Foto
Foto
Ik ben Eric Van Oers. Ik woon in Borsbeek bij Antwerpen. Ik ben geboren op 8/02/1964 en ben dus al een tijdje lid van de "Club 45". Ik werk als nachtverpleegkundige in een dialysecentrum.
Mijn hobby' zijn vooral lopen, computeren, lezen en fietsen. Af en toe trekken we er op uit om een mooie wandeling te maken. Ik ben gehuwd met Sandra en heb twee kinderen, Ellen en Jordi. In mijn jonge jaren heb ik steeds gevoetbald en daar hield ik een bijnaam aan over : noezeman.
Sinds januari 2010 ben ik bij de Antwerpse club Brabo aangesloten. Ik krik nu mijn conditie op tussen de afstandslopers bij de masters.
Foto
Mijn vorige club
Foto

Mijn huidige club

Foto
Foto

Mijn nieuwe aanwinst :
Asics GT - 2170

Foto
Foto
Inhoud blog
  • Opnieuw gestart
  • Stillere periode
  • Terug van weggeweest
  • Schilderen onderhoudt de conditie
  • Special Olympics te Gent
    AANTAL GELOPEN KM

    2008 : 120,9 km
    2009 : 416,0 km
    2010 : 700,1 km
    2011 : 577,5 km
    2012 : ???
    Zoeken in blog

    Laatste commentaren
  • Er opnieuw aan begonnen... (danny)
        op Opnieuw gestart
  • Hallo Eric (Conny)
        op Opnieuw gestart
  • Hallo Eric (Conny en Ronny)
        op Opnieuw gestart
  • proficiat (ronny en conny)
        op Special Olympics te Gent
  • Tof (ronny en conny)
        op Nieuw speeltje
  • Dromen van een halve marathon

    Na drie jaar is het me gelukt om de 10 Miles te lopen. Lopen is voor mij stilaan een passie aan het worden. Alleen een halve marathon ontbreekt nog. Wie weet.
    09-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Avond - voormiddag
    Deze week toch nog tweek keer kunnen trainen, donderdagavond en vrijdavoormiddag. Het verschil vond ik enorm. Donderdagavond was het zalig om te lopen, net niet te warm met een licht briesje. Ik had er zin in en daarom besloot ik om 8 km af te haspelen, wat prima is verlopen. Vrijdagvoormiddag vond ik dan weer te warm en dat ondervind je onmiddellijk met je ademhaling. Maar ik had al gepland om 6 km te lopen, dus werk je de training zo af. Dat kweekt karakter. Je loopt iets minder ontspannen, hoewel ik hierbij nu ook niet weer moet overdrijven. Het was leuk om te lopen. Het spoelt alles uit je hoofd, letterlijk en figuurlijk. Door dondardag te lopen is mijn neus weer open en is de keelpijn verdwenen. Zo zie je maar.
    Donderdag ging het dus reuze. Alleen bij kilometerpunt 6 was de training bijna afgelopen. Door even niet op te letten, verzwikte ik bijna mijn voet. Gelukkig had ik de reflex om nog tijd een sprongetje te doen zodat ik mijn voet nog kon corrigeren. Verder aan een vrij constant tempo gelopen. Oefening baart kunst, zegt men.
    Vrijdag wilde ik controleren of ik weer zo constant kon lopen. Ik heb blijkbaar iets mis gedaan met de chrono. Toen ik achteraf wilde nakijken, stond alles op nul. Dan maar een training zonder tijdresultaten. De afstand klopte, dus daar ben ik al tevreden mee.

    Donderdag :    KM1 : 4:49                    KM5 : 5:27
                            KM2 : 5:05                    KM6 : 5:19
                            KM3 : 5:28                    KM7 : 5:15
                            KM4 : 5:26                    KM8 : 5:10

    8 km - 0:41:59 - 11,43 km/u - 05:14 /km - HS op het einde : 132 bpm


    Mijn gevoel was juist toen ik dacht dat ik op het ende nog wat kon versnellen zonder probleem. Zeer geslaagde week.
    Nu een weekje uitblazen aan zee.

    Noezeman

                      


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (1)

    14-04-2010
    Amuseer ...
    .... je aan het zeetje!!!

    14-04-2010 om 20:48 geschreven door danny



    Archief per jaar
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Mijn favorieten
  • Joggerke
  • Eric's Kookfornuis
  • Danny Clincke
  • Afstandlopers Masters
  • Ronny en Conny ultralopers
  • Marc Lenaerts

    Blog als favoriet !


    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.


    Categorieën
  • 2009 (2)
  • 2010 (23)
  • 2011 (73)
  • 2012 (48)
  • 2013 (17)


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs