Over mijzelf
Ik ben Eva
Ik ben een vrouw en woon in Bertem (België) en mijn beroep is bediende bij een verzekeringsmaatschappij.
Ik ben geboren op 30/04/1981 en ben nu dus 44 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: verhalen lezen en schrijven, wandelen in de natuur, reizen om andere culturen te leren kennen.
Mijn favorieten
  • mijndroomblog
  • Verhaal 'Twee gezichten'

     

    Wanneer Xander na zes weken afwezigheid terug thuiskomt, lijkt er op het eerste gezicht niets aan de hand. Hij kijkt er naar uit om het normale dagelijkse leven met zijn verloofde Lynn en zijn dochtertje Sanne terug op te pakken.

    Niets blijkt echter nog te zijn zoals het was voor zijn vertrek. De mensen uit zijn directe omgeving blijken helemaal niet te zijn zoals hij dacht. Wie kan hij nog vertrouwen? Zal hij er ooit in slagen zijn oude leven terug te krijgen?


    Categorieën
  • Fotoboek (14)
  • Korte verhalen (3)
  • Lezen (11)
  • Mijn leven (33)
  • Verhaal 'Twee gezichten' (63)
  • Inhoud blog
  • De fantasiedobbelstenen
  • Vervolgverhaal "Twee gezichten" (56)
  • Vervolgverhaal "Twee gezichten" (55)
  • Vervolgverhaal "Twee gezichten" (54)
  • Spontaniteit
  • Zelfverzekerdheid
  • Enkele motiverende woorden
  • "Wat ons niet zal doden"
  • Vervolgverhaal "Twee gezichten" (53)
  • Het boek of de film?
    Mijn passie voor schrijven

    Op deze blog kan je de eerste verise van mijn zelfgeschreven verhaal 'Twee gezichten' lezen. Ik hoop dat jullie even veel plezier aan het lezen van dit verhaal zullen beleven als ik heb bij het schrijven ervan. Alvast veel leesplezier toegewenst.
    12-10-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De nacht brengt raad
    "Een goed begin is het halve werk", zo luidt het spreekwoord.

    Dit gezegde is zeker en vast van toepassing voor de start van de dag. Om de dag op een goede en energierijke manier te kunnen beginnen is het daarom essentieel dat je EEN GOEDE NACHTRUST hebt. Wanneer je de dag al moe en futloos begint betekent dit immers vaak niet veel goeds voor de rest van de dag. Dit is zeker en vast van toepassing op mij. Als ik al moe start, dan zal ik veel emotioneler reageren, dan wanneer ik goed uitgerust ben en met een fris hoofd begin. Mijn avond- en ochtendroutine moest dus aangepakt worden om meer uit de dag te kunnen halen en ook meer´met schrijven bezig te zijn.

    Dit heb ik dan ook gedaan!

    Om de dag op een goede manier af te sluiten en niet nog uren in bed te liggen piekeren alvorens ik in slaap val sluit ik mijn dag voortaan af door drie elementen op te sommen waarvoor ik dankbaar ben. Door aan iets positiefs te denken verdwijnen alle piekerende gedachten uit mijn hoofd en zal ik uiteindelijk ook veel beter slapen. 
    Dit is echter niet genoeg om de volgende dag goed uitgerust te kunnen starten. Voldoende slaap en regelmaat is daarbij ook belangrijk. Daarom zal ik tijdens de werkweek voortaan om tien uur 's avonds in bed kruipen en zorgen dat ik minimum 7,5 uur geslapen heb. Om alle verleidingen hierbij te kunnen bannen verdwijnt mijn i-pad ook uit de slaapkamer en gaan mijn gordijnen dicht zodat ik niet wakker gehouden wordt door het licht op straat

    Ik pas deze nieuwe avondroutine nu al twee dagen toe, dit lijkt misschien weinig maar toch merk ik al een verschil. Ik ben 's ochtends veel uitgeruster en geraak ook veel gemakkelijker uit mijn bed. Misschien dat mijn nieuwe ochtendroutine hierbij ook wel een beetje helpt :) . Mijn gsm ligt immers niet meer op mijn nachtkastje, maar in de andere hoek van de kamer zodat ik wel moet opstaan om van dat vervelende geluid van het alarm af te geraken. Daarenboven heb ik ook een nieuwe manier gevonden om in alle rust aan mijn dag te kunnen beginnen: het allereerste wat ik doe nadat ik ben opgestaan is een glas water drinken en vervolgens 10 minuten mediteren. Dit geeft me alvast een veel ontspannender gevoel dan wanneer ik een half uur rusteloos blijf snoezelen in bed om me vervolgens rap rap klaar te maken om aan een nieuwe dag te beginnen.

    Om van deze nieuwe routine een goede gewoonte te maken moet ik dit nog minstens een maand volhouden. Daarna is het zo stevig ingewerkt in mijn dagelijkse leven dat ik het automatisch, zonder nadenken zal toepassen. En ik beloof je dat ik deze extra energie zeker zal gebruiken om je via deze blog verder op de hoogte te houden van mijn schrijfavonturen.

    Ik wens jullie allemaal een verkwikkende nachtrust toe die je voldoende energie geeft om volledig uitgerust aan de nieuwe dag te kunnen beginnen.

    Slaapwel.

    Eva






    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)


    Mijn favorieten
  • Sofia's Enchanted World Geboorteconcepten en handmade accessoires voor de kinderkamer in ware sprookjesstijl!
  • Schrijven Online - Wil jij een boek, verhaal of gedicht schrijven? Of zoek je een uitgever? Op Schrijven Online vind je tips, oefeningen en blogs. En heel veel informatie over uitgevers ...
  • 'Creatief Schrijven' scherpt je talent
  • Jolanda Pikkaart: Ik help jou als ondernemer om een boek te schrijven met impact, zodat de lezers nieuwe stappen zetten in hun persoonlijke of zakelijke succes.
  • Wisper - artistieke cursussen voor 18+

  • Willekeurig Bloggen.be Blogs
    voetbalweetjes
    www.bloggen.be/voetbal
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    kevin_1990
    www.bloggen.be/kevin_1
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    medialol
    www.bloggen.be/medialo
    Zoeken in blog


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Startpagina !

    Klik hier
    om dit blog als uw startpagina in te stellen!

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.





    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs