Hallo iedereen! Sorry dat het zo lang duurde om nog eens iets van ons te kunnen lezen, maar we hebben onze handen vol met onze meid! Ze is 6 juni 2 JAAR geworden! En daar is ze heel trots op! Ze spreekt er nog altijd over! Het was dan ook een ongelofelijk leuke dag! Ze stond op in een huisje vol slingers! Na het openen van enkele kleine kadootjes zijn we naar Ynke en Peter vertrokken om daar met zijn allen gezellig te ontbijten! Aaliyah was ook van de partij, en ook Moeke Niesje had speciaal een dagje verlof genomen om erbij te kunnen zijn. Na het ontbijt vertrokken we..... naar de EFTELING!!! Amai, wat een belefenis! En hoewel de voorspellingen regen en onweer voorspelden, hadden we daar stralend weer, en geen zuchtje wind! Een prachtige dag! Lotte werd overweldigd door het sprookjesbos, Lange Jan, Pardoes, Elfjes en trollen, zingende paddestoelen!!! Prachtig! En het was er lekker rustig, waardoor we bijna niet moesten aanschuiven! We sloten ons bezoek af met een prinsessenijsje, en moe maar voldaan reden we terug naat huis! Dat weekend werd er natuurlijk nog vollop gefeest met familie en vrienden, de pakjes bleven maar komen!
Sinds haar verjaardag zijn we echt beginnen trainen op het potje! Hier en daar een accidentje leerde haar om haar spieren onder controle te krijgen. En ondertussen is ons meisje bijna volledig droog overdag! Een ongelukje komt nog eens voor, maar die zijn zeldzaam! Ze is ook heel trots bij elke plas, of "worstje" dat ze maakt, en dan moet iedereen even komen kijken natuurlijk!
Verbaal is ze de laatste weken ook enorm vooruit gegaan! Plots maakt ze volzinnen, en benoemd ze alles wat ze ziet of hoort! Ze zingt leuke liedjes, met als favoriet: "Poesie maaaaaaauw!" hehe!