Foto
Foto
Ik ben Eric Van Oers. Ik woon in Borsbeek bij Antwerpen. Ik ben geboren op 8/02/1964 en ben dus al een tijdje lid van de "Club 45". Ik werk als nachtverpleegkundige in een dialysecentrum.
Mijn hobby' zijn vooral lopen, computeren, lezen en fietsen. Af en toe trekken we er op uit om een mooie wandeling te maken. Ik ben gehuwd met Sandra en heb twee kinderen, Ellen en Jordi. In mijn jonge jaren heb ik steeds gevoetbald en daar hield ik een bijnaam aan over : noezeman.
Sinds januari 2010 ben ik bij de Antwerpse club Brabo aangesloten. Ik krik nu mijn conditie op tussen de afstandslopers bij de masters.
Foto
Mijn vorige club
Foto

Mijn huidige club

Foto
Foto

Mijn nieuwe aanwinst :
Asics GT - 2170

Foto
Foto
Inhoud blog
  • Opnieuw gestart
  • Stillere periode
  • Terug van weggeweest
  • Schilderen onderhoudt de conditie
  • Special Olympics te Gent
    AANTAL GELOPEN KM

    2008 : 120,9 km
    2009 : 416,0 km
    2010 : 700,1 km
    2011 : 577,5 km
    2012 : ???
    Zoeken in blog

    Laatste commentaren
  • Er opnieuw aan begonnen... (danny)
        op Opnieuw gestart
  • Hallo Eric (Conny)
        op Opnieuw gestart
  • Hallo Eric (Conny en Ronny)
        op Opnieuw gestart
  • proficiat (ronny en conny)
        op Special Olympics te Gent
  • Tof (ronny en conny)
        op Nieuw speeltje
  • Dromen van een halve marathon

    Na drie jaar is het me gelukt om de 10 Miles te lopen. Lopen is voor mij stilaan een passie aan het worden. Alleen een halve marathon ontbreekt nog. Wie weet.
    06-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Interval op de club
    Dinsdagavond was het clubavond met een leuke intervaltraining op het menu.
    Er was redelijk wat volk opgekomen wat het toch aangenamer maakt om te trainen. Na een rustig toertje in het park om op te warmen konden we er aan onze boterham beginnen.
    Het waren deze keer allemaal korte afstanden variĆ«rend van 100m tot 400m. Tegen elkaar sprinten was zeer leuk en gaf toch een beetje aanleiding jezelf proberen te overtreffen. Het was voor mij de eerste keer dat ik zo een training meemaakte.
    Toen we bijna tegen het einde nog een achtervolging op 200m deden, geraakte ik bijna niet gestart. Ik voelde dat de kracht in de benen stilletjes aan het afnemen was. Tijdens de laatste 400m probeerde ik op 100m van de meet nog iemand voorbij te snellen, maar op dat moment doofde mijn lichtje stilletjes uit. Die laatste 100m heb ik dan maar rustig uitgelopen.

    Dit was voor mij een zeer geslaagde training. De volgende dag waren mijn bovenbenen toch wat stijf, maar dit loop ik er vrijdag wel uit.

    Noezeman





    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (1)

    06-05-2010
    Interval
    Ja na een intervaltraining kan je wel zware benen hebben. Je bent in elk geval weer 'goed bezig'

    06-05-2010 om 22:11 geschreven door danny



    Archief per jaar
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Mijn favorieten
  • Joggerke
  • Eric's Kookfornuis
  • Danny Clincke
  • Afstandlopers Masters
  • Ronny en Conny ultralopers
  • Marc Lenaerts

    Blog als favoriet !


    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.


    Categorieën
  • 2009 (2)
  • 2010 (23)
  • 2011 (73)
  • 2012 (48)
  • 2013 (17)


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs