welkom in ons wereldje WELKOM
Hoe ga je van start met je eigen website? Hoe kunnen we er voor zorgen dat het hier een beetje aangenaam is?
Ik neem aan dat beginnen bij het begin het beste en eenvoudigste zal zijn.
Zijn jullie klaar voor de start?
Hoi, ik ben isabel en woon samen met mijn allerliefste vrouw Ingrid en onze Kapoen Cédric.
We gaan samen door het leven als een doorsnee gelukkig gezinnetje.
Wij wonen in het o zo gezellige west-vlaanderen, op een plaats waar je naast de drukte van elke dag ook nog kan genieten van de echte boerelucht :-)
Waarom deze blogsite?
De fans onder jullie zullen wel weten dat we vroeger ook al eens een eigen plekje hadden op het net , maar wegens tijdsgebrek en goesting hebben we deze maar in het archief gestopt.
En vorige week werd ik plots gevraagd door iemand "waarom schrijf jij niet meer op je site?"
En meer was er eigenlijk niet voor nodig om terug van start te gaan .
Dus daarmee hebben we terug onze "entree" gemaakt en heten we jullie vanharte welkom in ons wereldje.
groeten isabel
19-07-2009
EINDELIJK
HAllO Kennen jullie het gevoel van eens goed in je arm knijpen om echt wel te voelen dat je niet aan het dromen bent. Wel dit gevoel is ons een paar keer overvallen deze week . En weten jullie waarom? Na jaren dromen , hopen en wensen is het dan EINDELIJK zover ! WE HEBBEN ONS EIGEN HUIS GEKOCHT!!!!!! We zijn supercontent en ontzettend HAPPY !!!!! Nu kan het aftellen naar de verhuis beginnen WOEHOEEEEEEEEEEEE groetjes isabel , cédric en ingrid