Foto
Foto
Ik ben Eric Van Oers. Ik woon in Borsbeek bij Antwerpen. Ik ben geboren op 8/02/1964 en ben dus al een tijdje lid van de "Club 45". Ik werk als nachtverpleegkundige in een dialysecentrum.
Mijn hobby' zijn vooral lopen, computeren, lezen en fietsen. Af en toe trekken we er op uit om een mooie wandeling te maken. Ik ben gehuwd met Sandra en heb twee kinderen, Ellen en Jordi. In mijn jonge jaren heb ik steeds gevoetbald en daar hield ik een bijnaam aan over : noezeman.
Sinds januari 2010 ben ik bij de Antwerpse club Brabo aangesloten. Ik krik nu mijn conditie op tussen de afstandslopers bij de masters.
Foto
Mijn vorige club
Foto

Mijn huidige club

Foto
Foto

Mijn nieuwe aanwinst :
Asics GT - 2170

Foto
Foto
Inhoud blog
  • Opnieuw gestart
  • Stillere periode
  • Terug van weggeweest
  • Schilderen onderhoudt de conditie
  • Special Olympics te Gent
    AANTAL GELOPEN KM

    2008 : 120,9 km
    2009 : 416,0 km
    2010 : 700,1 km
    2011 : 577,5 km
    2012 : ???
    Zoeken in blog

    Laatste commentaren
  • Er opnieuw aan begonnen... (danny)
        op Opnieuw gestart
  • Hallo Eric (Conny)
        op Opnieuw gestart
  • Hallo Eric (Conny en Ronny)
        op Opnieuw gestart
  • proficiat (ronny en conny)
        op Special Olympics te Gent
  • Tof (ronny en conny)
        op Nieuw speeltje
  • Dromen van een halve marathon

    Na drie jaar is het me gelukt om de 10 Miles te lopen. Lopen is voor mij stilaan een passie aan het worden. Alleen een halve marathon ontbreekt nog. Wie weet.
    07-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eindhoven
    Deze week werd er een beetje rustig getraind door de ldiegene die zondag in Eindhoven de halve en de hele marathon gaan lopen. De groep is er blijkbaar klaar voor. Er wordt toch redelijk over zondag gepraat. Men vertrekt met 20 personen. Daar ik zondag niet mee ga, kon ik een paar keer voluit gaan. het was deze keer enkele malen 200m en 4 keer 400m.
    Ik besloot om op elke afstand 1 keer goed door te trekken om de rest aan een mooi ontspannen tempo af te werken. Op de 200m evenaarde ik mijn pr (34 sec.) zonder me helemaal te geven. Normaal zou ik op de 400m de laatste sessie voluit gaan. Zodoende werden de eerste drie keer aan een redelijk rustig tempo afgewerkt. De trainer besloot evenwel om de vijfde sessie te laten vallen. In de plaats daarvan mochten er twee personen een 400m op tijd lopen. Je kunt het al raden : dit bibieke was er natuurlijk bij. De eerste 300m hadden we een haas. We moesten de voorloper aangeven welk tempo er moest worden gelopen. De laatste 100m heb ik dan nog eens alles uit de kast gehaald met als resultaat 4 sec. sneller dan vorige keer (was ook al weer van 1 september geleden). Mijn tijd bedraagt nu 1'13". Omdat ik op het einde nog zo'n sprint kan doen, geeft het wel aan dat ik moet proberen om onderweg een hogere snelheid aan te houden. Ik heb nog altijd een beetje schrik om op die 400m te snel van start te gaan. Ik vind dit een zeer verraderlijke afstand, een echte dooddoener. Toch ga ik dit de volgende keer eens proberen. Desnoods ga ik op mijn bek, maar daar word je sterker van. Daar dienen trainingen voor, om te leren het goede tempo constant te kunnen aanhouden. Toch weer een leuke training.

    Noezeman


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (1)

    08-10-2010
    Dan zal ...
    ... ik daar veel bekenden van jou tegen komen in Eindhoven.
    Je blijft er serieus de pees opleggen op training.

    08-10-2010 om 13:29 geschreven door danny



    Archief per jaar
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Mijn favorieten
  • Joggerke
  • Eric's Kookfornuis
  • Danny Clincke
  • Afstandlopers Masters
  • Ronny en Conny ultralopers
  • Marc Lenaerts

    Blog als favoriet !


    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.


    Categorieën
  • 2009 (2)
  • 2010 (23)
  • 2011 (73)
  • 2012 (48)
  • 2013 (17)


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs