Foto
Foto
Ik ben Eric Van Oers. Ik woon in Borsbeek bij Antwerpen. Ik ben geboren op 8/02/1964 en ben dus al een tijdje lid van de "Club 45". Ik werk als nachtverpleegkundige in een dialysecentrum.
Mijn hobby' zijn vooral lopen, computeren, lezen en fietsen. Af en toe trekken we er op uit om een mooie wandeling te maken. Ik ben gehuwd met Sandra en heb twee kinderen, Ellen en Jordi. In mijn jonge jaren heb ik steeds gevoetbald en daar hield ik een bijnaam aan over : noezeman.
Sinds januari 2010 ben ik bij de Antwerpse club Brabo aangesloten. Ik krik nu mijn conditie op tussen de afstandslopers bij de masters.
Foto
Mijn vorige club
Foto

Mijn huidige club

Foto
Foto

Mijn nieuwe aanwinst :
Asics GT - 2170

Foto
Foto
Inhoud blog
  • Opnieuw gestart
  • Stillere periode
  • Terug van weggeweest
  • Schilderen onderhoudt de conditie
  • Special Olympics te Gent
    AANTAL GELOPEN KM

    2008 : 120,9 km
    2009 : 416,0 km
    2010 : 700,1 km
    2011 : 577,5 km
    2012 : ???
    Zoeken in blog

    Laatste commentaren
  • Er opnieuw aan begonnen... (danny)
        op Opnieuw gestart
  • Hallo Eric (Conny)
        op Opnieuw gestart
  • Hallo Eric (Conny en Ronny)
        op Opnieuw gestart
  • proficiat (ronny en conny)
        op Special Olympics te Gent
  • Tof (ronny en conny)
        op Nieuw speeltje
  • Dromen van een halve marathon

    Na drie jaar is het me gelukt om de 10 Miles te lopen. Lopen is voor mij stilaan een passie aan het worden. Alleen een halve marathon ontbreekt nog. Wie weet.
    06-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Veel beter weer
    Maandag terug de schoentjes aan na een hittepauze van een kleine week. Het was al veel beter weer om te lopen. Het scheelde volgens mij zeker tien graden met vorige maandag. Bovendien zorgde de luttele regendruppeltjes voor de nodige zuurstof in de lucht. Dat maakte het voor mij een zeer aangename training.
    Ik besloot deze keer een combinatie park/piste te doen. Er stond een duurloop van 50 minuten op het programma. Ik begon voor de eerste 4 km met de gebruikelijke opwarmingsronde van de clubtraining in het park om daarna de rest af te werken op de piste, kwestie van niet te veel ronden te moeten tellen. Dit vond ik een geslaagde combinatie die ik waarschijnlijk meer zal doen op maandag.
    In het park welgeteld 1 jogger tegengekomen en een heleboel ganzen die aan de rand van de vijver stonden te supporteren. Stel je voor dat je die allemaal achter je aan krijgt.
    De rondjes op de piste werden probleemloos afgehaspeld. Tijdens de voorlaatste kilometer had ik zin om een kleine versnelling te plaatsen gedurende een tweetal ronden om daarna terug het vorige ritme aan te nemen. Een geslaagde training.
    Ik ben benieuwd hoe de training van dinsdag zal verlopen. In principe staat er een tempoloop van 5000m op het programma. Aangezien ik daar nog geen tijd voor op de tabellen heb staan, zal ik er mijn beste beentje(s) voor zetten.

    9,8 km - 0:50:00 - 11,76 km/u - 05:06 /km - HS op het einde : 118 bpm

    Noezeman


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)


    Archief per jaar
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Mijn favorieten
  • Joggerke
  • Eric's Kookfornuis
  • Danny Clincke
  • Afstandlopers Masters
  • Ronny en Conny ultralopers
  • Marc Lenaerts

    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.


    Categorieën
  • 2009 (2)
  • 2010 (23)
  • 2011 (73)
  • 2012 (48)
  • 2013 (17)


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs