Rolf Wouters Advocaat Hofstraat 16 Houthalen tel . 011/52 52 70
Inhoud blog
  • link naar nieuwe site
  • Lancering nieuwe website
  • PROJECT 91 IN THE USA
  • Patrik Gallati naar Fischli Bike
  • Freelance-fotograaf Danny Zelck wordt officiële 'teamfotograaf' van het Granville Factory Team
  • Bike Inn 2014
  • Pascal Hossay naar Hard’n Bikers
  • Esther Süss denkt niet aan stoppen
  • Bart Brentjens komt ten val
  • Stop and Go
  • Velofollies 2014
  • Orange Monkey team
  • Zilver voor Mark Verloo
  • 24 u Finale Ligure
  • Winst voor Yorben Van Tichelt
  • Eva Lechner derde in Rome
  • Fietssportief Cup Landgraaf
  • Jonas Wellens pakt Limburgse titel
  • Todd Wells papa
  • Wereldbeker CX Rome
    Zoeken in blog

    Categorieën
  • Belgian GP (218)
  • BK (126)
  • BMX (744)
  • Crocodyle Trophy (53)
  • cross country (5668)
  • Downhill (728)
  • EK (141)
  • Eliminator (75)
  • Enduro (74)
  • Evenementen (919)
  • Flanders Cup (192)
  • Freeride (143)
  • Interview (71)
  • Kalender 2014 (248)
  • KIDS (348)
  • LMTB (170)
  • Marathon (1083)
  • meerdaagsen (593)
  • Nederland (54)
  • Olympische Spelen (90)
  • Produkten (201)
  • reglementen (40)
  • Strandraces (134)
  • Te Koop (17)
  • Trial (304)
  • varia (493)
  • veldrijden (379)
  • video (3)
  • Wallonia Cup (1)
  • WK (220)
  • World Cup (533)
  • Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    MTB-LILY
    alles over mountainbiken en BMX
    met Lily en Chantal
    31-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cape Epic dag 5
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Voor de eerste keer in de geschiedenis van de Cape Epic werden dit jaar 2 tijdritten gereden. De 8 ste editite startte zondag met een tijdrit over 27 km en vandaag stonden 32 km op het menu.
    Het Versluys-Evenza team met Nicolas Vermeulen en Kevin Van Hoovels is als 8ste geëindigd in  Worcester.
    Bij de elite heren was er voor de vierde keer winst voor Songo-Specialized team met Christoph Sauser en Burry Stander, die het haalden voor Multivan Merida van  Hannes Genze en Jochen KaB.
    De opdracht vandaag was om deze tijdrit dag zo fris mogelijk trachten door te komen en geen schade op te lopen waardoor eventueel veel tijd verloren kon gaan, zoals het Trek-Milka team van Bart Brentjens en Jeroen Boelen voorhad. Brentjens trapte zijn ketting door waardoor kostbare minuten, die ze gisteren terugwonnen in het niets zagen opgaan.
    Het  Belgische Versluys Evenza mocht als 5de laatste team van start gaan. Na 5 kilometers was het al team Songo-Specialized die aantoonde wie het sterkste team van deze editie is, ze namen al snel een 20 tal seconden op hun naaste concurrenten.
    Aan de finish bedroeg het verschil met het 2de team 1 minuut 34 seconden.
    Versluys-Evenza team bolde als 8ste team over de meet op 3 minuten van de winnaars.  In het tussen klassement staan Vermeulen en Van Hoovels nu nog iets steviger op de 5de plaats, wel zien ze team Stockli met Urs Huber, die 4de  in het klassement staat , terug 1 minuut uitlopen.
    Gelukkig  is het ‘maar’ 1 minuut, morgen in de langste rit van de Cape Epic kunnen de verschillen veel hoger oplopen. Dus morgen kan een belangerijke rit worden voor het eindklassement, wie fris zit kan veel tijd winnen, omgekeerd voor wiens benen niet meer zo makkelijk meewillen.
    Michiel Van Aelbroeck en Alexis Matthijs  blijven constant presteren en haalden de 33 ste tijd .

    " De ABSA tentjes bleken niet 100% waterdicht dus helemaal droog hielden we het  vorig nacht niet… Al bij al viel het wel mee, want iedereen was zo moe en zo blij dat we eens konden uitslapen. Om 7u opstaan in plaats van om 5u, het deed deugd. Het ontbijt ging ook veel vlotter naar binnen dan gewoonlijk. Na het eten nogmaals een uurtje slapen. Dan een foto met Hermida/Naëf, wat spaghetti bij E-Crane support Nicole en off we go! Het parcours was prachtig. Enkele kilometers vals plat en dan één lange cross country in lijn. Het plan om rustig te rijden viel in het water want de klimmen waren te steil en de afdalingen te leuk… Alexis nam de steile klimmen voor zijn rekening, ik de lopers en vlakke stukken. We finishten in 1u25’42”, goed voor een 33e plaats in onze categorie, 39e overall. Morgen staat de langste Cape rit ooit op het programma, 143km met in de finale Groenlanderberg… We verhuizen naar Oak Valley!" aluds de Waaslanders.

    Bij de dames zette   Eva Lechner en Nathalie Schneitter  met  1:27:16 de beste tijd neer, en eindigden voor het duo Sally Bigham en Karien Van Jaarsveld. De Colnago dames  komen nu op 4 in het klassement  en wisten bijna 10 min van hun opgelopen straftijd af te knabbelen.
    Katja Cauwenbergh en Sara Mertens waren goed voor de 8 ste tijd en blijven op 11 in het klassement.

    Bärti Bucher en Esther Suss scoorden het beste resulaat bij de mixed koppels . In de tijdrit ging het Zwitsers koppel de Zuidafrikaanse Contego/Giant/Sludge combinatie vooraf.
    Onze landgenoten  Inne Gantois en Klaas Vanmmortel finishten als 7 de en komen op 8 in het algemeen klassement.

    Bij de masters is er geen kruid gewassen tegen Carsten Bresser en Udo Bölts. De Duitsers  oogsten de ene zege na de andere en staan onbedreigd aan de leiding.
    Beste  Belgen waren de Fietser met Wim Tollenaere en Franky Taelman met de 13 de tijd.
    Dirk Rossignol en Michel Wynsberghe lieten vandaag de 28 ste tijd optekenen.
    top 15 tijdrit

    1.  36ONE-SONGO-SPECIALIZED 1:10.01,1  Christoph Sauser - Burry Stander  
    2.  Multivan Merida Biking  1:11.34,0  Hannes Genze  -Jochen KaB 
    3.  WILDWOLF-TREK  1:12.08,0 1 Sergio Mantecon Gutierrez - Carlos Coloma Nicolas  
     4.  BMC Mountainbike Racing  1:12.13,7 Alexandre Moos - Balthasar Weber  
    5.  Stöckli pro  1:12.25,6  Urs Huber - Konny Looser 
    6.  Bulls  1:13.07,8 Karl Platt Stefan Sahm  
    7.  Milka-Trek 2  1:13.22,7 Jelmer Pietersma - Jukka Vastaranta  
    8.  Versluys-Evenza  1:13.26,4   Nicolas Vermeulen -Kevin Van Hoovels  
    9.  Team Full-Fynamix 1:14.29,1   Ramon Bianchi - Mike Felderer  
    10.  Garmin adidas 2  1:14.43,7  Marc Bassingthwaigthe - Philip Buys  
    11.  Stevens - Vredestein Bike1:16.29,4  Johannes Sickmueller - Axel Bult  
    12.  Bulls 2 Men 1:17.37,0  Thomas Dietsch -Tim Bohme 
    13.  Multivan Merida Biking 2  1:17.38,2  Andreas Kugler - Markus Kaufmann  
    14. BH SRSuntour  1:18.02,3 1 Arnaud Grosjean - Steven Garcin  
    15.  Milka-Trek Men 1:18.04,4  Bart Brentjens - Jeroen Boelen

    volledige uitslagen www.cape-epic.be


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UCI punten voor Robby De Bock
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Het grote doel  van Robby De Bock voor 2011 wordt het opklimmen in de wereldranking. De Waaslander zal zich dus meer en meer gaan meten met de internationale toppers om zo cruciale UCI-punten te scoren. Finaal doel is om met mooie uitslagen een plaats tussen de professionele bikers te verdienen. Zo trok de biker uit Melsele begin maart naar Israël om er aan drie wedstrijden deel te nemen, op 27 maart stond een klasse 1 wedstrijd in Engeland op het programma. 

    In het Israelische Yokne’am , een UCI wedstrijd C2 reed hij in de start lek en hypothekeerde zo alle  kansen op een behoorlijke uitslag, een elfde plaats werd het uiteindelijke resultaat.
    Daags nadien stond Haifa op het programma ;  na een matige start bevond De Bock zich de hele wedstrijd rond plaats 10-15 om in de finale nog lichtjes op te schuiven tot plaats elf, de eerste acht punten waren binnen.

    De  derde en laatste wedstrijd te Misgav (C2) lag er vettig bij, niet bepaald in het voordeel van de locals. Na de start kon de 23 jarige student aan de unief in Delft  opschuiven van plek 5 naar 3, om even voor halfkoers een aanval te plaatsen waarbij hij alleen op 15" van latere winnaar Rüpp kwam.
     " Door zijsteken moest hij echter gas terugnemen om finaal nog een Rus te laten passeren. Ik kon echter wel derde worden, m’n eerste podium van 2011 en meteen ook m’n eerste podium in een internationale uci-wedstrijd! " aldus de ambitieuse biker
    " Ik kon echter wel derde worden, m’n eerste podium van 2011 en meteen ook m’n eerste podium in een internationale uci-wedstrijd! "

    Vol vertrouwen zakte hij afgelopen weekend af naar het Engelse Sherwood Pines, een snel parcours met weinig hoogtemeters.
    "Niet echt zijn ding dus ! Na de kopstart kom ik in een groepje van zes terecht in achtervolging op de Zweed Lindgren. In een technisch bosje zit ik echter vast achter de onhandige Noorse kampioen en verlies zo de aansluiting. Iets voor halfkoers komt Michiel vdHeijden (Rabo-Giant, vorig jaar WK juniors) uit de achtergrond aansluiten waarna we de hele koers perfect samenwerken en in een spannende finale Engelands Olympische hoop Liam Killeen zelfs nog kunnen afhouden. Michiel  VDH verdient de zesde plaats, ik word meteen daarna zevende, opnieuw een mooie internationale klassering die garant staat voor de nodige uci-punten

    M’n totale aantal UCI-punten is gestegen naar 138, wat me van plaats 275 naar de top200 brengt. Nu gaat de riem eraf om m’n laatste twee Bachelorvakken te behalen, ik zal de wedstrijden opnieuw hervatten op 25 april in het Nederlandse Nieuwkuijk."


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Robeta Heras verlaat Cape Epic
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Minder goed nieuws uit het Belgische kamp. 
    De ploegmaat van Ken Van den Bulke heeft de strijd  in Zuid Afrika gestaakt gestaakt. Tjeerd Govaert van Trisport Pharma - SABMA hoeste zich de laaste dagen de longen uit het lijf en draaide  al na 3 km terug. Ken VDB reed solo verder en kon zich in de derde etappe nuttig maken door het Waasland team met Michiel Van Aelbroeck en Alexis Matthijs een riem onder het hart te steken.

    Ook de Spanjaard Roberto Heras heeft de Cape Epic ziek verlaten. De 47 jarige biker van  team Giant-PACTO-DS, voelde zich niet goed tijdens de 2 de etappe , gaf op en vloog onmiddellijk huiswaart.

    Meteen werd ook Luis Alberto Da Costa de Portugese teamgenoot van de voormalige Spaanse wegrenner op nonactief gezet.
     
    Heras:   “ Ik voelde me al ziek in de eerste etappe. Eigenlijk voelde ik het al tijdens de proloog. Ik weet niet of ik iets verkeerd gegeten heb, maar toen ik begon over te geven in de tweede etappe, hebben we besloten om te stoppen. Verder rijden in deze toestand had echt geen zin."
    Toch is Heras vol lof over zijn ervaring op Zuid Afrikaanse bodem. " De omgeving is hier heel mooi en we reden samen met de beste mountainbikers ter wereld. Het in ongeloofelijk hoeveel impacht dit gebeuren heeft  en hoeveel media belangstelling het opleverd. De etappes zijn zeer afwisselend met een mix met technische stukken , single tracks en stukken op de weg. Pure mountainbike dus !"

    Da Costa : " De sfeer onder de deelnemers is fantastisch.
    1200 bikers , zowel amateurs als prof rijden in dezelfde reeks en dat maakt het zo speciaal."

    Volgens Heras is de Absa Cape Epic te vergelijken met de Ronde van Frankrijk, met het enige verschil  is dat het hier om mountainbikers gaat.
    Ondanks het feit dat hij de wedstrijd vroegtijdig diende te verlaten, is Heras vastbesloten om terug te keren. : "  Ik weet zeker dat ik terugkom met mijn temgenoot Luis Da Costa. Maar dan beter omringd,  met meer assistentie.   Dit jaar zijn we hier zonder hulp. Als we volgend jaar terugkomen ,moeten we beter georganiseerd zijn om tegen de besten ter werld op te tornen. Het vraagt teveel van een renner om voor alles zelf te zorgen. Ik hoop snel aan de weet te komen wat er juist mis was en snel terug beter te zijn  . Ik hoop dat het geen virale infectie is of iets in die aard want ik heb nog een druk programma af te werken." besloot de Heras die in een ver verleden 3 keer de Ronde van Spanje won.


     


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maarten Wauters scoort voor Vanomobil
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De renners van het Vanomobil team scoorden goed in Pepingen.
    Zo reed oa. Davy Huyens zich naar een zeer knappe vierde plaats bij de elites en Peter Douha naar de zesde plaats bij de masters.
    Maarten Wauters heeft de overstap  van de Fun naar de elites en de verhuis  naar  het Vanomobil team uitstekend verteerd. In de eerste Flanders Cup van het seizoen legde de 27 jarige Bilzenaar tot ieders verbazing beslag op de vijfde plaats.

    Maarten Wauters:
    “Dit resultaat is ongelofelijk voor mij. De vorige weken ging het al heel goed naar mijn normen, maar dit tart echt wel mijn verbeelding. Ondanks dat ik niet goed in de start stond (op plaats 26) en moeilijk plaatsen kon goedmaken, kon ik opnieuw stelselmatig gedurende de wedstrijd opschuiven. Vanaf ronde twee kom ik bij Matthias Hazebroeck en samen rijden we tot in de voorlaatste ronde prima samen. Dit rendeert, vooral op de rechte stukken met wind op de kop, en we halen steeds meer volk in. In de voorlaatste ronde komen de eerder geloste renners Frans Claes, Olivier Labie en Jordy Billast terug aansluiten. Omdat de bel voor de laatste ronde reeds gegaan was, trek ik de lastige weide alle registers open en kan hierdoor terug wegrijden van dit groepje. Op het einde van de ronde kan ik ook nog Ben Kindermans remonteren, tot plots blijkt dat we nog een ronde moeten rijden. Dit komt natuurlijk aan als een donderslag bij heldere hemel, er zit niks anders op dan nog een ronde af te haspelen. Even moet ik terug herkomen van de inspanning, maar nadat Ben Kindermans niet meer overneemt in de “windstukken”, kan ik hem in een ultieme krachtinspanning toch nog losrijden in de weide. Euforisch hierover rijd ik over de meet, en als dan blijkt dat ik ook nog eens vijfde geëindigd ben, dan ben ik natuurlijk in de zevende hemel. Spijtig genoeg is de eerstvolgende wedstrijd pas eind april, zodat ik mijn huidige topconditie niet kan verzilveren. Nu gaan Peter Douha en ik een weekje naar Calpe om te trainen als echte profs. Ik kijk er al naar uit. ” zegt de Limburger.

    Peter Douha :

    "Vanop de 3e startrij mocht ik plaatsnemen om also aan de eerste Flanders Cup te beginnen. Na de startklim kan ik rond de 8e positie plaatsnemen en in de eerste ronde kan ik nergens opschuiven. Als iedereen wat zit te kijken naar elkaar kan ik dan toch eindelijk wat plaatsjes goedmaken en dat fiets wel wat comfortabeler. Kristof Houben en Gerrit Delfosse slaan dan al direct een kloofje met Gody Jacobs als eerste achtervolger. Dan het groepje waarin ik zit samen met Mark Donné en Geoffrey Maes. Ronden lang blijven we in elkaars gezelschap maar ik merk dat ik overal a bloc zit om deze 2 te kunnen volgen. Op 2 ronden van het einde moet ik ze dan ook laten rijden om uiteindelijk als 6e over de meet te komen. Ben er best tevreden mee omdat alle toppers toch aanwezig waren en ik pas genezen was van de griep."

    De fantastische dag  in het Pajottenland werd  in prima teamsfeer afgesloten met een glaasje cava, wat wil een mens nog meer!

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Gouden 'Better Bottle' van CamelBak
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De FMBA en CamelBak hebben de koppen bij elkaar gestoken en de gepaste trofee ontworpen voor de winnaar van de Freeride Mountain Bike (FMB) World Tour . De Wereldkampioen  freeride kan op het einde van het seizoen naar huis met een gouden drinkbus, verwerkt in een waardevolle trofee. CamelBak  bestaat sinds 1989 en is sinds dit jaar sponsor van de prestisieuze Freeride Mountain Bike World Tour . 
    Op die manier  draagt CamelbBak zijn steentje bij tot het succes van de serie.
    Voor het eerst zal dit prachtstuk te zien zijn aanstaande weekend tijdens de Vienna Air King in het Oostenrijkse Wenen.
    Nadien is de gouden  'Better Bottle '  te bewonderen op alle events van de FMB World Tour 2011.

    Na de Red Bull District Ride op 9 en 10 september in het Duitse Nuremberg, zal hij overhandigd worden aan de winnaar van de freeride reeks.
    Titelverdediger Cameron Zink  en winnaar van de Red Bull Rampage 2010 zal in Wenen samen met 50 bikers uit 15 verschillende landen de tweede jaargang inzetten en strijden om de prijzenpot van 10.000 € .
    Of de 25 jarige Zink  zijn stunt van vorig jaar kan herhalen en dit  gouden kleinnood  mee naar Carson City mag nemen, zullenn we pas weten op het einde van het  freedride seizoen.

    Categorie:Downhill
    30-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jeugdopleiding WBV
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    De  eerstevolgende jeugdtraining met Filip Meirhaege gaat door in Kluisbergen op woensdag 6 april  !

    WBV organiseert MTB training in Kluisbergen samen met Filip Meirhaege.

     
    Wannneer: woensdag 6 april
    Waar: Kluisbergen (top Kluisberg)
    Voor wie: renners aangesloten bij WBV 10+11 jaar (15u00)  12+13 jaar (16u00)  14-16 jaar (17u00)
    Voorafinschrijven: verplicht en uiterlijk 20u00 maandagavond (4 april)


    Categorie:Evenementen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WBV programatie jeugdopleiding
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Programma van WBV voor de jeugd in de discipline MTB.
    Het doel is en blijft onze jeugdige renners te begeleiden tot en met de categorie van nieuweling.
    Wie als 2° jaars nieuweling erin lukt om aan de selectienormen te voldoen zal kunnen doorgroeien via het Be Gold project.
    Het uiteindelijke doel blijft deelname aan de Olympische Spelen.

        
    JEUGD MTB WIELERBOND VLAANDEREN TRAININGEN, STAGES, WEDSTRIJDEN   
     
    NIEUWELINGEN    

    Datum  Plaats    Doel    Aantal     Verplaatsing

    6/apr Kluisbergen met Filip(1) Techniek Training Voorinschrijving 
    13/4-17/4 Paasstage Munsingen Techniek Training 4           selectie WBV
    16/apr Munsingen Bundesliga 4           selectie WBV
    11/mei Stoumont(2) Techniek Training open + Selectie individueel
    25/mei Kluisbergen met Filip(1) Techniek training Voorinschrijving 
    4/7-7/7 Klimstage Vielsalm Voorbereiding BK Selectie          10 
    13/jul Halle Verkenning BK open + Selectie individueel
    9/aug Klimwedstrijd la Gleize Klimwedstrijd weg eigen inschrijv. individueel
    15-19/8 EK Graz Europees kamp. U17 3             Selectie WBV
    23-24/9 Bad Salzdetfurth Bundesliga 4             Selectie WBV
    Najaar te bepalen weekend(s) techniektraining 12            selectie individueel
    (1) 10 + 11 jaar = 15u00 12-13 jaar: 16u00 14-16: 17u00 André Coppers
    (2) 8-14 jaar info André Coppers  
     andre.coppers@wielerbondvlaanderen.be   
    Inschrijvingen sluiten altijd 20u00 maandagavond  voor de training.    
        
        
    MINIEMEN + ASPIRANTEN   
      
    Datum Plaats  Doel    Aantal       Verplaatsing

    6/apr Kluisbergen met Filip(1) techniek training Voorinschrijving individueel
    13/4-17/4 Paasstage Munsingen Techniek Training 5             selectie WBV
    20/apr Antwerpen(2) techniek training open + selectie individueel
    27/apr Aarschot(2) techniek training open + selectie individueel
    4/mei Antwerpen(2) techniek training open + selectie individueel
    11/mei Stoumont techniek training Selectie individueel
    25/mei Kluisbergen met Filip(1) techniek training Voorinschrijving individueel
    22/jun Paal(2) techniek training open + selectie individueel
    29/jun Geraardsbergen(3) techniek training open + selectie individueel
    15-19/8 EK Graz Europees kamp. U15 3              Selectie WBV
    23/aug Langdorp(4) Verkenning BK open + selectie individueel
    24/aug Langdorp(5) Verkenning BK open + selectie individueel
    14/sep Beringen(2) techniek training open + selectie individueel
    Najaar te bepalen weekend(s) Techniek training 12            selectie individueel
    (1) 10 + 11 jaar = 15u00 12-13 jaar: 16u00 14-16: 17u00 André Coppers
    (2) 8-14 jaar info André Coppers  
    (3) 8-14 jaar info Yves moens  
    (4) 12-14 jaar info André Coppers  
    (5) 8-11 jaar info André Coppers  
     andre.coppers@wielerbondvlaanderen.be 

    Categorie:Evenementen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Tinker Juarez 50
    In de 23 ste editie van de Bionicon All Mountain Stage Race in  Keyesville, California ging Thinker Juarez met de derde plaats aan de haal. 
    Het is gebruikelijk dat de deelnemers de drie disciplines dwz de cross country, DH en short track met dezelfde fiets afwerken.
    De zege overall ging naar Jim Heweit, die de meeste punten sprokkelde over de drie onderdelen.
    De Rabobank Giant biker Adam Craig werd tweede en Thinker Juarez  eindigde op de derde plaats.  
    Regerend wereldkampioen  Tinker Juarez (masters) , die begin deze maand 50 jaar werd, was de snelste in de short track ; Vincent Lombardi  won de XC en Graeme Pitts was de snelste downhiller en klopte Adam Craig met 1,5 sec.

    top 5

    1.  Jim Heweit
    2.  Adam Craig
    3.  Tinker Juarez
    4.  Will Patterson
    5.  Scott Chapin





      Tinker Juarez is 50 !

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cape Epic dag 4
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De vierde dag van de Cape Epic begon regenachtig . 

    Na de vrij hilarische rit van gisteren, waarin team Bulls 2 met Thomas Dietsch door pech teruggeslagen werd , het  Colnago Arreghini Sudtirol damesteam met Eva Lechner en Nathalie Schneitter 45 min straftijd opliep en onze landgenotes  Katja Cauwenbergh en Sara Mertens een 9 de plaats wisten te bemachtigen,  ging de caravaan van start in  Saronsberg voor 125 km en 1900 hm. 
    De Duitsers Stefan Sahm en Karl Platt  ( Bulls 1 ) trokken meteen ten aanval en dwongen team Songo en de rest in de achtervolging. 
    Mede onder impuls van  het Belgische Versluys Evenza team  en Milka- Trek kon het gat worden gedicht en kwam er een hergroepering.
    De 3 Multivan Merida teams  , Bulls 1 en 2 ,  Stöckli, Songo ,  Milka-Trek en Versluys-Evenza, naderden samen de eerste bevoorrading .
    Na 37 km zat  het Nederlandse Milka -Trek met Bart Brentjens en Jeroen Boelen vooraan  en zaten ze nog met 8 teams  samen.
    Bulls 2 met Thomas Dietsch en Tim Böhme verloor 3 minuten . De top 10 werd rond gemaakt door het Zuid Afrikaans team met Adrien Niyonshuti en Mannie Heymans.

    Het Zwisters Wheeler-BiXS duo  met Esther Suss & Bärti Bucher  voerde opnieuw de forsing bij de mixed koppel, terwijl Carsten Bresser samen met Udo Bolts de masters aanvoerde.
    Jelmer Pietersma en Jukka Vastaranta moesten bovenaan de eerste pas verstek laten gaan aangezien Vastaranta's rug hen ertoe dwong om het rustiger aan te doen.

    De Belgische kampioenen Nicolas Vermeulen en Kevin Van Hoovels , die op 6 geklasseerd staan , kwamen sterk voor de dag en imponneerden.
    Met José Hermida & Ralph Naf, Matthias en Lukas Fluckiger en  het duo Thomas Dietsch & Tim Bohme ging het net ietsje minder en wereldkampioen Hermida verloor daarbij  alle zin voor humor.

    Na 73 km bleven vooraan 5 team over. Milka -Trek, Songo, Versluys Evenza, Bulls 1 en Multivan Merida met Hannez Genze en Jochen KaB.
    Stockli met Urs Huber en Konny Looser had de rol moeten lossen  en volgde op  6 met 1 minuut achterstand .
    Het Stevens Vredestein team met Johannes Sickmueller en Axel Bult volgde in 13 de stelling.

    Na  de tweede bevoorrading trokken Bart Brentjens en Jeroen Boelen  alle registers open en gingen er alleen vandoor. Met nog zo'n 45 km te gaan namen de Nederlanders al snel 1min 15 op de Bulls1, Songo,  Multivan Merida en Versluys Evenza.

    De Belgen bleven aandringen en na de laatste beklimming rees de vraag of  Milka Trek voorop zou blijven.
    Brentjens en Boelen hadden op 20 km van het einde nog 1 min  voorsprong.
    De Britse Sally Bigham en Karien van Jaarsveld  waren tot dusver de beste dames en reden het Colnago team van Eva Lechner op 7 minuten.

    Christoph Sauser en Burry Stander( Songo ) en het Multivan Merida team 2 hadden hun beste pijlen nog niet verschoten en zetten  met succes de achtervolging  op Milka Trek in.  De achtervolgers kenden geen genade en zodoende brokkelde  de voorsprong van de Nederlanders af.
    Het Milka team werd gegrepen en in deze fase van de wedstrijd probeerden Hannes Genze en Jochen KaB nog weg te geraken.
    Bart Brentjens  gaf zich echter niet gewonnen en tegen 55km/u gingen ze de slotfase in.
    Op het einde van de 125 km  lange wedstrijd werden de  klappen pas uitgedeeld en het verschil gemaakt.

    Het kwam tot een sprint en Multivan Merida pakte de zege voor team Songo en Milka Trek.  Bulls 1  met Sahm en Platt finishte 1 min later als vierde , voor onze landgenoten Nicolas Vermeulen en Kevin Van Hoovels, die andermaal een prachtige prestatie neerzette.

    De Belgen Michiel Van Aelbroeck en Alexis Matthijs bleven niet van pech gespaard en werden 36 ste : " Vanmorgen waren we nog geen 200m weg en het ging fout. In de startstofwolk reed ik in een put, schoof wat weg en Alexis tikte mijn derailleur aan. We bleven recht maar binnen en buitenkabel door. Gelukkig kunnen herstellen en een kleine tien minuten later op pad helemaal alleen, meer dan 300 bikers voor ons. Het tijdverlies door herstelwerk was maar een deel van het probleem, want vervolgens moesten we al die bikers inhalen op een klim waar velen van hen te voet gingen... Bovendien was Alexis vrij moe naar de voorbije dagen. Gelukkig kregen we bij onze achtervolging steun van Ken Van den Bulke, die zijn ploegmaat verloor. In de finale schakelden we een tand bij en finishten als 43e overall, 36e in onze categorie . In de stand verliezen we enkele plaatsen, maar de Cape is nog niet gedaan." aldus de Waaslanders.

    Bij de masters ging de vierde zeg eop rij naar Carsten Bresser en Udo Bolts; Thomas Frischknecht en zijn temgenoot eindigden opnieuw als vierde en onze landgenoten Wim Tollenaere en Franky Taelman( foto)  finishten op de 7 de stek.

    In 7 u 35 finishten onze dames op de 8 ste plaats. Katja Cauwenberh en Sara Mertens komen daarmee op 11 in het klassement.  Het klassement bij de dames wordt momenteel aangevoerd door Sally Bigham en Karien van Jaarsveld  . Eva Lechner en Nathalie Schneitter verhuizen naar de 4 de plaats algemeen.Tegen de Italiaanse Eva Lechner werd een klacht ingediend omdat ze tijdens de eerste etappe een  drinkbus aannam, waar het dat niet was toegelaten.

    Het Brugse BAiK - Peak Performance team met Innen Gantois en Klaas Vamoortel zette  vandaag een 5 de laats neer bij de mixed koppels en komen op 8 in de stand. De winst ging andermaal  naar de het Zwitserse Wheeler - BiXS met Esther Suss. De Duitse Ivonne Kraft aan de zijde van Peter Vesel  moesten vrede nemen met de 6 de plaats, wat hen op 5 brengt  bij de mixed teams.
    top 10
    1.  Multivan Merida Biking  5:06.33,0  Hannes Genze- Jochen Kaess 
    2.  36ONE-SONGO-SPECIALIZED  5:06.35,8  Christoph Sauser - Burry Stander
    3.  Milka-Trek  5:06.49,1   Bart Brentjens -Jeroen Boelen 
    4.  Bulls Men 5:07.44,4   Karl Platt -Stefan Sahm 
    5. Versluys-Evenza 5:10.10,2  Nicolas Vermeulen - Kevin Van Hoovels 
    6.  Bulls 2 Men 5:16.53,6  Thomas Dietsch -Tim Boehme 
    7.  Stöckli pro Men 5:17.06,3  Urs Huber -Konny Looser  
    8.  Multivan Merida Biking 2  5:17.06,6  Andreas Kugler - Markus Kaufmann 
    9.  Multivan Merida Biking 3  5:25.01,4  Jose Hermida - Ralph Naef 
    10.  Trek World Racing  5:25.03,9  Lukas Flückiger - Mathias Flückiger

    volledig uitslagen :  www.cape-epic.com


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vigo Bike Contest
    De tweede editie van de  Vigo Bike Contest was met 188 deelnemers een succes, enkel  de weergoden waren het evenement niet gunstig gezind.
    De DH op 2 km van de Spaanse kust  werd gewonnen door  Brendan Fairclough en Jess Stone( dames ) .

    heren

    1  Brendan FAIRCLOUGH GBR / SPECIALIZED MONSTER ENERGY 2:46.670 
    2  Bernat GUARDIA PASCUAL SP / MASSI 2:47.242 op 0.572s
    3  Robin WALLNER ZWE / AREA BIKEPARK 2:47.677 op  1.007s
    4  Antonio FERREIRO PAJUELO SP / QUEIMADA XMS TRANSITION 2:48.671 op 2.001s
    5  Thibaut RUFFIN FRA / RIDING ADDICTION COMMEÇAL SUPERIDER 2:49.022 op 2.352s
    6  Emanuel POMBO POR / LIBERTY SEGUROS - SPECIALIZED 2:49.903 op 3.233s
    7  Cédric GRACIA FRA / CG RACING BRIGADE 2:50.291 op 3.621s
    8 Jorge AGUIN CASTRO SP / BICI O CON 2:50.602 op 3.932s
    9  Bernard KERR GBR / PIVOT CYCLES UK 2:51.826 op 5.156s
    10 Josh BRYCELAND GBR / Santa Cruz Syndicate 2:52.010 op 5.340s

    dames :

    1  Jess STONE GBR 3:20.791 
    2  Myriam NICOLE FRA / RIDING ADDICTION COMMEÇAL SUPERIDER 3:23.778 op 2.987s
    3  Manon CARPENTER GBR / Madison Saracen 3:28.370 op 7.579s
    4  Zarja CERNILOGAR SLO / CRN TRN GT 3:30.844 op 10.053s
    5  Carmen Rosa MARTINEZ PEREZ SP / CORUXO F.C. - BICIQUE 3:48.368 op 27.577s

    Categorie:Downhill
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Waalse selectie voor St .Raphael
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De Waalse  FCWB selecteerde 12 renners voor de eerste Coupe de France in St Raphael.
    Naar een succesvol weekend in het Zwitserse Schaan, met de zege van Remy Mertz bij de nieuwelingen , gaat het 'Team Wallonia ' op 2 en 3 april aan de slag in Frankrijk.
    Pascal Hossay, Brice Scholtes en Dany Lacroix  van G Skin Delforche behoren net als in Schaan tot de selectie.
    Sebastien Carabin zal het Versluys Evenza team vertegenwoordigen in Frankrijk.


    selectie FCWB


    1. HOSSAY Pascal
    2. SCHOLTES Brice
    3. LACROIX Dany
    4. EVRARD Laurent
    5. MOTTET Elisabeth
    6. DANIELS Nicolas
    7. CARA Boris
    8. MERTZ Nicolas
    9. MERTZ Remy
    10. SEYKENS Scott
    11. DANIELS Sophie
    12. BAUDE Clémence

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROMOTIE MAAND APRIL
    Start nu je zomer-offensief onder vorm   van 2 gepersonaliseerde trainingssessies + trainingschema

    Bedrag: 35,00 € ipv 135 €

    Korting

    Bespaar 74%

    Highlights

    ·         Een gepersonaliseerde trainingssessie (2u)

    ·         Test conditie

    ·         Test kracht

    ·         Vervolgprogramma mogelijk

    ·         Trainingsprogramma

    ·         2maal gratis inkom Health City Gent Korenmarkt 2 ( 3de verdieping)

    Voorwaarden

    ·         Bon geldig van 2april  tot en met 31 augustus 2011

    ·         1 bon per persoon, niet cumuleerbaar

    ·         Enkel op reservatie via 0478/756.108 of Ldefevere@yorcoach.be

    Voel je weer helemaal fit in je vel dankzij een gepersonaliseerde trainingssessie voor 35€ in plaats van 135€

    Uw frustraties uitwerken, uzelf helemaal uitleven en tegelijkertijd ontspannen, met wat fitness kan het allemaal. Nood aan beweging? Stop met zoeken, want dankzij deze actie gaat u topfit de lente in!

    Met deze actie kan u twee uur lang beroep doen op een personal fitnesstrainer. Laurent  Defevere( zelf mountainbiker )  zal je aan het bewegen zetten op de manier die je zelf het leukste vindt, waardoor je gemotiveerd blijft en het langer volhoudt. De trainingssessie is dus volledig gepersonaliseerd: de intensiteit van de oefeningen zijn aangepast aan je persoonlijke wensen en doelen en je kiest zelf hoe je de training invult.

    Deze deal is op het lijf geschreven van mensen die hun spieren weer wat leven willen inblazen. Door veel bureauwerk, autorijden of andere repetitieve bewegingen wordt het spierevenwicht in ons lichaam verstoord en ontstaan er spanningen, waardoor je beperkt wordt in je bewegingen.

    Personal trainer Defevere Laurent gaat op zoek naar die spanningen en zal ze herstellen door je lichaam op een de juiste manier te laten bewegen, om zo tot een harmonieus geheel te komen en blessures te voorkomen.

    Kortom: een gezonde deal voor een gezond lichaam.
    Voor de prijs hoeft u het niet te laten: 35 euro in plaats van 135 euro, en dat voor twee uren volledig persoonlijke sportbegeleiding. Veel sportplezier!

    Personal Coach Defevere Laurent
    Korenmarkt  2 ( 3de verdieping)9000 Gent
    http://www.facebook.com/#!/home.php?sk=group_125569257510072&ap=1

    0478/ 75. 61. 08

    Ldefevere@yorcoach.be


    Categorie:Produkten
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kids Trophy O2Bikers Flobecq

    In tegenstelling tot eerdere berichten zullen de nieuwelingen aanstaande zaterdag 2 april  om 16 u starten in Flobecq.

    KIDS Trophy
    Poussins: start: 13u00
    Pupilles: start 13u30
    Benjamins: start 14u00
    Minimes: start 15u00


    nieuwelingen vertrek:  16u00

    Prijzengeld :
    ​​€ 400


    Categorie:KIDS
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Open MTB marathon Gran Canaria

    Zaterdag stonden 300 bikers aan de start van de Open Marathon in Gran Canaria.
    In  Maspalomas hadden de deelnemers de keuze uit 85, 65 en 38 kilometers.

    Bij de elites werd  James Ouchterlony winnaar op de langste afstrand  in 3:43:43  voor Daniel Gathof en Martin Horak.

    Bij de dames ging de zege op de 85 km naar de Duitse Katrin Schwing. De Trek bikester haalde het voor Steffi Hadraschek-Jochem en onze landgenote Isabel Van de Voorde .






    Categorie:Marathon
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jared Graves kent pech

    In het vrij recent nog door watersnood getroffen Toowoomba in de buurt van Queensland werden de laatste manches van de Australische 4X  Cup verreden. De organisatoren hadden er alles aan gedaan om de door de overstroming veroorzaakte schade  , te herstellen .
    Zaterdag domineerde de voormalige wereldkampioen Jared Graves  de reeks bij de elites en ging Matthew Willoughby vooraf. Om de derde plaats werd gestreden door Richard Levinson & Graeme Mudd. Toen de beide kemphanen in elkaar haakten, was het Mudd die zich het snelst wist te herstellen en beslag legde op de derde plaats.

    Bij de vrouwen  vochten  Cherie Simpson en Jolene Knight een spannend duel uit , met Simpson als winnaar ;  de derde plaats ging naar Jayne Rutter.
    Op zondag dienden 25 elite renners zich aan voor de vierde en laatste manche.
    De besten van zaterdag , bleken ook zondag goed uit de verf te komen.  Yeti biker  Jared Graves reed in de finale lek op het moment dat hij de leiding in handen had. Graeme Mudd kon van de situatie profiteren en pakte de zege, voor Richard Levinson  en Sam Willoughby. De eindstand in de Australische four cross reeks ging voor het tweede jaar op rij  naar  R. Levinson, Mudd  werd tweede in het klassement voor Ryan Hunt.

    Cherie Simpson won de vierde manche en tevens ook de eindstand bij de dames.  Jolene Knight legde beslag op de tweede plaats en ging Jayne Rutter in de eindstand vooraf.


    Categorie:Downhill
    29-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Steun Alpe d' HuZes!!!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen ZET JE IN VOOR EEN GELUKKIG LEVEN MET KANKER

    DOE MEE aan de wieler-clinic van tweevoudig Touretappe-winnaar Léon van Bon!

    Effectiever trainen, beter klimmen, tactische tips!

    locatie: Apeldoorn (precieze locatie wordt nog bekend gemaakt)

    Wanneer: Zondag 1 mei

    Aanvang: 10.00 uur

    Vereist/zelfmenemen: racefiets, wielerkleding, lunchpakket,
    goed humeur en conditie genoeg om enkele uren te kunnen fietsen.

    Bijdrage: minimaal € 100,- p.p. (100% naar het goede doel)

    Aanmelden via: www.stichtingbas.com

    Categorie:varia
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Duits-Nederlands team in Cape Epic

    Johannes Sickmüller uit Hamburg en Axel Bult uit Enschede, rijden onder de naam 'Stevens-Vredestein 'de zware etappewedstrijd in Zuid-Afrika, zeg maar de Tour de France voor mountainbikers.
    De nieuwe  Nederlandse UCI-ploeg, Feenstra-Stevens is momenteel actief  in Zuid Afrika .
    Qua exposure, deelname aantallen en kijkdichtheid is de Cape Epic het grootste mountainbike-evenement ter wereld.  De televisie in Zuid-Afrika brengt iedere dag live verslag van de wedstrijd.
    Speciaal voor de ABSA Cape Epic heeft het Feenstra-Stevens Biking Team een aparte outfit samengesteld om zodoende beter bestand te zijn tegen de extreme hitte. Tevens biedt de Cape Epic kleding ruimte voor de sponsoren die Axel Bult vanuit zijn werkgever Vredestein en enkele privé sponsoren meeneemt.
    De equipe Sickmüller Bult is op deze manier gestart onder de naam; Stevens-Vredestein.
    Beide heren hebben al eerder deelgenomen aan de Epic. Sickmüller behaalde in 2006 nog een 6e plaats algemeen geworden en behaalde samen met zijn partner destijds 2 etappe overwinningen.
    Axel Bult werd vorig jaar 14e samen met de Nederlander Niels Boon in de Epic.  Maar kon in deze hoedanigheid niet zijn ware kracht tot uiting brengen.
    Samen met Johannes hoopt hij een mooi eindresultaat te behalen. Beide heren zijn realistisch en weten dat de concurrentie het hun moeilijk zal maken.

    “Topfavorieten als het Duitse Bulls duo Karl Plat en Peter Sahn, zullen wij niet bijhouden, die mannen zijn in topvorm.”zegt de Duitser . "Deze renners leggen de focus volledig op dit evenement. Wij rijden het hele jaar door, ik op de crossfiets gecombineerd met mountainbiken voor mijn team; Feenstra-Stevens en Axel rijdt hoofdzakelijk mountainbike en mountainbikemarathons. "

    Tot nu toe liggen de renners op koers. De tijdrit van zondag ging redelijk, hierin werden ze 20e.
    De etappe van maandag, die wordt omschreven als de meest technische etappe werd afgesloten met een 15e plaats. In de laatste 35 kilometer wist en Johannes en Axel nog zo’n 5 groepjes in te halen en zodoende op te schuiven in het klassement. Veel tijd is er niet verloren, dus het is afwachten hoe het de volgende dagen  zal verlopen.

    Het  Duits Nederlands duo met startnummer 19  was vandaag goed voor de 26 ste plaats en komt na 3 degen wedstrijd op de 20 ste stek, met iets minder dan 5 minuten achterstand op Team Bulls  2 met Thomas Dietsch en Tim Bohme die na hun 37 ste plaats van vandaag,  nu op 19 genoteerd staan.




    Axel Bult

    Johannes Sickmüller

    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cape Epic dag 3
    Klik op de afbeelding om de link te volgen In  de 2 de etappe van de Cape Epic met vertrek in Tulbagh  over 104 km  kregen de renners  meteen de zwaarste beklimming van de dag voorgeschoteld.
    Het was het Mulivan Merida tean van José Antonio Hermida & Ralph Naf dat in de eerste kilometers het tempo aangaf, voor Stockli , Songo en Bulls 1 met de Duitsers Stefan Sahm en Karl Platt.
    Bij de eerste bevoorrading , na 20 km zaten Christoph Sauser en Burry Stander op kop samen met de gebroeders Matthias en Lukas Fluckiger.
    Onze landgenoten Nicolas Vermeulen en Kevin Van Hoovels zaten van in het begin goed mee en lieten een sterke indruk na door als derde de eerste bevoorading te bereiken.
    Milka- Trek met Jeroen Boelen en Bart Brentjens lieten na 20 km de negende tijd afdrukken. Alle favorieten zaten in de zware beklimming op één lijn , behalve de Zwitser  Ralph Naf, die alweer met pech  kampte en vanwege een gebroken spaak achterop geraakte.
    Het Specialized team van Sauser & Stander had de zware beklimming als beste verteerd en bleven de forsing voeren.
    Half koers zaten nog 9 team nog min of meer  in elkaars gezelschap en had  Milka -Trek 2 met Pietersma en Vastaranta 3 minuten achterstand.
    Bij de derde bevoorrading na zowat 85 km  zaten  team Songo, Trek met de gebroeders Fluckiger en Multivan Merida met Genze en KaB vooraan en kwamen er lichte afscheidingen
    Door de pech van Ralph Naf zakte het Multivan Merida 1 team steeds verder weg om uiteindelijk als 17 de over de meet te bollen.
    Hun teamgenoten Hannez Genze en Jochen Kab brachten het er beter vanaf en finishten binnen de minuut na de overwinnaars.
    Versluys Evenza bevestigde  na de zesde plaats van gisteren en wisten zich vooraan te handhaven.
    De Belgische kampioenen Vermeulen en Van Hoovels finishten op nummer 5  op 8 minuten van  het  winnende Songo duo .
    Met deze overwinning oogst het Songo team van Sauser en Stander  zijn  derde zege op rij en blijft  het met zes minuten voorsprong  stevig in het geel. Een ideale promotie voor het Songo project, waar Christoph Sauser al vele jaren zijn schouders onder zet.
    De Waaslanders Michiel Van Aelbroeck en Alexis Matthijs bolden  als 29  ste over de meet in 5:29.03,0 ; Connection 3 met  Jimmy Grade en Raf De Bakker werden 54 ste in de reeks van de heren.

    Udo Bölts en  Carsten Bresser waren ook op de derde dag de sterkste bij de  masters en haalde het voor Zuid Afrikamen  Robert Sim en Doug Brown. Het Scott Swisspower team van  Thomas Frischknecht  legde beslag op de vierde plaats , terwijl onze landgenoten  Wim Tollenaere en Franky Taelman met een tijd van 5:45.43,2 op  nummer 8  eindigden.

    De Zwitserse combinatie met  Esther Süss en Bärti Bucher was opnieuw de winnaar bij de mixed koppels.
    Bij de dames ging de zege opnieuw naar  het Colnago  duo met Eva Lechner en Nathalie Schneitter ; Sally Bigham en Karien van Jaarsveld  eindigde andermaal als 2 de team.

    top 10

    1.  36ONE-SONGO-SPECIALIZED  4:32.43,4  Christoph Sauser Burry Stander
    2.  Multivan Merida Biking 4:33.30,6   Hannes Genze  -Jochen KaB  
    3. Trek World Racing 4:34.07,2 Lukas Flückiger -Mathias Flückiger
    4.  Bulls  4:34.23,6  Karl Platt -Stefan Sahm  
    5.  Versluys-Evenza  4:40.18,0  Nicolas Vermeulen -Kevin Van Hoovels 
    6.  Milka-Trek  4:41.53,  Bart Brentjens -Jeroen Boelen  
    7.  Multivan Merida Biking  4:41.54,1  Andreas Kugler - Markus Kaufmann  
    8.  Milka-Trek 2 4:43.08,6  Jelmer Pietersma - Jukka Vastaranta - 
    9.  Stöckli pro  4:43.11,8   Urs Huber -Konny Looser  
    10.  Garmin / adidas MTN  4:49.35,4   Mannie Heymans- Adrien Niyonshuti

    www.cape-epic.com


    Categorie:cross country
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CUESMES 23 en 24 april

     4 de Wallonia Cup in CUESMES ( Mons ) , op de terril  van HERIBUS, op 23 en 24 april

    Zaterdag 23 april

    - Kid's Trophy O2 bikers
    deze wedstrijd staat open voor alle kinderen van 7 tot 14 jaar
    - 13u00 : Poussins (2004-2003) 15 min
    - 13u30 :
    Pupilles (2002-2001) 20 min
    - 14u15 :
    Benjamins (2000-1999) 35 min
    - 15u00 :
    Minimes (1998-1997) 45 min
    - 16u15 :
    PRIJSUITRIJKING

    Zondag 24 april

    vanaf 7u30 tot 10 u30  toertochten  (19-37-49-63-84km)

    - MERIDA WALLONIA CUP
    - 10u00 : FUN – NIEUWELINGEN – DAMES JEUD
    - 12u00 :
    JUNIORES – DAMES – MASTERS 2
    - 14u30 : BELOFTEN
    – ELITES – MASTERS 1
    - 17u00 : PRIJSUITRIJKING

    adres : 


    Categorie:Evenementen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pech voor Chain Reaction/Nukeproof
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Succes en pech voor het  ChainReaction/Nukeproof  DH team in de eerste manche van de Irish National  Points DH Cup in Rostrevor.
    De Fin Matt Lehikoinen won de DH op zijn Nukeproof Scalp voor Daniel Wolfe en  zijn teamgenoot Joe Smith ( CR) .
    De beide  renners van Chain Reaction zijn duidelijk  klaar voor het World Cup seizoen.

    Team Manager Nigel Page had in Noord Ierland niet alleen goed nieuws te melden.
    Zaterdag  ging Lewis Buchanan tegen de vlakte en ontwrichtte zijn schouder.
    Zondag kwam Matt Simmonds op de rotsen zwaar ten val en bezeerde zijn knie.
    Simmonds reed de wedstrijd nog  uit, maar leed zoveel pijn dat hij naar een ziekenhuis werd overgebracht. Na onderzoek bleek dat  zijn knieschijf gebroken was en dat was opnieuw een enorme teleurstelling voor het  Britse team. 
    "Buchanan en Simmonds  hadden een goede voorbereiding achter de rug en waren klaar voor de eerste World Cup in het Zuid Afrikaanse Pietermaritzburg .Nu lijkt  het erop dat ze wellicht beiden de eerste manche moeten missen. De tijd zal het moeten uitwijzen, maar ze zullen zo snel mogelijk terug op de fiets zitten en sterker terugkomen dan ooit." zegt Nigel Page.


     


    Categorie:Downhill


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Foto

    Mijn favorieten
  • MTB foto's

  • Blog als favoriet !

    Archief per jaar
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 1973
  • 1972
  • 1971
  • -0001

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs