Leonard & Hanspie
Inhoud blog
  • Tis al van da
  • Tis al van da
  • T-5
  • Updates en dergelijke
  • a thrilling kick to queenstown

    Zoeken in blog


    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     


    Links
  • I am leka
  • Onze YouTube

  • Ondernemen in Nieuw Zeeland
    02-11-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuw zeeland, een warme begroeting
    Len>eerste stappen op nieuw zeelandse bodem en onmiddelijk brak bij hans de ontroering los, tranend moest hij even bekomen van het zien van het mooiste tapijt tot nu toe, ook al ging len niet meteen akkoord. Hij mag dan wel claimen dat het iets in zijn oog was, na zolang met hem gevlogen te hebben wist ik wel beter.
    ach goed, alle emoties terzijde, het was weer een dolle rit.
    het begon, misschien ietwat letterlijk, deze morgend, met het racen van bagagekarretjes door een verlaten luchthaven, wat best wel grappig was en waar we ook een filmpje van hebben dat we gaan proberen on line te zwieren.

    Hans> Ik heb al meteen kennisgemaakt met een plaatselijke schone die me vroeg haar veel te grote en zware handbagage in de ruimte boven haar hoofd te proppen. Het mens had niet alleen te kampen met een  licht overgewicht , ook getuigde ze van slechte smaak: tussen haar billen zat namelijk een string die zichtbaar was voor half Sydney elke keer ze zich neerzette.

    Bij vertrek in Sydney, anderhalf uur later dan gepland, regent het. Hier in Auckland is het weer een ietsiepietsie beter.
    We lijken op water te rijden wanneer we opstijgen, de landingsbaan strekt zich namelijk uit in zee, erreug cool!

    Len heeft trouwens weer een stukje van het entertainment-systeem van het vliegtuig gesloopt...

    Net hostel besteld, en ticket voor de bus naar Auckland, dus wellie zijn weg. 


    Len> ik heb niets gesloopt, da ging vanzelf kapot, en dat achteraf da ander ook tijdelijk niet meer marcheerde en moest gereset worden lag evenzeer aan de falende technologie !



    (en what the hell is tkofship?? das weer zoiets hanserig..)

    02-11-2007, 06:17 geschreven door L&H  


    01-11-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Downunder baby yeah !
    Len>Goed, tweede bericht, tweede poging.
    het nadeel van gratis internet slaagt ons weer om de oren !
    blijkbaar moet je er constant met bezig zijn want bij te lange inactiviteit heeft het ding genoeg gewacht, en is dus alles weg, lang leve technologie.

    de reis begint stilaan zijn tol te eisen na 31 uur onderweg te zijn en slechts tien percent van die tijd te hebben geslapen. je begint dan toch een beetje anders naar de wereld te zien, vooral met gesloten ogen feitelijk. maar goed, in de momenten dat we de ogen toch maar besloten open te houden kregen we nog heel wat dingen te zien. op het vliegtuig zelf waren dat vooral films, ik denk dat we nu aan een gecombineerd totaal van 8 a 10 films zitten, gooi daar dan nog een aantal sitcoms, documentaires enzo bij.
    het grote opvallende vraagstuk van vlieghavens, hebben we nu ondervonden, zijn de oerlelijke tapijten die de vloeren her en der bevuilen, van een prachtig bruin met andere bruinen en grijzen doorgegooid tot blauw met ander blauw en purper en wit en wat geel en .. je raad het wel.

    helaas ,geen fotos

    Hans>wel een foto van Len die het scherm van het entertainmentsysteem in het vliegtuig trashte.
    De eerste poging van het bericht typen was van mij, maar tis eigelijk toch wel Len's lucky day. Eerst zen gsm vergeten aan de douane in Londen, dankzij een berichtje van Anke op mijn gsm ineens beseft en teruggelopen en -gevonden, daarna in Singapore weeral vergeten, maar dan bleek hij toch ergens in zijne zak te zitten. Len miste ook de laatste snack in het vliegtuig (best wel goed eten btw), dus moest het stellen met McDo (niet echt te vreten, maar honger is de beste saus).
    Andere "straffe verhalen": een echte heks gezien, heel grappig, een oud lelijk mensje met een krassende stem, een Beluga naast ons zien vliegen, das zon reuzegroot vliegtuig in de vorm van een dolfijn, waarmee ge helikopters kunt vervoeren enzo.
    En ja, op elke 13+ uur durende vlucht zitten ook irritante mensen, voor mij nen Duitser die ondanks mijn pogingen om zijn stoel af te blokken, er toch elke keer weer in slaagde om zijn leuning helemaal naar achter te doen, bevoorbeeld als ik ff naar de WC was, en toen ik het vriendelijk vroeg, eigelijk gewoon "nee" zij onder het excuus: "ze people in vront of me do ze same".
    Uiteindelijk viel het nog wel mee, heb wel wat film achterstand ingehaald ;)

    Len> En dan nog snel een aantal aanraders van muziek om mee op het wc te zitten
    voor de staande acties :
    het Indiana Jones theme
    ask her for water

    voor zittende acties :
    put your hands up for detroit, met bijgevoegd dansje (echt af te raden voor staand te doen)

    01-11-2007, 12:19 geschreven door L&H  


    30-10-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.En we zijn BIJNA weg
    Luttele uren voor het vertrek,
    Het afscheid is genomen, van de meeste toch,
    we zijn ingepakt, grotendeels toch,
    en klaar voor avontuur, denken we toch.





    !! Sponsering voor de L&H onderneming KAN NOG STEEDS !!
    storten kan op 001-2664044-15 , twijfel niet, WAAG UW KANS

    30-10-2007, 19:59 geschreven door L&H  


    Archief per week
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 26/09-02/10 2005

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Laatste commentaren
  • happy new year (Tim)
        op West Coast (*Yo*)
  • first one of the new year (matej)
        op West Coast (*Yo*)
  • e (Tim)
        op filmpjes en consoorten
  • aardbeving (Tim)
        op The earth movezz


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs