijn doorkomst op de 44e plek ook liet zien. Na de start zakte hij verder weg in het rennersveld en besloot hij zijn wedstrijd op een nog altijd prima 68e plaats.

    Op zondag was het aan Rien Terpstra de taak om het MPL Specialized MTB Team te vertegenwoordigen. Na een goede startloop kwam hij als 12e door en leek er nog geen vuiltje aan de lucht. Toch zakte hij in de rondes daarna terug tot een plaats rond de 30e plaats. Rien had erg veel last van de warmte , die op deze benauwde zondag behoorlijk drukkend was. Toch wist hij er de laatste ronde nog een behoorlijke inspanning uit te persen en finishte hij toch nog op een verdienstelijke 23e plaats!

    Komende week staat er voor de renners van het MPL Specialized MTB Team weer een wedstrijd op eigen bodem op het programma, waarna een deel van het team zich zal gaan opmaken voor het WK in Champéry!


    Categorie:World Cup


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Foto

    Mijn favorieten
  • MTB foto's

  • Blog als favoriet !

    Archief per jaar
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 1973
  • 1972
  • 1971
  • -0001

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs