Zoals iedereen heb ook ik bij het begin van het nieuwe jaar een aantal goede voornemens gemaakt. De eerste week heb ik voornamelijk gebruikt om terug te kijken op 2015 en vooruit te kijken naar wat ik nog allemaal wil bereiken.
Een van de voornemens waarover ik vertelde is het fotoboek van Lanzarote dat ik nu eindelijk wil afmaken. En dat wordt tijd ook. De reis dateert al van juni 2015 en ik ben er nog altijd niet in geslaagd om de foto's te bundelen in een uniek reisboek. Het is dan ook geen gemakkelijke klus. Samen met mijn reispartner beschik ik in totaal over meer dan 1000 foto's. '1000 foto's?' hoor ik je al zeggen. 'Hoe kom je daar in godsnaam aan!' Dat zal ik je even uitleggen: in tegenstelling tot vroeger toen je over een filmrolletje beschikte met een beperkt aantal foto's kan je met een digitale camera gewoon blijven trekken en voor je het weet heb je tientallen rolletjes vol. Daarenboven maak ik geen reizen waar ik de hele dag aan het zwembad van het hotel blijf liggen, maar maak ik op vakantie elke dag wel een andere excursie. De omgeving en de plaatselijke cultuur leren kennen dat is voor mij echte vakantie. Als ik terug kom wil ik echt wel weten waar ik geweest ben. Dat maakt natuurlijk dat elk fotoboek dat ik maak anders is.
Vorige week ben ik dan eindelijk gestart aan dit langverwachte boek. Ik moet alvast bekennen dat eenmaal ik er echt goed was in gekomen ik met moeite nog kon stoppen. Ik kijk echt uit om het eindresultaat in handen te hebben en anderen over deze fantastische reis te kunnen vertellen met fotomateriaal om hetgeen ik beleefd heb te staven. Ik heb zelfs al een deadline bepaald en die is 31 januari. Op die dag wil ik het boek definitief bestellen.
Als dat nog niet genoeg is wil ik daarna zelfs beginnen aan een tweede fotoboek. Een fotoboek dat de mooiste momenten van de voorbije jaren bundelt.
groetjes,
Eva
|