Moeke ziet de bakken liever netjes gestapeld. De kindjes denken er natuurlijk anders over. Bakken stapel je toch niet! Die zet je gewoon allemaal op een rij.
Goed dan, maar opruimen kan ook in bakken die naast elkaar staan wel te verstaan.
Louis twijfelt toch wel of zijn bal ook in de baken moet.
Of kan ik die beter nog even bijhouden en nogeen beetje voetballen
Dat is dus een never ending story: kindjes zindelijk maken.
Maar we zij er bijna hé, Louis. Hij is nochtans niet echt in form vandaag. Een beetje verkouden, drupneusje en prikkelhoest. Maar zonder pamper Geen accidentjes vandaag.
En intussen doet onze Lauren ook al dapper haar best. Zij heeft wel een accidentje gehad deze middag, maar met haar 22 maanden, geef maar toe, t gaat zeker de goede kant op.
Nu er 3 vertrokken zijn naar school na de paasvakantie staan ze er alleen voor. Zelf bedenken dat je op het potje moet is al een hele opgave. Proficiat kindjes, we zijn er bijna!
Maar dat hier niet alles om het potje draait bewijst deze foto. Soms wordt hier ook wel een beetje gek gedaan. Fleur past Victor zijn muts (archieffotooje, want Victor is er niet op vrijdag)
Er is zoveel gebeurd die paar maanden dat we niet online waren.
De kranten hebben vol gestaan over kindjes die niet zindelijk zijn tegen schoolleeftijd.
Laat ze maar eens komen. Wij hebben geen plaswekkertje nodig om ze op tijd proper te krijgen, is het niet Louis? Maar voor de eerste foto die kwam konden we nu moeilijk eentje nemen op het potje. En als je te laat komt met je fototoestel moet je maar eentje nemen als er maar eentje meer aanwezig is. Eerst foto van onze come back is dus voor Louis. Grote jongen geworden, niet?! Maar dat moet wel als je deze zomer grote broer wordt. Nu mogen we dat al verklappen, er is niets geheim meer aan.
We hebben een kort bezoekje gekregen deze voormiddag. Onze kleine Veerle is eens gekomen. Doordat onze blog zolang stil geweest is weten jullie ook nog niet dat we dit jaar nog minstens 7 nieuwe kindjes verwelkomen. Veerle zal ons eerst nieuwkomertje zijn.
Dag Lode, wat heb jij een lief zusje.
We kijken al uit naar de dag dat ze bij ons komt spelen!