welkom in ons wereldje WELKOM
Hoe ga je van start met je eigen website? Hoe kunnen we er voor zorgen dat het hier een beetje aangenaam is?
Ik neem aan dat beginnen bij het begin het beste en eenvoudigste zal zijn.
Zijn jullie klaar voor de start?
Hoi, ik ben isabel en woon samen met mijn allerliefste vrouw Ingrid en onze Kapoen Cédric.
We gaan samen door het leven als een doorsnee gelukkig gezinnetje.
Wij wonen in het o zo gezellige west-vlaanderen, op een plaats waar je naast de drukte van elke dag ook nog kan genieten van de echte boerelucht :-)
Waarom deze blogsite?
De fans onder jullie zullen wel weten dat we vroeger ook al eens een eigen plekje hadden op het net , maar wegens tijdsgebrek en goesting hebben we deze maar in het archief gestopt.
En vorige week werd ik plots gevraagd door iemand "waarom schrijf jij niet meer op je site?"
En meer was er eigenlijk niet voor nodig om terug van start te gaan .
Dus daarmee hebben we terug onze "entree" gemaakt en heten we jullie vanharte welkom in ons wereldje.
groeten isabel
Deze avond zijn we gaan kijken (samen met wel 1000 andere kinderen) naar de aankomst van SintMaarten en zijn pieten te Ieper.
Heel veel volk , maar toch zo leuk.
Cédric vond het fantastisch en ingrid en mama hebben ook heel erg genoten.
En nu hopelijk een rustige nacht en dan morgenochtend .................
hallo blogbezoekers, Het is bijna niet te geloven , maar morgen is cédric al weer een jaartje ouder hiep hiep hoera 9 jaar !!! Wat gaat de tijd toch vlug , het is als de dag van gisteren dat ik hem voor de eerste keer in mijn armen mocht nemen. Gisteren hebben we op zijn kalender een 9 gezet op de zondag , zodanig dat hij weet dat hij zondag jarig is. En nu kijken we natuurlijk samen uit naar zijn verjaardagsfeestje morgen. Ik laat jullie dan ook gauw een paar foto's zien. Voor nu ga ik vlug wat verder werken , want er ligt al weer een mandje strijk op me te wachten. Aan iedereen een prettig weekend en tot binnenkort